KONYA FIRMALARI - LISTE 31

FELLUCE otomatik yüklemeli Kalorifer Kazanı

FELLUCE;otomatik kül boşaltmalı kömürlü kazan,otomatik kül boşaltmalı kömürlü kazanlar,otomatik kül boşaltmalı kömürlü kazan fiyatı,otomatik kül boşaltmalı kömürlü kazan fiyatları,otomatik kül boşaltmalı kömürlü kalorifer,otomatik kül boşaltmalı kömürlü kalorifer kazanı,otomatik kül boşaltmalı kömürlü kalorifer fiyatı,otomatik kül boşaltmalı kömürlü kalorifer fiyatları,otomatik kül boşaltmalı kömürlü kalorifer kazan fiyatları,otomatik kül boşaltmalı termodinamik kömürlü kalorifer kazanı fiyatları,otomatik kül boşaltmalı termodinamik kazan,

  [Git »]

FEMAKS DIS TICARET OTOMOTIV LTD.STI.

Şirketimiz otomotiv yedek parça ihracatçısı olarak hizmet vermektedir.

Our company is serving as automotive spare parts and and exporter. Furthermore we would be also glad to supply you any other special products.

  [Git »]

FERAS İTHALAT İHRACAT NAKLİYETURİZM İNŞAAT VE GIDA A.Ş.

  [Git »]

FERHAT DÖKÜM DİŞLİ

1995 yılında Yön.Kur.Başkanı Ferhat AYTEN tarafından kurulan Ferhat Döküm Ltd. Şti., 1.200 m2 si kapalı olmak üzere toplamda 5.000 m2’ lik tesislerinde, üretim faaliyetlerini, koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonuyla sürdürmektedir. 1995 yılından beri, bronz, pirinç, aluminyum alaşımlarının dökümünü gerçekleştiren Ferhat Döküm Ltd.Şti. bünyesinde son teknoloji ürünü olan indüksiyon ocaklarında savurma, kokil, kum döküm yöntemleriyle ürettiği ürünlerini, CNC tezgahlarında işlemektedir. Sektörde ismimizden güvenle söz ettirebilmek ve sizlere daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla, dökümünden montajına kadar tüm aşamalarda, teknolojik yenilikler ışığında, özel laboratuar cihazları kullanarak ve tamamı alanında uzman, deneyimli mühendis ve tekniker kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Ürün çeşitliliğimizi genişleterek, bugün; savunma ve otomotiv sanayisinde kullanılan özel parçalar, asansör, vinç, redüktör dişlileri, özel dişliler, sonsuz vidalar, iş makina grubu caterpiller, komatsu dişli ve burçlarını üretmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizle bugün olduğu gibi gelecekte de iş ortaklığımızın devamı için hizmette dürüstlük ve kalite anlayışına büyük önem veriyoruz, uygun fiyat, kaliteli üretim ve hassas işçilik, zamanında teslim ve koşulsuz müşteri memnuniyeti, öncelikli misyonlarımızdır.

Ferhat Dokum Casting Co. was established in 1995 by Managing Director Ferhat AYTEN in Konya/TURKEY. The company has become one of the most reliable brand in Bronze Casting, Machine Gears, Bushing, Cat, Komatsu, Catarpillar Spare Parts and many series of special machine spare parts. As Ferhat Dokum Co. we are developing new projects towards our clients’ requirements in accordance with OEM standards all over the world. Our products are exported to Middle East, Europe, Africa and America markets with more than 15 years experience and professional staff. Our priority is unconditional customer satisfaction with the high quality, competitive prices and on time delivery.

  [Git »]

FERİNOKS END. MUTFAK CİHAZLARI SAN. TİC.

FERİNOKS Endüstriyel Mutfak Cihazları Sanayi ve Ticaret;15 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında,kaliteli ürün,garantili teknik destek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma anlayışıyla endüstriyel mutfak sektörüne merhaba demiştir. Bu tarihten itibaren,imalat ve ihracat faaliyetlerine yönelen firmamız;Türkiye’de yaşanan krizi,kendi lehine çevirmeyi başarmış,doğru olanın;yatırım yapmak olduğu düşüncesi ile atılımlarına,daha hızlı bir şekilde devam edip bugünkü seviyelere ulaşmıştır. Ferinoks,bugün,ana mutfak ekipmanları,yardımcı malzemeleri ve sektörün önde gelen büyük firmalarının ana bayilikleriyle geniş bir alana yayılan hizmetleri sunarken,hizmet ilkesini daima; İyi tasarım,kalite,satış sonrası hizmet ve olabildiğince geniş bir ürün yelpazesi sunmak olarak belirlenmiştir. 2000 yılından itibaren sektörde birçok başarılı projelere imza atan firmamız 2002 yılından bu yana uzun çalışmaları sonucunda ürün portföyüne,elektrikli ve gazlı profesyonel piliç kızartma makinalarını da katarak; Hem GAZLI hemde ELEKTRİKLİ profesyonel piliç kızartma makinaları için CE(Gazlı modeller için CE0063) çalışmalarını tamamlamış olup sektörünün hizmetine sunmuştur. Ayrıca FERİNOKS,kurumsallaşmanın bir gereği olan ve çalışmalarında belli bir standartı sağlamak adına ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine kavuşmuştur. Kalite,çeşitlilik ve güven politikasıyla,çalışmalarımıza büyük bir özveri ile devam edeceğimizin altını çizmekten mutluluk duyarız.

Ferinoks industrial kitchen appliances industry and trade; participated in industrial kitchen sector in 2000 with its experience of 15 years by keeping in the forefront qualitiy product, guaranteed support and customer’s pleasure. Since that date our firm that tends to manufacturing and export activities, overcame the crisis in turkey by turning to their favor and according to them right is to invest and they reached the current level with this opinion by going on their enterprises quicker. Today, Ferinoks provides services to a wide area with its basic kitchen appliances and aids and master distributorships of sector. Its aim principle is good design, quality, service after-sales and to present a wide range of products as possible. Our firm that attempts many successful projects in sector since 2000, added also electric and gas chicken frying machines to its own product portfolio as a result of long works since 2002 and so it offered to serve to its sector for both gas and electric chicken frying machines CE(for gas patterns CE0063) by completing its works. Furthermore, Ferinoks has quality management system ISO 9001:2000 by virtue of institutionalization and to provide a specific standard in its works. With quality, diversity and trust policy we please to go on our Works with a great sacrifice.

  [Git »]

FERTİL KİMYA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

Tarım İlaçları İmali.

Crop medicines production

Landwirtschaftliche Medizinherstellung   [Git »]

FEYZ PLASTİK MEŞRUBAT İNŞAAT VE MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Plastik Ambalaj İmali.

Plastic packing

Plastik Verpackungen   [Git »]

FHS OTOMOTİV

600 e yakın çeşidi ile fren hortumu üretiminde sekötürn devi konumundadır

  [Git »]

Fiber Enerji Elektrik Elektronik Network

Konya, Karaman ve Aksaray bölgesinde kesintisiz güç kaynağı satış ve servis hizmetleri vermekte, fiber optik sonlandırma hizmeti vermekte, fiber optik, network ekipmanları satışı yapmaktadır.

Konya, Karaman and Aksaray is a company that sells optical fiber and network equipment, providing fiber optic termination services in the regions.

Konya, Karaman und Aksaray Regionen, die Glasfaser-Terminierung Service, Verkauf von Glasfaser-und Netzwerk-Ausrüstung.   [Git »]

FİKRET ÖZGÜÇ-GÜÇLÜ HİDROLİK MAKİNA

"GÜÇLÜ HİDROLİK olarak 2005 yılından beri hidrolikli mobil vinç sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Yılların verdiği ziraat makinaları yapım tecrübe ve birikimiyle Türkiye' deki vinç sektöründe bir yer edinmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ürün geliştirirken de ana prensibimiz '' son teknoloji, çağdaş mühendislik, modern yönetim '' dir. Kalite ve müşteri memnuniyeti temel noktamızdır. Bu nedenle daima müşteri beklentilerini yerine getirmek için çalışmaktayız. Eskiden beri süregelen müşteri memnuniyeti yaklaşımlarımızla satış sonrası destek organizasyonları oluşturarak müşterilerimizin isteklerini yerinde ve zamanında çözüme kavuşturmak da görevimizdir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında firmamız kamyon üstü hidrolik mobil vinçler ve ekipmanları üretmektedir. Organizasyon ana gruplarımız içerisinde yer alan Teknik grubumuzun ÜRÜN GELİŞTİRME ve ARAŞTIRMA çalışmalarıyla ürün yelpazemiz her yıl biraz daha gelişmektedir. Bunun sonucu olarak ürün iyileştirme ve geliştirme çabamız başarılarla sonuçlanmaktadır. Bizim için ürünlerimiz kalite ve teknoloji kadar insan ilişkilerindeki samimiyet ve saygı da büyük önem taşımaktadır. Bu bilinç bizi önce GÜÇLÜ bir ekip sonra da büyük bir organizasyon yapmıştır. İşte bu temeller üzerinde yükselen firmamız yurtdışı pazarlarına girme etkinliğini artırmaya ve uluslararası firma niteliğine ulaşmayı kendine hedef edinmiştir. Amacımız, ''takip eden 10 yıl içerisinde Türkiye'de pazar payımızın (%) yüzdesini daha da arttırmak ve Avrupa'da ilk akla gelenler arasına girmek''tir. Sınırlı bir alanda işe başladığımız bu sektörümüzde her geçen yıl gelişen teknolojinin ve sektörün gereklerini yakından takip etmekteyiz. Bilgisayar teknolojisi ile de hizmetlerimizi ileri seviyelere götürmek amacı içindeyiz...."

Hydraulic mobile above-vehicle crane

Kranfahrzeugaufbauten   [Git »]

FİLKAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"FİLKAR A.Ş. Türkiye'de eksikliği hissedilen ve hayati önem taşıyan otomotiv endüstrisinin fren sistemleri imalatını yapmaktadır. FİLKAR A.Ş. istikrarlı ve prensipli çalışmaları neticesinde 1984 yılından bu güne kadar, gelişen Türk sanayisinin, kamu kurum kuruluşlarının her türlü fren ekipman ihtiyacını karşılayan güçlü bir kuruluş haline gelmiştir. FİLKAR A.Ş. kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde kalite politikası ve kalite hedefleri doğrultusunda, gelişen Türk endüstrisi zincirinin güvenilir bir halkası olarak üzerine düşen görevleri tamamlamıştır ve TUV CERT EN ISO 9001-2000 kalite belgesi ile üretimine devam etmektedir. Yurt içi pazarda müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda teknoloji üreterek ve her yönden mükemmelliğe ulaşarak vazgeçilmez partner haline gelen FİLKAR A.Ş. aynı başarıyı yurt dışı pazarlarda da yakalamanın gayreti içerisindedir."

FILKAR Inc. manufactures braking systems, whose deficiency is felt in Turkey and which are of vital importance, for the automotive industry. As a result of its steady and principled works, FILKAR Inc. has become a strong company fulfilling all kinds of brake equipment needs of the developing Turkish industry and state institutions and organizations since 1984. FILKAR Inc. has completed its full share of work as a reliable ring of the developing Turkish industry chain in line with its quality policy and quality objectives since the day of its foundation and continues its manufacturing activities with TUV CERT EN ISO 9001-2008 quality certificate. Having become an indispensable partner by producing technology in line with the needs of its customers in the domestic market and reaching perfection in every aspect, FILKAR Inc. tries hard to achieve the same success in foreign markets as well.

Einzylinder Luftkompressoren für Bremszylinder, Bremsluftventile, Bremsservo, hydraulisch pneumatisc   [Git »]

FİM MAKİNA LTD.ŞTİ

1982 YILINDAN BU GUNE CATERPILLAR KOMATSU VOLVO MITSUBISHI HMK MASTAS İŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇA İMALATI

CATERPILLAR VE KOMATSU SILINDIR KAPAGI - MANIFOLTLAR - FREN PISTONU - DEVIRDAIM FANI DEVIRDAIM SAFTI -

SILINDIR KAPAGI - MANIFOLTLAR - FREN PISTONU - DEVIRDAIM FANI DEVIRDAIM ŞAFTI   [Git »]

FİMAK FIRIN MAKİNALARI İMALATI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Fimak 1976 yılında başladığı fırın makinaları imalatında bugün 49.500 m2 açık alan üzerine kurulmuş kapalı alanı 26.500 m2 kapalı alandaki iki ayrı fabrikasında, uzman kadrosu ile günümüzün en son teknolojilerini kullanarak fırıncılık sektöründe hizmet vermektedir. Ekmek makinaları sektöründe Türkiye'nin dev kuruluşlarından olan Fimak Makina yurtdışına kurmuş olduğu komple tesislerlede milli sanayimizi uluslararası pazarlarda gururla temsil etmektedir. Ürünlerinde müşteri memnuniyetini esas alan kuruluşumuz bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Fırıncılık sektöründe yeniliklerin öncüsü olan Fimak Makina teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en iyiyi, en güzeli yapmanın arayışı içindedir.

Fimak has been servicing that manufacturing of bakery machines in two separate factories built on 49.500 m2 open space and 26.500 m2 closed space with modern facilities,expert staff in the bakery sector since 1976. Fimak makina is on e of the giant firm in the bakery machinery sector which represents our national industry with setting up turnkey projects in the international markets. Our company has been persisting their duties to satisfy it's own clients about our products. Being leader of the innovations of bakery sector that Fimak Makine,search in to make the best and most beautiful with following the technological progressions.

Herstellung von Bäckereimaschinen   [Git »]

Final Mobilya İmalatı Koltuk Takımı Salon Takımları Kanepeler

Koltuk takımları,salon takımları,oturma grupları,maxi takım ve kanepe imalatı yapan Final Mobilya Kayseri organize sanayi bölgesinde hizmet vermektedir.

  [Git »]

FLAMA ALÜMİNYUM;balkon kapatma,cam balkon kapatma Konya

FLAMA ALÜMİNYUM;cam balkon kapatma sistemleri,cam kaplama fiyatları,camlı balkon sistemleri,katlanır cam balkon,katlanır cam balkon fiyatları,katlanır cam balkon sistemleri,katlanır cam balkon modelleri,katlanır cam balkon fiyatları Konya,katlanır cam balkon sistemleri fiyatları,

FLAMA ALÜMİNYUM;katlanabilir cam balkon fiyatları,katlamalı cam balkon fiyatları,konya cambalkon,katlanır cambalkon,teras kapatma teras cam balkon,teras kapama,teras camlama,teras kapatma sistemleri,teras kapama sistemleri,konya cam balkon,konya cam balkon fiyatları,konya cam balkon firmaları,katlanır cam balkon Konya,katlanır cam sistemleri fiyatları,

FLAMA ALÜMİNYUM;katlanabilir cam balkon fiyatları,katlamalı cam balkon fiyatları,konya cambalkon,katlanır cambalkon,teras kapatma teras cam balkon,teras kapama,teras camlama,teras kapatma sistemleri,teras kapama sistemleri,konya cam balkon,konya cam balkon fiyatları,konya cam balkon firmaları,katlanır cam balkon Konya,katlanır cam sistemleri fiyatları,   [Git »]

FMC HİDROLİK SİSTEMLERİ OTOMOTİV MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Hidrolik Silindir İmali.

FMC Hydraulic Systems started its operations firstly in 2005 under the AYD Chassis Parts (www.aydchassis.com) group by producing and selling forged and machined parts for different business areas. During this time period, complete hydraulic cylinder production has been added to the FMC production line. After that, to meet the increasing demand and capacity need of the market, FMC separated its operations from AYD Chassis. Now, production of hydraulic cylinders is core business of FMC Hydraulic. Our AYD group together has 700 employees and sales more than 35 Million €.

Hydraulikzylinder   [Git »]

FMS HİDROLİK PNÖMATİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1992 yılında kuruluş çalışmalarına başlayan firmamız 1994 yılında seri üretim yapmaya başlayarak, 1995 yılında markalaşma çalışmalarına ivme kazandırmış ve FMS markasıyla Pnömatik yön kontrol valfleri üretimini hızlandırmıştır. 2002 yılında şirketleşen FMS,Konya KONSAN sanayi bölgesine taşınmasıyla birlikte kapasitesini ve ürün yelpazesini genişletti. 2006 yılında Pnömatik silindirlerin üretimine başladı. Kalite Yönetim Belgesi ISO 9001-2000 belgesine sahip olan FMS, modern üretim merkezinde 21 çalışanı ve 2 makine mühendisiyle Türkiye'nin bir çok noktasında bayileri aracılığıyla ve kendi bünyesinde kurduğu pazarlama ekibiyle ürünlerini yurt içerisindeki tüketicilere ulaşmaktadır.İhracat çalışmalarına da hız veren FMS, dünya pazarlarında yer almayı hedeflemektedir. FMS kendi üretimini yaptığı ürünlerin yanı sıra FERRO markasının da (İstanbul ve İzmir hariç) tüm Türkiye distribitörlüğünü yaparak sektörün ihtiyacı olan bütün ürünleri yaygın dağıtım ağıyla talep edilen zamanda yetiştirilebilmektedir.

Our firm whose foundation attempts were started in 1992 started its mass production in 1994; in 1995 it accelerated the attempts for the identification of the brand and as FMS brand it accelerated the production of Pneumatic direction control valve. Having been a firm in 2002, FMS expanded its capacity and product range after moving Konya KONSAN industrial area. In 2006 it began production of Pneumatic cylinder. FMS that has Quality Management Certificate ISO 9001-2000 has been delivering its products to its domestic customers by its 21 employees and 2 mechanical engineers in its modern production center via its many suppliers around Turkey and marketing team which was founded within its own constitution. Accelerating its export attempts, FMS aims to find a place in world markets. Besides its own products, FMS distributes the products of FERRO all around Turkey (except İstanbul and İzmir). It is able to deliver all the products that the sector needs with its widespread distribution network on time.

hydraulisch pneumatische Ventile und Ersatzteile   [Git »]

FOR-ZE TABAN İMALATI VE KUNDURA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Ayakkabı Tabanı İmali.

Manufacture of shoe sole

Herstellung von Schuhsohlen   [Git »]

Frenkar Brake Parts Production

Sektöründe 26 yıllık frencilik geçmişiyle tecrübe birikimi oluşturmuş olan Emniyet Fren, EMF markası ile ulaştığı Know How birikimi avantajlarıyla MERCEDES, MAN, VOLVO, SCANIA, IVECO- EURO TRUCK- TRACKER araçlarının Fren Grubu Yedek Parçaları ile Kaliper Tamir Takımları üretimlerini EMNİYET FREN olarak yapmakta ve FRENKAR Ltd. ihracat birimi ile de yurtışına ihraç etmektedir. Yüksek standardizasyon seviyesinin korunmasına yönelik yatırımlarıyla üretim, kalite ve fiyat avantajlarını bütünleştirerek dünya piyasalarında üstün rekabet pozisyonuna sahiptir

FRENKAR Air Brake Spare Parts Manufacturing Ltd . & EMF- Emniyet Fren producing Air Brake Replacement Parts & Brake Caliper Service Parts for European origin trucks, busses and heavy duty machines applications Our company has significant experience producing for our selected EU customers for over 10 years and hoping to establish also a profitable and long term business relation with the companies of our sector.

  [Git »]

GALİPOĞLU FORM DIŞ TİC.A.Ş.

Hidrolik Silindir İmali.

Hydraulic pump and hydraulic lift production

Herstellung von Hydraulikzylinder   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |