KONYA FIRMALARI - LISTE 23

DAMLA-PLAST SULAMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Dünya coğrafyasında var olan üretim kaynaklarının giderek azaldığı ve bu durumun önemli bir sorun haline dönüştüğü görülmektedir. Dünya nüfusundaki artış, toplumların insan hayatıyla doğrudan ilgisi olan beslenme ihtiyaçlarını karşılamakta sıkıntılar çekmelerine yol açmıştır. Tüm dünyada olduğu gibi gelişmekte olan ülkemizde hızla artan nüfusumuzu bugün ve gelecekte besleyebilmemiz için tarımsal üretimi geliştirmek ve hızlandırmak zorundayız. Ülkemizde tarımsal üretime açılacak yeni araziler kalmadığı gibi birim alandaki verimi artırmak için her damla suya ihtiyaç vardır. Ülkemiz su zengini bir ülke olmamasının yanısıra su kaynaklarının yalnızca %25'ini kullanabilmektedir. Yeraltı ve yerüstü su kaynaklarının geliştirilip değerlendirilmesi 22 milyon çiftçimizi yakından ilgilendirmektedir. Doğal kaynakların tarım teknolojisinde kullanılması sulama sistemlerinin gelişmesine zemin hazırlamıştır. Sulama sistemleri uygun bir zamanda ve uygun bir metotla kullanıldığında çiftçinin, toprağın ve bitkinin dostu olabileceği gibi bilinçsiz kullanıldığında düşmanıdır. DAMLA PLAST A.Ş. uzun süre yaptığı tutarlı ve gerçekçi saha araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrasında plastik sanayinin bir çıktısı olarak değil, sulu tarım alanında plastik sanayinin ulaştığı en son teknoloji olan damla sulama sisteminde doğrudan üretim hamlesini gerçekleştirerek, Türkiye'nin tahıl ambarı olan şehri Konya’da 03.09.2002 tarihinde kurulmuştur. Bu bağlamda şirketimiz, yuvarlak çaplı damla sulama borularının üretimiyle alanında uzmanlaşmış, iddialı konuma gelmiş ve bölgesinde tek olma özelliği ile ulusal ve uluslararası alanda kendisine önemli ticari sorumluluklar yüklenmiştir.

All the naturel resources on the world is decreasing and this situation is becoming an important problem. The growth of the human population makes finding food more difficult for all the countries. We are running out of agricultural fields and we need every drip of water to increase the efficiency in agriculture. Just like the other developing countries, to guarantee our future, we must improve, develop and accelerate our agricultural production. As known, we are using naturel resources in the agricultural technology. So that, texhnologies of watering is very important. If you use this technology consciously, you will save time and money. If not, this technology will become your enemy. DAMLA PLAST, INC. is established on 3rd September 2002 in Konya which is the cereals storehouse of Turkey. Damla Plast started direct production because we have quite experience and R&D events in the fields. We assume Drip Irrigation is not a subsector of plastic Industry, it is one of the highest level in agricultural technologies. Our company became one of the sector leader in International and Regional Market in producing Drip Irrigation Pipes and we shoulder the responsibility of being a leader.

Bewässerungsysteme   [Git »]

danışman

  [Git »]

DAPAŞ BOYA KİMYEVİ MADDELER ÜRETİM TİCARET VE PAZARLAMA A.Ş.

1939 yılında, DERVİŞ DAVER nalburiye ticaretiyle firmamızın ilk kuruluşunu gerçekleştirmiştir. 1972 yılında ticari faaliyetlerini kurumsal şirket haline dönüştürerek devam etmiştir. 2000 yılı sonlarına dek mağazacılık anlayışıyla ticari yaşamını sürdürür iken, 2001 yılı başından itibaren sanayici kimliğini taşımak üzere, DAPAŞ COLOR LINE markası ile oto tamir boyaları, genel sanayi boyaları ve inşaat boyaları üretimine, ve yelpazesini daha da genişletebilmek için araştırma-geliştirmeye önem vererek çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir.

The original company was founded bu Derviş Daver in 1939. In 1972 the firm metamorphosed into an institution in todays terms. Shop style marketing went on until the end of 2000, when DAPAŞ COLOR LINE brand of car refinishing and general industry products was introduced as a result of developing industrial relationships. Decorative paint production followed shortly, in 2002. The company continues expand its product range, placing a lot of effort in research and development.

Farbenherstellung   [Git »]

DAYILAR MAKİNA;santrifüj,santrafiş pompa,Santrafüj imalatı Konya

DAYILAR MAKİNA;döküm merdane,ikiz döküm merdane,sabit kürüm,kürüm,kombi kürüm,su tankeri,su römorgu,mazot tankeri,mazot römorgu,traktör su römorgu,su römorgu fiyatları,mini traktör römorgu,mini römorg,çapa motoru römorgu,tesviye küreği,pancar selesi,saman selesi,yükleme çubuğu,traktör kepçesi,hidrolik traktör kepçesi,mini römorg fiyatları,su römorgu fiyatları,Santrafüj,santrifüj,santrafiş,Santrafüj pompa,santrifüj pompa,santrafiş pompa,Santrafüj imalatı,santrifüj imalatı,santrafiş imalatı,Santrafüj fiyatları,santrifüj fiyatları,santrafiş fiyatları,Santrafüj video,santrifüj video,santrafiş video,tek kademeli Santrafüj,tek kademeli santrifüj,tek kademeli santrafiş,sehbalı santrafüj,traktörle çalışan Santrafüj,traktörle çalışan santrifüj,traktörle çalışan santrafiş,satılık santrafüj,satılık santrifüj,satılık santrafiş,Santrafüj imalatcı firmaları,santrifüj imalatcı firmaları,santrafiş imalatcı firmaları,

  [Git »]

DEDELER PLASTİK AMBALAJ METAL KİMYA VE PETROL ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Plastik Mamül Ve Hammadde İmali.

Plastic products and raw materials production

Plastikwaren und Rohmaterial   [Git »]

degisim sogutma

  [Git »]

DEĞERLİ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

DEĞERLİ MAKİNA bilindiği üzere 1987 yılında KONYA'da başladığı HASSAS TUTUCU TAKIM imalatını 1992 yılında DEĞERLİ markası ile şirketleştirmiş ve bu marka altında üretimine devam etmektedir. Üretiminin bir kısmını yurt dışına ihraç ederekte ülke ekonomisine ciddi girdiler sağlamıştır. Firmamız siz kıymetli dostlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacı ile makina parkını ve personel sayısını her geçen gün artırmış ve artırmaya devam etmektedir. Şirketimiz ürünlerinin kalitesini ve hizmet anlayışını siz dostlarımızla paylaşmak amacı ile bir çok fuar'a katılarak ismine yakışır birtanıtım yapmış ve halen yapmaya devam etmektedir. Ayrıca ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini 2006 yılında büyük bir özveri ile çalışarak almaya hak kazandığı EN ISO 9001 kalite belgesi ile kanıtlamıştır. Firmamız bundan böyle siz kıymetli dostlarımızında desteği ile dahada ileriye gidecek, ama kalitesinden ve hizmetinden kesinlikle taviz vermeyecektir.

DEGERLI MAKINA has started manufacturing SENSITIVE HOLDER SET in KONYA in 1987 and become a trade mark under company DEĞERLİ in 1992 and since then production goes on under this brand name. By means of exporting some of its products, our company supplies significant incomes to Turkish economy. Our company has increased its number of machines and staff to provide a better and quality service. Our company has attended number of fairs and made presentations to share the quality and service approach with our customers. We hope to improve our company futher by your valuable support and keep its quality and service without any concession.

Herstellung von sensiblen Halterausrüstungen und Klemmen   [Git »]

DEĞİRMENCİ KARDEŞLER DEĞİRMEN MAKİNALARI TURİZM GIDA MADDELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Komple Değirmen Makinaları İmali.

Complete milling machines production

Herstellung von kompletten Mühlenmaschinen   [Git »]

DEĞİRMENCİ OTOMOTİV VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş

DEĞİRMENCİ OTOMOTİV VE METAL END. A.Ş. halen yurt içine ve yurt dışına otomotiv ve iş makinaları parçaları, silah yedek parçaları, sağlık sektörüne muhtelif implantlar ve savunma sanayiine mühimmat parçaları üretmektedir.

DEĞİRMENCİ AUTOMOTIVE AND METAL INDUSTRY INC. is still producing automotive and industrial machine parts for domestic and foreign markets, various implants for the health sector and ammunition and weapon parts for the defence industry.

DEĞİRMENCİ AUTOMOBIL-UND METALLINDUSTRIE INC erzeugt noch Automobil- und Industriemaschinenteile für inländische und ausländische Märkte, verschiedenen implants für den Gesundheitssektor und die Munition und die Waffenteile für die Verteidigungsindustrie.   [Git »]

DEĞİRMENCİOĞLU MAKİNA SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Değirmen Makinaları İmalatı.

flour milling machinery manufacture

Getreidemüllerei Maschinenbau   [Git »]

DEĞİRMENCİOĞLU Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.

Biz buğday ve mısır unu değirmenleri ve irmik üretim tesisleri için makine ve ekipman üreten imalatçı bir şirketiz. Un değirmen makineleri, komple fabrika tesisi imalatı, tahıl temizleme makineleri, hububat depolama siloları. Vals, çöp sasörü, taş ayırıcı, elek, irmik sasörü, elevatörler, helezonlar, vb. yanı sıra yedek parça. Uygun fiyatlarla yüksek kalite!

We manufacturers of machines and equipment for the wheat & maize flour mill and semolina production line. Flour mill equipment, mill complex, horizontal compact flour mills, grain cleaning equipment. Turkey solutions for Flour Mills with capacity from 10 to 2000 TPD. Roller mill, separator, destoner, plansifter, purifier, elevators, screw conveyors, etc. Silos for grain storage. As well as spare parts. High quality at affordable prices!

  [Git »]

DEKSAN HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

DEKSAN Makina Sanayi olarak 1976 yılında zirai römork dönerleri imalatına başlayan firmamız ilerleyen yıllarda imalatına zirai römork hidrolik teleskopik silindirlerini ve frenli-frensiz dingilleri de ilave ederek 1985 ten günümüze DEKSAN Hidrolik Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak üretime devam etmektedir.Gelişen teknolojiyi yakından takip eden teknik kadromuz ve Ar-Ge birimi ekibimizle, deneyim ve bilgi birikimlerini de üretime  yansıtarak Türkiye’nin her noktasında ve yurt dışında DEKSAN markasının güvenilir ve aranan bir marka olmasını sağlamıştır.

We are manufacturer and exporter of Truck ,Trailer, Agriculture Farm machine parts etc. Our company DEKSAN Machine Industry Co. located in Konya- TURKIYE, starts its manufacturing process in 1976 with agricultural parts and continue its production by adding agricultural trail hydraulic telescopic cylinders and braking - curbless axles to its productions since 1985.By reflecting their experience and wisdom back longs to production, our technical personals following the developing technology closely and Research-Development department staffs have provided Deksan's being a trustworthy and favoured trade mark at all sides of TURKEY and abroad.

In mehr als 35 Jahren des kontinuierlichen Fortschrittes und des Enthusiasmus hat unsere Firma DEKSAN HİDR.MAK.als Gruppe in den Disziplinen Innovation, Qualität, faire Preise und Lieferfaehigkeit europaweit Masstaebe gesetzt. Von der Idee zur Konstruktion und von der Produktion bis zum Vertieb steht der Name DEKSAN HYDRAULIK für Effizienz in Hydraulik Zylinder and Kugellenkkranze (Turntable-Ball Bearing)   [Git »]

DELER DEMİR TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

"Deler Demir 1980 yılında Mehmet Nuri Deler tarafından demirciler sanayisinde kurulmuştur. Şu an halen 1. Organize sanayi bölgesi Horozluhan mahallesindeki açık 2200 m2, kapalı 1365 m2 alana sahip iş yerinde faaliyetine devam etmektedir. Ayrıca 2. organize sanayi bölgesinde 4200 m2 arsa içerisinde yer alan 3000 m2 kapalı alan deposu ile müşterilerinin ihtiyacına kısa sürede cevap vermektedir. Deler Demir Tic. ve San. Ltd. Şti. sac, demir, profil, npu, npi, boru, lama, köşebenet ve demir çeşitlerinin perakende ve toptan satışı ile müşterilerine hizmet vermektedir."

Sheet works and profile production

Blecharbeiten und Profilherstellung   [Git »]

DELTA CAM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Base Kologne Ve Kolonya İmalatı.

Production of cologne

Glassflaschen und Glasswaren   [Git »]

Dem-Sac Ticaret

  [Git »]

DEMA BOYA KİMYA OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1997 yılında kurulan DEMA BOYA KİMYA SANAYİ su bazlı üretim ile boya sektörüne ilk adımını atmıştır... Dalgalanan piyasa şartlarında; Kaliteli ve Ekonomik boya gruplarında standart üretim politikamızdan vazgeçmeyip, ayrıcalığımızı ; müşterilerimize daha iyi hizmet, geniş renk seçeneği, zamanında teslim ve müşteri isteklerini dikkate almak suretiyle göstermeye çalıştık.... Genişleyen müşteri portföyü ve büyüyen üretim kapasitesi bizlere : hedeflerimize doğru yol aldığımızı gösterdi. Su bazlı ürünlerdeki geniş yelpaze ile 2002 yılının ikinci yarısında solvent boya üretimine başladık.... Seçiminizi doğru yapın kârlı çıkın politikamız ile daha geniş kitlelere, ürünümüzün KALİTE = EDER ilişkisini izah ederek, dürüstçe, ve en önemlisi tüm ürünlerimizin arkasında olarak ulaşmak istiyoruz... Bizlere vermis oldugunuz destek ve ilgi ile herkesin arzuladigi bir renk biçimi üretmek, bizim görevimiz oldugu kadar sizinde hakkiniz diye düsünüyor, teknolojik gelismelere ayak uydurarak ihtiyaçlariniza karsilik vermeyi bir borç olarak görüyoruz..

Dema Boya, founded in 1997, has taken its first steps in paint business field with water based products. We tried to show our privilege to our customers considering their wide paint range, delivery on time, better services demands without giving up our standard quality and economical paint groups. Increasing customer numbers and growing production capacity enabled us to see we are on right way on this business. We started to manufacture Solvent paint in the middle of 2002 with wider range of water based products. By our slogan; make your decision well, make profit, we want to reach many people by showing our quality concept, honestly and backing of products. We think it is not only our duty to manufacture wide range of colors but also your right and we are trying to keep up with technolocigal improvements to meet your expectations

Baufarben   [Git »]

DEMAK DEĞİRMEN MAKİNALARI İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Şirketimiz, 1976 tarihinde Mustafa GÜLSÜM tarafından Demak Makine olarak kuruldu. Bu tarihte şirketimiz sadece değirmen makineleri üzerine çalışıyordu. 1991 yılına gelindiğinde ise, değirmen makinelerinin yanı sıra et kesim makineleri üretimine başladı. Artık şirketimizde hem değirmen hem de et makineleri üretimi yapılıyordu. 1997 yılında iyice genişleyip tescilli Demak Makine Sanayi halini aldı. Su an hala, değirmen makineleri ve et makineleri üretimine devam etmekteyiz. Bunun yanı sıra, yeni mezbahane oluşumu ve mezbahanelerde yenileme yapmaktayız.

Our firm was established by Mustafa Gülsüm in 1976 as DEMAK MACHİNE. In that date, our firm was only working on the mill machines. When the year of 1991 came, it started the product of slaughter machine as well as the mill machines. Then the product of both the mill and the slaughter machines were being made in our firm.It became the registered Demak machine industry expanding pretty well in1997.We are still continuing the product of the mill machines and the meat machines at the moment.In addition,we are making the formation of new slaughterhouse and the renewal in slaughterhouse

Herstellung von Mühlenmaschinen und Rindsägen (Messer)   [Git »]

DEMİRCİ TRAFO-ELEKTRONİK

  [Git »]

DEMİRKOL DEMİR TİCARET- ALİ DEMİRKOL

Platina Saç Kesme Ve Şekillendirme İşleri.

Sheet cutting and forming

Platinblechgestaltung und Formung   [Git »]

DEMİROĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ HIRDAVAT İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Sunta Mdf Kaplama İmali.

Production of medium density fibreboard (mdf) and fiberboard

Herstellung von Holzfaserplatten aus MDF Furnitur   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |