KONYA FIRMALARI - LISTE 25

DMT İÇ VE DIŞ TİCARET

Pik,sfero,çelik ve aliminyum döküm ve otomotiv yedek parça tedariği.

Dear Sir and Madam We supply to our customer rough or machined casting parts. Our production program is as below; Ductile iron max. 450 kg Grey cast iron max. 450 kg Steel casting max. 325 kg If your company looking for a new casting producer,which can casting parts with suitable preis and euro standart certification supply,please contact us.

Wir bieten zu unseren Kunden Gusswerkstoffe; roh- oder bearbeitet. Unser Gussrpogram ist wie unten; Sphaerogusteile bis 450 kg Graugussteile bis 450 kg Stahlguss bis 325 kg Wenn Sie nach alternativen Lieferanten suchen ;welche normgerechte Qualitaet mit gleichen oder niedrigeren Preisniveau bieten kann,dann kontaktieren Sie bitte uns.   [Git »]

doğal mermer granit

  [Git »]

DOĞAN BORU PROFİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

01.01.1979 tarihinde Konya-Larende Caddesi'nde HALİT TUNÇ tarafından kurulmuş olup ticari faaliyetlerine başlamıştır. Halen GEBZE - DİLOVASI Organize Sanayi Bölgesi'nde 9000 metrekare açık, 5000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde; 0.30 - 3.00 mm arası soğuk sac boy kesim hattı, 1.50 - 6.00 mm arası sıcak sac boy kesim hattı, 6.00 - 20.00 mm arası sıcak kalın sac boy kesim hattı, olmak üzere 4 adet rulo boy kesim hattı ile yurdumuzun çelik sac endüstrisinin hizmetindedir. Bu önemli hizmetle birlikte şirketimiz 1500 mm genişliğinde 1.00 mm'den başlayarak 5.00 mm'e kadar her türlü en, boy ölçülerinde ve çeşitli dilim aralıklarında BAKLAVA ve PETEK desenli GENİŞLETİLMİŞ METAL de üretmektedir. Yassı metallerden, Erdemir ürünleri başta olmak üzere ithal sac ve her çeşit metal boru, her tip profilden hadde mamüllerine uzanan geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir. Dünya standartlarında, uluslararası normlara uygun ve gerekli kalite belgelerini taşıyan yerli ve ithal ürünleri ayrıca müşteri talebi ile şekillenen özel üretim boru, profil ve sacları metal sektörünün hizmetine sunmaktadır. Misyonumuz, gelişmiş ülkelerde lokomotif sektörün metal sektörü olduğunun bilincinde olarak, metal sektöründe toplam kalitenin yükselmesine katkıda bulunmaktır. Şirketimiz çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru büyümesini gerçekleştiren, ülke kalkınmasına ve toplumun refahına katkıda bulunmayı ve metal sektörünün önde gelenlerinden olmayı hedef olarak seçmiştir.

It was founded by Halit Tunç in Konya, Larende Street in 01.01.1979 and has been started manufacturing. Currently it is continuing production in GEBZE - DİLOVASI industrial zone with 9000 m2 open area and 5000 m2 closed area. Between 0.30 - 3.00 mm Cold Sheet Length Cutting Line, between 1.50 - 6.00 mm Hot Sheet Length Cutting Line, between 6.00 - 20.00 mm Hot Thick Sheet Length Cutting Line, mainly with these three coil length cutting line, we service to our country steel sheet industry. We are also producing 1500 mm width, starting 1.00 mm to 5.00 mm, all type width, length size and various slice interval DIAMONDS and HONEYCOMB design EXPANDED METAL. We have wide product range, from flat metal, head ERDEMIR products and import steel, and all type of metal pipe, all type from roller products. Our main purpose is customer satisfaction. We service your World Standarded products that are international norm adaquate and has required quality certificated and shaped due to customer demand products like pipe, profile and sheet. Our mission, we know that in developed countries metal sheet sector is locomotive so we want to assist in metal sectors total quality. Our company will continue its develop, adequate to universal condition and to grow up. Our target is to help our country development and society welfare and to be a leader in metal sector.

Blechformung und Gestaltungsarbeiten   [Git »]

DOĞAN ÇANTA DERİ ÜRÜNLERİ AMBALAJ VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ayakkabı,Çanta,Kemer İmali.

Shoe, bag and belt production

Schuhe, Taschen und Gürtelherstellung   [Git »]

Doğan Reklam

2000 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Doğan DİŞKAYA tarafından kurulan firmamız bugüne kadar tabela,dijital baskı, tekstil baskı, led-neon ışık sistemleri ve fuar standları ile hizmet vermektedir. 2003 yılında ilk dijital baskı makinamızı (320’lik) ithal ederek reklam sektörüne daha kolay ve renkli bir boyut kazandırmış 2004 yılında taleplerin artması üzerine 2. ve 3. makinalarımızı parkurumuza ekleyerek günlük baskı kapasitemizi 2000 m² ye çıkartmıştır 2005 yılında yeni bir atılımla neon ışık sistemlerini Ankara, İstanbul ve İzmir gibi neon merkezerinden sonra KONYA’ya dagetirerek, tam ve profesyonel anlamda uygulamaya başlamıştır. 2007 yılında LED imalatı ile gelişen teknolojiye ayak uydurarak, reklam dünyasına renkli ve dijital bir atılım yaparak ve makina parkuruna 5 m’lik dijital baskı ile router makinasını eklemiştir. 2008 yılında açık ve kapalı alanlarıyla toplamda 2500 m²lik fabrikamızı hizemete açmış ve 30 tonluk vinç ile daha hızlı vedaha ekonomik uygulamalara başlamıştır

  [Git »]

DOĞAN YATAĞANLI EKMEK TARIM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

\"Doğan Yatağanlı... Bir Türk Markası olarak, ulusal sınırlar içinde ve ötesinde Üretim ve hizmet alanlarında örnek alınan; Bilgi birikimi ve deneyimini, teknolojik yenilikleri uygulayarak uluslararası platforma taşıyan; Konya`da Kaliteyi uygun fiyatla buluşturup, kalitesine güvenenlere daima yakın, tüketici haklarına saygılı, çalışanları ile sürekli canlı tutan, geleceğe taşıyan bir vizyonu paylaşmaktadır\"

Bread production

Herstellung von Brot   [Git »]

DOĞANAY PLASTİK AHMET DOĞANAY

"1979 Şirket kuruluşu 1980 İlk üretim – tekstil vater masurası 1982 Geri dönüşüm tesisi kuruluşu 1982 Türkiye’de ilk PP geri dönüşümü 1983 Türkiye’de ilk PVC mikronizasyonu 1988 Türkiye’de ilk yüksek ısı dayanımlı boya bobini 1990 Türkiye’de ilk mekanik contalı su şişesi kapağı 2000 Cam eşya aksesuar plastik kapaklar üretim başlangıcı 2001 Akşap kapak üretim hattı kuruluşu. Türkiye de ilk ahşap kavanoz kapağı üretimi 2001 Türkiye’de ilk sentetik mantar üretimi (Şarap, V tip, T tip) 2002 Metal Kapak üretim hattı kuruluşu 2005 Plastik Kasa üretim başlangıcı 2007 Dogan Plastik 2 fabrikasının üretime başlaması 2007 Plastik Palet üretimi "

"Dogan Plastik began the production of plastic reels, tubes and bobbins in 1979. It was 1982 when the crisis of raw material crises became the issue, Dogan Plastik began the recycling business. Polythene, polystyrene, polypropylene (first time in Turkey) and PVC (first micronisation) regenerations were done by Dogan Plastik on the continuing years. After much success in the fields, Dogan Plastik increased its production to 8,000 tons/year from 800 tons/year, the amount it could produce when it was new in the business. Dogan Plastik was also the first company to produce the high heat resistant plastic bobbins. Dogan Plastik always developed and improved its technology while training its own employees. By making new investments on year 2000, Dogan Plastik started to produce glass accessorizes. Just after entering the glass business we got six design patents and we were announced to be the unique in the production. Dogan Plastik is the only company in Turkey that can produce plastic, wooden and metal caps all together. Within 2005, Dogan Plastik entered the plastic package industry with production of plastic crates.To assist the company in their worldly perspective, Dogan Plastik has constructed a new production field in 2007 for plastic injection. Dogan Plastik is the biggest in the geographical area they operate and in top three in Turkey with the plastic injection business. We are proud to be the first to produce light export plastic pallets in Turkey. 30 years of history and knowledge on the production of plastic materials, Dogan Plastik added Unilever, Paşabahçe, Fritolays and ÇEVKO to its customer list. With its consumer-based service understanding and with its long-term strategic plans on offering the best, Dogan Plastik will continue keeping its leadership on “Innovation” in its sector."

Plastikfaesser und Plastikhaushaltswaren   [Git »]

DOĞANEKS UNLU MAMÜLLER GIDA TARIM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1957 yılında Mehmet DOĞAN tarafından Amele Pazarında Erdiren Fırını ile üretime başlanmıştır. Ardından İhsaniye Yatağanlılar ismi ile faliyet göstermeye devam edilmiştir.1985 yılında Meram Eskiyol üzerinde ve 1993 yılında Havzan Mahallesinde Doğan Yatağanlı ekmek fabrikası açılmıştır. Babaları Mehmet DOĞAN’ın kalite anlayışını benimseyen ve bu anlayışı daha da ileri götürmek isteyen oğulları Dursun, Murat ve Mehmet Ali DOĞAN kardeşler yine temel prensipleri olan kaliteden hareketle 2005 yılında uzun yılların verdiği tecrübe ile Doğaneks Unlu Mamuller Gıda Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurmuşlardır. 2400 metre kare kapalı ve 600 metre kare açık alan olmak üzere toplam 3000 metre karelik bir alanda hizmet vermekte olan Doğaneks ekmek ve unlu mamüller çeşitleri, kuru pasta çeşitleri, şerbetli tatlılar, yaş pasta çeşitleri gibi unlu mamullerin yaklaşık 200 çeşidini hali hazırda üretmekte olup, temel amaç kaliteli ve hijyenik unlu mamulleri halka arz etmektir.

Production of bread and farinaceous products

Herstellung von Brot und Stärkeprodukten   [Git »]

DOĞER KİMYA TARIM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

Yirmibirinci yüzyılın başlarında olduğumuz şu dönemde çiftçilerimiz ve işletmelerimiz birim alandan elde edilen ürün miktarının artırılmasını kendilerine amaç edinmişlerdir. Ülkemizde bilgisizlik ve yanlış metotların uygulanması sonucu tabii verimlilik yıldan yıla azalmaktadır. O halde mahsulde gerekli artışı sağlayarak artan nüfusun ihtiyacı karşılanmalıdır. Buda toprak ve bitki verimliliğini mümkün olduğu kadar artıracak şartların ne olduğu ve şartların nasıl gerçekleştirilebileceğini bilerek yapılabilir. Firmamız tarafından üretilen bitki besleme grupları; sürdürülebilir tarım ve çevre bakımından organik tarım ve iyi tarım uygulamalarına yöneliktir. Damla sulama gübreleri, sıvı ve katı yaprak gübreleri, sıvı ve katı organik gübreler, organomineralli gübreler tamamen bitkilerin ihtiyaç duyduğu besin elementleri tarafından zenginleştirilerek gerekli ve yeterli oranlarda dengelenerek üretilmektedir. Tarımda kullanılan bitki besleme gruplarının kaliteleri ve uygulama sonucundaki verim artışı arasındaki ilişki unutulmamalıdır. Bu yüzden DOĞER KİMYA TARIM olarak kaliteli ürünlerle, bereketli mahsullere sloganıyla yola çıkarak; amacımız olan Dünya tarımına en iyi şekilde hizmet edebilmektir.

Liquid and cyristal leaf fertilizer

Flüssig und Kristaldünger   [Git »]

DOĞRAMACI MAKİNE

  [Git »]

DOĞRULAR MADENİ EŞYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"1979 yılında faaliyetlerine başlayan Doğrular Madeni Eşya Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. kısa sürede yatırım faaliyetlerini tamamlamış ve Konya- Meram tesislerinde üretime başlamıştır. Müşteri Memnuniyetini ve kalite anlayışını ön planda tutarak üretim yapan Doğrular kısa sürede yurt içinde ve yurt dışında milyonlarca ailenin kullandığı uluslararası bir marka haline gelmiştir. Konya Merkez ve İstanbul Şube Müdürlüğü ile yurt içinde ve yurt dışında satış ve satış sonrası hizmet ağını genişleterek tüm müşterilere hizmet vermektedir. Yıllık üretiminin %60'nı Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya, Kuzey Afrika ve Rusya Federasyonu'na ihraç eden Doğrular pek çok ülkede temsilcilikler oluşturmuştur. Doğrular, bulunduğu konumdan memnun olmayan, daima ileri adımlar atmayı hedefleyen bir anlayışa sahip olup ,hedeflerini gerçekleştirmek için büyük yatırımlar yapmaktadır. "

"Dogrular Madeni Esya Sanayi ve Ticaret Ltd.Sti.,which first started its Industrial affairs in 1979 and in a short time completed installation and started production at the Konya-Meram establihsments.Paying attention to Client Satisfaction and Quality,Dogrular made production in a short time and became a trademark not only in motherland,but also in the world that millions of families use. With Konya Center and Istanbul Branch Directorates,it serves clients in the homeland and out of the country by continuous service before and after the sales. Dogrular,which exports 60% of yearly production to Middle East,Far East Asia,North Africa and Russian Federation has representatives in many countries. Dogrular isn’t pleased its position and has an understanding which aims to reach further targets by making big investsments."

Herstellung von Küchengeräten aus Stahl, Haushaltgeräte aus Metall, Profilleiter, Bügeltische, Wäsch   [Git »]

DOĞSAN SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça (Plastik Direksiyon Yağ Tankları,Koruma Tapaları) Ve Kalıp İmali.

Auto spare parts and mould production;steering wheel oil tanks, protection taps

Fahrzeugersatzteile und formen, Lenkstangen und Öltanks, Schutzzapfen   [Git »]

DOĞUŞ OYUNCAK VE ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.KONYA ŞUBESİ

Peluş Malzemeden Çocuk Oyuncakları İmali.

Children toys prodction from plush

Stofftiere   [Git »]

DORMAKSAN OTOMOTİV VE OTOGAZ SİSTEMLERİ İNŞ.MÜHENDİSLİK SAN.VE TİC.A.Ş.

OTO LPG TANK ÜRETİMİ

MANUFACTURING AUTO LPG TANKS

  [Git »]

Dorsesan Treyler Ekipmanları

İŞLETMEMİZ 2014 YILI MAYIS AYINDA DORSE VE RÖMORK YEDEK PARÇALARI TİCARETİ SEKTÖRÜNDE FAALİYETİNE BAŞLAMIŞTIR . YEDEK PARÇA PAZARINA KENDİNİ BENİMSETMENİN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU BİLEN İŞLETMEMİZ ; “ DORSE YEDEK PARÇA MARKETİ “ SLOGANIYLA GİRDİĞİ BU SEKTÖRDE ; EN KALİTELİYİ EN UYGUN FİYATA EN HIZLI ŞEKİLDE TESLİM ETMEYİ KENDİNE MİSYON EDİNMİŞTİR . ÜLKEMİZİN DORSE VE RÖMORK YEDEK PARÇA TALEPLERİNİ KARŞILAMAYI HEDEFLİYOR ; BUNUN İÇİN DÜNYANIN KABULLENDİĞİ MARKALARLA ÇALIŞIYORUZ . GENİŞ ÜRÜN ENVANTERİMİZLE ; SANAYİCİMİZİN , NAKLİYECİ VE ÜRETİCİLERİMİZİN HER TÜRLÜ İHTİYACINI KARŞILAMAYI HEDEFLİYORUZ . PAZARLADIĞI HER ÜRÜN İÇİN TAM GARANTİ HİZMETİ SUNAN İŞLETMEMİZ , İTHAL VE YERLİ TÜM YEDEK PARÇALARIN SATIŞ VE SEVKİNİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE ÜSTLENMEKTEDİR .

  [Git »]

DOSTPEN LTD ŞTİ

PVC PENCERE SİSTEMLERİ AHSAP AMERIKAN PANEL KAPI

  [Git »]

DOSTWİN PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ, LAMİNANT PARKE & İNŞAAT LTD. ŞTİ.

PVC DOĞRAMA SEKTÖRÜNDE KALİTELİ & GÜVENİLİR ÜRETİM

PVC JOINERY QUALITY & RELIABLE MANUFACTURING SECTOR

PVC Schreinerei Qualität & zuverlässige Fertigung SECTOR   [Git »]

DÖNMEZ BETON ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Dönmez beton tesisileri 1965 yılında adalhan işhanı mevkinde kurulmuştur.1980 yılından itibaren tatlıcakl mevkinde faaliyet göstermektedir.Toplam 27000 merre kare alana kurulmuştur.

Curbstone production

Herstellung von Wassergang und Bordüren   [Git »]

dönmezler tarım

Müşterilerimize, ''firmayı ve hizmeti anlatmanın en kısa yolu kalitedir''. Biz de taviz vermediğimiz kalitemize; emniyeti, teknolojiyi, güvenilirliği de ekleyerek geleceğe uzanmayı planlayan uzun soluklu bir kurum kültürü oluşturduğumuzu gururla söylemekteyiz. Toplam Kalite Yönetim Sistemi'nin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için gereken azimve gayreti göstermekte ve müşteri memnuniye- tini ön planda tutarak insana ve toplumsal sorumluluğumuzunda bilinci ile çalışmaktayız. Çünkü önemli olanın ve markamıza değer katan unsurların başında insan ve topluma verilen değerin önemini bilmekteyiz.

  [Git »]

DPS Piston

Konya'da motor ve kompresör pistonları üretimi yapmakta ve set halinde yurt içi yurt dışı müşterilerimize göndermekteyiz.

We are manufacturer of engine and compressor pistons in Konya / Turkiye. We are sending our goods as sets(piston,liner,ring).

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |