KONYA FIRMALARI - LISTE 36

HAS PİK DÖKÜM VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1990 yılından bugüne dökümcülük sektöründe faaliyet gösteren HAS-PİK Döküm ve Otomotiv Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti pik, çelik ve sfero dökümde büyük tecrübeye sahiptir. HAS-PİK Döküm tarım makinaları yedek parçaları, otomotiv yedek parçaları, iş makinaları yedek parçaları, mermer makinalary parçaları ve genel makina parçaları sektörlerine hizmet vermektedir. HAS-PİK Döküm bünyesinde bulundurduğu 500 kg’lık INDUCTOTHERM marka indüksiyon ocağı ile seri olarak 500 kg'a kadar tek parça döküm imalatı yapabilmektedir.

Cast iron and sefro moulding production

Pik, Sferoguss   [Git »]

HASAN KULU ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYAT SAN.VE TİC. A.Ş.

60 yıl sektörde hizmet veren firmamız üstün üretim kalitesini ve müşteri memnuniyetini hedef alarak profesyonel bir yönetim kadrosu ve kurumsal yapısı ile ticaretteki dürüstlük kuralını uygulayarak bugün orman ürünleri sektöründe Türkiye’nin en önde gelen kuruluşlarından biri durumundadır. Hizmette sağladığı kalite, kullandığı modern üretim teknikleri, çok geniş makine parkı, geniş kadrosu ve ticari itibarı ile sektöründe fiyat-kalite yönünden liderlik konumu ile gerek yurtiçi gerek yurtdışı da müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Lumber, floor pacing, wainscot, wood parquet production

Herstellung von Zimmerwerk, Bodendielen, Lambris und Holzparkett   [Git »]

HASAN KULU ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYAT SAN.VE TİC.A.Ş.BÜYÜKKERESTECİLER SANAYİ ŞUBESİ

Kereste Ve Taban Tahtası İmali.

Lumber, floor pacing, wainscot, wood parquet production

Herstellung von Zimmerwerk, Bodendielen, Lambris und Holzparkett   [Git »]

HASAN SÖZÜER AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Ayakkabı İmali.

Shoe production

Schuhherstellung   [Git »]

Hasat Pasta Gıda Ltd. Şti.

We produce pastry and cookies..

  [Git »]

HASÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.KONYA ŞUBESİ

Türkiye'nin önde gelen, vasıflı çelik üreticisi ve tedarikçisi olan HASÇELİK, 1968 yılında Konya'da kurulmuş ve bugünkü ismini 1982 yılında almıştır. Hasçelik, son teknoloji ile kurduğu tam kontinü çalışan vasıflı çelik sıcak hadde tesisinde ürettiği ve kendi markası olan Hasmil vasıflı çelikleri , İstanbul ve Konya soğuk işlem merkezlerinde üretimi gerçekleşen parlak çelikler, transmisyon milleri ve Hasotomat markalı otomat çelikleri , dünyanın ileri gelen çelik fabrikalarından tedarik ettiği ithal alaşımlı çelikler ve yine düzenli olarak ithalatını gerçekleştirdiği dikişsiz çelik çekme borularla müşterilerine oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir. 4 Bölge Müdürlüğü, 50.000 m²'si kapalı olmak üzere toplam 90.000 m² hizmet alanıyla, İstanbul - Konya - Ankara - İzmir ve Gebze 'de bulunan 5 deposuyla faaliyet gösteren Hasçelik, üretimlerini Gebze'de kurduğu vasıflı çelik sıcak hadde tesisinde ve İstanbul ile Konya illerinde bulunan soğuk işlem merkezlerinde gerçekleştirmektedir. Ülkemizde otomotiv, makine imalat, denizcilik, savunma, tarım makinaları ve beyaz eşya sanayi başta olmak üzere piyasada artan kaliteli yarı mamul ihtiyacına çözüm ortağı olmak düşüncesiyle yatırımlarına yön veren ve bugün Türkiye'nin en modern çelik depolarına sahip olan Hasçelik tüm depolarında %100 barkod sistemine geçerek kusursuz hizmet anlayışıyla tedarik sağladığı müşterilerine ürünlerin izlenebilirliği konusunda da büyük kolaylık sunmaktadır. Hasçelik; sahip olduğu yenilikçi, güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, takım ruhu ve rekabetçilik değerlerini korumakta, sektöründe öncü olmaya aynı hızla devam etmektedir.

HASÇELİK, which is a leading special steel producer and supplier in Turkey, was established in Konya in 1968 and took its current name in 1982. Hasçelik provides a qualified service to its customer with a wide range of product by means of Hasmil high quality steel, which is a trade mark of Hasçelik, and produced in a state of art continious rolling mill, bright steel bars which are produced in bright steel service centers located in Istanbul and Konya, alloyed steel bars which Hasçelik supplies from the leading steel producers in the world and seamless steel tubes which are imported regularly. Hasçelik, which operates with its 4 District Managements, a service area of 90.000 m² in total, 50.000 m² of which is closed, 6 warehouses in İstanbul, Konya, Ankara, İzmir,Adana and Gebze, makes production in a Special steel rolling mill in Gebze and bright steel service centers located in Istanbul and Konya. Hasçelik, which directs its investments with the purpose of being a solution partner about meeting the increasing necessity of qualified intermediate product on the market for the sectors, including firstly, automotive, manufacturing machines, navigation, defense, agricultural machines and white goods industry and which has the most modern steel warehouses in Turkey today, has begun to use the system of % 100 barcode in all warehouses and thus also provides its customers to whom it supplies goods considering perfect service mentality with great convenience about traceability of the products. Hasçelik preserves its values such as being innovative, reliable, honest, customer-oriented and having team spirit and concept of competitiveness, and it carries on being the ledaer within the sector at the same pace.

Herstellung von Stahlseilen, Aluminium Leiter, Federung und Materialien und Kettengliedsicherungen   [Git »]

Hasil Lisan Kursu

  [Git »]

HASKON CİVATA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Civata Ve Somun İmali.

Production of nuts and bolts

Herstellung von Schrauben und Schraubenmutter   [Git »]

HASPOMPA POMPA MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

"Kuruluşumuz 1983 yılında faaliyetine başlamış olup,22 yıldır Derin kuyu su pompaları imalatında bulunmaktadır. Başlıca ürünlerimiz;dalgıç pompalar, santrifüj pompalar,dik milli pompalar, jeotermal pompalar,özel üretim noril fanlı pompalar ve paslanmaz çelik pompalardır. Bunların dışında sulama projeleri, komple tesis projeleri ve tesisi tarımsal sulama faaliyetleri ve benzeri konularda hizmet vermekteyiz. Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 8000m2lik kapalı alanda yıllık 2000 pompa üretim kapasitesi ile imalat yapmaktayız. Aynı zamanda dünya pompa sektöründe lider olan İtalyan ""ROVATTI"" marka dalgıç pompalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.Bilgisayar destekli üretim ve ileri teknolojiyle yıllardır bu sektöre hizmet etmiş olup,geniş servis ağı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalite olitikamızı çalışma prensibimiz olarak benimsedik ve bu doğrultu da hizmet vermeye devam etmekteyiz. "

"Our company had started to manufacturing submersible pumps in 1983.Our essential products are submersible pumps,sewage pumps,waste water pumps and centrifugal pumps,special pumps for our customers. We manufacture in Konya 1. Organize Sanayi Bölgesi in 8000m2close area 2000pumps per a year and at the same time we are reseller of Italian ""ROVATTI"" Submersible pumps which is a big company in the world in our sector in Turkey .We manufacture our products with CAM technologies for years.Our aim is our customers because of that we have services all over Turkey .We want to give best services."

Herstellung von Wasserpumpen, Taucherpumpen, Zentrifugalpumpen, jegliche Flüssigkeitspumpen und Elek   [Git »]

HASTEKNİK OTO YEDEK PARÇA İMALAT SAN.TİC.A.Ş

Firmamız 1973 yılında ismail ERSÖZ ve Selahattin ERSÖZ tarafından Kurulmuş olup şu an 3000 metrekare alanda müşterilerine hizmet vermektedir.Yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle hassas toleranslarda ve istenilen analizlerde yatak ve burcu yüksek kalite ve özveriyle üreterek sektörümüzün temelini oluşturup önderlik yapmaktadır.

Ourfirm was established by Mr. İsmail ERSÖZ and Mr. Selahattin ERSÖZ in 1973. Now it gives service to its customers in 3000 m2areas. We produce bearing and bush devotedly in sensitive tolerances and desired analyzes in high quality and through experience and accumulation of years and we composed the base of our sector and did leadership.

Herstellung von Motorräumen und Stahlkäfigen   [Git »]

HATIPLI KARDEŞLER DÖKÜM MAKİNA SAN.A.Ş.

"1973 yılında kurulan HATIPLI KARDEŞLER 300 m² karelik bir alanda Değirmen malzemeleri Zirai makine parçaları ile üretime başlamıştır. 1990 yılında V-Kayış Kasnağı imalatına başlayan firmamız bugün 2000 m² lik kapalı alanda 30 çalışanı ile üretimine kattığı Yıldız Kaplin ve Rulman Yataklarıyla üretime devam etmektedir. Üretimimizde hammadde; tamamen kendi firmamız tarafından Endüksiyon ocağında yarı mamül (Döküm) haline getirilip yine kendi firmamız tarafından Üniversal ve CNC tornalarda hassasiyetle işlenerek tam mamül haline getirilmektedir. Üretim safhasında makina ve teçhizat olarak en iyi teknolojiyi kullanmamızın yanı sıra Döküm ve imalatta yılların verdiği deneyimde önemli bir rol oynamaktadır.Biz daima en iyiyi yapmaya çalışıyoruz En iddialı olduğumuz konumlardan biri ise müşteriye hizmettir.Türkiye genelindeki müşterilerimizin gerek V-Kasnak gerekse Yıldız kaplin ve Rulman yatak talep ve isteklerine hazır stoklarımýzla anında cevap verebilmekteyiz"

Cast iron

Rohguß   [Git »]

hatip yüksek inş.gida.san.ve tic.ltd.şti

  [Git »]

HATİPOĞLU GIDA KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Konya'nın önde gelen et ürünleri üreticilerinden olan Hatipoğlu Gıda LTD. ŞTİ.; 1970 yılında 3 kardeşin küçük bir atölyede basit makinelerle ve kendi öz kaynakları ile kurdukları bir şirkettir. Değişen, gelişen ve yenilenen yönetim anlayışıyla şirket, ikinci nesile geçmiş ve sektörde emin adımlarla ilerleyip önemli bir konuma sahip olmuştur. Şirketin tamamı ithal ve yeni teknolojilerle donatılmış üretim makinelerine sahip bulunmaktadır. Üretimden sevkiyata kadar veteriner hekim ve teknik uzman kadrosuyla ürünlerin kalite kontrolü etkin bir şekilde yapılmaktadır. Tüm ürünlerin, Tarım ve Köy İşleri Bakanlndan Çalışma izni ve Gıda Üretim Sertifikaları bulunmakta, Türk Gıda Kodeksi Et Ürünleri tebliğne uygunluk doğrultusunda, hijyenik şartlarda üretimi yapılmaktadır ve ürünler klimalı araçlarla dağıtılmaktadır. Hatipoğlu LTD. ŞTİ. Kaliteli ve sağlıklı ürün politikasıyla; bilinçli yönetim, üretim, pazarlama kadrosuyla sektördeki yerini almıştır. Klasik Türk Sucuğu ve Pastırmanın dışında Salam, Sosis, Jambon gibi ürünleri de bölge halkına sunarak, tanıtarak ve sevdirerek bir ilke imza atmıştır. Evrensel düşünüp yerel davranan, bütün gücünü bölge insanının gösterdiği teveccühten alan firmamız müşterilerine şükran borçludur.

Sausage,salami, frankfurter production

Wurst, Salami und Frankfurterherstellung   [Git »]

HATUNSARAYLI TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"Yüzyıllar boyu alın terinin emeğe dönüştüğü, emeğin nimetle buluştuğu; helal kazancın her damlasında ve her aşamasında işlendiği doğanın en güzel armağanı... Ve bu toprağı o alın teri ile işleyen; her gününü diğer güne özveri ve umutla bağlayan sizler... Hatunsaraylı Tarım Makinaları olarak bizler de bu emeğinize katkıda bulunarak, sizlerin umutlarını bol kazanca dönüştürme misyonu ile hareket etmekteyiz.. Tam 35 yıldır. Yılların verdiği tecrübe ve birikimle profesyonel bir anlayışla faaliyetlerini sürdüren firmamız, toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak hammadde girişinden, makinanın sevkine kadar tüm detayları planlı bir anlayışla sürdürmektedir. Ayrıca 1995 yılından buyana hizmet veren Ar-ge departmanı ile de teknolojik ve kurumsal gelişimini sürdüren firmamız, tüm teknolojik gelişmeleri sizler için yakından takip etmektedir. Bu düşünce yapısı içerisinde gelişen ve üreten ülkemiz ekonomisine daha fazla katma değer sağlamak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına faaliyetlerimize yoğun bir biçimde devam etmekteyiz ve bunun haklı gururunu yaşamaktayız."

Agricultural tools and machines production

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

HATVE DİŞLİ SANAYİ

DİFRANSİYEL AYNA MAHRUTİ DİŞLİLER VE TRANSMİKSER PLANET REDÜKTÖRÜ.

CROWN WHEEL PINION GEARS AND TRANSMIXER PLANETARY GEARBOX.

  [Git »]

HATVE DİŞLİ SANAYİ

firmamız 1975 yılında büsan sanayi sitesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. üretilmekte olan ürünlerin %60 ihrac edilmekte %40 ise ic piyasaya sürmektedir

All vehicles gear and differential parts production

Herstellung von Getriebe und Differentialteilen für alle Fahrzeuge   [Git »]

Havatek Havalandırma

havalandırma,konyada havalandırma firması,havalandırma firması,havalandırma konya,konya havalandırma,konyada havalandırma,havatek havalandırma,havalandırma havatek,anahtar teslim havalandırma,havalandırma anahtar teslim,havalandırma kanalı,havalandırma bacası,sığınak havalandırma,havalandırma sığınak,aspiratör,vantilatör,vantilatör aspiratör,havalandırma aspiratör,havalandırma vantilatör,aspiratör havalandırma,vantilatör havalandırma,anadolu havalandırma,içanadolu havalandırma,havalandırma malzemeleri,havalandırma ekipmanları,havalandırma sistemleri,ısıtma,soğutma,ısıtma soğutma havalandırma,havalandırma ısıtma soğutma havatek,alüminyum havalandırma,havalandırma cihazları,havalandırma fan fiyaları,ucuz havalandırma,doğalgaz havalandırma,doğalgaz,doğalgaz bacası,doğal havalandırma,hijyenik havalandırma,havalandırma hijyenik,lider havalandırma,hastahane havalandırma,boyahane havalandırma,sistem havalandırma,sanayi havalandırma,kamu havalandırma,özel sektör havalandırma,prizmatk kanal,spiro kanal,yuvarlak kanal,şaft bacası,havalandırma aksesuarları,google havalandırma,havalandırma google,hava,taze hava,koku,buhar,kaynak,kaynak akrabotu,havatek havalandırma sistemeleri,imalat,montaj,havalandırma imalat,havalandırma montaj,imalat havalandırma,montaj havalandırma,konyanın yerli havalandırması,çelik havalandırma,zırhlı havalandırma,google maps havalandırma,davlumbaz,iletişim havalandırma,havalandırma iletişim,ücretsiz keşif havalandırma,havalandırma ücretsiz keşif,havatek havalandırma,klima santralleri,havalandırma görselleri,ölçüm havalandırma,havalandırma ölçümü,ben havalandırma,biz havalandırma,siz havalandırma,havalandırma hepsi,bütün havalandırmacılar,tüm havalandırmacılar,türkiye geneli havalandırma,bana yakın havalandırma,havalandırmada çözüm,banka havalandırma,havalandırma banak,istanbul havalandırma,izmir havalandırma,ankara havalandırma,kırşehir havalandırma,kayseri havalandırma,niğde havalandırma,aksaray havalandırma,ısparta havalandırma,antalya havalandırma,afyon havalandırma,nevşehir havalandırma,uygun fiyat havalandırma,hücreli fan,sanayi aspiratörleri,çiftlik fanları,sera fanları,kümes fanları,mutfak havlandırma,kazan daire havalandırma,ısıtıcılar,ısıtma kazanları,stokerli kazan,kömürlü kazan,doğalgaz dönüşümlü kazan,kapı teslim havalandırma,havalandırma kapı teslim,

havalandırma,konyada havalandırma firması,havalandırma firması,havalandırma konya,konya havalandırma,konyada havalandırma,havatek havalandırma,havalandırma havatek,anahtar teslim havalandırma,havalandırma anahtar teslim,havalandırma kanalı,havalandırma bacası,sığınak havalandırma,havalandırma sığınak,aspiratör,vantilatör,vantilatör aspiratör,havalandırma aspiratör,havalandırma vantilatör,aspiratör havalandırma,vantilatör havalandırma,anadolu havalandırma,içanadolu havalandırma,havalandırma malzemeleri,havalandırma ekipmanları,havalandırma sistemleri,ısıtma,soğutma,ısıtma soğutma havalandırma,havalandırma ısıtma soğutma havatek,alüminyum havalandırma,havalandırma cihazları,havalandırma fan fiyaları,ucuz havalandırma,doğalgaz havalandırma,doğalgaz,doğalgaz bacası,doğal havalandırma,hijyenik havalandırma,havalandırma hijyenik,lider havalandırma,hastahane havalandırma,boyahane havalandırma,sistem havalandırma,sanayi havalandırma,kamu havalandırma,özel sektör havalandırma,prizmatk kanal,spiro kanal,yuvarlak kanal,şaft bacası,havalandırma aksesuarları,google havalandırma,havalandırma google,hava,taze hava,koku,buhar,kaynak,kaynak akrabotu,havatek havalandırma sistemeleri,imalat,montaj,havalandırma imalat,havalandırma montaj,imalat havalandırma,montaj havalandırma,konyanın yerli havalandırması,çelik havalandırma,zırhlı havalandırma,google maps havalandırma,davlumbaz,iletişim havalandırma,havalandırma iletişim,ücretsiz keşif havalandırma,havalandırma ücretsiz keşif,havatek havalandırma,klima santralleri,havalandırma görselleri,ölçüm havalandırma,havalandırma ölçümü,ben havalandırma,biz havalandırma,siz havalandırma,havalandırma hepsi,bütün havalandırmacılar,tüm havalandırmacılar,türkiye geneli havalandırma,bana yakın havalandırma,havalandırmada çözüm,banka havalandırma,havalandırma banak,istanbul havalandırma,izmir havalandırma,ankara havalandırma,kırşehir havalandırma,kayseri havalandırma,niğde havalandırma,aksaray havalandırma,ısparta havalandırma,antalya havalandırma,afyon havalandırma,nevşehir havalandırma,uygun fiyat havalandırma,hücreli fan,sanayi aspiratörleri,çiftlik fanları,sera fanları,kümes fanları,mutfak havlandırma,kazan daire havalandırma,ısıtıcılar,ısıtma kazanları,stokerli kazan,kömürlü kazan,doğalgaz dönüşümlü kazan,kapı teslim havalandırma,havalandırma kapı teslim,

havalandırma,konyada havalandırma firması,havalandırma firması,havalandırma konya,konya havalandırma,konyada havalandırma,havatek havalandırma,havalandırma havatek,anahtar teslim havalandırma,havalandırma anahtar teslim,havalandırma kanalı,havalandırma bacası,sığınak havalandırma,havalandırma sığınak,aspiratör,vantilatör,vantilatör aspiratör,havalandırma aspiratör,havalandırma vantilatör,aspiratör havalandırma,vantilatör havalandırma,anadolu havalandırma,içanadolu havalandırma,havalandırma malzemeleri,havalandırma ekipmanları,havalandırma sistemleri,ısıtma,soğutma,ısıtma soğutma havalandırma,havalandırma ısıtma soğutma havatek,alüminyum havalandırma,havalandırma cihazları,havalandırma fan fiyaları,ucuz havalandırma,doğalgaz havalandırma,doğalgaz,doğalgaz bacası,doğal havalandırma,hijyenik havalandırma,havalandırma hijyenik,lider havalandırma,hastahane havalandırma,boyahane havalandırma,sistem havalandırma,sanayi havalandırma,kamu havalandırma,özel sektör havalandırma,prizmatk kanal,spiro kanal,yuvarlak kanal,şaft bacası,havalandırma aksesuarları,google havalandırma,havalandırma google,hava,taze hava,koku,buhar,kaynak,kaynak akrabotu,havatek havalandırma sistemeleri,imalat,montaj,havalandırma imalat,havalandırma montaj,imalat havalandırma,montaj havalandırma,konyanın yerli havalandırması,çelik havalandırma,zırhlı havalandırma,google maps havalandırma,davlumbaz,iletişim havalandırma,havalandırma iletişim,ücretsiz keşif havalandırma,havalandırma ücretsiz keşif,havatek havalandırma,klima santralleri,havalandırma görselleri,ölçüm havalandırma,havalandırma ölçümü,ben havalandırma,biz havalandırma,siz havalandırma,havalandırma hepsi,bütün havalandırmacılar,tüm havalandırmacılar,türkiye geneli havalandırma,bana yakın havalandırma,havalandırmada çözüm,banka havalandırma,havalandırma banak,istanbul havalandırma,izmir havalandırma,ankara havalandırma,kırşehir havalandırma,kayseri havalandırma,niğde havalandırma,aksaray havalandırma,ısparta havalandırma,antalya havalandırma,afyon havalandırma,nevşehir havalandırma,uygun fiyat havalandırma,hücreli fan,sanayi aspiratörleri,çiftlik fanları,sera fanları,kümes fanları,mutfak havlandırma,kazan daire havalandırma,ısıtıcılar,ısıtma kazanları,stokerli kazan,kömürlü kazan,doğalgaz dönüşümlü kazan,kapı teslim havalandırma,havalandırma kapı teslim,   [Git »]

HEDEFSAN ENDÜSTRİYEL GIDA MADDELERİ PAZARLAMA NAKLİYE AMBALAJ VE BASKI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Gıda Ambalajı Ve Baskıları İmalatı

Production of food packing and printing

Herstellung von Lebensmittelverpackungen und Druck   [Git »]

HEK-TUR HEKİMOĞLU TİC.SAN. A.Ş.

Çorap İmalatı çorap üreticisi, erkek çorap üretici imalatçı, bayan çorap üretici imalatçı

Socks production for Men - Women and Kids

Strumpfwaren Produktion   [Git »]

HEKİMOĞLU PETROL TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

1983 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hekimoğlu ve kardeşi H.İbrahim Hekimoğlu tarafından Hekimoğlu Un adıyla kurulmuştur. Üretime 200 ton kapasite ile başlayan Hekimoğlu Un “Şikayetsiz Un” sloganı ile yola çıkarak kısa zamanda Türkiye de un piyasasında hak ettiği yeri almıştır. Standart kalitesi ile Türkiye Lüks un piyasasında yer edinen Hekimoğlu Un zaman içerisinde kapasite artırımlarıyla bugün günlük 600 Ton buğday işleme kapasitesine ulaşmıştır. Fabrikanın tüm üniteleri, değirmen endüstrisinin devi Alman Miag ve Buhler marka makine ve ekipmanlarla el değmeden üretim yapmakta olup; tüm proses buğdaydan una kadar otomasyon ile üretim kontrol edilmektedir. Otomatik makinelerle paketlenip pazara sunulmaktadır. Kaliteyi güvence altına almak için hammadde alımından başlayarak ürünün sevkedilmesine kadar ki süreçte kalite kontrol labaratuvarlarında izlenmektedir. Geniş donanımlı AR-GE labaratuvarı ve AR-GE çalışmalarımızla baklava, börek, yufka, uğralık ve lüks ekmeklik unların üretimleri geliştirilmektedir.

'Hekimoglu Flour' was established as a company in 1983 by the present Chairman of The Board, Mehmet Hekimoglu, and his brother H. Ibrahim Hekimoglu. Initial production started at 200 tones per day capacity and the company rapidly gained a leading position in the flour industry, establishing the 'flawless flour' slogan. Hekimoglu has a strong place in Turkish luxury flour market with its standard quality, and has reached 600 tones daily wheat processing capacity by increasing its production capacity All units of the factory are equipped with German mills and machinery including names like Miag, which is the strongest in Milling Industry, and Buhler. All the processes; from wheat processing to flour packing; are automated. To guarantee the best quality Hekimoglu's quality control process starts from buying the raw material to final delivery of the goods, and is supervised by well equipped quality control lab. Hekimoglu's large R&D lab has facilitated the development of new techniques in the production of sweet pastry, cooked ground beef, phyllo, and luxury bread flour.

Herstellung von Mehl   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |