KONYA FIRMALARI - LISTE 39

çavdaroğlu sondaj

1987 Yılından itibaren sondaj işletmeciliği ve yedek parçaları imalatında devam ediyoruz.

  [Git »]

çavdaroğlu sondaj imalatı ve yedek parçaları

sondaj makine imalatı ve yedek parçaları imalatı

  [Git »]

ÇAVDAROĞLU SONDAJ YEDEK PARÇALARI VE SONDAJ İŞLETMECİLİĞİ SAN. TİC.

  [Git »]

ÇAVUŞ DEMİR METAL İŞLERİ GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Muh. Elektrik Direkleri İmali

Production of utility pole

Herstellung von verschiedenen Strompfeiler   [Git »]

çavuşoğlu kunduracılık ltd şti

  [Git »]

ÇAVUŞOĞLU NAKLİYAT İNŞAAT TURİZM TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.

Beton Yapı Elemanları İmali.

Concrete materials and rock crusher

Herstellung von Betonelementen und Unternehmen für Zerkleinerungsanlagen   [Git »]

ÇAYIROVA OTOMOTİV GIDA TAŞIMACILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.ASLIM ŞUBESİ

1980 yılından bugüne edindiği tecrübeleriyle, günümüzün teknolojisini aranan birleştiren Çayırova Otomotiv, aranan marka konumunu daha da güçlendirerek, sektöründe “takip eden değil”, “takip edilen” bir firma olarak gelişimini sürdürmektedir. Aynı düşünceden hareketle, değişimi, yenilenmeyi ve gelişimi bir kurum kültürü haline getirerek, firma içinde ve dışında ilişkide olduğu her noktada tecrübeli ekibi ile bu vizyonun uygulayıcısı ve koruyucusu olmuştur. Ekonomik konjonktürün ve bilgi teknolojilerinin sürekli farklılaşmasına rağmen Çayırova Otomotiv, oluşturduğu saglam politikalar sayesinde esnek, atak ve rekabetçi yapısını her geçen gün daha da güçlendirmektedir. Çayırova Otomotiv, bünyesinde yapılacak olan teknoloji yatırımlarından müşteri taleplerine, iç pazarlama hedeflerinden dış hedef pazar çalışmalarına, Ar-Ge yatırımlarından sevkiyata kadar bütün şüreçler uyum içerisinde ilerlemektedir. Müşteri memnuniyet verilerinin değerlendirilmesi ve alınan olumlu geri dönüşümler sonucunda ise Çayırova Otomotiv, müşterilerine bütün ürünlerde “5 yıl kullanım garantisi” sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktadir.

Cayirova Trailer Components Co., is one of the leader manufacturer and exporter company dealing with high quality trailer parts products in Turkey since 1980. Cayirova Trailer Components Co. as a leader company, with its versatile production programme, dedicated itself to meet which the need of domestic and foreign markets by providing high technologies and ideal solutions. The change, renewal and development are parts of our corporate identy. Our priorities in our quality management principles are to provide our customer’s needs with improvement relation in partnership and to serve with a spirit of team works. Cayirova Trailer Components Co., is getting stronger day by day, by courtesy of its competative, flexible, attack structure. All activities and all departments, such as the investments, producing, marketing, domestic and foreign marketing survey, research and development activities, and logistic are going ahead with harmony at the plant and warehouse facilities of Cayirova Trailer Components Co. The customer satisfaction is our main goal, whereupon, we are also proud to present for all our product “5 year” warranty.

Fahrzeugfedern und Stahlguss   [Git »]

ÇAYIROVA OTOMOTİV GIDA TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Römork ve Treyler Ekipmanları İmalat ve Satışı

Trailers and Trailer Equipment Manufacturing and Sales

Anhänger und Trailer Equipment Manufacturing und Vertrieb   [Git »]

ÇAYIROVA OTOMOTİV NİYAZİ BÜYÜKGICIK

Karoser Ve Karoser Yedek Parçaları İmali.

Coachwork and coachwork spare parts production

Karroserie und Ersatzteile   [Git »]

Çekirdekci Toptan Züccaciye

Türkiye/Konya'da toptan mutfak eşyaları satışı ve ithalatı ile iştigal etmekteyiz. Grandeur Non-Stick Process, Waybe Non-Stick Process Savaşan Enamel Kitchenwares ve Gizem emaye ürünlerin toptan satışını yapmaktayız.

We are an wholeseller and importer in Konya/TURKEY for enamel kitchenwares.

  [Git »]

ÇELEBİ HİDROMAKS MAKİNA VE OTOM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

  [Git »]

ÇELEBİ HİDROMAKS MAKİNA VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Hidrolik Pompa İmali.

Hydraulic pump production

Herstellung von hydraulischen Pumpen   [Git »]

Çelik Hortum

  [Git »]

ÇELİK KAUÇUK VE PLASTİK HORTUM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Kauçuk Ve Plastik Hortum İmali.

Rubber and plastic hose production

Herstellung von Kautschuk und Plastikschläuchen   [Git »]

ÇELİK-EL TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Tarım Makinaları,Hayvancılık Ekipmanları (Yem Karma Makinası,Katı Gübre Dağıtma Makinası Ve Yem Maki

Celik El Agricultural Machinery Co., Ltd. has been started production in Bogazliyan county of Yozgat in 1965. Our company, which started plough production at once, added cultivator production in the production range by 1985 and entered the development period. Our company moved its production facility to an industrial city Konya in 1992 where to follow the technology is easier and to be able to produce new kinds of machinery. Our company continued production of cultivators and helixes in different sizes in Konya till 1998 and as automation equipment needs emerged in the stock breeding sector, our company changed its priorities in production program and started to produce multi functioned combine machines as well Single Row Maize Silage Machinery, Drum Grass Mowers, Grass Silage Machinery.

Landmaschinenbau   [Git »]

ÇELİKSAÇ ZİRAAT MAKİNALARI SANAYİ KOLL.ŞTİ.İSMAİL BÜYÜKDOĞAN VE ORTAKLARI

1964 senesinde kollektif şirket olarak kurulan firmamız, uzun yıllardır Türk çiftçi ve köylüsüne hizmet etmeyi kendisine bir borç olarak bilmektedir. 45 seneyi aşkın zamandır Çeliksaç adını, dünya markasını ve amblemini hem Türkiye hem de dünyaya duyurup tanıtmayı başarmıştır.2007 senesinden beri Konya 2.O.S.B. Evrenköy caddesinde imalatlarına devam etmekte olan firmamız yılların tecrübesiyle, günümüz teknolojisini birleştirerek en mükemmeli yakalamaya devam etmektedir.5000 m2’si kapalı, 19000 m2’si açık fabrika alanına sahip olan firmamız; çevre sağlığı ,iş sağlığı ve güvenliği kurallarına bağlı kalarak, kaliteden asla taviz vermeden dürüstlük ve güvenilirliği kendisine ilke edinmiş bir şirkettir.Yıllık 2000 ton saç işleyen ve üretime sokan firmamızın hedefi; kapasitesini artırarak her zaman Türk çiftçi ve köylüsünün yanında olmak ve ülke ekonomisine daha uzun yıllar hizmet etmektir

Agricultural tools and machines, steel disc production

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen (Stahldiskus)   [Git »]

ÇELKON ÇELİK KONSTRÜKSİYON SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Çelik Kostrüksiyon,Sac Kesim Ve Şekillendirme

Steel construction(frame), sheet cutting and forming

Stahlkonstruktion   [Git »]

ÇESGEM ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

Firmamız 2009 yılında PROSAFE ismi ile hizmet sektörüne adım atmış olup, 2011 yılından itibaren ÇESGEM ismi ile de İş Güvenliği ve Çevre konularında uzman kadrosuyla faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Çevre Bakanlığının ve Çalışma bakanlığının Türkiyede bulunan sanayi işletmelerinden istemiş olduğu tüm çalışmalar konusunda müşterilerine hizmet veren firmamız, İhtiyacı olan tüm işletmelere gereken danışmanlık eğitim ve mühendislik hizmetlerini eksiksiz olarak sunmaktadır.

In 2009, Our firm has been started it’s services about Environmental Engineering and Healt and Safety Management,under the name of PROSAFE. Our firm name has been changed to the other name wich is ÇESGEM in beginnig of 2011. Our firm desires to services all companies perfectly with its Professional staff in Turkey about issues which are requested Ministry of Labor and Social Security and Ministry of Environment and Forest.

  [Git »]

ÇETİK ISISAN

ÇETİK ISI SANAYİ, ileri teknoloji, güçlü öz sermaye, yüksek insani değerler ve uluslar arası normları temsil etme misyonundadır. Her biri konusunda uzmanlaşmış, profesyonel bir ekip tarafından yönetilen ve son yıllarda kurumsallık konusunda da büyük adımlar atmış olup, üretiminde teknolojinin son imkanlarını kullanarak güvenli, ekonomik, verimli ve patentli geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’de aranan marka haline gelmiştir. Verimlilik ve kalitesini CE, TS EN ISO 9001:2000, TSE, UKR-SEPRO, GOST-R belgeleri ve Üniversite verimlilik raporları ile kanıtlayan ÇETİK ISI SANAYİ, kaliteli üretimi sayesinde ülkemizle sınırlı kalmayarak Güney Amerika, Avustralya, Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya bölgelerinde 50’i aşkın ülkeye ihracatını her geçen gün arttırarak devam etmektedir.

As we ÇETİK ISI SANAYİ, our main goal is, representation high technology, strong capital stock, high humane asset and international norm . This manufacturing can be make each one expert and professional team, be use the last technology. Therefore, economic, safety and with patent large product range, to become, request brand in Turkey . Productivity and quality of CE, EN ISO 9001:2000, TSE, UKR-SEPRO, GOST-R, EAC -TR TS certificate and university efficiency with reports proving ÇETİK ISI SANAYİ,cause of high quality production , not limited with our country ; in South America, Australia, Europe, Middle East and Central Asia regions, more than 50 countries exports to the continues every day.

  [Git »]

ÇETİK ISITMA SOGUTMA SİSTEMLERİ İNŞAAT GIDA VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Isıtma Ve Soğutma Sisitemleri İmali.

Heating and coolind systems production

Heiz- und Lüftungssysteme   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |