KONYA FIRMALARI - LISTE 28

EMİN YALDIZ METALURJİ MAKİNE GIDA OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Günümüzde artık "kalite" nin ilave bir özellik değil, üretimini yaptığınız her şeyde bulunması gereken bir unsur olduğunu kabul eden bir yaklaşımın başarıyı ve istikrarı yakalayabileceğini bilmekteyiz. Bu itibarla, kaliteye gösterilmesi gereken önem ve buna bağlı olan müşteri memnuniyeti firmamızın değişmez temel prensiplerinden biridir. Şirketimiz yurt içinde ve yurt dışında sanayi kuruluşlarına pik, sfero, alaşımlı sfero, çelik ve paslanmaz çelik döküm parçaları üretmektedir.

Nowadays is the "quality" not an extra characteristic, it is a natural component on the product you're manufacturing ! It is without any doubt clear to us, that only this mentality and approach wise can lead someone to success and stability. Consequently the value that we lay on quality and the related customer satisfactions one of our fundamentals of our company policy. Castings of gray and nodular iron or unalloyed and alloyed steels are being manufactured to various sectors of the industry.

Pik, Stahl udn Sferoguss   [Git »]

Emir Tanker & Trailer

her türlü yarı römork imalatı ve yedek parça

we have manifactured every kind of semi trailer and spare parts

Wir haben jede Art von Auflieger und Ersatzteile hergestellt   [Git »]

EMNİYET GALVANİZ ÇİT SİSTEMLERİ VE TEL ENDÜSTRİSİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Tel Ve Tel Ürünleri,Çit Sistemleri Ve Galvanizli Ürünler İmali.

Wire,wire products, fence and galvanized products

Kabel, Kabelprodukte, Zäune und andere galvanisierte Produkte   [Git »]

EMOSAN OTOMOTİV METALURJİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Eksoz Manifoltları Ve Kamyon,Tır Yedek Parçaları İmali.

Exhaust manifolds and truck spare parts production

Herstellung von Auspuff und Traktorersatzteilen   [Git »]

ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.

Elektrik Panosu İmali.

Electric panel production

Herstellung von Elektropanelen   [Git »]

Enel Enerji Elk.San.Tic.AŞ Konya Bölge Müdürlüğü

ENEL 1988 yılında kurulan güç elektroniği üreticiliğinin öncü kuruluşu olan , Türkiye’nin ve Dünyanın güçlü markalarından biridir. 2013 yılında pazarda 25 yılını dolduran, bugün Türkiye’de birçok ilde bölge müdürlükleri ve bayilikleri bulunan yine ELEN markası ile Dünya’da 60’dan fazla Ülke’de oluşturduğu satış ve servis ağı ile yalnızca sektörün değil yeniliklerin girişimciliğin ve başarının öncüsüdür. Uluslararası pazarda dünya devleri ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Contemporary business conditions force companies to have higher accuracy, and ELEN solidly fulfills its share of duty in this challenging environment. Founded in 1988, ELEN is a fast growing Uninterruptible Power Supply (UPS) manufacturing company, focused on R&D and production of UPS Systems. For a large variety of utilization purposes, ELEN provides increased performance, reliability, and minimum total-life cost of UPS. Its unique solutions raise the bar, and therefore, strengthen ELEN’s consistency as a worldwide-known brand.

Unterbrechungsfreie Stromversorgung ist eine Technologie Firma, die in ihrem Bereich in der Türkei sowie auf der Welt ein Federführer. Sie führt ihre Tätigkeiten mit den Wertschöpfungslösungen im Energie und Elektrik Sektor weiter. Unsere Firma, die sich mit der Herstellung und Lieferung von unterbrechungsfreien Energieversorgungsnetzen durchführt, ist in ihrer Branche einer der Besten. Mit ihren nationalen und internationalen Qualitätsbescheinigungen ist sie ebenso ein Technologie Ausführer, die ihre Produkte auch exportiert. ENEL, die 1988 gegründet wurde; begann mit der Produktion von Ladegeräten, Motor Server, Netzwerke, Regressoren u.a. Geräte, mit der UPS Technologie begann sie 1998 mit der Konzipierung und Herstellung der UPS Geräte.   [Git »]

ENES;sondaj yedek parçası,sondaj malzemeleri

ENES;sondaj yedek parçası,sondaj malzemesi,Halat Sarıcı,sondaj halat sarıcı,Rotary Borusu,sondaj rotary,Kelli Borusu,Zincir Kutusu,sondaj zincir kutusu,Sondaj Matkabı,sondaj matkapları,sondaj Santrafüj,Tij Maşonu,sondaj Tij Maşonu,Manevra Başlığı,sondaj Manevra Başlığı,Su Başlığı,sondaj Su Başlığı,sondaj Ara Sap,sondaj Matkap Sapı, Sondaj Tij Borusu,sondaj ağırlığı,balatalı halat sarıcı, Tırnaklı El Silibi,sondaj Rotary,büyük Subaşlığı,Küçük Su Başlığı,10 Balatalı Halat Sarıcısı,Donki Gömlekleri,Praventer,Bilyalı Manavra Başlığı,Düz Manavra Başlığı,8/5 Matkap Maşonu,12/5 Matkap Maşonu,17/5 Matkap Maşonu,Düz El Silibi,Tork Anahtarları,Makaralı El Silibleri,Büyük Subaşlığı Takoz Sıkma Aparatı,Küçük Subaşlığı Takoz Sıkma Aparatı,95 lik Maşon Anahtarı,Büyük Çekfal,Küçük Çekfal,Kelli Buzinkleri, Orjinal 9,60 Tijler, 6,10 Tij Maşonları 2/7/8 Takım,halat sarıcılar,sondaj ekipmanları,sondaj yedek parça imalatı,sondaj yedek parça imalatcısı, sondaj yedek parçaları,sondaj malzemeleri,

  [Git »]

ENKA SÜT VE GIDA MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Şirketimiz, uzun Bugün 10.000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde kalifiye personeli ile günlük 600 ton süt işleme kapasitesine sahip olan Enka Süt müşterilerimizden gelen talep ve istekler doğrultusunda ürün portföyünü ve işleme kapasitesini her geçen gün artırmaktadır.yıllar boyu süt sektörü tecrübesine sahip Nihat AKPINAR'ın girişimleri ile “Enka Süt ve Gıda Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.” adı altında 1985 yılında Beyaz Peynir üretimi ile faaliyetine başlamıştır.Kısa bir süre içerisinde hem işletme kapasitesi hızla artırılmış, hem de Kaşar Peyniri, Yoğurt, Ayran, Tereyağı gibi her zaman beğeni ile aranan ürünler piyasaya arz edilmiştir. Enka Süt 1988 yılında Süt Tozu ve hemen ardından da Peyniraltısuyu Tozu üretimlerine başlayarak Türkiye'de ilklere imza atmış, yönünü ileriye doğru çevirmiştir.

Our Company had started its activities in 1985 under trade name of “Enka Süt ve Gıda Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.”, thanks to initiatives of Nihat AKPINAR who had long years of experience in dairy products sector.Within short time, our company both increased business capacity and launched new products such as pale kashar cheese, Yogurt, ayran and butter into the market, where they have always been appreciated. In 1988, Enka Süt started production of Milk Powder and Whey Powder and thus, the company directed its way to forward by introducing first examples of particular products to the market.Today, Enka Süt has operation capacity of 600 tons of milk per day via qualified personnel at modern facilities having 10.000 m2 closed area, and product portfolio as well as operation capacity is increased day by day according to demands and requirements of customers.  

Herstellung von mit Sirup gemischtem flüssigem Futter, Natriumsulfat, Kalziumchlorid   [Git »]

ENKOMAK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"1989 yılında Konya’da faaliyete geçen Enkomak Makine Sanayi A.Ş. ekmek fırınları ve ekipmanları üretiminde, sektörün öncü firmalarından biridir. Kuruluşundan bu yana Enkomak Makine Sanayi A.Ş. ürünleri hem Türkiye’de hem de Dünya genelinde aranılan bir marka haline gelmiştir. Enkomak Makine Sanayi A.Ş.’ ın geniş ürün yelpazesinde ekmek ve pasta imalatında kullanılan fırınlar, mikserler, hamur şekil verme makineleri gibi farklı fonksiyonlara ve boyutlara sahip elliden fazla ürün bulunmaktadır. Dünya çapındaki tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak üretilen bu makineleri Dünyanın 58 ülkesine ihraç eden Enkomak Makine Sanayi A.Ş., aynı zamanda Avrupa, Amerika, Uzak Doğu ve Avustralya’da yerleşik bulunan 17 imalatçı firmaya da ürünlerini göndermektedir. Enkomak Makine Sanayi A.Ş. olarak temel prensibimiz kuruluşumuzun temeli olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun kaliteli ve nitelikli ürünler üreterek memnuniyetlerini sağlamaktır. Yılların bize verdiği bilgi birikimi ve edindiğimiz deneyimler sayesinde ürettiğimiz yüksek kalitedeki makineleri, sahip olduğumuz profesyonel kadro sayesinde öne çıkararak, yıllardır müşterilerimize anında ve mükemmel çözümler sunuyoruz. Vizyonumuz, firma kültürümüzü, değerlerimizi, prensiplerimizi, tecrübelerimizi ve enerjimizi kullanarak sağladığımız müşteri memnuniyeti ile kaliteyi öne çıkaran bir dünya markası olmaktır. Şirket prensibimiz yönetimde, üretimde ve verdiğimiz her türlü hizmette, uluslararası kalite standartlarına uymak ve kalite sistemimizi sürekli olarak iyileştirmektir. Yüksek kaliteli ürünleri üretmek için, yüzden fazla nitelikli personelimiz ISO–9001: 2000 kalite sistemi ve CE emniyet gereklerini titizlikle uygulamaktadır."

ENKO-MAK is a leading company in Turkey in the production of machinery and equipments for bread and pastry making. The company has established in 1989 and quickly grew asserting its authority on the Turkish market as well as around the world. ENKO-MAK is manufacturing more than fifty different models of bakery machines and equipments to be able to meet many craftsman baker's and confectioner's needs in the entire world. Recently, ENKO-MAK has 5.500 square meter closed production area and 50.000 square meter open. More than hundred qualified personnal are applying ISO 9001:2000 Quality Management System in order to produce high quality products. Machines are manufactured according to CE and GOST norms.

Herstellung von komplett Bäckereimaschinen   [Git »]

ENTEGRE BİLGİ İŞLEM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK İNŞAAT SAN. VE TİC.A.Ş.

Montaj Yoluyla Bilgisayar Ve Ekipmanları İmali.

Production of computer and computer equipment

Herstellung von Computer und Ersatzteile durch Montage   [Git »]

ENVİRO ÇEVRE MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  [Git »]

ER-HAS PAZARLAMA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız ürettiği ürünler ile ülkemizde ve dünya da basınçlı sulama sistemlerinin kullanılmasında, yaygınlaşmasında ve geliştirilmesinde çalışmalar yapan Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen sulama firmalarındandır. Bu güne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretimi amaç edinerek, tarım sektörünün ihtiyacı olan basınçlı sulama sistemleri başlığı altında; Yağmurlama sulama sistemleri, Damla Sulama Sistemleri ve Filtre sistemleri üretmektedir. Firmamız Türkiye’de oluşturduğu bayii ağı ile ürünlerini nihai tüketici olan çiftçilerimize ulaştırırken, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında yer alan birçok ülkede distribütörler ve temsilciler aracılığı ile dünya pazarında yer almaktadır. Firmamız Profesyonel teknik kadrosu ile birlikte, toplam kalite prensipleri ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda teknolojinin gerektirdiği yenilikleri, üretmiş olduğu ürünlerde uygulayarak yenilikçiliğin öncüsü konumundadır. Bünyesinde yapmış olduğu AR_GE çalışmaları sonucu ürettiği ürünlere ait çok sayıda patent, tasarım tescil ve faydalı model belgelerine sahip olan firmamız bu amaçla ulaştığı standartları korumak ve yükseltmek için AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir.

Plastic irrigation pipes production

Herstellung von Wässerungsrohre und Anschlußteile aus Plastik   [Git »]

ERBULAT OTOMOTİV GIDA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Civata Ve Somun İmali.

Nuts and bolts production

Herstellung von Schrauben und Schraubenmutter   [Git »]

ERDAĞI KAUÇUK YEDEK PARÇA OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Kauçukdan Mamül ( Otomotıv Burçları) Imalı.

Auto spare parts made of rubber

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen aus Gummi   [Git »]

ERDAL ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI GIDA HAYVANCILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1972 yılında böyle bir iş kolunun olduğu bile bir çok insan tarafından bilinmiyordu. İşte bu yıllarda kurucusu İsmail Ervural tarafından faaliyetlerine başladı. Konya'da ilk olarak; endüstriyel mutfak ekipmanları üreticisi ünvanını haklı gururuyla kazanan Ervural Ailesi, geçen yılları hiç bir şekilde boşa geçirmemiş; yeniliği, ürün çeşitliliğinin artırılmasını ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen çalışmalara imza atmıştır. Erdal Mutfak ünvanı ile Ervural Ailesi, iş hayatına ilk günkü gibi hızından taviz vermeden devam ediyor. İstenilen büyüklükteki; Otel, fabrika, restaurant, yurt, dersane, okul, kurs v.b. işletmelerin ihtiyaçlarını anahtar teslimi projelerle problemsiz karşılıyor. Başlıca ürün portföyünde; açık büfe, pişirme ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, fast-food cihazları, pide&lahmacun ve pasta&börek fırınları, tezgahları v.b. cihazlar bulunuyor. Toplam kalite yönetimi standartlarını; tüm üretim prosesleri, satış ve satış sonrası destek uygulamalarında 1.derecede aktif durumda tutan Erdal Mutfak ISO, standartlarını tüm birimleriyle benimsiyor. Erdal Mutfak; "Profesyonel Çözümler" sloganı ile hizmete devam ediyor.

In 1972, this job hadn't been known by many people. In those years, Erdal Kitchen Equipment was established by İsmail ervural and started its business activity. First time in Konya, ervural Family acquired the capacity of industrial kitchen equipments producer, did never waste past years and carry out to increase product variety, modernity and aim to increase customer satisfaction.As the capacity of Erdal Kitchen Equipments, Ervural Family carriers on the business activities without compensation. The requirements of the enterprises such as hotels, schools, factories, restaurants, dormitories, are provided flawless with the turn key projects. The main product varieties are open buffet, cooking equipment, dishwashing units, fast food systems, muffin&pastry baking oven. Erdal Kitchen Equipments who applies total quality management standarts during production, selling and support after selling, adopt ISO standardisation with all its units. Erdal Kitchen Equipment is carrying on to serve with the word "Professional Solutions".

Industrieküchen   [Git »]

Erdem Plastik Gıda Mak.San.ve Tic.Ltd.Şti.

  [Git »]

ERDİNÇ HAZIR BETON VE MAMÜLLERİ NAKLİYAT LTD.ŞTİ.

Hazır Beton İmali.

Ready mixed concrete production

Fertigbeton   [Git »]

ERDİREN DİŞLİ VE MAKİNA SANAYİ A.Ş.

Makina Ve Otomotiv Dişlileri İle Ayna Mahruti İmali.

We are glad to introduce ourselves as ERDIREN GEAR INDUSTRY manufacturing of gears and crownwheel & pinions since 50 years in Konya / TURKEY. The crownwheel & pinions which are manufactured in our latest technology CNC Controlled GLEASON and OERLIKON Gear Processing Machines ,are both selling to Turkish Local Market and exporting to many countries to assembly lines as OEM.We are producing for the fields of Automotive,Heavy Duty Trucks,Light Commercial Vehicles,Agricultural and Industrial Equipments. Some of our references are ; - TUMOSAN (FIAT) TRACTOR Konya / TURKEY - VARTRA TRACTOR ( Both for FINLAND and Hema Industry Turkey) - BASAK TRAKTOR Turkey Besides these,we are also supplying to automotive sector such as ISUZU (Turkey),PEUGEOT (Karsan-Turkey),MEGA Motor Co. IRAN and for the after market services of European,American And Middle East markets.

Herstellung von Maschinen und Fahrzeuggetriebe, Kegelförmige Spiegel   [Git »]

ERGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.KONYA DEPOLAMA VE DOLUM ŞUBESİ

Günümüz dünyasında duvarlar bir bir yıkılırken, üretim biçimleri kökten değişirken, bilgi çağıyla birlikte zenginliğe ulaşmak çok kolay hale gelirken, enerji kaynakları değişip, rotalar yeniden belirlenirken, ideolijiler eriyip, geleneksel felsefeler yavaş yavaş terk edilirken, dünya tek bir devlete doğru evrim geçirirken, dünya hiç yaşamadığı kadar çok hızlı bir değişim yaşarken, yeniden yapılanan dünya içinde var olmayı hayal edip, dünyanın akışına seyirci kalmadan, yeni fikirler üreterek zor da olsa bu hayatın içinde yerimizi alma mecburiyetindeyiz. Ergaz 27.08.1978 de faaliyete başlayan, bugün itibariyle 738 ortağıyla, SPK ya tabi, halka açık bir şirkettir. Kurulduğu günden beri kar dağıtan, işçi şirketlerine örnek gösterilen, oluşturduğu marka gücüyle, dinamikleriyle ve alt yapısıyla büyümeğe müsait, Türkiye nin ilk 500 büyük kuruluşu içinde yoluna devam eden dev bir kuruluştur. Faaliyete geçtiği günden beri şirket yönetiminde istikrara katkı sağlayan tüm çalışanlara ve ortaklara teşekkürü borç biliyoruz. Bizler Ergaz olarak Türkiye halkına hizmet etmenin bir ayrıcalık olduğunun bilincindeyiz. Biz mevcut kadrolarımızla Türkiye ekonomisine katkı sağlamak, ortaklarımıza tatminkar kar vermek üzere çıktığımız bu yolda, insana, çevreye ve toplumsal değerlere saygılı, hizmet ve çözüm odaklı, teknolojiyi kullanan ilkelere imza atan bir şirket olduğumuzun bilincindeyiz. Gelecek kuşaklara ve Türkiye halkına, maviyle dost, yeşil ile barışık temiz bir Türkiye bırakmayı amaç edindik. 31 yıldır LPG depolama ve işletmesi konusunda önemli bir tecrübe ve bilgi birikimine sahibiz. Elde ettiğimiz bu tecrübeyi Türkiye ekonomisine katkı sağlamak ve Ergaz ın başka sektörlerde faaliyet göstermesi için bir avantaj olduğunu belirtmek istiyoruz. Eroil Petrol dağıtım şirketinin kuruluşuna öncülük edecek olan Ergaz, LPG satışlarını, özellikle otogaz satışlarında ciddi çalışmalar yapmayı amaçlamaktadır. Yeni oluşturduğumuz web sitemizle Ergaz hizmetlerine; daha kolay ulaşmanız, LPG sektöründeki gelişmeleri daha yakinen takip etmeniz ve şirketimizle ilgili kapsamlı bilgiler elde etmeniz amaçlanmıştır. Bütün yaşanan krizlere rağmen büyüyerek yoluna devam eden 220 çalışanıyla halkımıza, bayilerimize ve ortaklarımıza hizmet etmekten kıvanç duyduğumuzu belirtiyor saygılar sunuyoruz.

Lpg filling

LPG Füllung und Lagerung   [Git »]

ERHAS BORU VE MAKİNA EKİPMANLARI A.Ş.

Firmamız ürettiği ürünler ile ülkemizde ve dünya da basınçlı sulama sistemlerinin kullanılmasında, yaygınlaşmasında ve geliştirilmesinde çalışmalar yapan Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen sulama firmalarındandır. Bu güne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretimi amaç edinerek, tarım sektörünün ihtiyacı olan basınçlı sulama sistemleri başlığı altında; Yağmurlama sulama sistemleri, Damla Sulama Sistemleri ve Filtre sistemleri üretmektedir. Firmamız Türkiye’de oluşturduğu bayii ağı ile ürünlerini nihai tüketici olan çiftçilerimize ulaştırırken, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında yer alan birçok ülkede distribütörler ve temsilciler aracılığı ile dünya pazarında yer almaktadır. Firmamız Profesyonel teknik kadrosu ile birlikte, toplam kalite prensipleri ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda teknolojinin gerektirdiği yenilikleri, üretmiş olduğu ürünlerde uygulayarak yenilikçiliğin öncüsü konumundadır. Bünyesinde yapmış olduğu AR_GE çalışmaları sonucu ürettiği ürünlere ait çok sayıda patent, tasarım tescil ve faydalı model belgelerine sahip olan firmamız bu amaçla ulaştığı standartları korumak ve yükseltmek için AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir.

Our company is one of the leading irrigation companies of Turkey and Europe with the products they have produced in Turkey and carrying out activities in the use, spread out and development of pressured irrigation in the world. Taking the customer satisfaction and quality production as a goal so far, it manufactures the sprinkle watering systems, Drip irrigation systems and filter systems which are under the pressured irrigation system and the need of the agriculture sector. While our company conveys their products to our farmers who are the final consumers via the franchising network that they have constituted in Turkey, it also takes its place in the world market through the distributors and representatives in many countries taking place in Europe, Asia and Africa continents. Our company is now at the pioneer position of innovation by applying the changes required by the technology to the products they have produced in accordance with the total quality principles and customer satisfaction with their technical staff. Having many patents belonging to the products that they have manufactured at the end of the R & D studies they carry out under their structure, design registration and utility model certificates, our company has been carrying out the R & D activities so as to maintain and enhance the standards they have attained for this purpose.

Plastic Pipe Bewässerung und Fittings aus Kunststoff Rohre und Fittings für die Tröpfchenbewässerung, Plastic Pipe und Armaturen Fertigungs-und Kunststoff-Filter-System.   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |