KONYA FIRMALARI - LISTE 29

ERDİREN DİŞLİ VE MAKİNA SANAYİ A.Ş.

Makina Ve Otomotiv Dişlileri İle Ayna Mahruti İmali.

We are glad to introduce ourselves as ERDIREN GEAR INDUSTRY manufacturing of gears and crownwheel & pinions since 50 years in Konya / TURKEY. The crownwheel & pinions which are manufactured in our latest technology CNC Controlled GLEASON and OERLIKON Gear Processing Machines ,are both selling to Turkish Local Market and exporting to many countries to assembly lines as OEM.We are producing for the fields of Automotive,Heavy Duty Trucks,Light Commercial Vehicles,Agricultural and Industrial Equipments. Some of our references are ; - TUMOSAN (FIAT) TRACTOR Konya / TURKEY - VARTRA TRACTOR ( Both for FINLAND and Hema Industry Turkey) - BASAK TRAKTOR Turkey Besides these,we are also supplying to automotive sector such as ISUZU (Turkey),PEUGEOT (Karsan-Turkey),MEGA Motor Co. IRAN and for the after market services of European,American And Middle East markets.

Herstellung von Maschinen und Fahrzeuggetriebe, Kegelförmige Spiegel   [Git »]

ERGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.KONYA DEPOLAMA VE DOLUM ŞUBESİ

Günümüz dünyasında duvarlar bir bir yıkılırken, üretim biçimleri kökten değişirken, bilgi çağıyla birlikte zenginliğe ulaşmak çok kolay hale gelirken, enerji kaynakları değişip, rotalar yeniden belirlenirken, ideolijiler eriyip, geleneksel felsefeler yavaş yavaş terk edilirken, dünya tek bir devlete doğru evrim geçirirken, dünya hiç yaşamadığı kadar çok hızlı bir değişim yaşarken, yeniden yapılanan dünya içinde var olmayı hayal edip, dünyanın akışına seyirci kalmadan, yeni fikirler üreterek zor da olsa bu hayatın içinde yerimizi alma mecburiyetindeyiz. Ergaz 27.08.1978 de faaliyete başlayan, bugün itibariyle 738 ortağıyla, SPK ya tabi, halka açık bir şirkettir. Kurulduğu günden beri kar dağıtan, işçi şirketlerine örnek gösterilen, oluşturduğu marka gücüyle, dinamikleriyle ve alt yapısıyla büyümeğe müsait, Türkiye nin ilk 500 büyük kuruluşu içinde yoluna devam eden dev bir kuruluştur. Faaliyete geçtiği günden beri şirket yönetiminde istikrara katkı sağlayan tüm çalışanlara ve ortaklara teşekkürü borç biliyoruz. Bizler Ergaz olarak Türkiye halkına hizmet etmenin bir ayrıcalık olduğunun bilincindeyiz. Biz mevcut kadrolarımızla Türkiye ekonomisine katkı sağlamak, ortaklarımıza tatminkar kar vermek üzere çıktığımız bu yolda, insana, çevreye ve toplumsal değerlere saygılı, hizmet ve çözüm odaklı, teknolojiyi kullanan ilkelere imza atan bir şirket olduğumuzun bilincindeyiz. Gelecek kuşaklara ve Türkiye halkına, maviyle dost, yeşil ile barışık temiz bir Türkiye bırakmayı amaç edindik. 31 yıldır LPG depolama ve işletmesi konusunda önemli bir tecrübe ve bilgi birikimine sahibiz. Elde ettiğimiz bu tecrübeyi Türkiye ekonomisine katkı sağlamak ve Ergaz ın başka sektörlerde faaliyet göstermesi için bir avantaj olduğunu belirtmek istiyoruz. Eroil Petrol dağıtım şirketinin kuruluşuna öncülük edecek olan Ergaz, LPG satışlarını, özellikle otogaz satışlarında ciddi çalışmalar yapmayı amaçlamaktadır. Yeni oluşturduğumuz web sitemizle Ergaz hizmetlerine; daha kolay ulaşmanız, LPG sektöründeki gelişmeleri daha yakinen takip etmeniz ve şirketimizle ilgili kapsamlı bilgiler elde etmeniz amaçlanmıştır. Bütün yaşanan krizlere rağmen büyüyerek yoluna devam eden 220 çalışanıyla halkımıza, bayilerimize ve ortaklarımıza hizmet etmekten kıvanç duyduğumuzu belirtiyor saygılar sunuyoruz.

Lpg filling

LPG Füllung und Lagerung   [Git »]

ERHAS BORU VE MAKİNA EKİPMANLARI A.Ş.

Firmamız ürettiği ürünler ile ülkemizde ve dünya da basınçlı sulama sistemlerinin kullanılmasında, yaygınlaşmasında ve geliştirilmesinde çalışmalar yapan Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen sulama firmalarındandır. Bu güne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretimi amaç edinerek, tarım sektörünün ihtiyacı olan basınçlı sulama sistemleri başlığı altında; Yağmurlama sulama sistemleri, Damla Sulama Sistemleri ve Filtre sistemleri üretmektedir. Firmamız Türkiye’de oluşturduğu bayii ağı ile ürünlerini nihai tüketici olan çiftçilerimize ulaştırırken, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında yer alan birçok ülkede distribütörler ve temsilciler aracılığı ile dünya pazarında yer almaktadır. Firmamız Profesyonel teknik kadrosu ile birlikte, toplam kalite prensipleri ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda teknolojinin gerektirdiği yenilikleri, üretmiş olduğu ürünlerde uygulayarak yenilikçiliğin öncüsü konumundadır. Bünyesinde yapmış olduğu AR_GE çalışmaları sonucu ürettiği ürünlere ait çok sayıda patent, tasarım tescil ve faydalı model belgelerine sahip olan firmamız bu amaçla ulaştığı standartları korumak ve yükseltmek için AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir.

Our company is one of the leading irrigation companies of Turkey and Europe with the products they have produced in Turkey and carrying out activities in the use, spread out and development of pressured irrigation in the world. Taking the customer satisfaction and quality production as a goal so far, it manufactures the sprinkle watering systems, Drip irrigation systems and filter systems which are under the pressured irrigation system and the need of the agriculture sector. While our company conveys their products to our farmers who are the final consumers via the franchising network that they have constituted in Turkey, it also takes its place in the world market through the distributors and representatives in many countries taking place in Europe, Asia and Africa continents. Our company is now at the pioneer position of innovation by applying the changes required by the technology to the products they have produced in accordance with the total quality principles and customer satisfaction with their technical staff. Having many patents belonging to the products that they have manufactured at the end of the R & D studies they carry out under their structure, design registration and utility model certificates, our company has been carrying out the R & D activities so as to maintain and enhance the standards they have attained for this purpose.

Plastic Pipe Bewässerung und Fittings aus Kunststoff Rohre und Fittings für die Tröpfchenbewässerung, Plastic Pipe und Armaturen Fertigungs-und Kunststoff-Filter-System.   [Git »]

ERİNOX TARIM ÇİFTLİK EKİPMANLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Çiftlik ekipmanları olarak ,Yeni Ürünümüz Faydalı model ve Tasarım tescilli Erinox Akıllı Otomatik Suluk , Tam İzolasyonlu Otomatik Donmaz Suluk, Tam Otomatik Melodili İnek Kaşıma Fırçası, üretimini yapmaktayız.Üretmiş olduğumuz ürünlerde önceliğimiz kalite,güven,uygun fiyat sıralamasıdır.Ürünlerimizin dizaynlarını müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak tasarlamaktayız.Böylece müşteri memnuniyeti ve kalite kendiliğinden ortaya çıkıyor. Sekiz yıldır müşterilerimizden olumsuz hiçbir yaklaşım görmedik. Genellikle ürünlerimizi müşterilerimiz kendi referanslarını kullanarak dost ve tanıdıklarına tavsiye ederek ürünlerimizin pazarlamasını müşterilerimiz yapmaktadır.Bu bize çok büyük onur veriyor. Kalite olmadan hiçbir zaman piyasada kalamassınız. İnsanların güvenini kazanmak çok zordur ama kaybetmek daha kolaydır. Bize güvenen müşterilerimizin güvenini sarsmamak için çaba sarf ediyoruz.Emeğe ve Emekçiye saygı duyuyoruz.Biz büyük bir aileyiz.

  [Git »]

ERK ALÜMİNYUM YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız 1986 yılından beri Türkiye genelinde çatı sektöründe hizmet vermekte olan ERK ÇATI, 2003 yılından itibaren, Büsan'daki 2500 m2 kapalı alandaki tesislerinde, muhtelif profillerde trapez oluklandırma formları ile sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Üretim tesislerimizde 1,5mm kalınlığı kadar alüminyum, boyalı sac ve galvaniz sacdan 25 metre boya kadar trapez üretimini gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda tesislerimizde 6 metre boya kadar aksesuar üretimi de yapılmaktadır.ERK ÇATI gerek idari kadrosu, gerek teknik kadrosu ve profesyonel montaj ekibiyle size kusursuz hizmeti hedeflemektedir. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız, bu günlere müşterilerinin güveni sayesinde geldiğinin bilincindedir. Her türlü ihtiyacınıza hemen cevap verebilen ve tecrübeli kadrosuyla tüm teknik sorununuzda yanınızda ve yardımınıza hazırdır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretim ve yatırımlarına devam eden firmamız, giderek büyüyen ihracat potansiyeli ile de ülke insanına ve ekonomisine hizmet vermeye devam edecektir.

ERK ÇATI was established in the year 1986. Since than it has been activating in the field of ROOF SECTOR all around Turkey. It has got a covered workshop about 2500 m2 in Büsan, Konya. We have been manufacturing trapezium corrugated iron on various profiles. We produce trapeziums up to 25 m in length and in the thickness 1,5 mm from aluminium, dyed sheet iron and from galvanized sheets. We also produce accessories up to the length of 6m in our plants. ERK ÇATI targets to offer the customers a faultless and perfect service with its managing staff, technical staff and with its professional assembling equips. Our company believes that we reached to these successful days with the trust of our customers. So, our main principal is %100 the customers satisfaction. We are immediately ready to answer all your problems. We are all with you with our experienced technical equipments for your technical needs to help you. We are going on our production investments in the direction of our customers’ requests. We will be going on to serve the Turkish people and Turkish Economy by our developing export potential.

Blechformung und Gestaltungsarbeiten   [Git »]

ERKOÇLAR TARIM MAKİNELERİ SAN.TİC.A.Ş.

TARIM MAKİNELERİ İMALATI - Harman Makinesi(Biçer Patoz,Toplar Patoz)

MANUFACTURE OF AGRICULTURAL MACHINERY - Threshing Machine

  [Git »]

ERKON DÖKÜM TİC. SAN. LTD.ŞTİ.

Firmamız Erkon Döküm, 1999 yılından bu yana şehirleşmenin önemli parçalarından biri olan telekomünikasyon, kanalizasyon, doğalgaz, yağmursuyu ve atık su alt yapılarının vazgeçilmez elemanlarından olan menhol kapakları, rögar kapakları ve ızgaraların imalatında Türkiye’nin öncü firmalarından biri olmuştur. Sadece bu alanda imalatını sınırlamayan firmamız, ürün çeşitliliğini artırarak park, bahçe ve ev dekorasyonunda kullanılan döküm ürünleri ile traktör ve oto yedek parçaları alanında da üretimini genişletmiştir. Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 metrekare alan üzerine kurulu fabrikamızda hammadde girişinden ürün çıkışına kadar olan tüm safhalarda kalite, öncelikli değerimiz olmuştur. Bu doğrultuda ürünlerimizi TSE Türk standartlarına ve TS EN 124 Avrupa standartlarına uygun imal etmekteyiz. ISO 9001 kalite sistem güvence belgesi ile yönetim sistemini de geliştiren firmamız, müşteri odaklılık hedefi çerçevesinde siz değerli müşterilerimizin ürün taleplerini karşılayabilmeyi öncelikli hedefi belirlemiştir. Türkiye pazarlarında ismini duyuran ve alanında öncü olan firmamız, ürünlerindeki kaliteyi yabancı pazarlara taşıyarak Türk sanayisini daha iyi yerlere taşımak için gerekli her türlü maddi ve manevi fedakârlıkları yapmaktadır. Bu doğrultuda gelişen sanayi teknolojilerini imalatımıza taşıyarak üretim kapasitemizi artırmaktayız. Bünyemizdeki 1250x1000x300+300 mm ebatlarındaki HWS marka otomatik kalıplama hattı, Eirich marka kum hazırlama sistemi, modern laboratuar cihazları, endüksiyon ocakları, işleme tezgâhları, kumlama ve temizleme makineleri ile çok daha kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Since 1999, our company Erkon Döküm has become one of the pioneer companies of Turkey in manufacturing manhole and man-way covers as well as grills which are indispensable parts of the telecommunication, sewerage, natural gas, rain-water, vast water infrastructures that are important parts of the urbanization. Our company not limiting its manufacturing only in this area has increased its product-variation and has extended its manufacturing range also in casting products used in the park and garden decoration and in the tractor and car spare parts. Our quality priority values are formed in all stages from the raw material entry up to the product exit in our factory settled on 20,000 square meters area in the Konya 3. Organized Industry Area. In this connection, we are manufacturing to the Turkish Standards TSE and European Standards TS EN 124. To be able in the frame of focusing to the client, to cover the products requests of our valuable clients has been defined as the priority target of our company that has also developed the Quality Management System ISO 9001 and the Management System. To carry the Turkish industry to the much better places our company which is pioneer in its area is making all kind of necessary material and virtual sacrifices after having made known its name in the Turkish markets. In this direction, we are increasing our production capacity by bringing the developed industrial technologies to our manufacture. By the full automatic moulding line dimensioned 1250x1000x300+300 mm,Eirich sand preparation system, modern laboratory devices, induction ovens, treatment workbenches, sanding and cleaning machines are available in our body we are offering more quality product to you, our valuable clients.

Herstellung von Kanalschachtdeckel, Regenwassergitter, Traktorreifen   [Git »]

ERKUŞ DÖKÜM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Pik Ve Sfero Döküm İmali.

Cast and sphero iron

Gußeisen und Kugelguß   [Git »]

ERMENEK ÖZKAR MADENCİLİK NAKLİYAT VE ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Kömür İstihracı(Kömür Ocağı İşletmeciliği.)

Coal mining

Kohlemine   [Git »]

EROĞLU PEN PVC KAPI &PENCERE&AHŞAP SAN.

  [Git »]

EROL KÜÇÜKBAKIRCI - KÜÇÜKBAKIRCI İTHALAT VE İHRACAT

Sac Kesim Ve Şekillendirme.

Sheet cutting and forming

Blechformung und Gestaltungsarbeiten   [Git »]

erol küçükbakırcı sac profil boru

  [Git »]

ERSAL TARIM ÜRÜNLERİ TİCARETİ LTD. ŞTİ.-KONYA ŞUBESİ

1987 yılında Ankara’da kurulan erSal, ana faaliyet konusu olan tarım, hayvancılık ve gıda sanayi alanında dünyadaki hızlı gelişime paralel olarak, müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürünler sunmayı ve bu sayede sağlıklı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmayı kendine amaç edinmiştir.

Soybean residue production

Verarbeitung von Sojabohnenüberresten   [Git »]

ERSÖZ-GONCA MUTFAK MAKİNE VE EKİPMANLARI SAN.TİC.A.Ş.

Mutfak Makinaları(Hamur Yoğurma Makinası, Karıştırıcı Mikserler,Sebze Doğrama Makinaları, Hamur Şeki

Kithen machinery, stoves that work with lpg, electricity and natural gas, ovens

Backofen mit LPG, Strom und Erdgas, Öfen, Arbeitstische und Speiseverteilungseinheit)   [Git »]

ERYILMAZ CARFIER AYAKKABI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  [Git »]

ERYILMAZ CARFIER AYAKKABI SAN.TİC.LTD.ŞTİ

  [Git »]

ESEN MAKİNA

İş Makinaları Yedek Parçaları İmaltı (Silindir Kapağı, Kompresör, kompresör Kapağı, Yanma Odaları, Fren Pistonları, Isıtma Bujileri, Devirdaim Fanları ve şaftları) İmali.

Our company commenced its first manufacturing in Meram Industrial area in 1982 and now exporting 90% of its product manufacturing the spare parts of the heavy-duty machine sector in 1500m² areas in Büsan 3 Organized Zone with its professional team. At the end of its stabile and principle efforts, the company became a powerful organization meeting the needs of the heavy-duty machine sector since 1982. Our company is always just near our customers with the modern managerial mentality, powerful and quality machinery group and the personnel who are of experience. Its target is to offer the most quality products to their customers as parallel to the developing technology in a team spirit aiming at constant development and success; to decrease the costs to minimum level and reflect these to our products. Our objective is to increase our market share and competing power in the market satisfying the needs and expectations with our products that we market in foreign countries in the direction of the total quality assurance concept manufacturing at reasonable cost and quality.

schwere Konstruktionersatzteile, Bremszylinder   [Git »]

ESENSAN MATBAACILIK VE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Matbaa Ve Basım İşleri.

Printing house, press

Druckerei   [Git »]

Esinti Temizlik

  [Git »]

ESMAKSAN ESER MAK.İN.GD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız HİDROLİK&PNÖMATİK BAĞLANTI ELAMANLARI ÜRETİMİNDE ÇEŞİT BAKIMINDAN TÜRKİYEDE TEK VE LİDER KURULUŞTUR. ÖZGEÇMİŞİ: 1984 yılında Konya Motorlu Sanayii Şair Kısmeti Sk. No:43/C adresinde Eser Makina Sanayi adı altında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşunun ilk yıllarında özel makina siparişleri konusunda çalışmalarını sürdürmüş ve sanayimize yeni yeni makinalar kazandırmıştır. 1989‘dan itibaren imalatını hidrolik ekipmanların üretimi üzerine yoğunlaştırmış olup, hidrolik elastik dişli kaplinde tüm Türkiye‘ye hitap etmeye başlamıştır. 1999 yılından itibaren kurumsallaşma yolunda ilerleyen firmamızın ismi Esmaksan Eser Makina İnşaat Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak hizmetine devam etmektedir. Bu tarihten itibaren ürün çeşitlerini artırarak hidrolik ürünlerin yanında pnömatik sahasında da imalat çeşidini artırmıştır. 2003 yılında Esmaksan Hidrolik Pnömatik Pazarlama Ltd. Şti. adı altında pazarlamaya yönelik yeni bir şirket kuruluşu gerçekleştirmiştir ve aynı yıl içerisinde fabrika 1. Organize San. İstikamet Cd. Horozluhan Mh. Testiler Sk. No:9‘a taşınmış olup faaliyetlerini bu adreste sürdürmeye devam etmektedir.

Esmaksan Eser Machine Industry was established at the address of Konya Motorlu Sanayi şair Kısmeti Sk. No:43/C in 1984 and started it‘s activities with the name of Eser Machine Industry. We kept on working about the order of special machines and had new machines gained to our industry during our primary year. We have focussed on producing Hydraulic equipment and started to produce hydraulic gear flexible coupling since 1989. Since 1999 our company, which is progressing in the way of becoming institutional, has been going on it‘s duties with the name of Esmaksan Eser Machine Building and Food Industry Trade Co. We have had variety of our products increased and in the area of pneumatic, beside hydraulic products, we improved much. We have established a new company with the name of Esmaksan Hidr. Pnm. Marketing Co. which is dealing with marketing, in the year of 2003. In the same year we moved to our new adres, 1. Organize Sanayi Bölgesi, İstikamet Cd. Horozluhan Mh. Testiler Sk. No:9, and we have been going on our activities in this address.

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |