KONYA FIRMALARI - LISTE 35

GÜRMAKSAN GIDA MAK SAN TİC LTD ŞTİ.

TAHİN,HELVA,LOKUM,GOFRET,ÇİKOLATA,PAKETLEME VE GIDA MAKİNALARI İMALATI

  [Git »]

GÜRPİLSAN PLASTİK SAN. TİC. LTD.ŞTİ

Poliolefin (PE, PP ve benzeri) den yapılmış, alış-veriş torbaları, çöp torbaları, endüstriyel ürünler için torbalar, shrink film, gıda paketleme malzemesi, üretimi ve satışı; poliolefinden yapılmış atık ambalaj malzemelerinin geri kazanılması, granül haline dönüştürülmesi ve satışı.

Production, and sales of flexible film packaging including shopping bags, refuse sacks, bags for industrial products, shrink film and food packaging made from polyolefin; recycling and granulation and sales of waste packaging material made from polyolefin.

Die Einkaufstüten,die Müllsaecke,Saecke für industrielle Produkte,die aus Poliolefin (PE,PP und usw) hergestelt werdwn,Shrink Film,Material für Lebensmittelverpackung,produktion und Verkauf,das Zürückerwerben der aus poliolefin hergestelten geworfenen Materielien,die Unformung in das Granulit und deren verkauf.   [Git »]

GÜRYAPI İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM SAN.VE DIŞ TİC.A.Ş.KONYA ŞUBESİ

Ekmek Ve Ekmek Çeşitleri İmali.

Bread production

Brotherstellung   [Git »]

güven balata debriyaj sanayi

  [Git »]

GÜVEN ELEKTRONİK OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN.TİC

RF UZAKTAN KUMANDA İMALATI.PLC,OPARATÖR PANELİ(HMI)SCADA UYGULAMALARI MAKİNE VE FABRİKA OTOMASYONU YAPIYORUZ.

RADIO REMOTE CONTROLLER MANUFACTURING AND INDUSTRIAL ELECTRONIC :PLC,HMI,SCADA SOFTWARE,PRODUCS FOR MACHINE AUTOMATION ,FACTORY AUTOMATION.

RF FERNBEDIENUNG MANUFACTURING.SPS, das arithmetische Operationen Bedienfeld (HMI), SCADA Anwendungen in der Fabrikautomation MASCHINEN UND WIR TUN.   [Git »]

GÜVENAL AYAKKABICILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Ayakkabı Mesleğine 1945 yılında Babamız Hidayet ANBAR ile başlanmış olup, sonradan 3 kardeşin mesleğe sıra ile katılımlarıyla devam etmiştir. O zamanlarda elde yaptığımız üretimimiz yerine, 1995 yılında modern makinalara bırakmaya başladı. Konya'da 4000 m² kapalı alanda kurduğumuz tesisimiz 1995 yılında faaliyete başladı. Kurduğumuz tesisimiz modern makinalarla donandı ve tam bir fabrikasyon üretimi yapmaya başladık. Modern tesislerimizde 8 saatte 500 çift kapasite ile erkek ayakkabısı üretmekteyiz. Modellerimiz iç ve dış piyasadaki moda akımlarına uygun tarzda hazırlayarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Firmamız kalite müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup, biz ve personelimiz bugüne kadar kazandığımız başarılarımızı gelecek yıllara taşımak için el ele çalışmaktayız. GÜVENAL AYAKKABI olarak adından daha çok söz ettirecek.

Production of leather shoes

Herstellung von Lederschuhen   [Git »]

GÜVENÇLER DÖKÜM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Pik Döküm sfero döküm

Cast iron Ductile iron

Pikguss   [Git »]

GÜVENTAŞ TUĞLA SANAYİ VE TİC. ALİ ÇÖMLEKÇİ

Tuğla İmali.

Brick production

Herstellung von Ziegelsteinen   [Git »]

GÜZELOĞLU GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ NAKLİYE AMBALAJ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

ZEVK Yağ sanayii 1993 yılında Şükrü Cemal Güzeloğlu tarafından Gülpaş Gıda Pazarlama olarak Konya Toptancılar Sitesi’nde ticaret hayatına başladı. 1994 yılında Bitkisel Sıvı Yağ imalatına yönelen firmamız; “Müşteri sağlığı için kalite” anlayışı ile ZEVK markası adı altında üretimine başlamıştır. Ürün portföyünde bulunan ZEVK ve BOĞAZİÇİ markası ile başta Ayçiçek yağı olmak üzere Mısır yağı, Fındık yağı, Soya yağı, Pamuk yağı, Kanola yağı, Zeytinyağı üretimlerini yapmaktadır. 1998 yılında Güzeloğlu Gıda ve İhtiyaç Mad. Nak. Amb. San. Tic. Ltd. Şti. ismiyle Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesi’nde 3500 m2 si kapalı olmak üzere 6000 m2 alan üzerinde faaliyetlerine devam etmiştir. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemin neticesi olarak hızla büyümüş ve 2006 yılında tesisleşme kararı alınmıştır. 2007 yılında 3. Organize Sanayi Bölgesinde 20 bin m2 açık ve 8 bin m2 kapalı alan olmak üzere 120 ton/gün üretim kapasitesinde, en son teknolojiye sahip kontinü bitkisel rafine yağ tesisisini kurmuştur. Avrupanın çeşitli ülkelerinden desteklenen ekipmanlar ile otomasyon kontrolünde el değmeden üretim yapmakta olan ZEVK Yağ Sanayii 2007 yılı Mayıs ayında faaliyetine başlamıştır. Hızla gelişen teknolojiyi takip ederek daha iyi hizmet vermek için makine parkuru sürekli yenilenmektedir. Kalite Kontrol Laboratuarımızın teknik donanımı tamamlanmış ve Ar-Ge laboratuarı faaliyete geçmiştir. Tüketici Memnuniyetinin sağlanması, sağlıklı ve kusursuz bir ürünün sunulması, Ürün kalitesinin korunması, hammaddenin girişinden tüketiciye kadar tüm aşamalarda son derece titiz bir laboratuar kontrolünden geçirilerek sağlanmaktadır.

Edible liquid oil filling

Herstellung und Abfüllung von Speiseölen   [Git »]

HACIALIOGULLARI OTO YEDEK PARÇA İMLALAT SAN. TİC. LTD. ŞİT.

VOLVO DAF SCANIA IVECO , MAN , MERCEDES , KOMATSU , CAT , JSB

VOLVO DAF SCANIA IVECO , MAN , MERCEDES , KOMATSU , CAT , JSB GEAR GEARBOX OILPUMP

VOLVO DAF SCANIA IVECO , MAN , MERCEDES , KOMATSU , CAT , JSB GEARS GEARBOX OILPUMP   [Git »]

HACIBALI RULMAN YATAKLARI SAN.VE TİC.A.Ş.

Rulman Yatakları İmalatı.

Roller bearings production

Herstellung von Walzlager   [Git »]

Hades Tank İmalat Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hades Tank olarak yakıt tankı,su tankları,hammadde tankları,Melas tankları,reaktürlü imalat kazanları,arıtma tankları,yangın söndürme tankları,çimento siloları üreten ve kanopi imalatı,fabrika imalatı,yıkama ünitesi,mobil istasyon yapmaktayız.

In Hades,we produce fuel tank, water tanks, raw material tanks, molasses tanks, manufacturing boilers reactor,water treatment tanks, fire fighting tanks, cement silos and canopy manufacturing, factory manufacturing, washing unit, making the mobile station.

Treibstofftanks, Wassertanks, Rohstoff-Tanks, Melasse Tanks, Kessel reaktürlü Fertigung, Wasserbehandlungstanks, Brandbekämpfung Panzer-, Zement-Silos und Baldachin-produzierenden Fertigung, Fabrik zur Herstellung, Waschanlage, so dass die mobile Station.   [Git »]

HAK-İŞ ÇELİK SANAYİ TİCARET-MEHMET AKSEKİ

Demir,Çelik Ve Boru Malzemelerinin Kesim İşleri.

Cutting work of iron, steel and pipes

Zuschneidearbeiten von Eisen, Stahl und Rohren   [Git »]

HAKPA OTOMOTİV NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"Hakpa Otomotiv 1980 yılında plastik pervane üretimi ve pazarlama çalışmalarıyla faaliyete geçmiş olup 30 yıllık tecrübe ile halen çalışmalarına devam etmektedir. Geçen 30 yıl içerisinde yeni teknolojileri yakından takip ederek, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunma gayreti içerisindedir. Kendi ürettiği ürünlerin satış, pazarlama, dağıtımını yaptığı gibi bir çok ürünün de bayiliğini yapmaktadır. Hakpa Otomotiv yeni ürün tasarımı geliştirilmesi amacıyla ciddi çalışmalar yapmaktadır. Bu süreçte tüm imalat ve tasarımla ilgili unsurlar dikkate alınarak kullanışlı, modern, kaliteli ürünler üretir. Yapılacak ürünler çok titiz çalışmalar ile tasarım aşamasında tüm kriterler dikkate alınarak hazırlanır. Hakpa Otomotiv sadece kaliteyi ürettiği ürünlerde değil bayilikle sattığı ürünlerde de kaliteyi ilk planda tutmaktadır. Hizmet Felsefesi geçmişten gelen prensipleri doğrultusunda en önem verilen konu müşteri memnuniyetidir. Müşteri ilişkilerini uzun vadeli düşünen Hakpa Otomotiv satış öncesi ve sonrası hizmetlerinde de en yüksek standardı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda , hizmet kalitesini korumak için yalnızca konusunda uzman güvenilir firmaların temsilciliğini yapmaktadır. Müşteri hizmetlerinde ve üretimde kalitenin ancak yetişmiş insan gücü ile sağlanabileceğine inanan Hakpa Otomotiv, sektörün en tecrübeli kadrosuna sahiptir."

Automotive plastic spare parts with pvc

Fahrzeugersatzteile aus PVC   [Git »]

HALICI MUHAMMED/Turkish Carpets Exporters,Turkish Rugs,Producers,Hereke Carpets,Turkish Silk Carpets,Turkish Hand Knotted Carpets,Turkish Hand Woven Carpets,Konya El Halıları,Anadolu El Halıları,Hereke Halısı,Ladik Halısı,İpek Halı,Yün Halı,Düğüm Halı, Makine Halısı Konya

HALICI MUHAMMED/Turkish Carpets Exporters,Turkish Rugs,Producers,Hereke Carpets,Turkish Silk Carpets,Turkish Hand Knotted Carpets,Turkish Hand Woven Carpets,Konya El Halıları,Anadolu El Halıları,Hereke Halısı,Ladik Halısı,İpek Halı,Yün Halı,Düğüm Halı, Makine Halısı Konya =================== Muhammed Halıcılık, Konya Valilik binasının hemen yanında, hizmetinizdedir. Gerek makine halısı, gerek se zengin el halıları ve pek çok çeşit hediyelik eşyaları görmek için bizi ziyaret ediniz.

HALICI MUHAMMED,MUHAMMED HALICILIK ANATOLIAN RUGS TURKISH CARPETS EXPORTERS PRODUCERS KONYA HALICI MUHAMMED,MUHAMMED HALICILIKANATOLIAN RUGS TURKISH CARPETS EXPORTERS PRODUCERS KONYA The art of carpet weaving which has been going on for the past 3500 years is one of the oldest professions in the world.In the warm climate of civilizations within the Fertile Crescent-Assyrian, Babylonian, Egyption, and partly Heelenistic-weaving tended to produce clothes and was concantreted more on embroidery than no carpetry, in contrast with the people of central Asia, who produced carpets and kilims with the aim of protecting themselves from the cold climate. Carpets reflect the culture of a people and with their attractive colors and designs convey artistic messages to peoples of other cultures, thus become a universal means of discourse. When you observe their surface lines and delienate the motifs in their repetitious rhythm, symmetrical harmony, dominance and hierarchy, balance and unity, you will appreciate why carpet weaving is one of the most beautiful artistic activities. The art of Turkish carpet weaving first started in central Asia. It underwent changes in design, but the main characteristicsremained intact.In the earlier examples, geometrical forms like stars, squares, hexagons and octagons were dominant; roses or roselike formsand other floral patterns constituted the motifs.In the period following the acceptance of Islam, the mihrab (altar), the kandil (candle), and the ıbrık (kettle) became dominant figures, especially of the Turkish seccade, the prayer rug, a small carpet used during prayer. WE ARE HERE TO SERVE YOU. Turkish Pure wool carpet, Turkish pure silk carpet, Turkish cotton based carpet, Turkish silk based carpet, Turkish kilim, Turkish sumak Seller, Exporter HALICI MUHAMMED,MUHAMMED HALICILIK/Konya El Halıları imalat Anadolu El Halıları ANATOLIAN RUGS TURKISH CARPETS EXPORTERS PRODUCERS,Hereke Halısı,Ladik Halısı,İpek Halı,Yün Halı,Düğüm Halı,Hereke Carpets,Silk Carpets,Turkish Hand Knotted Carpets, Turkish Hand Woven Carpets

Teppich Teppich Teppiche   [Git »]

Halil İbrahim Sayar Boya Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

1933\'den beri İnşaat, Sanayi ve Otomotiv Boyalarında en kaliteli ürünleri tedarik ediyoruz.

  [Git »]

HALİM USTA HİDROLİK PRES İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

HİDROLİKSAN 1980 yılında HALİM USTA tarafından kurulmuş olup, Türkiye'nin Hidrolik pres ihtiyacını karşılamanın yanında Almanya, İngiltere, Belçika, Suudi Arabistan, Avustralya, Mısır başta olmak üzere bir çok ülkeye pres ihraç ediyoruz. Ar-Ge çalışmalarına verdiğimiz önemin yanında dünyadaki aktivitelere katılarak pres ve makine teknolojileri alanlarındaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Firmamız geleneksel preslerin yanında istenen her ölçü, nitelik, amaç ve istenen opsiyonlara cevap verecek çeşitliliğe sahip büyük bir ürün yelpazesine sahiptir. İmalat kalitenizi ve hızınızı yükseltecek, üretim güvenliğinizi maksimum seviyede tutacak avrupa standartlarındaki preslerimizi kullanımınıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Hidroliksan olarak pres üretiminde sınır tanımıyoruz. İş amacınıza ve veriminize uygun farklı teknik özelliklerde bir ürün için form sayfalarımız ile bizden bilgi alabilirsiniz. Eğer isterseniz bize istediğiniz makinanın teknik resmini ve teknik özelliklerini e-mail veya fax yoluyla da gönderebilirsiniz.

As HİDROLİKSAN Manufacturing Co . We are one of the exporter and producer of all kind of hydraulic presses .Our company founded in 1980 by Halim USTA and His brother at the city of Konya /TURKEY. Hidrolliksan factorie’s fabric’s closed area is 5000 m² and total area is 10.000 m². Our company exports its products to many overseas clients and clients from Germany, Netherland, Belgium, England, Saudia Arabia, Tunsia, Morocco and others. Our products are devolopped by our technical team. In addition we give importance improvement, develop hydraulic technology and join all activities all around the world.

Hydraulikpressmaschinen   [Git »]

HALK ÇELİK DÖKÜM İŞLETMESİ FERİDUN ERGÜCÜ

Çelik Döküm.

Steel casting production

Stahlguß   [Git »]

HAMARAT MAKİNA VETERİNERLİK HİZ.TARIM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1978 Yılında kurulan firmamız teknolojinin hızla ilerlemesine bağlı olarak tarım ve hayvancılık sektöründe günden güne ilerliyor. Hamarat makina yenilikleri günü gününe takip ederek ve bunları üstün kaliteli ürünlerine uygulayarak hizmetlerini gerek yurt içi gerekse yurt dışında sürdürüyor. Sektörün güvenilen firması Hamarat güvenli ekonomik ve seri üretimi ile en iyisini amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan gelen şikayet ve görüşleri anında değerlendirerek ürünlerine yansıtmaktadır. Katalogumuzda yer alan tüm ürünler Tarım Bakanlığı'ndan onaylı olup satış sonrası desteği firmamız tarafından en etkin şekilde sağlanmaktadır.

Field sprayers production

Herstellung von Agrardesinfizierungsgeräte (Pulverisatoren, manuelle Flit, Futtermahlmaschinen, Wass   [Git »]

HAMME MAKINE A.S.

HAMME müşterilerinin üretimlerindeki boru aliminyum, dolu malzeme vs mamüllerin kesim ve büküm makineleri ihtiyaçlarını kaliteli ve modern makineler ile doldurmak için faaliyet gösterir. Hamme üretim felsefesinde geçmişin üstüne geleceği koyarak daha odaklı makineleri imal etmek hedefiyle yola çıkmış bir markadır. Türk Makine Sanayisi'nin gelişimi hedeflediği bu günlerde ,markamız bu hedefler doğrultusunda geleceğini geçmişten edindiği tecrübeleriyle planlayarak ,ülke ekonomisine sürekli fayda sağlamayı ilke edinmiştir.

HAMME works to provide high quality and modern machines for the pipe aluminum, sold material, etc. product cutting and bending machine requirements of the customers during their productions. In its production philosophy, Hamme is a brand that has started the road with the aim of manufacturing more focused machines by accumulating the future on top of the past. In these days wherein the Turkish Mechanical Industry is aiming for development, our brand has made it a principle to provide continuous benefit to the country economy via planning its future in line with these targets based on the past experiences.

Hamme Maschinenbau AG leistet mit seiner Forschungs- und Entwicklungsabteilung im Bereich der Herstellung von neuen Produkten und Technologien einen großen Beitrag zur Entwicklung unseres Landes bei. Wir erstellen in Zusammenarbeit mit wissenschaftlichen Institutionen sowie Universitäten gemeinsame Projekte. Unser Ziel ist es, der innovativste Hersteller auf dem in- und ausländischen Markt zu sein. Um den gemeinsamen Informationsfluss effektiver zu gestalten, nehmen wir an nationalen und internationalen Fachmessen teil. Mit unseren, durch die Europäische Union unterstützten Tätigkeiten und unserer Arbeiten an den zugehörigen Projekten gewährleisten wir die Herstellung von hochwertigen Maschinen in unserem Land.   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |