KONYA FIRMALARI - LISTE 26

DURMUŞ ÖZGÜL OTOM İTH.İHR SAN VE TİC A.Ş

  [Git »]

DURMUŞ ÖZGÜL OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SAN.VE TİC.A.Ş.

Durmuş Özgül Otomotiv İthalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2003 yılında Konyada kurulmuştur. Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde 6.000m2 si kapalı toplam 23.000m2 lik üretim tesisinde üretimini gerçekleştirmektedir. Başta damperli dorse olmak üzere, silobas, lowbet, römork, tanker ve özel amaçlı taşıyıcı imalatı geçekleştiren Özgül Treyler, zengin ürün alternatifi ve aylık dorse üretim kapasitesi ile dorse sektörünün öncü kuruluşlarının arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini üretim felsefesine dönüştüren Özgül Treyler, farklı beklentilere cevap verebilen özgün tasarımlaları ve kalite standartlarından taviz vermeden dorse kullanıcısına sunduğu ayrıcalıkları ile sektörünün aranan ve tercih edilen markaları asandaki yerini almıştır. Sektörel deneyimini genç ve dinamik bir kadro ile dorse imalatına dönüştüren Özgül Treyler, TSE ve İSO 9001 kalite belgeleri ile ürünlerinin kalitesini tescillemiştir.

Durmuş ÖZGÜL Otomotiv Incorporated was established in 2003 in Konya. It fulfills the production in its 6,000 sq meter indoor, total of 23.000 sq. meter facility in Konya organized industrial zone. Özgül Treyler, manufacturing primarily damper trailer in addition to cement bulk, low loader, semi cargo glider, bowser, and custom made trailers, is one of the leading companies with its monthly dorse production capacity, and its countless product options. Özgül Trailer has become a reputable and preferred company exercising customer satisfaction as a production philosophy, meeting various expectations with unique projections, and always meeting the quality standards.

Anhaengeraufbauten   [Git »]

DURSAN ISITMA HAVALANDIRMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız 1977 yılında, Meram Sanayinde 400 m² ‘lik bir atölyede, DURSAN KAZAN ve TESHİN CİHAZLARI SANAYİ adı altında Mehmed DURANSOY tarafından kurulmuş, 1978 yılında Mustafa DURANSOY ortak olarak iştirak etmiştir. Firmamız hizmetine kalorifer kazanı imalatı ile başlamıştır. 1982 yılında aynı sanayide 800 m² ‘lik başka bir atölyeye geçilmiştir. 1986 yılında imalatımıza TSE alınmış ve bu tarihten sonra kazanlarımız TS 497 standardına göre üretilmeye başlanmıştır. Daha sonraki yıllarda ürün yelpazemiz sürekli genişletilerek imalatlarımıza; yakıt depoları, petrol tankları, kat kaloriferleri, eşanjörler, boylerler ve termobloklar ilave edilmiştir. Ürün gamındaki bu genişlemeyle beraber, ev ve apartman ısıtmasından fabrika, cami, spor salonu, düğün salonu gibi geniş ve yüksek mekanlarında ısıtma ve havalandırmasına başlanmıştır. Ayrıca halı kurutma, tuz ve bulgur kurutma, boya fırınları gibi endüstriyel tesisler kurulmuştur.

Central heating boilers, burners, fuel oil tanks production

Herstellung von Heizungskessel, Brenner und Brennstofftanks   [Git »]

DURSUN SEFA SÜRMELİ-ŞAHİN KALIP SANAYİ

ŞAHİN KALIP SANAYİ 1998 Yılında 150m2 alanda başladığı ticari hayatına, günümüzde 750 m2 kapalı alanda, sektörün hizmetinde çalışmasına devam etmektedir. Asıl iş kolu kalıp yapımı olan firmamızda metal kesme ve form kalıpları, dövme kalıpları, prograsiv kesme ve sıvama kalıpları, teknolojinin gerektirdiği tüm imkanlar değerlendirilip kullanılarak işlenmektedir. Kalıplarımızın tümü bilgisayarlarda, CAD/CAM programlar kullanılarak yapılan tasarımlarla, CNC TEZGAHLARDA, üstün bir hassasiyet ve hızla işlenip imalata hazır duruma getirilir. 10 Yıldır müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda baskı işlerini firmamız garantisi ile yapmaktadır. ŞAHİN KALIP SANAYİ kendi bünyesinde kullanmak ve aynı zamanda dış talepleri karşılamak için de kalıp imalatı yapmaktadır.

SAHIN KALIP SANAYI that started in 1998 within 150 m2 area now continues its commercial life with its work in the service of sector in a 750 m2 closed area. In our company whose real business branch is mold production, also metal cutting and form molds, wrought molds, progressive cutting and plastering molds are processed by assessing and using all the opportunities required by technology. All our molds are processed and prepared highly sensitively and fastly on CNC LATHES with the designs made by using CAD/CAM programs on computers. Our company that adopted satisfaction of customer as a principle makes press process in the direction of demands of our customers under the warranty of our company. SAHIN KALIP SANAYI manufactures mold to use within structure of company and also to meet foreign demands.

Herstellung von Formen und Blechbeschriftung   [Git »]

DUYSAK OTOMOTİV PETRON ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SAN. TİC. A.Ş.

  [Git »]

DUZGUNLER MAK. SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

PVC-HDPE BORULAR -PVC Derinkuyu Sondaj Boruları -PVC Basınçlı Temiz Su Boruları -PE 100 borular -HDPE Yağmurlama Boruları -Koruge Borular

  [Git »]

DÜZGÜNLER MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1975 yılında büyük hedeflerle, Ekrem Düzgün öncülüğünde iş dünyasına adım atan Düzgünler Plastik çeşitli üretim faaliyetleriyle başarılı çalışmalarına devam etmektedir. Tarım alet ve makineleri üretimiyle başlayan faaliyetlerine zaman içerisinde yeni halkalar ekleyen Düzgünler Plastik, bu günkü kurumsal ve modern yapısına kavuştu. 100 m² kapalı alanda başlayan faaliyetler sırasıyla, 1986 yılında Çelik Boru ve Otomotiv yedek parça imalatıyla Konya I. Organize Sanayi Bölgesinde 1.100 m²'ye, 1993 yılında Otomotiv ve makine dişlileri imalatıyla 2.400 m²'ye, Plastik Boru ve aksesuarları üretimiyle 1996 ve 1999 yıllarında Konya III. Organize Sanayi bölgesinde 25.000 m² açık alanda 8.000 m² kapalı alana, 2001 - 2005 ve 2008 yıllarında yapılan ilave yatırımlarla 100.000 m² açık alanda, 30.000 m² kapalı alana ulaşarak sürmektedir. Son olarak Türkiye'de ilk defa, Dalgıç Pompa Plastik Kolon Boruları üreterek bu alandaki liderliğini sağlamlaştırmıştır. Yenilikçi anlayışla çalışmalarını sürdüren Düzgünler Plastik kazandığı tecrübe, bilgi birikimi ile üretimde kullandığı makine ve teçhizatları bünyesindeki ARGE biriminde tasarlayıp, güçlü altyapısıyla üretimini gerçekleştirmektedir.

Duzgunler Plastic, which took its first steps in the buiness world with its objectives inclined towards the future in 1975, hold on production activities with innovative approach. New production activities have been added to this succes story starting with producing agriculturel machines and spare parts and the modern and extroverted structure of today was reached. Having extended its range of operations started from 100 m² closed area. It is 30.000 m² closed of 100.000 m² ope area after investment at 1993,1996,2001 and 2008. Being aware of the importance of getting and applying new technologies, Duzgunler Plastic manufacture machines itself for its production activities by designed and projected own research and development department.

Herstellung von Sondierrohren, gelochtem Blech und Zahnrädern   [Git »]

Düzgünler Makine Sanayi ve Tic. Ltd.Şti.

1975 yılında büyük hedeflerle, Ekrem Düzgün öncülüğünde iş dünyasına adım atan Düzgünler Plastik çeşitli üretim faaliyetleriyle başarılı çalışmalarına devam etmektedir. Tarım alet ve makineleri üretimiyle başlayan faaliyetlerine zaman içerisinde yeni halkalar ekleyen Düzgünler Plastik, bu günkü kurumsal ve modern yapısına kavuştu. 100 m² kapalı alanda başlayan faaliyetler sırasıyla, 1986 yılında Çelik Boru ve Otomotiv yedek parça imalatıyla Konya I. Organize Sanayi Bölgesinde 1.100 m²'ye, 1993 yılında Otomotiv ve makine dişlileri imalatıyla 2.400 m²'ye, Plastik Boru ve aksesuarları üretimiyle 1996 ve 1999 yıllarında Konya III. Organize Sanayi bölgesinde 25.000 m² açık alanda 8.000 m² kapalı alana, 2001 - 2005 ve 2008 yıllarında yapılan ilave yatırımlarla 100.000 m² açık alanda, 30.000 m² kapalı alana ulaşarak sürmektedir. Son olarak Türkiye'de ilk defa, Dalgıç Pompa Plastik Kolon Boruları üreterek bu alandaki liderliğini sağlamlaştırmıştır. Yenilikçi anlayışla çalışmalarını sürdüren Düzgünler Plastik kazandığı tecrübe, bilgi birikimi ile üretimde kullandığı makine ve teçhizatları bünyesindeki ARGE biriminde tasarlayıp, güçlü altyapısıyla üretimini gerçekleştirmektedir. Geleceğe dönük hedefleri olan, sürekli yenilikçi, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Düzgünler Plastik, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini kapsamında, uluslararası standartlara uygun (TSE, EN, ISO) olarak; - Plastik Sondaj Boruları ve ek parçaları üretimi, - Plastik Basınçlı Temiz Su Boruları üretimi, - Plastik Alt Yapı Boruları ( Koruge Boru) üretimi, - Plastik Kolon Boruları üretimi, - Plastik Sulama sistemleri ve ek parçaları üretimi, - Plastik Ürün işleme ve tamamlama makineleri tasarım ve üretimi yapmaktadır. Düzgünler Plastik, kalite ve hizmette sahip olduğu imajını koruyarak, bilgi ve tecrübesini artırarak, içinde bulunduğu sektörde ülke ekonomisine katkı sağlamayı, sürekli, tutarlı ve kalıcı olmayı misyonu olarak kabul etmiştir. Düzgünler Plastik, sektördeki yenilikleri ve en son teknolojileri takip ederek, kendini sürekli geliştirerek ve ekip ruhu ile çalışmayı, sahip olduğu lokal değerlerin bilincinde olarak global dünyaya entegre olmayı vizyonu olarak benimsemiştir. Düzgünler Plastik, konusunda uzman, deneyimli ve disiplinli kadrosu ile kuruluşundan itibaren müşterilerine en kaliteli ürünü ve hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Duzgunler Plastic, which took its first steps in the buiness world with its objectives inclined towards the future in 1975, hold on production activities with innovative approach. New production activities have been added to this succes story starting with producing agriculturel machines and spare parts and the modern and extroverted structure of today was reached. Having extended its range of operations started from 100 m² closed area. It is 30.000 m² closed of 100.000 m² ope area after investment at 1993,1996,2001 and 2008. Being aware of the importance of getting and applying new technologies, Duzgunler Plastic manufacture machines itself for its production activities by designed and projected own research and development department. Duzgunler Plastic produce high quality product serial and order request according to international norms as TS, EN and ISO with applying ISO 9001:2000 Qualtiy managment system. Main production activities are; PVC well casing and Screen pipes and fittings, PVC potable pressure water pipes and fittings, PE Infrastructure Pipes Systems, PVC Column Pipes (submersible pumps), Irrigation pipes (sprinkling-dripping) and fittings, Plastic processing and complemantary machines and equipments. Duzgunler Plastic mission is to improve its knowledge and experience for the future by preserving the good image Quality and Services and to maintain its contributions to the country's economy in the sectors it is involved. Duzgunler Plastic has adopted working with creativity and in a team sprit without making concessions about its trusted values so as to be the best, following new technologies and the agenda in the sectors, improving itself and beig integrated with the world as its vision. Duzgunler Plastic has ever aimed to the works undertaken by it in the best way by inspiring confidence in the international arena, thinking globally, keeping its promises till the end. Duzgunler Plastic has adopted providing the best service and quality to its customers in all of the sectors as a principle since it was first established with its specialized, experinced and disciplined staff.

  [Git »]

E.S.A.EREN OTOMOTİV GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Tarktör Yedek Parçaları İmali.

Eren Auto spare parts industry which is settled in Konya in 1975 started to produce in the field 100m2. Eren Auto spare parts industry became stronger with the cooperation of three brothers; Ahmet, Hasan and Mevlüt. Eren Auto spare parts industry which produce all the tractor spare parts of world trade in the most quality, now continue to produce with the last technology calequipments in the close area of 1000m2. apart from our catalogue, we can manifacture all the special spare parts requirements of costumers. Qe are proud of helping national economy by presenting our products also abroad and our country. Eren Auto goes on its way by deserving in the top in this field day by day with the knowledge and experience of 25 years.

Herstellung von Traktorersatzteilen   [Git »]

Ece Madencilik San.Tic.Ltd.Şti.

İthal briket kömürü üretimi alanında faaliyet göstermektedir.

  [Git »]

EDGE Metal Makina Plastik İnşaat Elektrik Elektronik Doğalgaz Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

  [Git »]

efe-technik

Galvano Kaplama Tesisleri / Kimyasal ve Yüzeyislem / Atik Su aritma tesisleri / Atik Gaz yikama Tesisleri / Plastik Tank Imalati

Surface and Elektroplating Technology

Galvanoanlagen / Oberflächentechnik / Kunststoffapparatebau / Verrohrungsarbeiten / Montage   [Git »]

EFECNC Makine

Firmamız 2009 yılından bu tarafa CNC Plazma Kesim Makineleri, CNC metal işleme,CNC Mermer işleme ve CNC tabanlı özel makine imalatları yapmaktadır.

  [Git »]

EFEŞEN TARIM VE ZİRAAT MAKİNALARI OTOMOTİV TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Mermer Makinaları İmali.

Marble machines production

Herstellung von Marmorbrechmaschinen   [Git »]

EFOR MAKİNE

Efor\' un Türk Gıda Sektörüne hizmeti 1998 yılında başlamıştır.helva susam tahin lokum makineleri vb.makinelerin ürütimini yapmaktadır.

Efor′s company′s contributions to Turkish food industry began in 1998 with production of machinery used in food sector. We regard progress and changes as a life style turning into benefit for our customers. Indeed, the experiences being gained throughout the years have been crucial in the improvement of our work and products.sesame-tahini-halwa and delight processing machines

  [Git »]

EFSA MİMARLIK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mimari taslak & projeler Statik- betonarme, çelik, karma projeler ve İnşaat müteahhitliği, anahtar teslim yapı işleri İnşaat yönetimi ve takibi İnşaat uygulama ve taahhüt işleri

Architectural drafts and projects Static-reinforced concrete, steel, mixed projects and construction contracting, turnkey construction works Construction management and monitoring Construction application and contracting works

  [Git »]

egt endüstri gereçleri

  [Git »]

EGT.ENDÜSTRİ GEREÇLERİ TİC. ALİ NACİ ÖZBİLGİÇ

Ateşe Dayanıklı Harçlar Ve Malzemeler İmali.

Fireproof mortars and materials production

Herstellung von feuerfesten Mörteln und Bedarfsartikeln   [Git »]

Ekerler Kağıt Torba ve Ambalaj A.Ş.

Ekerler A.Ş. olarak katlı kraft torba imalatı yapmaktayız. Ürünlerimiz Çimento, Yapı Kimyasalı, Kireç Kalsit, Un ve Gıda katkı maddeleri ambalajlanmasında kullanılmaktadır.

Ekerler Kraft Paper Bags manufactures multiwall kraft paper bag for industries of; cement, lime, calcite, building materials, flour and food additive industries.

  [Git »]

EKERLER KAĞIT TORBA VE POŞET AMBALAJ SAN.VE TİC.A.Ş.

Kağıt Ürünleri Ve Plastik Ürünleri, Kağıt Ve Plastik Torba, Mukavva Kutu, Bilgisayar Sürekli Form Ka

Paper and plastic products, paper and plastic bags, paper board, computer continuous form paper, ?,

Papier und Kunststoff-Produkte,Papier und Kunststoff Taschen, Pappschachtel, Endlosformat Computer Paper   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |