KONYA FIRMALARI - LISTE 38

HİDROSET HİDROLİK PNOMATİK SİS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

HİDROLİK VE PNOMATİK MALZEME SATIŞI.HİDROLİK ÜNÜTE YAPIMI HİDROLİK SİLİNDİR İMALTI

  [Git »]

HİDROSIR HİDROLİK MAKİNA LİFT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

2005 yılından beri alanında seçkin , kaliteli hizmet veren HİDROSIR en son teknolojinin kullanıldığı, aktif bir şekilde hidrolik, pnömatik, yedek parça imalat ve satış sektöründe müşterilerine hizmet veren, hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen bir kuruluştur. Firmamız profesyonel ve dinamik kadrosu ile müşterilerine daima en iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Hizmet anlayışımızı her geçen gün teknolojiye adapte ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak başlıca hedeflerimiz arasındadır. Satış ve alanında uzman teknik servisimizle her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Since 2005 servicing with the best quality HİDROSIR is a firm used the last technologie and servicing hydraulic,air operated,spare fabrication and selling without making a concession from quality. Our firm always aims the best service with its professional and dinamic staff. With our selling and professional technique service we always serve you.

Herstellung von Teleskoplift und Zylinder   [Git »]

HİDROŞEN portal vinç

HİDROŞEN portal vinç,çift kiriş gezer köprülü tavan vinci,sabit vinç,tek kiriş gezer köprülü tavan vinci,elektrikli zincirli vinç,çift kiriş köprülü küt portal vinç,arabalı vinç, tek kiriş köprülü küt portal vinç,redüktörlü arabalı vinç,çift kiriş köprülü küt yarı portal vinç,kancalı arabalı vinç,tek kiriş köprülü küt yarı portal vinç,çift kiriş monoray vinç,pergel vinç,tek kiriş monoray vinç,arabalı kedi vinç,portal vinç,monoray vinç ve elektrikli vinç imalatı,gezer vinç,arabalı vinç ve gezer köprülü vinç imalatı,köprü vinç,tavan vinci ve crane vinç imalatı,pergel vinç,küt portal vinç ve çift çıkıntılı portal vinç,yarı portal vinç imalatı,zincirli vinç ve zincirli caraskal vinç imalatı, kedi vinci,atölye vinci,kancalı vinç,yer vinci imalatı,liman vinci,mermer vinci ve asansör vinci,köprülü vinç,çift kiriş monoray vinç,arabalı kedi vinç,monoray arabalı vinç,halatlı vinç,çift kiriş portal vinç ile tek kiriş portal vinç,topal portal vinç,tek kiriş topal portal vinç,çift kiriş topal portal vinç imalatı,

  [Git »]

HİDROTUR HİDROLİK SİLİNDİR MAKİNE METALURJİ SAN.TİC.A.Ş.

Türkiye’deki boyutsal olarak en yüksek kapasiteye sahip hidrolik silindir üreticisi olarak özellikle ağır tip ve müşteri ihtiyaçlarına göre hazırlanmış hidrolik silindirler üretmekteyiz. Sadece hidrolik değil, özel amaçlı pnömatik, teleskopik, paslanmaz yada rotu seramik kaplı silindirleri de üretebilmekteyiz. Firmamız 15 metre boy ve 1650 mm çapa kadar hidrolik silindir dizayn edip imal edebilmektedir. Komple silimdir imalatının yanında silindirlerin tamiratlarını, revizyonlarını yapmakta ve rot, kovan, piston v.b. gibi parçalarını da gerek kaba gerek hassas olarak tedarik etmekteyiz. Ayrıca sert krom kaplama, akımsız Nikel kaplama, taşlama, honlama derin delik v.b. gibi prosesleri de hizmet olarak sunmaktayız. 15 yılı aşkın süredir AB’ye ihracat yapmaktayız ve hala Avrupalı ilk müşterimizle olan ilişkimizi sürdürmekteyiz.

Having the highest dimensional capacity in Turkey as the producer of hydraulic cylinders, we produce hydraulic cylinders especially of heavy type and prepared according to the needs of customers. We are also capable of producing not only hydraulic but also special-purpose, pneumatic, telescopic, stainless cylinders or cylinders having rods covered with ceramic. Our company is able to design and manufacture hydraulic cylinders having 15 meters length and 1650 mm diameter. We make reparations and revisions of cylinders and supply components of cylinders such as rods, bushings, pistons etc. both in heavy and sensible forms and additionally we manufacture cylinders completely. Furthermore, we also offer the following processes as service: hard chrome plating, electroless nickel plating, grinding, honing, deep hole boring etc. We have been exporting to EU for more than 15 years and still continue relations with our first European customer.

Allgemeinmaschinenbau   [Git »]

HİLALSAN MAKİNA ENDÜSTRİYEL VE TİCARET LTD.ŞTİ.

HİLALSAN Makina Endüstriyel ve Ticaret Limited Şirketi 1984 yılında kurulan HİLALSAN, manûel sac makasları ile başladığı üretime, bu gün hidrolik kombine makaslar, redüktörlü giyotin makaslar, kollu giyotin makaslar, caka makinaları ve hidrolik presler ile devam etmektedir. Müşterilerimize performansı yüksek makinalar sunabilmek için bilgisayar destekli tasarım programları sayesinde ileri teknoloji ile donatılmış üretim hatlarında, kaliteli ve yüksek hassasiyetli olarak imalatını gerçekleştirmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne kadar ana hedefimiz; yatırımcı ve sanayiciye hassas kaliteli makinalar yapmak, satış sonrası güvenilir hizmet vermek ve kaliteyi en uygun fiyata sunmaktadır. Firmamız dünya pazarlarında ''HİLALSAN'' markası ile hizmet vermekte olup bugün beş kıtaya ulaşmış, müşterilerine vermiş olduğu güven ve potansiyelini her geçen gün daha da artırmaktadır. Hilalsan Makina, genç ve dinamik kadrosu ile geçmişte olduğu gibi gelecektede bir çok başarıya imza atmayı hedef seçmiştir. Kalite, güven, istikrar için HİLALSAN...

HILALSAN MACHINERY that was established in 1984 started the production with metal shears and today maintains its production with Hydraulic Ironworkers, Guillotine Shears with Reducer, Hydraulic Presses, Hydraulic Cnc Shear, Press Brake, Hydraulic Metal Bending Press, Hydraulic Drawing Press, Metal Punching Machine. To offer machines with high performance, it realizes its production with quality and sensitively in the production lines equipment by advanced technology having computer-supported design programs. Our main target from the date of our establishment is to offer sensitive, quality machines to the investing industrialists, to provide reliable after sale service and to offer quality in the best price. Our company provides services with HILALSAN brand in the world markets and today it reached to the five continents and increases its potential with the confidence that it provided to its customers. HILALSAN preferred to sign many achievements in the future with its young and dynamic staff as it did in the past. HILALSAN for Quality , Trust and , Stability.

  [Git »]

HİLKAN GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Sucuk,Salam,Sosis İmalatı.

Sausage,salami, frankfurter production

Wurst, Salami und Frankfurterherstellung   [Git »]

HİLM SU ARITMA SİSTEMLERİ

SU ARITMA SİSTEMLERİ İMALATI,İTHALAT,SATIŞ,SERVİS VE YEDEK MALZEMELERİ TEDARİKÇİSİ

  [Git »]

Hilye Boya Söve

Konya'da ısı yalıtım, boya imalatı ve satışı, söve imalatı ve satışı, iç ve dış cephe dekorasyonda kaliteli ve sağlam işçiliğimiz ile ön plandayız. Kaliteli ve yeni nesil iskele, genç ve hızlı ustalarımız ile binanızın dış cephe giydirmesini özellikle dekoratif ve izolasyon açısından en üst düzeyde yapıyoruz.

  [Git »]

HİMMET USTA DEĞİRMEN MAKİNALARI GIDA MADDELERİ İMALAT SAN. VE TİC.A.Ş.

Politikamız; Tecrübemize ve kalite anlayışımıza güç olarak müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde memnuniyetini sağlayan kaliteli ve güvenilir ürünler ile kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmeti sunmak, Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek, her işi ilk seferinde doğru olarak yapmak, “En İyi Yatırım İnsandır.” Düşüncesi ile personelimizin eğitim seviyesini sürekli geliştirmek, Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendimizi ve tedarikçilerimizi sürekli geliştirmek, Çevrenin korunmasına özen göstermektedir. Personelimiz, kalite ve verimliliği sağlama konusunda “ben” değil “biz” anlayışıyla politikamızdan taviz vermeden çaba gösterilmelidir.

Milling machines production

Herstellung von Mühlenmaschinen   [Git »]

HİMTAŞ HİZMET MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş.

İnşaat Müteahhitlik Hizmetleri.

Building contracting

Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

HİPOSAN PETROL GIDA HİDROLİK MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

Kurulduğu günden bugüne kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden bir çok başarıya imza atan Hiposan, değerli müşterileri için gelecekte de yeni atılımlar yapmayı ve uluslar arası başarılara profesyonel ekip ruhuyla ulaşmayı misyon olarak belirlemiştir. Ürün ve hizmet kalitesinde dünya standartlarındaki marka liderliği konumunda yer alan Hiposan, teknolojik standartları kaliteyle birleştirerek uygun performansla en iyi şekilde hizmet vermeyi vizyon olarak benimsemiştir.

Hiposan which succeeded a lot without any compromise for the quality and service understanding from the very beginning till today has defined its mission as new developments in future and international successes with a team spirit together with its valuable customers. Hiposan which reserves a trad mark leader position in world standards in term of quality and service has defined its vision as the best service by affiliating quality with technological standards.

  [Git »]

HİSAN HİDROLİK PRES

10 TONDAN 2000 TONA KADAR HİDROLİK PRES İMALATI

  [Git »]

HMS GIDA MAKİNE SAN

GIDA MAKİNE İMALATI

  [Git »]

HMS ÖZCEYLANLAR HİDROLİK MAKİNA SAN.VE TİC.A.Ş.

"Özceylanlar A.Ş 1974 yılında ticari faaliyetine otomotiv sektörüne yönelik yedek parça üretimi yapmak üzere başlamıştır. Firmamız 1985 yılında imalatını, hidrolik sektörüne yönelik ürünler üzerine yoğunlaştırmıştır. Bugün itibariyle Kostim Sanayi Bölgesinde 6.000 m² kapalı 1000 m² açık alana sahip son teknoloji makine parkı ile donatılmış modern tesislerinde; • Hidrolik silindirler, • Teleskopik silindirler, • Pistonlu pompalar, • Dişli pompalar, • Hidrolik Valfler, • Hidrolik Devre Elemanları, Üretimlerini gerçekleştirmektedir. Özceylanlar A.Ş , yılda 20.000 adet hidrolik silindir, 25.000 adet hidrolik pompa ve 20.000 adet hidrolik devre elemanları üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız üretiminin %80’ini Ortadoğu Bölgesi ve AB ülkeleri başta olmak üzere, yaklaşık yirmi farklı ülkeye ihraç etmektedir. Fonksiyonel tüm işlemeler, sert krom kaplama, montaj ve test operasyonlarının tamamı Özceylanlar A.Ş tesislerinde gerçekleşmekte olup; döküm, dövme, ısıl işlem, sızdırmazlık ve bağlantı malzemeleri gibi diğer parçalar ISO/TSE 16949 prosedürlerine uygun üretim yapan yan sanayi firmalarından tedarik edilmektedir. Müşteri isteklerine teknik çözümler geliştirmeyi kendisine görev edinen firmamız bu doğrultuda Ar&Ge çalışmalarına önem vererek Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK)’ın desteğini almaktadır. Bu konuyla ilgili üniversiteler ile işbirliği içerisinde çalışmalarımız devam etmektedir. Üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünlerin fiziksel ve kimyasal özelliklerini kaybetmeden uzun süre çalışabilmesi için gerekli tüm test ve deneyler kendi bünyemizde yer alan laboratuarımızda uzman teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır. TS 11552 Kalite Uygunluk ve CE Belgelerine sahip olan firmamız; ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile çalışmaktadır."

"Özceylanlar A.Ş began its commercial activities in 1974 to manufacture spare parts intended for automotive industry. Since 1985 our company has focused on hydraulics industry-related products. Today, In its modern facilities equipped with the state of latest technology machine park located in Kostim Industrial Zone within 6000 m² covered 1000 m² opened area it manufactures following parts: • Hydraulic Cylinders • Telescopic cylinders • Piston pumps, • Gear pumps, • Hydraulic valves, • Hydraulic spare parts, Özceylanlar A.Ş. has the annual manufacturing capacity to produce 20.000 hydraulic cylinders, 25.000 hydraulic pumps and 20.000 hydraulic spare parts. Our Company exporting 80% of its production mainly Middle East and Eu countries as well as 20 countries. All functional finishes, hard chrome plating, assembly and test operations are completely carried out in Özceylanlar A.Ş. facilities and other parts and processes such as casting, forging, heat process, sealing and fittings are supplied from sub-industry firms whichs are producing in accordance with ISO/TSE 16949 procedures. Our company commiting to develop custom solutions toward customers needs also being supported by Turkish Scientific and Technical Researches Institution (TÜBİTAK) as it pays attention to R&D studies. Concering this issue , Our labours are sustained in cooperation with the relevant universities. All tests and experiments are carried out by our specialized technical team in our laboratory in our bootstrap required to ensure all items produced by our Company to precisely run without losing their physical and chemical specifications. Our company having TS11552 Quality Conformity and CE Certificates, working in line with ISO 9001:2008 Quality Management System."

Herstellung von Teleskopliften und hydraulischen Pumpen   [Git »]

HONEKS MAKİNA İMALAT OTOMOTİV SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

"1988 yılından itibaren Honmaksan Motor Yenileme Makinaları ve Ticaret A.Ş. olarak merkezimiz olan Konya'dan tüm dünyadaki motor yenileme firmalarına; hızlı, ekonomik, pratik, çözümler üretmekteyiz. Müşterilerimizin talepleri ve teknolojik yenilikler göz önüne alınarak yaptığımız geliştirme çalışmalarıyla üretimini yaptığımız makinelerin ve imalat sistemimizin, mükemmele bir adım daha yaklaşması için sürekli çaba sarf ediyoruz. Avrupa'dan Doğu Asya'ya, Afrika'dan Ortadoğu'ya satış ve servis ağımızla, beraber çalıştığımız tüm müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmenin en haklı gururunu tüm çalışanlarımızla paşlaşıyoruz. Sadece müşterimizin değil müşterimizin de müşterisinin memnuniyetini sağlamak amacı ile müşterimizin en iyi işçiliği ve kaliteyi yakalayabilmesi, ürünlerimizi uzun yıllar güvenli ve performanslı kullana bilmesi amacı ile ürünlerimizin kullanım ve bakım bilgilerini içeren dokümanlarımızı ve doğru kullanım eğitimini sağlıyoruz. Sektörümüzde, tüm dünyada, tanınan ve güven duyulan kaliteyi, ""BVQI TGA ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi Belgesi"" ile yazılı hale getiren firmamız, Honmaksan A.Ş. siz müşterilerinin tebrik ve eleştirileriyle her zaman en iyiye yaklaşmak için çalışmaya devam edecektir."

"Since 1988 Honmaksan Engine Recording Machines and Trading Company, based in Konya, has been providing fast, economical and practical solutions to many engine reconditioning companies worldwide. We are continually doing our best to improve our products and production system in order to both, satisfy our customers 2 needs and cope with latest technological developments. With our workeres, we share the happiness of fulfilling our customers' needs in a fastest manner. This is assisted with our broad sales and servie network extending from Europe to East Asia and from Africa to The Middle East. We provide using and servicing instructions' to our customers. Here, information on how the best machining is obtained, how the machines can be operated safely and with high performence is given. With its BVQI TGA ISO 9001 / 2000 quality system managament document, Honmaksan Company will always accept customers' congratulatory messages, criticism, opinion etc in order to keep on improving itself."

Schleifmaschinen, manuelle Drehbank, Oberflächenbearbeitungsmaschinen, hydraulische Pressen und Glei   [Git »]

HORAZGİL Çelik Kapı Sistemleri

Prestij ve marka ilkelerini HORAZGİL olarak benimseyen firmamız, kurulduğundanberi, güvenliği estetikle birleştirerek, uluslararası standartlarda mobilya giydirilmiş çelik kapı üretmektedir. Her gün kendini geliştiren HORAZGİL, dış hava koşullarından etkilenmeyen apartman giriş kapısı, villa giriş kapısı ve mobilya iç kapı üretimi ile birlikte kısa sürede sektörde hak ettiği yere ulaşmış olup, 2002 yılında yangın yönetmeliğinin çıkmasıyla birlikte, uluslararası sertifikalı yangına dayanıklı metal kapıları da ürün portföyüne katmıştır. Yüzlerce modelin yanında dilediğiniz tasarıma sahip, her bütçeye uygun, daire giriş kapıları, yüksek güvenliğe sahip, özel imalat celik kapı, ferforje bina giriş kapısı, villa kapısı imalatı ve satışını yapmaktayız. Üretimde; malzeme kalitesi, üstün teknoloji ve deneyimli teknik kadrosu Satış ve Pazarlamada; üretici-tüketici arasındaki en yüksek seviyede diyalogları kuran bayi ve temsilcileri Satış sonrası hizmette; eğitimli ve zamanında hizmet veren servisi ile Dünya standartlarını zorlayan bir anlayışı benimsemiştir.

Adopting the principles of our company and brand as a prestige HORAZGİL, kurulduğundanberi, security, aesthetics, combining international standards vested steel door furniture manufactures. HORAZGİL self-improvement every day, not affected by weather conditions outside the apartment entrance door, the villa entrance door and inner door with the production of furniture as soon as possible with the industry has reached its deserved place in 2002 with the release of fire regulations, the international certification of the product portfolio, has added new fire-proof metal doors . Hundreds of the model next to the desired design, for every budget, apartment entrance doors, high security, with special manufacturing steel doors, wrought iron entrance gate of the building, the manufacture and sale of villas making the gate. Production, material quality, superior technology and experienced technical staff Sales and marketing, producer-consumer dialogue at the highest level between the dealers and representatives of established After-sales service, trained and on-time service that pushes the standards of service and an understanding of the world has adopted.

Eine Übernahme der Grundsätze unseres Unternehmens und unserer Marke als Prestigeobjekt HORAZGİL, kurulduğundanberi, Sicherheit, Ästhetik, kombiniert internationale Standards unverfallbaren Stahltür Möbel herstellt. HORAZGİL Selbst-Verbesserung jeden Tag, nicht durch das Wetter außerhalb der Wohnung Eingangstür betroffen sind, hat die Villa Eingangstür und Innentüren mit der Herstellung von Möbeln so bald wie möglich mit der Industrie erreichte ihren verdienten Platz im Jahr 2002 mit der Veröffentlichung von Brandschutzbestimmungen, feuerfeste Metalltüren der internationalen Zertifizierung des Produktportfolios, hat neue . Hunderte von dem Modell neben dem gewünschten Design, für jedes Budget, Wohnungseingangstüren, hohe Sicherheit, mit speziellen Herstellungsverfahren Stahltüren, schmiedeeiserne Eingangstor des Gebäudes, die Herstellung und den Verkauf von Villen macht das Tor. Produktion, Material-Qualität, überlegene Technik und erfahrenes technisches Personal Vertrieb und Marketing, Erzeuger-Verbraucher-Dialog auf höchster Ebene zwischen den Händlern und Vertretern der etablierten After-Sales-Service, ausgebildetem und on-time Service, der die Standards von Service und schiebt ein Verständnis der Welt angenommen hat.   [Git »]

HORAZGİL STATİK BOYA VE ÇELİK KAPI

STATİK TOZ BOYA İŞLERİ YAPILIR HİZMETLERİMİZ » Otomatik ve Yarı Otomatik Asansör Kapı, Kabin ve Aksamları » Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri » Çeşitli Ebatlarda Aydınlatma, Bayrak Direkleri » Makine ve Aksamları » Oturma Grupları Metal Aksamları » Metal Pano, Metal Stand ve Aksamları » Dış ve İç Cephe Giydirmeleri » Tabela, Totem Ve Reklam Ürünleri » Ferforje, Çelik Kapı, Jumbo ve Korkuluklar » Profil, U Demirleri, Sac Levha, Köşebent » İnşaat, İskele, Kalıp Sistemleri » Yapı Elemanları

SERVICES »Automatic and Semi Automatic Elevator Door, Cabinet and Accessories »Automatic Door and Shutter Systems »Various sizes Lighting, Flag Poles »Machinery and Accessories »Seating Metal Parts »Metal Board, Metal Stand and Accessories »External and Internal Surface Dressings »Signs, Totem and Advertising Products »Wrought Iron, Steel Door, Jumbo and Protections »View, U-Bars, Sheet, Angles »Construction, Scaffolding, Formwork Systems »Building Elements

DIENSTLEISTUNGEN »Automatischen und halbautomatischen Aufzugstür, Kabinett und Zubehör »Automatische Tür-und Verschluss-Systeme »Verschiedene Größen Lighting, Fahnenmasten »Maschinen und Zubehör »Seating Metallteile »Metall-Vorstands, Metallfassung und Zubehör »Äußere und innere Oberfläche Dressings »Signs, Totem und Werbung »Schmiedeeisen, Stahltür, Jumbo und Umzäunungen »Ansicht, U-Bars, Blatt-, Winkel »Bau-, Gerüst, Schalungs-Systeme »Bauelemente   [Git »]

HORAZGİL STATİK BOYA VE ÇELİK KAPI

Elektrostatik Toz Boyama; Elektrostatik toz boyama solvent içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Kaplayıcı malzeme, son kat boya tabakasını oluşturan çok ince toz boya partikülleridir. Toz boya, boya kabininde özel boya tabancaları vasıtasıyla atılır. Tabancadan geçerken elektrostatik yüklenen toz boya partikülleri kabin içinde boyanacak malzemeye yapışır ve kaplama işlemi gerçekleşmiş olur. Toz boyanın malzeme yüzeyine tam olarak yapışabilmesi için malzemenin de çok iyi bir şekilde topraklanması gerekir. Fazla atılan boya, kabinde bulunan boya geri kazanım sistemi sayesinde toplanır ve tekrar kullanıma sokulur. Boya geri kazanım sistemi elektrostatik toz boyama teknolojisinin en büyük ekonomik avantajlarından biridir. Malzeme toz boya ile kaplandıktan sonra pişirme fırınına girer. 200ºC olan fırın ısısı toz boyanın erimesini ve malzeme üzerine yapışmasını sağlar. Sonuçta çok dayanıklı, ekonomik, çevre dostu, geniş renk yelpazeli ve parlak bir yüzey kaplaması elde edilir. Solvent içermemesi, yüzey kalitesi, dayanıklılığı, boya geri kazanım sistemi, ekonomikliği ve çevre duyarlılığı elektrostatik toz boyamayı geleneksel boyama işlemlerine göre daha çekici bir alternatif yapmaktadır. ÇELİK KAPI ; Her gün kendini geliştiren HORAZGİL dış hava koşullarından etkilenmeyen apartman giriş kapısı, villa giriş kapısı ve mobilya iç kapı üretimi ile birlikte kısa sürede sektörde hak ettiği yere ulaşmış olup, 2002 yılında yangın yönetmeliğinin çıkmasıyla birlikte, uluslararası sertifikalı yangına dayanıklı metal kapıları da ürün portföyüne katmıştır. Yüzlerce modelin yanında dilediğiniz tasarıma sahip, her bütçeye uygun, daire giriş kapıları, yüksek güvenliğe sahip, özel imalat celik kapı, ferforje bina giriş kapısı, villa kapısı imalatı ve satışını yapmaktayız. Üretimde; malzeme kalitesi, üstün teknoloji ve deneyimli teknik kadrosu Satış ve Pazarlamada; üretici-tüketici arasındaki en yüksek seviyede diyalogları kuran bayi ve temsilcileri Satış sonrası hizmette; eğitimli ve zamanında hizmet veren servisi ile Dünya standartlarını zorlayan bir anlayışı benimsemiştir. Prestij ve marka ilkelerini HORAZGİL olarak benimseyen firmamız, kurulduğundan beri, güvenliği estetikle birleştirerek, uluslararası standartlarda mobilya giydirilmiş çelik kapı üretmektedir.

STEEL DOOR;    Every day, self-improvement HORAZGİL affected by weather conditions outside the apartment entrance door, villa entrance door and inner door furniture rightful place in the sector with the production has reached as soon as possible in 2002, with the advent of fire regulations, international certified fire resistant metal doors has added to its product portfolio.    Next to the desired design with hundreds of models to suit all budgets, apartment entrance doors, high security, specialized in manufacturing steel doors, wrought iron entrance door, villa door making production and sales.    Production, material quality, superior technology and experienced technical staff    Sales and Marketing, the producer-consumer dialogue at the highest level between the dealers and their representatives who    After-sales service; educated and timely service that serves a compelling sense of the world have adopted standards.    Adopting the principles of the HORAZGİL prestige and brand our company, since its foundation, security, aesthetics, combining international standards vested steel door furniture manufactures. Electrostatic Powder Coating; Electrostatic powder coating is solvent-free method of surface coating. Coatings, materials, forming the topcoat layer of powder paint particles are very fine. Powder paint, paint booth will be dropped through a special spray gun. In the cabin will be painted with electrostatic powder paint particles passing from the gun loaded material adhesion and coating process occurs. Of the material to fully adhere to the surface of the powder coating material, the soil must be very good. More thrown paint, paint recovery system is collected in the cabin, and again put to use. Paint recovery system, electrostatic powder coating technology is one of the greatest economic advantages. After coated with powder coating material enters the cooking oven. The oven temperature to 200 ° C to melt the powder coating and provides material on the adhesion. All in all very durable, economical, environmentally friendly, wide range of colors and glossy surface coating is obtained. Does not contain solvents, surface quality, durability, paint recovery system, economic, and environmental awareness electrostatic powder coating is an attractive alternative compared to the traditional dyeing process

STAHLTUER;    Jeden Tag, Selbst-Verbesserung HORAZGİL durch Wetterbedingungen außerhalb der Wohnung Eingangstür betroffen, Villa Eingangstür und Innentür Möbel rechtmäßigen Platz in der Branche mit der Produktion so schnell wie möglich im Jahr 2002 erreicht, mit dem Aufkommen der Brandschutzbestimmungen hat die internationale Zertifizierung feuerbeständig Metalltüren sein Produktportfolio aufgenommen.    Neben dem gewünschten Design mit Hunderten von Modellen für jeden Geldbeutel, Wohnungseingangstüren, hohe Sicherheit, spezialisiert auf die Produktion Stahltüren, schmiedeeiserne Eingangstür, Villa Tür machen Produktion und Vertrieb anpassen.    Produktion, Material-Qualität, überlegene Technologie und erfahrenes technisches Personal    Vertrieb und Marketing, die Erzeuger-Verbraucher-Dialog auf höchster Ebene zwischen den Händlern und deren Vertreter,    After-Sales-Service, gebildeten und pünktlichen Service, die ein überzeugendes Gefühl von der Welt dient Standards festgelegt haben.    Eine Übernahme der Grundsätze des HORAZGİL Prestige und Marke unseres Unternehmens seit seiner Gründung, Sicherheit, Ästhetik, kombiniert internationalen Standards unverfallbaren Stahltür Möbel herstellt. Elektrostatische Pulverbeschichtung; Die elektrostatische Pulverbeschichtung ist lösemittelfreien Verfahren Oberflächenbeschichtung. Beschichtungen, Materialien, Formen des Decklackschicht von Pulverlackteilchen sind sehr fein. Pulverlack wird Lackierkabine durch eine spezielle Pistole fallen gelassen werden. In der Kabine wird mit elektrostatischen Pulverlackteilchen Übergang von der Pistole Ladegut Haftung und Beschichtung erfolgt lackiert werden. Des Materials, um vollständig an der Oberfläche des Pulverbeschichtungsmaterials haften, muß der Boden sehr gut sein. Mehr geworfen Farbe wird die Farbe Recovery-System in der Kabine gesammelt und wieder in Gebrauch genommen. Farbe Recovery-System, ist die elektrostatische Pulverbeschichtung Technologie eines der größten wirtschaftlichen Vorteile. Nach beschichtet mit Pulverlack geht der Backofen. Die Ofentemperatur bis 200 ° C, um den Pulverlack zu schmelzen und stellt Material auf die Haftung. Alles in allem sehr langlebig, wirtschaftlich, umweltfreundlich, breite Palette von Farben und glänzende Oberfläche Beschichtung erhalten. Enthält keine Lösungsmittel, Oberflächengüte, Langlebigkeit, Farbe Recovery-System, wirtschaftlichen und Umweltbewusstsein elektrostatische Pulverbeschichtung ist eine attraktive Alternative zu den traditionellen Färbeprozess   [Git »]

HPS HİDROLİK PNÖMATİK MAKİNE PETROL ÜRÜNLERİ NAKİYE SAN. VE TİCA.LTD.ŞTİ.

Hidrolik Kumanda Kolları,Pnömatik Ve Hidrolik Silindir İmali.

Hydraulic press, hydraulic hole digger, hydraulic cylinder, tree transplanter production

hydraulische Pressen, Bagger, Zylinder und Baumumsetztransporter   [Git »]

HSN PETROL TURİZM YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. CİHANBEYLİ ŞUBESİ

Necipoğulları; 1975 yılında baba Necip KULAKSIZ tarafından Ordu'nun Ünye ilçesinde taş parke üretimi ile faaliyetine başlamış, 1984 yılında ikinci kuşak hizmet bayrağını devralmıştır. Daha sonra şirket merkezi Konya'ya taşınmıştır. Necipoğulları'na ait Konya merkez ve Cihanbeyli'deki fabrikalarda beton parke, bordür, oluk ve büz gibi beton elemanları üretilmektedir. Alanının öncü kuruluşlarından olan Necipoğulları alışılagelmiş, sıradan beton elemanları üretme anlayışının yerine, kaliteli ve aynı zamanda estetik seçenekler de sunmayı tercih ederek AB standartlarında beton elemanları üretmekte ve günümüz insanının beklentilerine cevap vermektedir. Necipoğulları, çevre düzenlemesi alanlarında ihtiyacınız olan hizmeti sunmaktatır. Zerafetin gözü okşadığı Necipoğulları beton elemanları,TSE ve CE belgeli üretim kalitesiyle, başta belediyeler ile diğer kamu kurumları olmak üzere, özel sektör tarafından da tercih edilmektedir. Necipoğulları aynı zamanda ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahiptir. Necipoğulları; profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli kadrosu ve yüzlerce referansıyla güvenilirliğini ispatlamış ve sektörün öncüsü olmuştur.

Cobble stone production

Herstellung von Parkettsteinen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |