KONYA FIRMALARI - LISTE 34

GÜLYÜZ VANA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Gülyüz Vana 1984 yılında Konya' nın Meram Sanayi bölgesinde 400 m2 kapalı alanda sürgülü vana imalatı yapmak amacı ile kurulmuştur. Amacı hep büyümek, ürünlerini standart hale getirerek belgelendirmek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak olan Gülyüz Vana 1987 yılında "Gülyüz Vana Koç Oto Sanayi" unvanı ile ismini tescillettirmiştir. 25.01.1990 yılında ürettiği sürgülü vanalar ile ilgili ilk TSE belgesini almıştır. 1990 yılının sonlarına doğru 1200 m2' si kapalı toplam 1600 m2' lik yeni yerine taşınan Gülyüz Vana burada öncelikle şirketleşmiştir. Amacı daima büyümek olan firma yeni yerinde Dökümhane bölümünü de kurup ürün yelpazesine 1991–2000 yılları arasında içme suyu şebekeleri, yangın sistemleri, endüstri tesisleri, bina sistemleri ve tarımsal sulamada kullanılan akış kontrol sistemlerinde kullanılan çeşitli çap ve basınçlarda yerüstü yangın hidrantı, yeraltı yangın hidrantı, çift ve tek küreli vantuz, çekvalf, kelebek vana, demontaj parçası, fıtings parçalarını da katarak her ürününü standart hale getirerek belgelendirmiştir. 2000 yılından sonra Gülyüz Vana olarak sulama hidrantı ismi ile 4 ayrı özellikte üretimine başlanan ve özellikle tarla sulamalarında daha verimli olan bu hidrantlann üretimine başlanmıştır. Üretimini yaptığı mamulleri il özel idareler, DSİ, Belediyeler, İller Bankası gibi kamu kurumu ve kuruluşların yanısıra bayi ve müteahhitlerin kullanımına kaliteli ürün sunmanın sorumluluğuyla 2002 yılında Toplam Kalite Yönetimini benimseyerek TS EN ISO 9001:2000 belgesini almış ve kalitesini onaylatmıştır.

Gülyüz Vana has been established in 1984 for manufacturing of sluice valves in Konya Meram Industry Region with a closed area of 400 m2. Gülyüz Vana, with the purpose of continuous expansion, getting its products certified with a standard and coping with progressive technology, has its name registered with the title of “Gülyüz Vana Koç Oto Sanayi”. Gülyüz Vana has added one more link to its quality chain by giving services with its manufactured materials to subsidiaries and contractors as well as public authorities like Special Provincial Administrations, State Hydraulic Works, Municipalities, Bank of Provinces. It has achieved its first TSE certificate regarding to the sluice valves that have been manufactured on 25.01.1990 and has got its quality certified.

Herstellung von Ventil- und Rohrverbindungsteilen   [Git »]

GÜMÜŞ MAKİNA GIDA İMALAT SAN.TİC.İTH.İHR. LTD ŞTİ

Firmamız susam işleme, tahin, helva, lokum makinaları üretimi yapmaktadır.

Sesame, Tahini, Halva, Turkish Delight, Loukoumi manufacturer machines.

  [Git »]

GÜMÜŞPAR OTOMOTİV TAŞIMACILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Şarz Dinamosu,Marş Dinamosu Yedek Parçalarının İmali.

Battery charging generator and starter parts

Batterieaufladegeneratoren und Starterteile   [Git »]

GÜNDOĞAR MAKİNA KALIP OTO YEDEK PARÇA NAKLİYAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız 1996 yılında plastik enjeksiyon kalıbı imalatı yapmak üzere, Konya Anadolu Sanayisinde 40 mt2 lik atölye ile kurulmuştur. Her yıl gelişen sanayi sektöründe yer edinmek için gerekli yatırımları yapmış ve teknolojiyi takip etmiştir. 2008 yılı itibariyle 2000 mt2 lik alanda kalıp imalatı ile dorse çamurlukları, yangın dolabı, takım dolabı, teker takozu ve dorse ek parçalarının üretimine devam etmektedir.

Our company is established to produce plastic injection moulds in a 40m2 workshop in 1996 in Konya Anadolu Sanayi area. In 2008, we moved to our new place which is 2000m2 in Industrial zone by our technological investment, qualified employe and business success. We keep moving forward with our state of the art technology and quality.

Herstellung von verschiedenen Formen   [Git »]

GÜNEŞ MİBZER TARIM MAKİNELERİ - MEHMET GÜNEŞ

Tarım Aletleri İmalat ve Tamiratı Mibzer, Çizel (Anız Patlatma), Döküm Merdane www.tarimmakinalari.net

Agricultural Equipment Manufacturing and Repair Seed Drill, Chisel (Stubble blasting), Roller Casting

  [Git »]

GÜNEŞ MOTOR SUPAPLARI TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

Motor Supapları İmalatı.

Engine valves production

Herstellung von Motorenventilen   [Git »]

GÜNEŞ TİCARET-FEVZİ PİŞKİNCAN

Tuğla İmali.

Brick production

Herstellung von Ziegelsteinen   [Git »]

GÜNEŞ TREYLER SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Dorse Ve Treyler İmali.

Trailer production

Anhaengerherstellung   [Git »]

GÜNEŞLER MİBZER SANAYİ HASAN HÜSEYİN GÜNEŞ

Mibzer İmali.

Drill machine production

Herstellung von Sähmaschinen   [Git »]

GÜNEYBAĞLILAR OTO YEDEK PARÇA İMALAT PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Oto Şaft Parçaları,Bijonlar,Havalı Takviye İmali.

Auto shaft parts, bolts, reinforcement production

Fahrzeugwellenteile, Schrauben und Verstärkungen   [Git »]

GÜNEYDERE ÇELİK KONSTRÜKSİYON İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Firmamızın temelleri 1984 yılında Genel Müdürümüz RAMAZAN ESKİCİ tarafından Meram Sanayi Sitesi’nde küçük bir demir doğrama atölyesinde atılmıştır.İlerleyen yıllarda sektörde kendini ispatlayarak büyümüş ve 1996 yılında GÜNEYDERE ÇELİK KONSTRÜKSİYON LTD.ŞTİ.’ni kurmuştur. Hızla gelişen ve büyüyen firmamız 1997 yılında Vatan Sanayi Sitesi’ndeki şirket genel merkezine taşınmıştır. Halen faaliyetlerimizi burada sürdürmekteyiz. Firmamızın faaliyetlerinin başında Çelik Konstrüksiyon Yapılar ve bunlarla ilgili uygulama sistemleri gelmektedir. Güneydere Çelik Konstrüksiyon gerekli ekip ve ekipmanları ile sektördeki tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Çelik 150 yılı aşkın süredir güvenle yapılarda kullanılmaktadır. Güneydere Çelik Konstrüksiyon; hızlı, depreme dayanıklı ve ekonomik üretim için kendi üstüne düşeni yapmakta ve bu bilgi birikimini inşaat sektörünün hizmetine de sunmaktadır.

Steel construction(frame) production

Herstellung von Stahlkonstruktionen   [Git »]

GÜNEYLER UN YEM SANAYİ TİCARET A.Ş.

Un Ve Yem İmali.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

GÜNKOM MAKİNA ENERJİ İNŞAAT NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  [Git »]

GÜNTAŞ OTO YEDEK PARÇA VE AKSESUAR TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Kılıfları İmali.

Auto cover production

Fahrzeugüberzüge   [Git »]

GÜR TARIM

Tarım tüm dünyada ürün rekoltesini ve kalitesini artırmak, geliştirmek için modern metodlarla yapılmaktadır. Her geçen gün artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için mevcut ekilebilir alanlardan maksimum verimi elde etmek ve bununla birlikte insana, çevreye ve toprağa zarar vermeden üretim yapmakla gerçekleşir. Tarımda tohum, ilaç, sulamanın yanında yetiştirilen kültür bitkilerinin topraktan ve yapraktan gübreleme yoluyla iyi beslenmesi, verim kalitesini yükseltmektedir. GÜRTARIM olarak; 1991 yılından günümüze kadar ülkemiz çiftçisinin daha verimli ve kaliteli ürünler alabilmesi için çalışmaktadır. Halen 60 adet bitki besleme ürünü tesciline sahip olan firmamız; sıvı gübre üretim kapasitesi 5000 ton/yıl, toz gübre üretimindeki kapasitemiz 1500 ton/yıl'dır. ARGE çalışmalarıyla da gelecekte de ülke tarımına hizmet etmeye devam edecektir.

Agriculture is conducted throughout the whole world with modern techniques and methods to increase the harvest and its quality. The primary reason for the constant improvement in agriculture is due to the aim to get maximum crops out of the limited agricultural areas for the steadily increasing world population without indicting any harm to man, the environment and the soil. Besides the seed, drugs, watering, the fertilization of the cultivated plant through the soil and the leaves contributes greatly to the increase in the quality of the harvest. GÜRTARIM works since 1991 for the farmers of this country to have more yielding and more qualitative crops. Our company, which has at present 60 registered fertilizing products, has the capacity to produce 5000 tons liquid and 1500 tons dust fertilizers per year. The company will continue serving agriculture in the future with the research and development studies it conducts. In this catalogue we published the products of our plant-fertilizing group. Detailed information about the products, which are not included in this catalogue, can be obtained from our local franchisers or directly from our company. With the hope for our agriculture to be more futile and qualitative...

  [Git »]

GÜRALP VİNÇ VE MAKİNA

1991 yılında İzmir'de faaliyetlerine başlayan Güralp Vinç ve Makina, günümüzde dünya çapında bir marka olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. 1996 yılından beri Torbalı’da faaliyet gösteren Güralp Vinç 24.000 m² açık saha üzerine 11.500 m² kapalı alana sahip fabrikasında ve 250'yi aşkın personeli ile her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir. 20 Yıldan bu yana 6.000 adetten fazla kaldırma makinası ve vinç sistemi üretmiş olan firmamız, iş disiplini, ürün kalitesi, sürekli inovasyon fikri doğrultusunda gelişen teknolojiyi takip eden ve kullanan Ar&Ge ekibi ve kurmuş olduğu satış ve satış sonrası ekipleri ile Türkiye genelinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye getirmiştir. Güralp Vinç, yatırımların sadece bir bölgede olmadığı günümüz Türkiye’sinde her sektöre hizmet verebilecek organizasyonu ile yatırımcıların tanışmasını arzu etmektedir. Güralp; İzmir merkezli olmak üzere, Bursa, İstanbul, Ankara ve Konya’da bölge müdürlükleri, Kayseri'de ise bayisi aracılığı ile bu şehirler ve çevresinde yer alan tüm illere aktif olarak hizmet vermekte, yurtdışında da başta çevre ülkeler olmak üzere toplam 30 ülkeye ihracat yapmaktadır. Firmamızın referanslarını, ürün ve hizmetlerini www.guralpvinc.com.tr adresinde güncel olarak tuttuğumuz web sitemizden inceleyebilir, arzu ederseniz Bölge Müdürlüklerimiz ve merkez telefon numaralarımızdan ya da 444 8462 / 444 VINC ücretsiz müşteri destek hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

  [Git »]

GÜRALTAŞ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Çelik Konstrüksiyon(Akaryakıt İstasyonları,Fabrika Binaları) İmali.

Steel construction(frame) production

Stahlkonstruktion   [Git »]

GÜRDİN İNŞAAT TAAHHÜT DÖKÜM SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.

Pik Döküm Ve İnşaat Müteahhitlik Hizmetleri

Gray iron casting and building contracting

Rohguß und Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

GÜRHAN PERDE & MOBİLYA & DEKORASYON

Gürhan Perde&Mobilya&Dekorasyon GÜRHAN PERDE-MOBİLYA-DEKORASYON KALİTEYİ BİR YAŞAM TARZI OLARAK GÖREREK ,DENEYİMLİ PERSONELİYLE SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI TEKNİK DESTEK PRENSİBİYLE ,DAİMA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALARAK YOLUNDA HIZLA İLERLEYEN VE KONYADA BUTİK MOBİLYA KONSEPTİYLE HER SINIFI BULUŞTURABİLEN SEÇENEK VE İMKANLARIYLA SİZLERE 30 YILDIR HİZMET VERMEKTEDİR. MAĞAZAMIZIN KAPSAMI YANISIRA TURKIYENİN EN RAHAT VE MODERN KOLTUKARINI URETEN NDESIGN FIRMASININDA KONYA BAYILIGINE YAPMAKLA BIRLIKTE , ASIL SANATIMIZ OLAN PERDE İLE TÜM EVLERE YAŞAM KALİTESİ KATMAKTAYIZ. GENİŞ HALI,AKSESUAR VE AYDINLATMA GRUPLARIMIZDAKİ ÇEŞİTLERLE EVİNİZDEKİ HER EKSİĞİ TAMAMLAMAK BİZİM İÇİN BİR ZEVKTİR. GÜRHAN PERDE-MOBİLYA-DEKORASYON YAŞAM ORTAMINIZI GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN KONYA'DA ...

  [Git »]

GÜRMAKSAN GIDA MAK SAN TİC LTD ŞTİ.

TAHİN,HELVA,LOKUM,GOFRET,ÇİKOLATA,PAKETLEME VE GIDA MAKİNALARI İMALATI

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |