KONYA FIRMALARI - LISTE 39

HSN VİNÇ SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ

Gelişen ülkemizin sanayileşme alanındaki yapılanma ihtiyacını karşılamak amacıyla, temelleri Konya’da 1993 yılında Hasan ÇAYIR tarafından atılan HSN VİNÇ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. 2007 yılında kurumsallaşmıştır. Bugüne kadar 4500 adedin üzerinde vinç sistemlerinin imalat ve kurulumunu başarıyla müşterilerinin kullanımına sunmaktan gurur duymaktadır. HSN Vinç Sistemleri, portal, köprülü, pergel vinç sistemleri, arabalı, monoray, sabit, döner, yandan askılı, özel vinç grupları ve ekipmanlarının imalatını yapmakta ve satış sonrasında teknik servis desteği sağlamaktadır. HSN Vinç, tasarımını kaliteli işçilikle birleştiren; müşteri isteklerine cevap verebilen, teknolojik ve uzun ömürlü makineler imal ederek; hızlı ve güvenli teslimi üretim politikası olarak benimsemiştir. Ayrıca satış adetlerini artırma yolunun, zamanında verilen kaliteli teknik servis hizmetinde olduğunun bilincinde olan firma, bu konuda servis elemanları ve ekipmanlarına sürekli yatırım yapmaktadır. 2007 yılında makine parkurunu tamamen yenileyerek elektronik takım tezgâhlarıyla mevcut kapasitesini %20 artırmış; yurt içinde gerçekleştirilen önemli projeleri yurt dışına da taşımıştır. Firmanın tanıtımı ve dünya çapında rekabet edebilir konuma getirilmesi, sosyal projelerle desteklenmesi ve gelişen teknolojinin takibi için AR-GE çalışmalarını vazgeçilmez bir unsur olarak gören HSN Vinç Sistemleri, bu noktada Türkiye Patent Enstitüsü’nden tescil belgesini alarak markalaşma kültürünü kazanmıştır. Firmamız yakın zamanda CE belgesi,ISO 9001-2008 kalite yönetim sistem belgelerini de alarak;üretim ve hizmet kalitesini tescillemiştir. Ürün, üretim hacmi ve pazar payını üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir. Sizlere her platformda en iyi şekilde hizmet vermek ve ülkemizin şu an içinde bulunduğu sanayileşme sürecinde oluşan tüm sıkıntılarınızı aşmanız için geçmişin deneyimini günümüz teknolojisiyle birleştirdik.

HSN Crane Systems Ltd. Co. that was established by Hasan ÇAYIR in Konya in 1993 has institutionalized in 2007 to meet the needs of our developing country in industrial field. HSN has been proud of itself to bring customers production and installation of over 4500 crane systems into use successfully by this time. HSN Crane Systems produce portal, goliath, jib crane systems, mobile, monorail, immobile, rotary, lateral suspended, private crane groups and its spare parts and provide after- sale technical support service. HSN Crane adopts as a production policy to delivery of safe and fast that assembles high-quality labor with its design, replies to demands of customers and produces long-life technologic machines. In addition, the firm that is conscious of offering qualify technical support service on time is way of increasing sales numbers, in this respect, continually invests in service elements and its spare parts. It has increased current capacity 20% with its electronic machine tools through completely renewing its machine layout in 2007; it has carried out significiant projects in domestic and abroad. HSN Crane Systems which consider R&D studies as an indispensable element to publicity of the firm, placing capable to compete worldwide, following developing technology at that point have built its brand with getting the Certificate of Incorporation from Turkish Patent Institute. The firm completes the preparations for CE studies to prepare a substructure quality assurance system. The firm that has started to ISO 9001-2008 preparations aims to rise the top level to product, production volume and market share. We assemle past experience with today’s technology to provide you best service in every platform and solve your problems that occur in industrialisation process in our country at present.

  [Git »]

Hst Yanartaş Ltd.Şti

  [Git »]

HUSAN METAL TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız 1988 yılında Silah Yedek Parça imalatı için kurulmuştur. 1995 Yılında Otomotiv Süspansiyon ve Tarım makineleri Yedek parçaları imalatına başlamıştır. Firmamız, Otomotiv ve Tarım makineleri Yan Sanayi sektöründe 300 çeşit parça yıllık ortalama 500.000 Adet üretilmektedir. Kalite ve iletişim her zaman en üst önceliğimiz olmuş ve ürünlerimizin kalitesi hizmet kalitemizin ayrılmaz parçası olarak algılanmıştır. Bu hedefle çalışmalarını sürdüren firmamız 08.04.2006 tarihinde TÜV CERT ISO 9001: 2000 / EN ISO 9001 : 2000 belgesini almaya hak kazanmıştır. Sürekli devam eden kalite iyileştirme çalışmalarımız artan pazar beklentileri doğrultusunda yürütülmektedir. Firmamızın üretmiş olduğu Otomotiv Yan Sanayi Yedek Parçalarının %80’e yakını Avrupa Ülkelerine ihraç edilmek-tedir. İlk İhracatımız tedarikçisi olduğumuz firmalar tarafından gerçekleştirilirken bugün HUSAN Metal Tek. San. Tic. Ltd. Şti. Kendi ürünlerinin ihracatını gerçekleştirebilmektedir. Firmamız pazarla sürekli iletişim halinde olup, pazarın ihtiyaçları olan en üst kalite de en yüksek teknolojiye sahip çevreci ürünleri piyasaya arz etmektedir. HUSAN Metal Tek. San. Tic. Ltd. Şti. Vazgeçilmezlerinden bir tanesi innovasyon ’dur. Tüm HUSAN ürünleri ISO 9001:2000 Kalite Sistem Güvencesi altında 18 yılı aşan HUSAN uzmanlığı ile üretilir.

Our firm started business for produce spare parts to guns in 1988. In 1995 we started to produce spare parts for automotive suspension and agriculture cars. Our firm produce 300 diffrend kinds spare parts and approximately 500.000 pieces annually. Quality and the comminication always be our main policy and our products quality always comprehend as a whole process with air service policy. Our firm whish is follow this policy deserved to take TÜV CERT ISO 9001:2000 /EN ISO 9001:2000 certificate in 08.04.2006. Our continuing ameliaration Works make progress trough the market expectation. Our firm exporting %80 of its products to Europe. Our first exports made by our former suppliers but today Husan Metal Technologies Industry Trade Co. can export their own products. Our firm always have connection with the market and the product we produce which produce according to the market demands with high quality. For Husan Metal Technologies Industry Trade Co. innovation is the main policy. All HUSAN METAL products produce with ISO 9001:2000 quality certificate under the experience of our firm since 1988

Spurstangen   [Git »]

HÜRAS ASANSÖR İNŞAAT OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Hüras Asansör 1995 yılında asansör sektörünün temel ihtiyaçlarından olan kabin ve otomatik kapı üretimine başlamıştır. 2000 yılından itibaren uzmanlaşma konusu olarak kat ve kabin otomatik kapılarını seçmiştir. Bu süreçte ilke olarak sürekli değişim ve gelişimi ön planda tutan Hüras; sektörün nabzını tutarak değişim ve gelişimlere paralel hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için teknolojik altyapı ve üretim standartlarını sürekli artırmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına üretimin her aşamasında ve üretim sonrası teknik desteğe son derece önem vermektedir. Ürünlerin geliştirilmesinde; öncelikle müşteri görüşleri ve AB direktiflerine uygunluk öncelikli olarak yön vermektedir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Hüras'ın prensipleri; müşteri, kalite ve güven odaklı olacaktır.

In 1995, Hüras Elevator Company Ltd started producing cabins and automatic doors, which are of the basic needs of the sector. Beginning from 2000, the company targeted the production of automatic floor and cabin doors as its area of expertise. Our company, which has focused on continuous change and development in this period, continues to provide its services in parallel with the developments and trends pursuing the sector. Our company continuously raises its technological infrastructure and production standards in order to provide a higher quality and faster service. Our company attaches great importance to providing technical support at every stage of production and post-production. It shapes the development of its products primarily in accordance with the views and directives of its customers. As it has been until now, the principles of Hüras will be oriented towards customers, quality and trust also in the future.

Herstellung von Aufzugszubehör   [Git »]

HÜRMET ÇİKOLATA ŞEKERLEME GIDA SAN. TİC.LTD.ŞTİ.

" Hürmet Çikolata ve Şekerleme; üstün kalite politikasıyla müsteri memnuniyetini ilke edinerek 1993 Yılında Konya’ da üretime başlamıştır. 500 m2’ lik üretim sahasında Yumuşak ve Sert Şekerleme üreterek başladığı yolculuğa, 2008 yılında kurduğu modern Çikolata ve Kokolin tesisi ile 3000 m2 lik fabrika alanında devam etmektedir. Üretime başladığı günden bugüne insan sağlığını amaç edinen Hürmet Dole, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için tüm ürünlerinin, hammadde alımlarından üretim ve sevkiyat aşamalarına kadar sürekli sıkı denetim ve kontrolünü Gıda Mühendisleri tarafından yapılmasını sağlamakta ve kadrosunda çalışan personelin hijyen ve temizliğine özen göstererek üretim yapmaktadır. Her geçen gün artırdığı ürün yelpazesiyle, oluşturduğu yurt içi satış ve yurt dışı ihracat-ithalat ekibiyle müşterilerine en iyi şekilde ulaşmayı amaçlamaktadır. Bu hedefler ışığında 2008 yılında ISO 22000:2005 kalite belgesini alarak ürünlerinin kalitesini tescil ettirmiştir. "

CHOCOLATE, COCOLIN, HARD CANDY, SOFT CANDY, BONBON MANUFACTURER

SCHOKOLADE, Cocolin, harte Süßigkeit, weiche Süßigkeit, BONBON HERSTELLUNG   [Git »]

HÜRSAN HİDROLİK PRES MATKAP VE CARASKAL SAN.HASAN HÜSEYİN BAĞCI

HÜRSAN Hidrolik Pres ve Takım Tezgahları San.Tic. A.Ş 1976 yılında iki ortaklı olarak kurulmuş olup 1990 yılında aile şirketine dönüştürülmüştür. Şirketimiz KONYA'da 2.Organize Sanayi Bölgesi Lalehan Cad. No:1 adresimizde faaliyet göstermektedir.

To introduce our company as a leader company who: exports its products to all over the world with perfect customer satisfaction and low cost, adopting honesty, reliability and quality as a principle with confidence of more than 30 years’ experience; thus, contributes National economy in the sector of hydraulic press

Herstellung von Hydraulikpressen   [Git »]

HÜRSAN HİDROLİK PRES VE TAKIM TEZGAHLARI SAN.VE TİC.A.Ş.

HÜRSAN Hidrolik Pres ve Takım Tezgahları San.Tic. A.Ş 1976 yılında iki ortaklı olarak kurulmuş olup 1990 yılında aile şirketine dönüştürülmüştür. Şirketimiz KONYA'da 2.Organize Sanayi Bölgesi Lalehan Cad. No:1 adresimizde faaliyet göstermektedir. Sektöründe 30 yılı aşkın tecrübenin verdiği güvenle Dürüstlük, Güvenilirlik ve Kaliteyi kendisine ilke edinerek ürettiği ürünleri dünyanın dört bir tarafına kusursuz müşteri memnuniyeti ve düşük maliyet ile gönderen, Bu şekilde ihracat oranını sürekli arttırarak Hidrolik Pres İmalatı Sektöründe Ulusal ekonomisine katkı sağlayan HÜRSAN markasını tüm dünya ülkelerine sektöründe lider ve yenilikçi bir firma olarak dürüstlük, güvenilirlik, kalite ve ekonomik fiyatlarla bütünleştirmiş, Sahip olduğu ilkelerinden vazgeçmeyen, Başarılı teknik kadrosuyla oluşturduğu marka ve garantisi ile siz müşterilerinin sürekli yanında bulunan lider bir firma olarak tanıtmak, Hidrolik pres imalatında dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek,Araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza her geçen gün hız vererek ürün çeşitliliğimizi arttırmak ve verimlilik arttırma çalışmalarımızı sürekli kılmak, Siz müşterilerimizin istedikleri özel ürün taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek, Sektörümüze yeni teknolojiler sunmak, Hem teknolojimiz hem de ürün estetiğimizle HÜRSAN markasını sektörde aranan seçkin bir marka haline getirmek, Ürün kalitemiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyat, kalite ve zamanda sağlamak için çalışmalarımızı koordine etmek, Teknik personelimizi eğitimlerle destekleyerek sizleri; dürüstlük, güvenilirlik ve kalite ile tanıştırmak, Hidrolik Pres İmalatı sektöründe öncü bir kuruluş haline gelmek.

HÜRSAN Hydraulic Press and Workbench LTD., situated at 2.Organize Sanayi Bölgesi Lalehan Cad. No:1., Konya / Turkey, was founded by two partners in 1976, and became a family company in 1990.. To introduce our company as a leader company who: exports its products to all over the world with perfect customer satisfaction and low cost, adopting honesty, reliability and quality as a principle with confidence of more than 30 years’ experience; thus, contributes National economy in the sector of hydraulic press manufacturing by increasing continuously export rate; has integrated HÜRSAN brand with honesty, reliability, quality and good prices; doesn’t back down from its principles; and is always close to the customers with the brand made by successful technical staff and guaranty. To follow technological developments in hydraulic press manufacturing in the world, to upgrade product range and perpetuate performance of productivity improvement by speeding up research -development work; To be able to respond your special demands in shorter time, to present new technology to our sector, to make HÜRSAN brand distinguished brand in the sector by means of both our technology and product aesthetic; To coordinate our work to provide our customers’ demands with suitable prices, quality and period of time by our product quality and high work ethic, to introduce you honesty, reliability and quality by supporting our technical personnel with training, and to become leading company in Hydraulic Press Manufacturing sector.

Herstellung von Hydraulikpressen, Hebern, Bohrtischen   [Git »]

HÜSEYİN KARADAŞ BOYA İNŞ SAN VE TİC LTD ŞTİ

1979 yılından bugüne boya ,ısı yalıtım,su yalıtım,ses yalıtım,tiner,fırça,rulo,toz boya,örtü v.s gibi ürünlerin dağıtımını yapmaktayız.ısı yalıtım sistemde ise kendi markamızla takım sistem satışı yapmaktayız

Since 1979 paint, thermal insulation, waterproofing, sound insulation, paint thinner, brush, roller, powder coating, insulation blanket system, etc. If the distribution of products under our own brand making.heat sale of the team making the system

Seit 1979 malen, Wärmedämmung, Abdichtung, Schallschutz, Verdünner, Pinsel, Rolle, Pulverbeschichtung, Isolierdecke System, etc. Wenn die Verteilung der Produkte unter eigener Marke making.heat Verkauf des Teams machen das System   [Git »]

HÜSEYİN KEKKEŞ

Firma Olarak 1990‘ dan günümüze İnşaat Sektörüne yönelik İç Mekan Dekorundan , yalıtım ve çevre düzenlemeye kadar birçok alanda hizmet sunmaktadır. Günümüz Trendlerine Odaklı Bir Büyüme Ve Kalitenin İnsanımıza Verilebilecek En Büyük Deger Oldugunu Beminsemek , İnanmak Ve Uygulamaktır . Ve İnanıyoruzki Çıraklıgını Yapmadıgımız Bir İşin Sanatkarı Olamayacagımız Gibi , Hedefimiz Bir Marka Olmaktan Öte Gerçek Bir Memnuniyet Ve Bize Duyulan Güveni Yaşatmaktır. Gercek Bir Kalite Anlayışı Kalite Kontrol Sistemiyle Ölçülmesi Yeterlimidir , Yoksa o Kaliteyi Üretenlerin Gösterecegi Özveri Ve Sanatmıdır .. Firma Olarak Hep Bu Soruya Doğru Yanıtı Vermeye Çalıştık ,, İnanıyoruzki Sizlerde Sanatın Ve Sanatkarın Degerini Bilenlersiniz Kısaca belirtmeliyizki tüketmiyoruz , üretiyoruz.

Internal and external design of vehicles and modifing

Innen und Aussendesign un tuning von Fahrzeugen   [Git »]

HÜSEYİN TOSUN - SAFA ÇELİK DÖKÜM

Pik,Çelik,Sfero Döküm İmali. Safa Çelik Döküm 2003 yılında Konya 1.Organizede üretime başlamıştır. Sürekli büyümeyi hedefleyen firmamız 2007 yılı itibariyle 3. Organizede 3500 m2 kapalı alan ve 7000 m2 açık alanı, 2 adet 500 kg’ lık indüksiyon ocağı, 1200 ton/yıl kapasitesi ile üretim standartlarını her geçen gün iyileştirerek üretime devam etmektedir.

Sphero, cast iron and steel casting production

Herstellung von Rohstahl und Sferoguß   [Git »]

HÜSNÜ ÖZBEY YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Muh.Yem İmali.

Feed production

Herstellung von Futter   [Git »]

hydrotime-mehmet konsan makina

HYDROTIME , 1994 yılında Mehmet Konsan Makina adıyla hidrolik sistemli makine imalatına başlamış , edindiği tecrübe ile hidrolik endüstrisine başarıyla hizmet etmiş ve liderliğini kanıtlamış bir marka haline gelmiştir. HYDROTIME , kaliteli üretimi gaye edinmiş ve yatırımlarını bu gayenin gerçekleşmesi için planlamıştır. Firmamız Dişli Pompalar,Elemanlı Pompalar, Eksenel Pompalar, Yön Valfleri, Ve P.T.O Çeşitleri üretmektedir. Pompalarımız öncelikle damperli kamyonlarda, iş makinalarında, belediye temizlik araçlarında, vinç ve özel amaçlı iş makinalarında güvenle kullanılmaktadır. Kalitede lider, sektörde öncü olan firmamız üretimin büyük bölümünü dünya ile paylaşmaktadır.

HYDROTIME started to produce hydraulic control machines in 1994.By this experiment HYDROTIME became a well known trademark in this sector... The aim of HYDROTIME is to produce high quality products.Investment planning is done to realize our targets... Our main products is hydraulic pumps (gear,piston,bent axis pumps).At the same time we produce transmission (P.T.O),valvescontrol equipments, 3-4 hole adaptors etc... Our gear pumps are 30-17,30-27,30-34,30-43,30-51,30-61-30-82 and 40-87,40-109,40-133,40-151 and piston pumps are with 6,9 and 10 pistons. Our oil pumps areproduced as gear type,with constant debi and veriable capascty.Commonly,ourpumps are used on dumper trucks,consruction equipments,lifters,special type ofconstruction equipments,cranes on vehicles,fire trucks,garbage trucks,press machineries etc...

  [Git »]

IBG PAKPLASTİK PLASTİK YAPI ELEMANLARI SAN.VE TİC.A.Ş.

Plastik Malzemelerden Mamül,Modern Yapı Elemanları Olan Pencere,Kapı Mutfak Dolapları, İnşaatta Kull

Plastic window, plastic kitchen cabinet, rain gutter, door and window hinges, handles production

Herstellung von Produkten aus Plastik, moderne Bauelemente (Fenster), Küchentüre und Schränke, Dachr   [Git »]

IHLARA İLAÇLAMA KONYA

Kurumsal Firmaların Haşere Problemlerine Karşı Çözüm Uygulamaları Sunuyoruz.

  [Git »]

ILGIN YEM SÜT NAKLİYECİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Karma Yem İmali.(Büyük Ve Küçükbaş Hayvan Yemleri)

Production of mixed feeding

Herstellung von gemischtem Futter   [Git »]

IMICRYL DİŞ MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Protez Diş Malzemeleri İmali.

Production of denture materials

Herstellung von Produkten für Prothesenzähne   [Git »]

Intercrank

1997 yılından beri krank imalatında profesyonelleşmiş INTERCRANK markası Türkiyenin en önemli krank üreticisi konumunda bulunmaktadır. 1 silindirli motorlardan 24 silindirli motorların kranklarına kadar üretim hattımız mevcuttur.Ayrıca piston başı ve diğer uygulamalarda kullanılan shaft çeşitleride üretim alanımız içindedir. Ürünlerimizin mevcut kullanım alanları: Otomobil,kamyon,otobüs,traktör,gemi motorları,lokomotifler,jeneratörler,güç üniteleri vs.

Inter Crankshaft Industry is one of the crankshaft manufacturer of the Turkey Since 1997. We manufacture marine, locomotive,generators,mining vehicles,tractors and automotive crankshafts for all kinds of vehicles from 1cyl to 24cyl. WE ALSO MANUFCTURE SPECIAL ORDERS UP TO 4 METERS LENGHT AND 4 TONS WEIGHT. Our best side is, despite many crank manufacturer produce small capacity cranks but we can produce high capacity crank shafts to 24 cylinders engines with small quantity order such as used for tractor,agrimotor,marine,locomotive,generators,power plants etc..

  [Git »]

IŞIK PROFİL TİC.LTD.ŞTİ.

inşaat demiri-profil-sac-boru-npu-npı-lama-silme-npu-npı-heb-hea-ıpe-toptan ve perakende satış

inşaat demiri-profil-sac-boru-npu-npı-lama-silme-npu-npı-heb-hea-ıpe-toptan ve perakende satış

inşaat demiri-profil-sac-boru-npu-npı-lama-silme-npu-npı-heb-hea-ıpe-toptan ve perakende satış   [Git »]

IŞIK-PEN METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Pvc.Doğrama İmalatı.

Pvc carpentry production

Zimmerwerkherstellung aus PVC   [Git »]

IŞIKBAKIR SANAYİ VE TİC.A.Ş.

Alüminyum, Bakır, Kalay, Kurşun Disk, Levha Ve Cami, Tarihi Eserler, Müze Binaları, Şadırvan Kubbele

Aluminum, copper, tin, lead disc, slab, mosque domes, fountain domes, hospital x ray rooms, steel sa

Herstellung von Kupfer, Zinn, Bleischeiben, Platten und Moscheen, historische Werke, Museen, Brunnen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |