KONYA FIRMALARI - LISTE 36

HAMME MAKİNE A.Ş.

Metal kesim şerit testere Metal kesim daire testere Boru - Profil bükme

Bandsaw Machine Circular Saw Machine Bending Machine

  [Git »]

hande giyim

  [Git »]

HANMAK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Kurucu ortaklarımızdan 1972 yılın'da NUR-SU KOLL.ŞTİ. olarak hayata geçirdikleri şirketimiz 1992 yılında yeniden yapılanarak sondajcılık sektöründe uluslar arası standartlara uygun malzeme ve ekipman ihtiyacını karşılamak amacıyla bilgi, deneyim ve tecrübe birikimini sektör yararına kullanmak arzusuyla genç ve çalışkan kadrolara görevi devretmiştir. Bu yeniden yapılanma sonrası HANMAK MAKİNE SAN.ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak sondaj teknolojisindeki gelişmeleri yakından izleyip müşterilerinin istek ve amaçları doğrultusunda en uygun malzemeyi üretmek, temin etmek ve müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırman amaç ve gayesi içinde çalışmalarını yürütmektedir. Su ve zemin sondaj makine imalinin yanı sıra su, petrol, gaz, jeotermal ve zemin sondajları ile delme patlatma, ankaraj, forekazık, minikazık, enjeksiyon makinelerinin yedek perçalarının imalini ve teminini müşteri talebi doğrultusunda titizlikle gerçekleştirip teslim etmeyi görev azletmiştir..

Our Company was founded in 1972 as NUR - SU COLL.COMP by our fouder partners passed its duty to young and hardworking staff for the purposes of meeting meaterials and equipment appropriate to international standarts in drilling sector by being restructured in 1992. We have accepted unconditional customer satisfaction as a principle provided that producing and supplying most appropriate materials in the direction of demands and aims of the customres by following innovation in drilling sector as HANMAK MACHINERY COMPANY within this restructuring period. We also have accepted to product and deliver diligently oil, naturel gas, water, geothermal and geotechnical drilling and digging-exploding,anchorage, bored pile,cementation machineries spare parts besides Water and Geotechnical Drilling Machinery production as a principle. We believe that criticsms and recommendation from our valuable customers will increase our product and service quality and we await your orders.

Herstellung von Wasserpumpen und Sondiermaschinen   [Git »]

HANTAŞ HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"Abdullah KAYHAN tarafından kurulan firmamız 1950-1976 yılları arasında değişik isimler altında sektöre öncülük etmiştir. 1976 yılında HANTAŞ ismi altında Abdullah KAYHAN ve 3 oğlu ile birlikte kendi öz kadrosuyla dünya normlarında silindirler,presler ve makine elemanları üretmeye günümüze kadar devam etmiştir. 1978 yılında üretimlerine HiDROLiK VE PNÖMATiK silindirleri de katan firmamız 1979 yılında makine tesisatlarını da geliştirerek kopya tezgahlarla üretimini hızlandırmıştır. 1980 yılında NC tezgahlarla üretimini arttırarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan HANTAŞ, 1990 yılında üretimlerine yeni bir bölüm eklemiş ve CNC tezgahlarla daha kaliteli ve seri üretime geçmiştir..Misyonumuz, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Her zaman fikri tüketen değil fikir üreten olma amacımız, çalışmalarımızla salt Türkiye´yi değil tüm dünya ülkelerini pazar olarak görmekteyiz. Profesyonel disiplin ve amatör bir ruh ile çalışan kadromuzla, yerel ve küresel bakış açısına sahip bir kurum olarak sektördeki öncü rolünümüzü korumaya çalışıyouruz .Ürettiğimiz bütün ürünlerde marka olarak kaliteyi hep ön planda tutmayı kendimize misyon edindik. Vizyonumuz, şirket olarak yaptığımız işlerde ve ürünlerde en iyisini yakalamaktır. Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir. Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimsemek paylaşmak, bilgi ve becerilerimizi müşterilerimizin hizmetine sunarak,müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak hedeflerimizin arasındadır. "

"Hantas established in year 1950 by Abdullah Kayhan, and leaded our business sector during 1950-1976 period. In 1976, with HANTAS name, Abdullah Kayhan and his 3 sons beginned working in production of cylinders, presses, and machine equipments till now.Our mission is to give high standart, quality service to our customers. By giving high standard, quality service, maximizing our customers satisfaction level is our mission. Our aim is by not consuming the ideas, creating ideas, with our professional disciplined and amateur spirited staff, to keep our leading position in our sector. We kept quality in first place in all our products that we have produced. Our vision is to catch the best level in our production line. Esteem, respect and honesty are our basic princibles. Satisfaction of our customers is our high priority by adopting, sharing the continious quality improvement. "

Herstellung von Hydraulikpressen, Hydraulikzylindern, Hydraulikventilpumpen, Hydraulikkran, verschie   [Git »]

HANTEM KİMYA LTD.ŞTİ.

KİMYASAL HAMMADDE İTHALAT-İHRACAT MİKROFİBER TEMİZLİK BEZİ VE OTO BAKIM ÜRÜNLERİ

CHEMICAL RAW MATERIAL IMPORT-EXPORT MICROFIBER CLEANING CLOTH AND CAR CARE PRODUCTS

CHEMISCHE ROHSTOFFE IMPORT / EXPORT-MIKROFASER-REINIGUNGSTUCH UND AUTO-PFLEGEPRODUKTE   [Git »]

Harmak Ziraat Makinaları San.Tic.Ltd.Şti.

Pancar Hasat Mak., Sap Toplamalı Saman Mak., Balya Makinası, Koşullandırıcılı Çayır Biçme Mk. imalatımız mevcuttur.

Sugar Beet Harvester, Stem Collection and Strow Making Machine, Baler Machine, Mover Group

  [Git »]

HARMAK ZİRAAT MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Harmak Tarım Makinaları Ltd. Şti. 1975 yılında Tarımsal Makine üretmek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar gelişen makine parkı, teknik imkanları ve uzman kadrosu ile Tarım makinaları imalatında büyük aşamalar kaydetmiş, dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini arttırarak sürdürmüştür. Sektöründe lider marka olma yolundaki hedefine adım adım ilerleyen Harmak, bu yolda yapılması gereken tüm yatırımları yapmaya devam etmektedir. Halen 6000 m2 kapalı alanda gerçekleştirdiği üretimleri 2010 yılında 12000 m2'ye çıkartarak artan talepleri zamanında karşılamayı hedeflemektedir. Mevcut ürün yelpazesini arttırmaya devam eden firmamız 3 ana ürün ve 6 adet alt model ile üretimlerinde uzmanlaşmıştır. Bu ürünlerde %90 oranda ürünler firma bünyesinde imal edilmektedir.

Harmak Tarım Makinaları Ltd. şti. was established in 1975 to product agricultural machines. Harmak has made great progress in manufacturing Agricultural machines since his establishment thanks to his technical possibilities and specialist staff and has continued his feature of a preferable, trustable company by producing world-wide compatible products. Harmak who has gone ahead step by step to his aim of being leader brand in his sector, has continued to make entire investments which should be made for this target. He aims to meet increased demands by increasing existing closed producing area of 6.000 m2 to 12.000 m2 by 2012. Our company who continues to incerase existing product range, has become specialist in manufacturing 3 main products and 6 submodels. 90% of these products have been manufactured by our company structure.

Landmaschinenbau   [Git »]

HAS PİK DÖKÜM VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1990 yılından bugüne dökümcülük sektöründe faaliyet gösteren HAS-PİK Döküm ve Otomotiv Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti pik, çelik ve sfero dökümde büyük tecrübeye sahiptir. HAS-PİK Döküm tarım makinaları yedek parçaları, otomotiv yedek parçaları, iş makinaları yedek parçaları, mermer makinalary parçaları ve genel makina parçaları sektörlerine hizmet vermektedir. HAS-PİK Döküm bünyesinde bulundurduğu 500 kg’lık INDUCTOTHERM marka indüksiyon ocağı ile seri olarak 500 kg'a kadar tek parça döküm imalatı yapabilmektedir.

Cast iron and sefro moulding production

Pik, Sferoguss   [Git »]

HASAN KULU ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYAT SAN.VE TİC. A.Ş.

60 yıl sektörde hizmet veren firmamız üstün üretim kalitesini ve müşteri memnuniyetini hedef alarak profesyonel bir yönetim kadrosu ve kurumsal yapısı ile ticaretteki dürüstlük kuralını uygulayarak bugün orman ürünleri sektöründe Türkiye’nin en önde gelen kuruluşlarından biri durumundadır. Hizmette sağladığı kalite, kullandığı modern üretim teknikleri, çok geniş makine parkı, geniş kadrosu ve ticari itibarı ile sektöründe fiyat-kalite yönünden liderlik konumu ile gerek yurtiçi gerek yurtdışı da müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Lumber, floor pacing, wainscot, wood parquet production

Herstellung von Zimmerwerk, Bodendielen, Lambris und Holzparkett   [Git »]

HASAN KULU ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYAT SAN.VE TİC.A.Ş.BÜYÜKKERESTECİLER SANAYİ ŞUBESİ

Kereste Ve Taban Tahtası İmali.

Lumber, floor pacing, wainscot, wood parquet production

Herstellung von Zimmerwerk, Bodendielen, Lambris und Holzparkett   [Git »]

HASAN SÖZÜER AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Ayakkabı İmali.

Shoe production

Schuhherstellung   [Git »]

Hasat Pasta Gıda Ltd. Şti.

We produce pastry and cookies..

  [Git »]

HASÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.KONYA ŞUBESİ

Türkiye'nin önde gelen, vasıflı çelik üreticisi ve tedarikçisi olan HASÇELİK, 1968 yılında Konya'da kurulmuş ve bugünkü ismini 1982 yılında almıştır. Hasçelik, son teknoloji ile kurduğu tam kontinü çalışan vasıflı çelik sıcak hadde tesisinde ürettiği ve kendi markası olan Hasmil vasıflı çelikleri , İstanbul ve Konya soğuk işlem merkezlerinde üretimi gerçekleşen parlak çelikler, transmisyon milleri ve Hasotomat markalı otomat çelikleri , dünyanın ileri gelen çelik fabrikalarından tedarik ettiği ithal alaşımlı çelikler ve yine düzenli olarak ithalatını gerçekleştirdiği dikişsiz çelik çekme borularla müşterilerine oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir. 4 Bölge Müdürlüğü, 50.000 m²'si kapalı olmak üzere toplam 90.000 m² hizmet alanıyla, İstanbul - Konya - Ankara - İzmir ve Gebze 'de bulunan 5 deposuyla faaliyet gösteren Hasçelik, üretimlerini Gebze'de kurduğu vasıflı çelik sıcak hadde tesisinde ve İstanbul ile Konya illerinde bulunan soğuk işlem merkezlerinde gerçekleştirmektedir. Ülkemizde otomotiv, makine imalat, denizcilik, savunma, tarım makinaları ve beyaz eşya sanayi başta olmak üzere piyasada artan kaliteli yarı mamul ihtiyacına çözüm ortağı olmak düşüncesiyle yatırımlarına yön veren ve bugün Türkiye'nin en modern çelik depolarına sahip olan Hasçelik tüm depolarında %100 barkod sistemine geçerek kusursuz hizmet anlayışıyla tedarik sağladığı müşterilerine ürünlerin izlenebilirliği konusunda da büyük kolaylık sunmaktadır. Hasçelik; sahip olduğu yenilikçi, güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, takım ruhu ve rekabetçilik değerlerini korumakta, sektöründe öncü olmaya aynı hızla devam etmektedir.

HASÇELİK, which is a leading special steel producer and supplier in Turkey, was established in Konya in 1968 and took its current name in 1982. Hasçelik provides a qualified service to its customer with a wide range of product by means of Hasmil high quality steel, which is a trade mark of Hasçelik, and produced in a state of art continious rolling mill, bright steel bars which are produced in bright steel service centers located in Istanbul and Konya, alloyed steel bars which Hasçelik supplies from the leading steel producers in the world and seamless steel tubes which are imported regularly. Hasçelik, which operates with its 4 District Managements, a service area of 90.000 m² in total, 50.000 m² of which is closed, 6 warehouses in İstanbul, Konya, Ankara, İzmir,Adana and Gebze, makes production in a Special steel rolling mill in Gebze and bright steel service centers located in Istanbul and Konya. Hasçelik, which directs its investments with the purpose of being a solution partner about meeting the increasing necessity of qualified intermediate product on the market for the sectors, including firstly, automotive, manufacturing machines, navigation, defense, agricultural machines and white goods industry and which has the most modern steel warehouses in Turkey today, has begun to use the system of % 100 barcode in all warehouses and thus also provides its customers to whom it supplies goods considering perfect service mentality with great convenience about traceability of the products. Hasçelik preserves its values such as being innovative, reliable, honest, customer-oriented and having team spirit and concept of competitiveness, and it carries on being the ledaer within the sector at the same pace.

Herstellung von Stahlseilen, Aluminium Leiter, Federung und Materialien und Kettengliedsicherungen   [Git »]

Hasil Lisan Kursu

  [Git »]

HASKON CİVATA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Civata Ve Somun İmali.

Production of nuts and bolts

Herstellung von Schrauben und Schraubenmutter   [Git »]

HASPOMPA POMPA MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

"Kuruluşumuz 1983 yılında faaliyetine başlamış olup,22 yıldır Derin kuyu su pompaları imalatında bulunmaktadır. Başlıca ürünlerimiz;dalgıç pompalar, santrifüj pompalar,dik milli pompalar, jeotermal pompalar,özel üretim noril fanlı pompalar ve paslanmaz çelik pompalardır. Bunların dışında sulama projeleri, komple tesis projeleri ve tesisi tarımsal sulama faaliyetleri ve benzeri konularda hizmet vermekteyiz. Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 8000m2lik kapalı alanda yıllık 2000 pompa üretim kapasitesi ile imalat yapmaktayız. Aynı zamanda dünya pompa sektöründe lider olan İtalyan ""ROVATTI"" marka dalgıç pompalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.Bilgisayar destekli üretim ve ileri teknolojiyle yıllardır bu sektöre hizmet etmiş olup,geniş servis ağı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalite olitikamızı çalışma prensibimiz olarak benimsedik ve bu doğrultu da hizmet vermeye devam etmekteyiz. "

"Our company had started to manufacturing submersible pumps in 1983.Our essential products are submersible pumps,sewage pumps,waste water pumps and centrifugal pumps,special pumps for our customers. We manufacture in Konya 1. Organize Sanayi Bölgesi in 8000m2close area 2000pumps per a year and at the same time we are reseller of Italian ""ROVATTI"" Submersible pumps which is a big company in the world in our sector in Turkey .We manufacture our products with CAM technologies for years.Our aim is our customers because of that we have services all over Turkey .We want to give best services."

Herstellung von Wasserpumpen, Taucherpumpen, Zentrifugalpumpen, jegliche Flüssigkeitspumpen und Elek   [Git »]

HASTEKNİK OTO YEDEK PARÇA İMALAT SAN.TİC.A.Ş

Firmamız 1973 yılında ismail ERSÖZ ve Selahattin ERSÖZ tarafından Kurulmuş olup şu an 3000 metrekare alanda müşterilerine hizmet vermektedir.Yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle hassas toleranslarda ve istenilen analizlerde yatak ve burcu yüksek kalite ve özveriyle üreterek sektörümüzün temelini oluşturup önderlik yapmaktadır.

Ourfirm was established by Mr. İsmail ERSÖZ and Mr. Selahattin ERSÖZ in 1973. Now it gives service to its customers in 3000 m2areas. We produce bearing and bush devotedly in sensitive tolerances and desired analyzes in high quality and through experience and accumulation of years and we composed the base of our sector and did leadership.

Herstellung von Motorräumen und Stahlkäfigen   [Git »]

HATIPLI KARDEŞLER DÖKÜM MAKİNA SAN.A.Ş.

"1973 yılında kurulan HATIPLI KARDEŞLER 300 m² karelik bir alanda Değirmen malzemeleri Zirai makine parçaları ile üretime başlamıştır. 1990 yılında V-Kayış Kasnağı imalatına başlayan firmamız bugün 2000 m² lik kapalı alanda 30 çalışanı ile üretimine kattığı Yıldız Kaplin ve Rulman Yataklarıyla üretime devam etmektedir. Üretimimizde hammadde; tamamen kendi firmamız tarafından Endüksiyon ocağında yarı mamül (Döküm) haline getirilip yine kendi firmamız tarafından Üniversal ve CNC tornalarda hassasiyetle işlenerek tam mamül haline getirilmektedir. Üretim safhasında makina ve teçhizat olarak en iyi teknolojiyi kullanmamızın yanı sıra Döküm ve imalatta yılların verdiği deneyimde önemli bir rol oynamaktadır.Biz daima en iyiyi yapmaya çalışıyoruz En iddialı olduğumuz konumlardan biri ise müşteriye hizmettir.Türkiye genelindeki müşterilerimizin gerek V-Kasnak gerekse Yıldız kaplin ve Rulman yatak talep ve isteklerine hazır stoklarımýzla anında cevap verebilmekteyiz"

Cast iron

Rohguß   [Git »]

hatip yüksek inş.gida.san.ve tic.ltd.şti

  [Git »]

HATİPOĞLU GIDA KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Konya'nın önde gelen et ürünleri üreticilerinden olan Hatipoğlu Gıda LTD. ŞTİ.; 1970 yılında 3 kardeşin küçük bir atölyede basit makinelerle ve kendi öz kaynakları ile kurdukları bir şirkettir. Değişen, gelişen ve yenilenen yönetim anlayışıyla şirket, ikinci nesile geçmiş ve sektörde emin adımlarla ilerleyip önemli bir konuma sahip olmuştur. Şirketin tamamı ithal ve yeni teknolojilerle donatılmış üretim makinelerine sahip bulunmaktadır. Üretimden sevkiyata kadar veteriner hekim ve teknik uzman kadrosuyla ürünlerin kalite kontrolü etkin bir şekilde yapılmaktadır. Tüm ürünlerin, Tarım ve Köy İşleri Bakanlndan Çalışma izni ve Gıda Üretim Sertifikaları bulunmakta, Türk Gıda Kodeksi Et Ürünleri tebliğne uygunluk doğrultusunda, hijyenik şartlarda üretimi yapılmaktadır ve ürünler klimalı araçlarla dağıtılmaktadır. Hatipoğlu LTD. ŞTİ. Kaliteli ve sağlıklı ürün politikasıyla; bilinçli yönetim, üretim, pazarlama kadrosuyla sektördeki yerini almıştır. Klasik Türk Sucuğu ve Pastırmanın dışında Salam, Sosis, Jambon gibi ürünleri de bölge halkına sunarak, tanıtarak ve sevdirerek bir ilke imza atmıştır. Evrensel düşünüp yerel davranan, bütün gücünü bölge insanının gösterdiği teveccühten alan firmamız müşterilerine şükran borçludur.

Sausage,salami, frankfurter production

Wurst, Salami und Frankfurterherstellung   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |