KONYA FIRMALARI - LISTE 24

DEMTAT İÇ VE DIŞ TİC.

  [Git »]

Deneme - Seyfi Suna

  [Git »]

DENMAR BAHARAT GIDA VE KİMYEVİ MADDELER İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.KONYA ŞUBESİ

Baharat Yağları İmali.(Badem,Kekik,Karabiber,Nane Vb).

Spice oils production(almond, thyme, blavk pepper, peppermint)

Verpackung von Lebensmittel, Honig- und Marmeladenherstellung   [Git »]

DERESOY TABAN SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Ayakkabı Tabanı İmali.

Manufacture of shoe sole

Herstellung von Schuhsohlen   [Git »]

DERYA ASANSÖR MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Elektro mekanik ve görsel bileşenlerden oluşan ve modern dünyanın vazgeçilmezlerinden olan asansörler gün geçtikce önemi ve teknolojik değişimi artmaktadır. Küreselleşme ile birlikte her geçen gün serbestleşen ticaret anlayışı ile değişen ve gelişen teknolojinin tüm olanaklarından faydalanarak doğru yaklaşımlar verimli iş ve yüksek kalite ile eksiksiz hizmet sunmaktır. Derya Asansör olarak bu güne kadar meydana getirmiş olduğu güvenin ve bu güvenin meydana getirdiği kalitenin, ekonomi, hız, teknoloji üçgeni doğrultusunda ilkelerinden taviz vermeden ulusal ve uluslararası alanda teknoloji ve müşteri odaklı büyümeyi hedeflemektedir. Gelişen Pazar ve global dünya'ya ayak uydurabilmek için çağımızın yeniliklerini şirket felsefesi ile doğru orantılı kullanmayı amaçlayan ve daima ileriye gitmeyi hedefleyen firmamız, tüm ürünlerinde T.S.E belgesi olmasının yanında, TS, EN-ISO-9001-2000 K.Y.S. standartlarının ön gördüğü şartlara uygun olarak kalite sisteminin sürekliliğini sağlamakta; Global dünyada serbest dolaşım hakkı sağlayan CE belgemiz, 95/16/AT direktifi modul H denetleme çalışmalarımız; BSI BRİTİSH STANDARD INSTİTUTE VE BUREAU VERİTAS TÜRKİYE akredite N.B. 0041 numaralı firması tarafından onaylanmıştır. Asansör; teknoloji, bilgi, dikkat ve özen ister....!

It increases the importance and technological changes of the lifts day by day which exist of electromechanic and visual constituents and are so important for the world. It serves perfectly with right approach sufficient work and high quality by using all the opportunities of changing and developing technology with commerce view that gets free everyday through globalism. Derya Elevator Eng.Cons.Trade Ltd.Co. aims to develop technology and customer focusingly at both national and international platforms on the direction of economy, speed and technology of the quality which occurs from confidence and trust it has. Aiming continual improvement and using the innovations of the age through our philosophy in order to conform to the developing market and global world, our company has T.S.E certificate and provides continuiy of the quality system in accordance with the requirements of TS EN-ISO-9001-2000 Q.M.S standard. Our CE certificate, which provides the right of free circulation in the global world, and audit works of 95/16/AT directive module H are approved by BSI BRITISH STANDARD INSTITUDE and BUREAU VERITAS TURKEY credity N.B 0041 numbered organization.

Herstellung von Aufzügen   [Git »]

DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş.

1975 yılında ısıtma sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız yeni bir oluşumla DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş. adını alarak Konya Ereğli yolu üzerinde bulunan 3400 m2'lik fabrikasında güneş enerji sistemleri ve alüminyum profil üretiminde başlamıştır. DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş. 2006 yılında Konya 3.Organize Sanayi Bölgesinde yaptığı yeni yatırımla 15000 m2 açık, 8000 m2 kapalı alana sahip yeni entegre tesisinde kapasitesini günden güne artırarak üretimlerine devam etmektedir. Her gün daha iyiyi hedefleyerek Dünya standartlarında ürtimlerini gerçekleştiren firmamız gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı piyasada saygın bir konuma sahip olup teknoloji, güven ve kaliteyi birarada sunarak müşterilerimizin ürünlerimizden en üst düzeyde faydalanmasını ilke edinmiştir.Amacımız geniş ürün yelpazesi, yurtiçi ve yurtdışında sahip olduğu bayii ağı ile DERYA kalitesini müşterilerin hizmetine sunmaktır. Entegre tesislerimizde üretilen güneş kollektörleri, güneş panelleri, güneş enerjisi depoları, su ısıtma sistemleri Avrupa pazarlarında kalitesi ile aranan bir marka olmuştur. DERYA A.Ş. almış olduğu CE, Solar Keymark, ISO9000, TSE, TSEK, ISE kalite belgeleri ile kalitesini tescillemiştir. DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş. nin üretimini 3 ana bölüme ayırmak mümkündür. Bunlardan birincisi ETİAL60 Alüminyum ingottan profildir. İkincisi Alüminyum, Bakır ve Sellektif yüzey panelli güneş kollektörleri üretimi, üçüncüsü ise güneş enerji depoları, emaye boylerler ve komple güneş enerjisi paket sistemleridir. Bunların yanında ARGE çalışmaları ile her ülke ve iklimden farklı ihtiyaçlara göre farklı ürünler tasarlanmaktadır. DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş. yılda 1500 ton Alüminyum profil, 85000 adet Alüminyum ve Bakır Kollektör, 15000 adet Depo ve Boyler üretim potansiyeli ile sektöründe Türkiye' nin önde gelen kuruluşlarındandır.

We made our first step to heating sector in 1975 and with a new formation we become as DERYA SOLAR COLLECTOR INC, with 3400 sqm closed area , producing of solar water heating systems and aluminum profiles. With the new investment strategy DERYA had been established new factory buildings in 2006 which has 8000 sqm closed and 15000 open area , in the place of 3 rd Organised Industrial Zone of Konya . Now manufacturing facilities are realising in these building. Derya is holder of CE, Solar Keymark, ISO9000, TSE, TSEK, ISE, ISES, TEV certificates to register its quality. Derya Solar Collector Inc.’s manufacturing line could be separated into 3 sections. First section is to produce profiles with aluminum ingot . Second section is to produce aluminum, copper and selective coated collector . Enameled boiler the facility in the last section is to ; solar energy tanks and supporting kits. The capacity of Derya is annually 1500 tons of aluminum profile, 85000 pieces of aluminum , copper and selective coated collector, 15000 pieces of tank and boiler production. Policy : We love competition , what so ever if this competition is international and out limits one . We have managed to leave ajar the borders of foreign markets by combining intelligence with knowledge, power with experiance and quality with with confidence . Today almost help of the product types of our company are exported to countries around the world, but we are not satisfied so we still continue to seek new markets with great efford . The main point we make profits in foreign markets is that we are customer friendly . We give customer confidence and receive confidence , in this way we create mutual benefits. Friendly hands are better than the most confident contracts. This is the nature of our foreign trade policy , every newly customer is not a profitable source , but first a newly gained friend an the partner of our future success. For this reason we gain great pleasure after every foreign trade operation.

Sonnenenergiesystemen   [Git »]

Derya Hidrolik Rakor San. Tic. Ltd.Sti.

Firmamız Derya Rakor, Hidrolik Hortum Rakoru imalatı ve Hidrolik Hortumların bağlantı elemanlarına montajlanması ana faaliyet alanlarımızdır.

The company of Derya Rakor; Hydraulic Hose Fittings manufacturing and assembling the hydraulic hose of the fasteners are our core business areas

Die Gesellschaft von Derya Rakor; Hydraulikschlauchbeschläge Herstellung und Montage des Hydraulikschlauchs der Befestigungselemente sind unsere Kerngeschäftsfelder.   [Git »]

DERYA UN SANAYİ VE TİC.A.Ş.

Demirpolat Şirketler Grubu 1950’ li yıllarda Konya ili Sarayönü ilçesinde taşımacılıkla başlayan ticari hayatını zahirecilikle devam ettirmiştir. Sonraları 1964 yılında Derya Un Fabrikası, 1988 yılında Saray Yem Fabrikası, 1993 yılında ise Demirpolat Tarım Ürünleri Limited Şirketi kurulup faaliyete geçirilerek tarıma dayalı sanayinin ilk adımları atılmıştır. Daha sonra 1997 yılında da Temrin Dış Ticaret Limited Şirketi’nin kurularak ithalat, ihracat ve yurt genelindeki limanlarda yüksek kapasiteli ve son teknoloji ile donatılmış cihazlarla yükleme/boşaltma faaliyetleri başlatılmıştır.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

Destek Patent AŞ

YURT İÇİ VE YURTDIŞI MARKA, PATENT & F.MODEL, E.TASARIM VE DİĞER SINAİ MÜLKİYET HAKLARI KONUSUNDA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

  [Git »]

DEV ÇELİK DEMİR HIRDAVAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız Türk ekonomisinin temel taşlarından olan otomotiv yan sanayi ve makine imalat sanayisinin dünya markaları arasında yerini alabilmesi ancak kaliteli üretim ve buna bağlı olan kaliteli hammaddelerin kullanımıyla mümkün olacağı inancındayız. Ayrıca kalitesinden ödün vermeyen Asil Çelik A.Ş. – Çemtaş A.Ş. – Mke Çeliksan A.Ş. fabrikalarının ürünleri ile kalitesine güvendiğimiz endüstriyel malzemelerinin de satışını yapmaktadır. Yapılan işin öneminin ve hassasiyetinin bilincinde olan uzman kadromuz 1983 yılından günümüze dek aynı amaçta hizmet vermiş ve vermeye devam edecektir.

Steel, bell metal cutting and shaping

Metallglocken und Stahlform und Schneidearbeiten   [Git »]

DEVELİ KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Üretime Lastik Ayakkabı imalatıyla başlayan Develi Lastik Fabrikası 1956 yılında Mustafa Ertekin tarafından kurulmuştur.1963 yılında dolgu teker imalatına geçerek inşaat ve tarım sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelmiştir.Zamanın getirdiği şartlara göre hareket edilerek Lastik ayakkabı üretimi bırakılıp 80'li yılların başında Bisiklet,Motosiklet,Taksi, Kamyon, Tır, Tozluk imalatlarına başlanmıştır. Daha sonraki yıllarda ürün konvoyuna ticari araç iç paspaslarıda eklenerek kauçuk ürünlerindeki ihtiyaçlara cevap vermeye çalışılmıştır.1993 yılında şirketleşerek Develi Kauçuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanını almıştır.Özellikle sanayide kullanılabilecek teker taleplerine cevap vererek üretim kapasitesi ve ürün çeşidine ulaşmıştır. 2000'li yıllarda da büyümeye devam eden şirketimiz forklift ,ağır yük,sanayi dolgu tekerleri ,ticari araç iç paspas ve tozlukları;Ayrıca isteğe göre kauçuk ürünleri üretmeye devam etmektedir...

"Our company is one of the biggest manufacturer of rubber products as, barrow wheels industrial tyres, car and truck mats, truck gaiters and different kinds of rubber materials. Always trying to develop our product quality and varieties. Hope to have a good start with your esteemed company."

Herstellung von Plastikschuhen, Füllreifen, Gamasche, Fußabtreter   [Git »]

DEVPAK MAKİNA ELK. GIDA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

DEVPAK, sektördeki tecrübesi, bilgi birikimi, uzmanlaşmış ekibi ile yüksek teknolojiye sahip paketleme makineleri üretmektedir. DEVPAK Ambalaj Makineleri bilgisayar destekli tasarımla kendi teknolojisini üretir, geliştirir ve özgün modelleri ile ulusal ve uluslararası pazarlara sunar. Toplam kalite felsefesi ışığında tasarımdan satış sonrası hizmetlere kadar tüm faaliyetlerinde kalite ürün ve hizmete yönelmiştir. DEVPAK Ambalaj Makineleri yüksek randımanlı, istediğiniz kalite ve verimdeki paketlemeyi hassas dozaj ayarlaması gerçekleştirmenizi sağlar. DEVPAK ambalaj makineleri, ürününüzün market raftaki güzel, şık görünümünün yanı sıra, paket sağlamlığının ve hijyen şartlarının da sağlandığı istenilen gramajdaki dolumun bir güvencesidir. Uygun ve gerekli tasarımların yapıldığı siparişe göre üretilen makinelerde; gerekli modifikasyonlar ile gıda, kimya, eczacılık, sanayi ürünleri gibi değişik sektörlerde de kullanılmaktadır

DEVPAK, industry experience, knowledge, with specialized teams of high-tech packaging machine produces. Packaging Machinery computer-aided design DEVPAK generates its own technology, develops, and the original model with presents national and international markets. In light of the philosophy of total quality design After-sales services all activities until quality products and services are directed to. Packaging Machinery DEVPAK high-speed, quality and yield the desired precision of the packaging dosage adjustment allows you to perform. DEVPAK packaging machines, market your product on the shelf, beautiful, stylish appearance, as well as packet and hygiene conditions of stability that was provided to ensure the desired weight of the filling. Appropriate and necessary to order the production of designs machines necessary modifications and food, chemical, pharmaceutical, industrial products, such as is used in various sectors

  [Git »]

Devran Gear Industry

Otomotiv diferansiyel dişlileri. Tarım makinası dişli ve dişli kutuları.

differential gear for vehicles motor. gear and gearbox for agricultere machine.

  [Git »]

Dİ-SAN OTOMOTİV MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Temelleri 1973 yılında Mehmet Yılmaz Horasan tarafından atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada her türlü dişli üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten Di-san, hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süreci içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 35 yılı aşkın üretim serüvenini, konusunda profesyonel 50 çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata, teknolojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören Di-san, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve uluslararası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır. 6000 m2 kapalı toplam 12000 m2 fabrikası, 65den fazla makine parkuru ile Türkiye’de sektöründeki önde gelen kuruluşlardan biri olan Di-san, tesislerinin büyüklüğü ve teknolojisi ile dişli üreticileri arasında yer almaktadır. Sürekli olarak değişen pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için imalatımızı sürekli olarak geliştirmekteyiz. Firmamız ortaya koyduğu ürün ve yaklaşım farkıyla ve bunun beraberinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını bundan sonrada artan bir ivme ile sürdürecektir. Bu çerçevede hedefimiz: Faaliyetlerimizi yılların verdiği tecrübeyi de arkamıza alarak müşterimize, beklentisinin ötesinde kaliteli ürünleri, söz verilen zamanda teslim etmektir ve yaptıklarımızla yetinmeyip her zaman daha iyiyi yapabilmektir.

Di-san whose foundations were laid in 1973 by Mehmet Yilmaz Horasan and that carries out all types of gear production and marketing activities at the point it reached today, continues its activities within an extremely rooted and institutional development process with a rapid development trend in its sector. Di-san that considers its production adventure over 35 years as a whole with its personnel of 50 employees within the framework of Understanding of Total Quality, from material quality to shipment, from technological standards to the quality of workers, successfully applies a process that is extremely developed and has international accreditation in production processes. Di-san that is one of the leading institution in its sector in Turkey with its more than 65 machine park and 12000 m2 factory in total whict has 6000 m2 closed area takes place among the gear producers with the size and technology of its facilities. We develop our production in order to meet needs of continuously changing market. With the product and approach difference it introduces and also with the understanding of responsibility brought along it, our company shall carry on its works with a speed that’ll also increase hereinafter Within this framework, our target is to deliver products in promised time beyond the expectations of our customers and not to be contented with those we did and always to do the best by taking our experience of years along our activities.

Herstellung von Getriebe   [Git »]

DİBA AMBALAJ PLASTİK SAN. TİC.

Baskılı, baskısız, lamineli, laminesiz tek kat ve çift kat olarak gıda ambalajları opp, cpp, metalize, pearlize, pet polyester, twist pet metalize, pe. polietilen torba ve bobin olarak üretim. Pelet streçleri, Polyafin bobin ve pvc şhrink bobin, Pe. polietilen torba ve şhrink, Kutu içi naylon poşet, Küspe, Slaç poşetleri ve streç filmi. Baskılı ve baskısız 45x100, 36x100, 36x600 bant çeşitleri, El geçme takviyeli mağza polietilen çanta, market poşetleri, Kilitli poşet, Balonlu naylon, Tarım ve gübre torba ambalajı, Köpük bardak ve tabakları, Müşteri gurubumuz: Bisküvi, çikolata, gofret, kek, şekerlemeci, dondurma, bakliyat, kuruyemiş,pastacılar, gazoz, cola, soda, su, cips, toz içecek, akide-mevlana şeker, lokumcular, tarım ve gübre, sanayi işletmeleri, otomativ işletmeleri, plastik işletmecileri, mağazalar, özel ambalaj grupları. Ambalaj imalatı. Toptan ve perakende satış ile hizmetinizdeyiz.

  [Git »]

DİKMEN OTOMOTİV DÖKÜM GIDA PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça ( Makas ) İmali.

Auto springs production

Fahrzeugersatzteile   [Git »]

DİKSAN OTOMOTİV DÖKÜM İNŞAAT MALZEMELERİ PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Oto Makas İmali.

Auto springs production

Fahrzeugersatzteile   [Git »]

Dincsoy nakliyat

Konya evden eve nakliyat denince ilk akla gelen firmayız yıllardır bu sektördeyiz . tevrube ve hizmetimiz çoktur web sitemizi ziyaret edip bizlerden bilgi alabilirsiniz.

  [Git »]

Dizgi Ofset Matbaacılık

Kitap, Dergi ve Ajanda Basımı üzerine Uzmanlaşmış Bir Firmadır.

  [Git »]

DMT İÇ VE DIŞ TİCARET

Pik,sfero,çelik ve aliminyum döküm ve otomotiv yedek parça tedariği.

Dear Sir and Madam We supply to our customer rough or machined casting parts. Our production program is as below; Ductile iron max. 450 kg Grey cast iron max. 450 kg Steel casting max. 325 kg If your company looking for a new casting producer,which can casting parts with suitable preis and euro standart certification supply,please contact us.

Wir bieten zu unseren Kunden Gusswerkstoffe; roh- oder bearbeitet. Unser Gussrpogram ist wie unten; Sphaerogusteile bis 450 kg Graugussteile bis 450 kg Stahlguss bis 325 kg Wenn Sie nach alternativen Lieferanten suchen ;welche normgerechte Qualitaet mit gleichen oder niedrigeren Preisniveau bieten kann,dann kontaktieren Sie bitte uns.   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |