KONYA FIRMALARI - LISTE 27

EKİCİ AYAKKABICILIK VE MALZEMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Ayakkabı İmali.

Shoe production

Herstellung von Schuhen   [Git »]

EKİCİ İTFAİYE

Ekici İtfaiye; Konya'da Üretim çeşitleri: Kombine kanal açma aracı, kuka aracı, vidanjör aracı, su arazözü, itfaiye araci,12-18-24 28 ve 32 metre hidrolik merdivenli itfaiye imalatı, cenaze yıkama ve morg aracı, cenaze taşıma aracı, çöp aracı, mobil sahne, mobil kumlama ve yıkama aracı, et taşıma aracı imalatı yedek parça hizmeti vermektedir.

Ekici İtfaiye; Konya'da Üretim çeşitleri: Kombine kanal açma aracı, kuka aracı, vidanjör aracı, su arazözü, itfaiye araci,12-18-24 28 ve 32 metre hidrolik merdivenli itfaiye imalatı, cenaze yıkama ve morg aracı, cenaze taşıma aracı, çöp aracı, mobil sahne, mobil kumlama ve yıkama aracı, et taşıma aracı imalatı yedek parça hizmeti vermektedir.

Ekici İtfaiye; Konya'da Üretim çeşitleri: Kombine kanal açma aracı, kuka aracı, vidanjör aracı, su arazözü, itfaiye araci,12-18-24 28 ve 32 metre hidrolik merdivenli itfaiye imalatı, cenaze yıkama ve morg aracı, cenaze taşıma aracı, çöp aracı, mobil sahne, mobil kumlama ve yıkama aracı, et taşıma aracı imalatı yedek parça hizmeti vermektedir.   [Git »]

EKİN İŞ

  [Git »]

EKİZLER DALGIÇ POMPA PETROL ÜRÜNLERİ BESİCİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ekizler derin kuyu su pompası 1963 yılında Konyanın Meram Sanayi bölgesinde kuruldu.İlk üretimine burada başlayan firma, 2001 yılında Ekizler Dalgıç Pompa Sanayi ve Ltd. Şti. adı altında kurumsallaştı.2003 yılında meram sanayinden büsan özel organize sanayine taşınmıştır.2000 m2 kapalı, 500 m2 açık ve 300 m2 idari binası ile hizmet vermektedir. 1998 yılının başında teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak '' Dalgıç Pompa Motorları '' üretimine başlamıştır.TSE-11146, ISO-9000, TSEK, CE belgeleri ile kalitesini ispatlamıştır.Motor üretiminde; 5'' 5,5 hp'den 15 hp' ye 6'' 7,5 hp'den 50 hp'ye 8'' 40 hp den 125 hp'ye 10'' 125 hp'den 250 hp'ye kadar seri üretim yapılmaktadır.Türkiyenin her yerindeki bayi ağımız ile müşterilerimize en kısa sürede ulaşmaktayız.Dış pazara açılmak, Ekizler Dalgıç Pompanın misyonudur.Firmamız arge çalışmalarına önem vererek her geçen gün yeniliklere imza atma çabasındadır.Kalite ve güveni ön planda tutan firmamız bu hedefinden taviz vermeden her geçen gün büyümeye ve rakipleri arasındaki farkı açmaya devam etmektedir.

Deep well water pumps production

Herstellung von Wasserpumpen   [Git »]

EKMEL OTOMOTIV

Trailer, Lift, heavy duty machine spare parts, components

  [Git »]

EKOL FIRIN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

EKOL FIRIN MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1993 yılında geçmiş yıllardan gelen sektör bilgisi ve tecrübesiyle Elmosan Aydın Isı San. Tic. Ltd. Şti. adıyla ekmek fabrikalarına 24 saat servis anlayışıyla hizmete başlamıştır. Sektörün sorunlarını ve ihtiyaçlarını yakından bilmesi ve müşterilerinden gelen yoğun istek üzerine 1998 yılında Fırın Makinaları imalatına başlamış ve adını Ekol Fırın Makine San. Tİc. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir.Firmamız 1500 m2 lik bir alanda tecrübeli ve alanında uzman bir kadro ile, daima kaliteyi ön planda tutarak ve satış sonrası hizmet vererek fırıncılık sektörünün aradığı hizmeti bulmasını sağlamıştır. Firmamıza olan güveni ile önce İç Anadolu\'da başlayan müşteri ağımız hızla Türkiye\'nin dört bir yanına yayılmış ayrıca başta Türk Cumhuriyetleri ve Asya Ülkelerine olmak üzere başarılı ihracatlarımızla amaçladığımız \"Dünyada tercih edilen firma olmak\" Konusunda da başarılı adımlar atılmıştır.

Bakery machinery production

Herstellung von Bäckereimaschinen   [Git »]

Ekonaz Çevre Danışmanlık Mühendislik Proje San. Tic. Ltd. Şti.

  [Git »]

EKOPART OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET

Otomotiv Yedek Parça İthalat İhracat. MERCEDES-VOLVO-SCANIA-DAF-MAN-CATERPILLAR-KOMATSU ve TRAKTÖR YEDEK PARÇALARI İHRACAT VE İTHALATI

Automotive Spare Parts Export & Import. European Truck Parts,Heavy Duty Machinery parts, Tractor Spare Parts.

  [Git »]

EKSPART OTOMOTİV SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

24 yıllık istikrarlı büyüme ile tüm dizel ve benzinli motorlar için Silindir Gömlekleri ve Piston üreten EKSPART Otomotiv Konya 2.Organize Sanayi Bölgesinde 3000 m2’si kapalı 11 000 m2 alan üzerinde kurulu tesisleri, yüksek teknoloji ürünü tezgah ve ekipmanlarında oluşan makine parkına, Entegre döküm ve işletme,ünitelerine sahiptir. EKSPART Otomotiv’ de üretilen; otomobil, minibüs,otobüs,kamyon,iş makineleri,traktör vb. tüm dizel ve benzinli motorların silindir gömlekleri ve pistonları; çapları 45.00 mm ile 157.00 mm arasında değişen 400 değişik tip ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürünlerimiz ;Siparişten ürün teslimine kadar üretim sürecinde 12 kez kalite kontrolünden geçirilerek müşteriye sunulmaktadır.Aylık 50.000 adeti bulunan aylık üretim kapasitesini, yakında makine parkına eklenecek donanımlarla 100.000’e çıkartacak olan. EKSPART Otomotiv tesislerin , dünya standartlarındaki üretimi; yüksek kalite anlayışı ve geniş ürün yelpazesiyle her türlü motor gömleği talebini karşılayacak güçtedir. EKSPART Otomotiv ;güçlü teknolojik altyapısı, motor gömleği ve piston üretiminde uzmanlaşmış personeliyle dünya standartlarında üretiği malları Türkiye’de ve dünyada önde gelen firmalar tarafından kullanılıyor. Üretimin %80’ni Avrupa,Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Güney Amerika ülkelerine ihraç ediliyor

Expanding continuously for the last 24 years, Ekspart Automotive has been manufacturing cylinder liners for diesel and petrol engines in her high technology machinery and integrated cast and processing units , at her plants of 11.000m2 of which 3000 m2 are closed , in Konya 2nd Organized Industrial region, Turkey. Cylinder Liners and pistons of all diesel and petrol engines such as automobile, minibus , bus, truck , heavy duty machines tractors etc., produced in Ekspart Automotive has 400 different types with diameters that vary between 45.00 mm and 157.00 mm. Our products are subjected to quality control 12 times, starting from the manufacturing process up to delivery to customer. With current 50.000 pieces per month production capacity, which is to reach 100.000 pieces per month soon with recent addition to machinery, and high quality concept and wide product range, Ekspart Automotive is more than enough capable of meeting any cylinder liner demand . Ekspart Automotive’s products which are manufactured by personnel specialized in cylinder liners , with powerful technological infrastructure , are used by leading companies in Turkey and throughout the world. . 80% of the production is exported to Europe, Middle-East, North African and South American countries.

Herstellung von Motorverkleidung und Kolben   [Git »]

Ekşioğlu Nakliayt

Ekşioğlu evden eve nakliyat şehir içi şehirlerarası firma iletşim bilgileri yer alıyor

Evden eve nakliye şehir içi şehirlerarası nakliyat firmasıdır.

taşımacılık,depolama,ofis taşıma hizmetleri sunuyoruz.   [Git »]

Elegans Avize

  [Git »]

Elegant Düğün Sarayı

Yuvayı dişi kuş yaparmış. Bizde gelin ve damat adaylarını hayatlarını birleştirdiği bu mutlu günü hayallerindeki gibi hazırlayarak sunuyoruz. Konya düğün salonu olarak hizmet vermek bizim için bir onurdur.

  [Git »]

ELEKTROTEKNİK MÜHENDİSLİK METAL İNŞAAT OTOMOTİV VE NAKLİYE SAN.TİC.A.Ş.

Elektrik Panoları Ve Elektrik Direkleri İmali.

Electric panels and utility poles production

Herstellung von Elektropanelen und Nutzgegenständen   [Git »]

Elit Yedek Parça Oto. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

1977 yılında rektefiyecilikle başladığımız sanayi serüvenimize, 2009 yılında ortaya çıkan sermaye birikimi ile yabancısı olmadığımız motor gömleği imalatı ile devam ediyoruz. ORCANER MOTOR GÖMLEKLERİ tescilli ismimiz ve bütün müşterilerimizin güvenine lâyık olmuş markamız olmuştur. Şu anda her türlü gömleğin havalı, sulu, kuru çeşitlerini dökümünden talaşlı imalatına kadar her aşaması entegre olarak firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Yıllık 150.000 adet imalat kapasitesine sahip olan firmamız elindeki makina parkını çalıştıran tecrübeli kadrosu ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin her koşulda birinci sırada olması hedeflerimizin başında gelmektedir.

Orcaner Cylinder Liner company located in Konya/TURKEY. Orcaner Cylinder Liner company is on 6000m² open air area, 5000m² closed area to manufacture engine parts as cylinder liner. Orcaner Cylinder Liner have been experienced more than 25 years in this sector. Orcaner Cylinder Liner has a manufacture based on cylinder liners and pistons for automobiles, trucks, buses, agricultural machines, vehicles etc. Some of the groups we manufacture for aftermarket are; Audi, BMC, Caterpillar, Citroen, Cummins, DAF, Dorman, Fiat, Iveco, Ford, Hatz, Hyundai, IHC-Case, Jhon Deere, Kamaz, KHD-Deutz, Kia, Komatsu, Layland, Lister, Lombardini, MAN, Mercedes Benz, Mitsubishi, OPEL, Perkins, Peugeot, Renoult, RVI-Berliet, Scania, Toyota, UTB-Universal, VW, Volvo, Zetor. Here are our cylinder liner products; • Dry / Wet Type Liner • Standard / Semi-finished Liner • Air Cooled Liner • Chrome / Phosphate Coated Liner Orcaner Cylinder Liner Company is still first supplier of local piston manufacturers companies in Turkey. Orcaner Cylinder Liner Company’s aim is to manufacture cylinder liner with reasonable and competitive prices, with TSE standarts and as high quality as OEM quality for our valuable customers. Also we supply high quality pistons and rings from our resources under our guarantee. More than 850 different types of combustion engines cylinder liners and pistons with diameters between 60 mm. to 200 mm. are currently producing and suppliying in the plant after measurement controls at every step from moulding to packing. In every process in manufacturing and controlling with engineers and last tecnology.

  [Git »]

ELİTCE TEKSTİL MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Bay Bayan Dış Giyim İmali.

Production man&woman clothing

Herstellung v on Damen und Herrenbekleidung   [Git »]

ELİTKON PLASTİK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

ELİTKON PLASTİK AMBALAJ SAN. ve TİC. LTD. STİ. hizmet, ürün kalitesi ve dürüst ticareti kendine ilke edindigi için ürettiği ürünlerin sektörün en kaliteli ürünleri olmasına özen göstermektedir. Bu dogrultuda ilkelerinden taviz vermeden ulusal ve uluslar arası alanda teknoloji ve müsteri memnuniyeti odaklı büyümeyi hedeflemektedir. • Ürünlerimizin kalitesini arttirmak için sürekli gayret gösteriyor gelisen pazar ve küresellesen dünya'ya ayak uydurabilmek için çagimizin yeniliklerini sirket felsefesi ile dogru orantili kullanmayi amaçlayarak daima ileriye gitmeyi hedefliyoruz. • Başlıca misyonumuz her zaman çizgisi farkli, lider ve güvenilir bir sirket olarak, is ortaklarimizla yarattigimiz güç birligi ile müsterilerimizin ve çalisanlarimizin ekonomisine katkida bulunmak ve mutlulugunu saglamaktır. • Stratejilerimiz... - Farkli müsterilerimizin ihtiyaçlarina yönelik farklilastirilmis hizmetler sunmak - Hedeflenen alanlarda pro-aktif davranarak pazara yön vermek ve topluma duyarli davranislar sergileyerek kitlelerin güven ve destegini sürekli kilmak.

Plastic basket production

Plastiksafe   [Git »]

ELKAS ASANSÖR

Asansör sektöründe farklı firma isimleri ile faaliyetlerini 1980 yılından beri aralıksız olarak, % 100 müşteri memnuniyeti ile uluslar arası kalite standartlarında devam ettiren firmamız 2009 yılında ELKAS ASANSÖR olarak değişmiş ve tescil ettirilmiştir. Montaj, bakım ve arıza giderme konularında uzman ve deneyimli bir ekiple, Konya’da faaliyetlerini sürdüren firmamız, sektörde kazandığı bilgi ve tecrübe birikimini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da müşteri güveninin devamı ve yeni müşteriler kazanmak için kullanacaktır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip edip, ihtiyaçları doğrultusunda teknikler öğrenilmesi, geliştirilmesi, yeni müşteri kazanımı, firmamızın önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği hedeflerdir. Kalitesi ve güvenirliğini, yaptığı işlerle pekiştiren firmamız montaj, bakım ve arıza gidermede aranılan kuruluş olmuştur.

With a different company names mentioned in the lift sector activities without interruption since 1980, with 100% customer satisfaction, maintaining international quality standards, our company was registered in 2009 and changed to ELKAS LIFT. Installation, maintenance and trouble shooting, and an experienced team of experts, our company continues its activities in Konya, knowledge and experience gained in the sector as well as ever more hereafter, and to gain new customers in the use of customer confidence. Closely followed developments in the sector, according to the needs to learn the techniques, development, new customer acquisition, our company will perform in the upcoming period goals. Quality and reliability, our company is reinforcing his deeds, installation, maintenance, and troubleshooting has been demanded organization.

Mit einer anderen Firma Namen in den Lift Sektor Aktivitäten ohne Unterbrechung seit 1980 erwähnt, mit 100% Kundenzufriedenheit, die Erhaltung der internationalen Qualitätsstandards wurde unser Unternehmen im Jahr 2009 registriert und geändert, um Elkas LIFT. Installation, Wartung und Fehlersuche, und ein erfahrenes Team von Experten, unser Unternehmen seine Aktivitäten weiter in Konya, erworbenes Wissen und Erfahrungen in der Branche als auch im Folgenden immer mehr, und neue Kunden in der Verwendung der Kundendaten Vertrauen zu gewinnen. Eng an der Entwicklung in diesem Sektor, je nach den Bedürfnissen, die Techniken, Entwicklung, Akquisition neuer Kunden lernen, wird unsere Firma in der kommenden Periode Ziele durchzuführen. Qualität und Zuverlässigkeit ist unser Unternehmen verstärkt seine Taten, Installation, Wartung und Fehlerbehebung wurde Organisation gefordert.   [Git »]

ELKO OTO YEDEK PARÇA İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1966 yılında kurulan ELKO,ekonomik hayata paralel olarak gelişip bu günlere ulaşmıştır.Değişen günümüz otomotiv sanayii sektöründe ELKO müşterileri için en iyi servis,zamanında teslim,kalite gelişim ve uzun süreli çalışma felsefesini hedef olarak benimsemiştir. Şu an firmamız ağırlıklı olarak Otomotiv,Traktör,Kamyon ve motorsiklet şanzıman ve aktarma organlarının imalat ve pazarlamasını en iyi fiyatlarla piyasaya sunma mücadelesi vermektedir. Özel siparişler tarafımızca itina ile değerlendirilmektedir.

Brake disc mirror and axle production

Herstellung von Bremsscheiben und Achsen   [Git »]

ELMACI OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

" 1984 yılında kurulan şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarında otomotiv sektöründe hizmet vermiş olup 1994 yılında İnşaat yapım işlerine girmiş ve ardından 1997 yılında Cam Mozaik üretimine başlamıştır. Elmacı İnşaat üstlendiği tüm projelerde, en ince ayrıntıdan başlayarak, daima en iyiyi ve en kaliteyi hedeflemiştir. Gelişen teknolojinin sürekli uygulayıcısı olarak, değişen beklentilere en doğru çözümler üreten kuruluşumuz, kaliteye verdiği öneme paralel olarak, bilimsel bakış açısıyla, sürekli kendini yenileyen ve gelişen bir organizasyon olmayı ve yeni istihdam alanları oluşturmayı ilke edinmiştir. İnşaat sektörüne ilk adımını konut yapımı ile atan kuruluşumuz, sahip olduğu birikimlerin yardımı ile, kalitede en üstün noktayı, mümkün olan en ekonomik rakamlarla gerçekleştiren ve üstlendiği projelerin her aşamasında ve en ince ayrıntıda dahi, standartları baz alarak hareket eden Elmacı İnşaat, başarılı girişimleri ve nitelikli birliktelikleri ile, bu alanda sektöre örnek olmuştur. Kalite anlayışı ile, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedefleyen, ürün kalitesinin, rekabet, verimlilik ve kararlılık gözetilerek sağlanabileceğinin bilen, faaliyetlerini sürdürdüğü her yerde ve çalışma hayatının tüm evrelerinde etik değerlere bağlılığın önemini unutmayan kuruluşumuz, bu alandaki başarısı ile, bizlere de haklı gurur yaşatmaktadır"

Glass floor tile production

Karoglasherstellung   [Git »]

ELMALI MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

ELMALI MAKİNA 25 yıllık deneyimiyle Konya’da Sac İşleme Makinaları (Pres) imalatı yapmak üzere kurulmuş bir şirkettir.Firmamızda imal edilmekte olan; • HİDROLİK ABKANT PRESLER • HİDROLİK GİYOTİN MAKASLAR • EKSANTRİK PRESLER • HİDROLİK SIVAMA PRESLER • SAÇ DELME (PERFORE) PRESLERİ VE • ÖZEL MAKİNALAR’ın bütün tasarım, imalat, montaj işlerinin tamamı fabrikamız bünyesinde yapılmaktadır. Üretime başladığı ilk günden beri üstün kalite, en son teknoloji, uygun dizayn, kaliteli teknik insan gücüyle çalışmayı hedef edinen ELMALI MAKİNA sürekli kendini yenileyerek gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı yatırımcı sanayicilere yönelik hizmetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz üretimde kaliteye önem verdiği ölçüde satış sonrası teknik destek ve servis hizmetine de büyük önem vermektedir. Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2(iki) yıl garantilidir. Şirketimiz yenilikçi olma anlayışına paralel olarak Ar-ge çalışmalarına da büyük önem vermektedir. İşyerlerimizde ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ve AB ülkelerine ihracat yapabilmek için en önemli kriter olan CE işaretlemesi için gerekli çalışmalar yapılmış ve sertifikaları alınmış bulunmaktadır. Hedefimiz,ihracatımızı daha da artırmak ülkemiz sanayisinin gelişmesine katkıda bulunmak ve nihayetinde ELMALI MAKİNA’yı sektörün öncüsü bir firma ve bir MARKA haline getirmektedir. Şirketimiz üretimini Konya (3.) Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 10.700m² arsa içinde 5.000m² kapalı alanı olan, 1.200m² idari binası ve 1.500m² yeşil alan ve otaparkı bulunan fabrikasında yapmaktadır.

Elmali Machinery have been making metal sheet processing machines in Konya with an experience for 25 years. Our machinery program includes; ECCENTRIC PRESSES HYDRAULIC DRAWING PRESSES METAL SHEET ROLLER MACHINES HYDRAULIC PRESS BRAKES HYDRAULIC GUILLOTINE SHEARS SPECIAL CUSTOM DESIGNED HYDRAULIC MACHINES All of the machines in our program produced completely from designing to mounting in our own facilities. Our machines has 1 year warranty. From our first beginning, we as Elmali Machinery invested on newer technologies and employed qualified personnels only to reach our high quality target. By our stable principles, today we are a reliable company supplying quality machines to the industrialists & investors in domestic and international markets. Our company’s main principal is to make precisious and high quality machines for our customers with reliable and effective after-sale services and convenient prices.

Herstellung von Fallbeinmesser und Abkantpressen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |