KONYA FIRMALARI - LISTE 22

ÇİFTSAN BOTANİK VE AYDINLATMA TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

Bahçe Aydınlatma Armatürleri İmali

Production of garden lighting fixture

Herstellung von Gartenbeleuchtungseinrichtungen   [Git »]

ÇİFTSAN DÖKÜM İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ VE TARIM SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Muhtelif Döküm İmali.

Miscellaneous casting

verschiedene Gußarten   [Git »]

ÇİFTYILDIZ MERMER MAKİNALARI İNŞAAT OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Çiftyıldız , 1960 yılında Konya Motorlu Taşıtlar Sanayisinde ilk olarak hidrolik pres daha sonra mermer sektörüne giriş yapan Çiftyıldız kuruluşundan bu güne kadar her yıl büyük gelişme göstererek üretim kapasitesini artırdı. 1998 yılından itibaren, daha iyi koşullarda ve daha verimli üretim yapabilmek amacıyla fabrikasını, Özel Büsan Organize Sanayisinde 3.000 m²’lik modern tesislerine taşıdı. Çiftyıldız iç piyasaya yönelik amacını; mermer sanayicisinin ihtiyacı olan mermer ekipmanlarını, yüksek fiyatlarla, yurt dışından karşılamasına çözüm getirmek, sanayicilerin beklentilerini karşılayacak ölçüde kaliteli makineler üretmek olarak belirlemiştir. Bunun yanı sıra, üretilen makineleri uygun fiyatlarla kullanıcılarına vererek, hem sanayicilerin ihtiyaçlarına ekonomik ve kaliteli çözümler üretmekte, her yıl artarak gerçekleştirdiği ihracat hacmi ile de ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Çiftyıldız, sektördeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, son teknolojileri üretimine yansıtmaktadır. Ürettiği makinelerde PLC otomasyon sistemini kullanarak, müşterilerine büyük kolaylık sağlamaktadır.

Çiftyıldız first started too produce hydraulic pres and then to producu universal hathe in 1960 in the Konya Motorized Vehicles Industry. Çiftyıldız increased its production capacity by showing a big development every year since its establishment date entering into the marble sector after a period of time. In order to producure more productive under the better conditions, it moved its factory to 3.000 m² modern establishment in Özel Büsan Organize Sanayi Bölgesi from 1998. Çiftyıldız determined its target towards domestic market; to solve the problem of covering the marble equiment needed by the marble industrialsts from abroat with high prices and to produce quality machines that will meet the expectations of industrialists. In addition to requirments volume increasing every year by supplying the producd to the users in proper prices. Çift yıldız reflect the latest technologies to its productions by continuously following the technological developments it the sector. It provides a big ease for its customers by using the PLC automation system in the produced machines. To response the requirments productively requires to consider needs customers and use facilities.

Herstellung von Marmorbrechmaschinen   [Git »]

ÇİMENÇED ÇEVRE DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK TİC. LTD. ŞTİ.

  [Git »]

ÇİTAŞ TARIM ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ

  [Git »]

ÇOBANOĞLU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Çimento,Harç Makinalarının,Dirseklerinin İmali. Ve Lift İmali.

COBANOGLU Automotive Trade Co. Ltd, who is engagded in production of spare parts for concrete Pumps and Heavy Duty Machines, has been serving, for more than many years, to the Internal Markets and in particular, Foreing Markets. It has already proven its quality through great Experience acquired by means of manufacturing activities performed for long years, with its dynamic, well-trained personnel. COBANOGLU Automotive offers the accustomed consumers the spare parts for the concrete pumps and working machines of the leading manufactures of the world, under most suitable terms and conditions. Having made known its name and reputation abroad beside the domestic markets, through its achievements and realiability in manufacturing business, COBANOGLU Automotive has been rendering good services to many foreign countries, mainly being to Europe, another middle east countriest. Our firm has adopted as its main goals to practice always its principle of never conceding product quality in manugacturing stage either, which is an established princible of the Firm; to import, at even high cost, the materials that have crucial significance in production, instead of taking the course of cheap material supply, so as to keep its high quality always at the zenith. COBANOGLU Automotive, which continues its manufacturing activities at KONYA BUSAN Private Organized Industrial site, keeps selling the spare parts it makes at the same location, too .

Zement und Pflastermaschinen   [Git »]

ÇÖĞENLER YEMCİLİK TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE PETROL ÜRÜNLERİ TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

120 yillik bir tecrübe... 120 yildir hiç degismeyen günümüz teknolojisi yakalamis, 1883 yilinda kurdugumuz imalathanemiz simdi günümüz teknolojisini yakalamis, hijyenik kosullarda üretim yapan, modernizasyonuyla ve genis urun yelpazesiyle turkiye\'nin dört bir yanina hizmet veren bir marka olmustur. Nesilden nesile hiç degismeyen tadi ve hergeçen zaman kendini biraz daha yenileyen çesitleri ile siz degerli müsterilerimizin begenisine sunuyoruz. Köklü bir geçmisi olan ÇÖGENLER HELVA; Türkiye\'nin ilk tahin üreticisi olmanin yaninda yillardir hiç degismeyen o güzel tadini, yüksek besleyici degeri olan özel yetistirilmis susamlardanalmaktadir.

Production of mixed feeding

Herstellung von Mixtierfutter   [Git »]

ÇSB CİVATA SOMUN HIRDAVAT TARIM SAN VE TIC LTD STI

CIVATA SOMUN IMALAT VE SATIS

  [Git »]

ÇUM-SAN ÇUMRA GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Un İmali.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

DAĞSAN SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC.A.Ş.

Güneş enerjisi alanında 1979 yılından beri AR-GE ve üretim çalışmalarını sürdüren Firmamız DAĞSAN SOLAR SAN ve TİC A.Ş oteller, toplu konutlar, hastaneler, okullar, yurtlar, fabrikalar ile villaların ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılıyor.Estetik görünümlü, uzun ömürlü, yüksek verimde çalışan TSE ve Almanya TÜV belgeli Güneş Enerjisi Sistemlerimiz sektörde her zaman öncü konumunu üstlendi.Son zamanlarda artan dik depolu ve metal ağırlıklı, kalitesiz güneş enerjisi sistemleri, maalesef çatılarımızı kirleten metal çöplüğüne dönüşerek şiddetli iklim şartlarında hayatımızı tehdit etmektedir. Estetikten uzak bu görüntülere dur dememizin zamanı geldi.

Solar energy collectors and ventilation production

Herstellung von Solarenergie Kolekktoren und Lüftungssystemen   [Git »]

DALİ AMBALAJ GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Dünya ticaretinde ilkleri hedefleyerek Konya, Türkiye Merkezli kurulan DALİ AMBALAJ, profesyonel ve dinamik kadrosuyla Konya’daki üretim tesisi ile İstanbul ve Mersin şehirlerinde faaliyet gösteren, geniş iş ağına sahip bir üretim firmasıdır. Firmamız Rotogravür baskı alanındaki faaliyetlerine, Konya Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olan fabrika binsaında yıllık 5.600 TON kapasitesi ile devam etmektedir. Grafik tasarım departmanımızda müşteri memnuniyeti ön planda tutularak farklı ve seçkin örnekler sunulmaktadır. Bu çalışmalar DALi AR-GE laboratuarlarında desteklenerek, müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ambalaj ve gıda sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesiyle DALİ AMBALAJ GIDA SANAYİ dünya ticaretinde geniş iş ağına sahiptir. Hali hazırda Endonezya, Malezya, Rusya, Özbekistan, Ukrayna, Romanya, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan, Zaire (Kongo Demokratik Cumhuriyeti), Zimbabwe, Bahreyn, Bangladeş, Botswana, Birleşik Arap Emirlikleri, Beyaz Rusya(Belarus), Afganistan, Cezayir, Kamboçya, Kiribati, Kuzey Kore, Lübnan, Malavi, Moldova, Nepal, Paraguay, Papua-Yeni Gine, Sierra Leone, St.Vincent Grenadies, Suudi Arabistan, Uganda, Orta Afrika Cumhuriyeti, Mali, Libya, Gürcistan, Cape-Verde, Dominik Cumhuriyeti, Angola, Bhutan, Fas, Fildişi Sahili, Gana, Hindistan, Mısır, Yunanistan, Malta, Romanya, Slovenya, Singapur, Tunus, Umman ve Zaire’deki güçlü ve güvenilir bağlantılarıyla, uluslararası ticaretin alım, satım, dağıtım ve acentalık dallarında dünya çapında hizmet vermektedir.

Dali Ambalaj is a leading manifucturing import/export company which has production facilites in Konya and operations in İstanbul, Mersin and Gaziantep with its professional team and aims which are focused on international trade standarts. Our company has 5.600 Ton/year capacity in Rotogravur printing sector on its 13.000 m2 outdoor and 6.100 m2 indoor production facility. Our Graphic-Design department provides unique and perfect designs focusing on customer satisfaction. Dali Ambalaj, also has a wide business network on all around the world by its experience in Packaging and food industry over 10 years. Dali Ambalaj provides buying,selling, distribution and agency services in Indonesia, Malesia, Russia, Ozbekistan, Romania, Kazakhistan,Tajikistan, Kırghızistan, Zaire, Zimbabwe, Bahrein,Bangladesh,Botwana,United Arab Emirates, Belarus, Afghanistan ,Algeria,Cambodia, Kiribati,North Korea, Lubnan, Malawi. Moldova, Paraguay, Papua New Guinea, India, Egypt, Greece, Malta, Slovenia, Singapore, Tunusia, Oman and Zaire.

Druckerei   [Git »]

DALSAN OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Dalsan Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 1989 yılında Muammer DALKIRAN ve Ömer DALKIRAN tarafından kurulmuştur. Konya İli, Karatay ilçesi, Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesi Kosgeb Cad. 7. Sk. No:10 da ki adresinde 1100 m2 kapalı alan, 400 m2 açık alanı olan toplam 1500 m2 de üretim ve kontrolünü gerçekleştirmektedir. CNC, PLC ve Nümerik kontrollü tezgahlarda 318 değişik araç motoruna ait motor supap bagası, ön yanma odası ve supap gaydı üretimini gerçekleştiren şirket, üretimlerinde uygulanan bütün prosesleri kendi bünyesinde yapmaktadır. Türkiye'de ilk hassas döküm tekniğini ve yüksek teknolojiyi kullanarak seri üretime geçen ilk kuruluştur. Kısa sürede yurtiçi pazarının % 60 'ına hitap etmekte ve montaj firmalarının önemli oranda ihtiyacını karşılayıp, Avrupa, Amerika ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yaparak otomotiv sektöründe Dünya çapında üretim yapan bir şirket olma konumuna gelmiştir. Üretim ve kontrolünü 15 kişilik Deneyimli kadrosu, yüksek performansı ile Dünya çapında ileri teknoloji ile donatılmış tesislerinde kaliteden ödün vermeden kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktadır. Yıllık 1.000.000 adet Motor supap Bagaları, 200.000 adet Ön Yanma Odası ve 2.200.000 adet Supap Gaydı imalat kapasitesine sahip olan şirketimiz her türlü ağır dizel, Deniz Motorları, Lokomotif Motorları, dizel, benzinli, iş makinası, kamyon, çekici, traktör, binek otomobil, kamyonet vb. araçların supap bagası, supap gaydı ve ön yanma odası imal ederek pazarlamaktadır. ÜRÜN PORTFÖYÜ Üretimi ve pazarlaması gerçekleştirilen 318 adet değişik marka ve modeldeki otomobil, kamyon, kamyonet, traktör, otobüs ve iş makinaları: BMW, Cummis, Caterpillar, Daf, Fiat, Ford, KHD, Komatsu, Landrover, Man, Mercedes, Massey Ferguson, Perkins,Renault, Scania, Volvo ve diğer araç grupları.

Muammer Dalkiran and Ömer Dalkiran have founded Dalsan Automotive Industry and Trade Limited Company in 1989. The firm realizes its production and controlling in totally 1500 m2 area that is consisted of 1100m2 closed area and 400 m2 open area at the address of Büsan Private Organized Industrial Zone, Kosgeb Street 7.Road, No: 10 The firm realizes the production of Engine Valve Seat Insert, Pre Combustion Chamber and Engine Valve Guide that belongs to 318 different vehicle engines in the CNC, PLC and numeric controlled workbenches makes all of the processes implemented in their production in structure of itself. The firm is the first foundation that passes serial production by using first technical of precision casting and high technology. It is being addressed 60% of internal market in short term and referred the requirements of assembly firms at important rate. It has been a firm that produces in the sector of automotive by exporting the countries of Europe, America and Middle East. The firm presents qualified and fast solutions with for 15 experienced persons and high performance without giving any compensation from its quality in the organization equipped with advanced technology world widely. Our firm that owns annually 1 000 000 Engine Valve Seat Insert, 200 000 Pre Combustion Chamber and 2 200 000 Engine Valve Guide manufacturing capacity markets Engine Valve Seat Insert, Pre Combustion Chamber and Engine Valve Guide of all kinds of heavy diesel, Sea Engines, Locomotive Engines, diesel, patrolled, construction machine, truck, pulling, tractor, mount automobile, small truck etc. PRODUCT PORTFOLIO 318 different brands and models of automobiles, trucks, small trucks, tractors, busses and construction machines that have been realized production and marketing: BMW, Cummis, Caterpillar, Daf, Fiat, Ford, KHD, Komatsu, Landrover, Man, Mercedes, Massey Ferguson, Perkins, Renault, Scania, Volvo and other vehicle groups.

Herstellung von Ventilen und Ventilteilen   [Git »]

DAMAK GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Pasta Ve Bisküvi İmali.

Pastry and biscuits production

Herstellung von Kuchen und Keksen   [Git »]

DAMLA OFSET MATBAACILIK VE TİCARET A.Ş.

Muh.Matbaacılık İşleri

Press

Verschiedene Druckleistungen   [Git »]

DAMLA OFSET MATBAACILIK VE TİCARET A.Ş.

1984 yılında Konya'da kurulan işletme,1993 yılında anonim şirkete dönüşmüştür. Halen, sezonuna göre 60-80 arasında personel sayısına ve kendi kategorisinde küçümsenmiyecek bir üretim gücüne sahiptir. Siparişe göre basım ve ciltleme işlerinin yanında sert kapaklı ve yumuşak kapaklı kitap dergi basımları, ajanda, takvim üretimi ve çok değişik şekilde hazırlanmış, farklı sektörlere hitabedebilecek kartela ve hediyelik ürünler üretip pazarlamaktadır.

  [Git »]

Damla Plast

  [Git »]

DAMLA-PLAST SULAMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Dünya coğrafyasında var olan üretim kaynaklarının giderek azaldığı ve bu durumun önemli bir sorun haline dönüştüğü görülmektedir. Dünya nüfusundaki artış, toplumların insan hayatıyla doğrudan ilgisi olan beslenme ihtiyaçlarını karşılamakta sıkıntılar çekmelerine yol açmıştır. Tüm dünyada olduğu gibi gelişmekte olan ülkemizde hızla artan nüfusumuzu bugün ve gelecekte besleyebilmemiz için tarımsal üretimi geliştirmek ve hızlandırmak zorundayız. Ülkemizde tarımsal üretime açılacak yeni araziler kalmadığı gibi birim alandaki verimi artırmak için her damla suya ihtiyaç vardır. Ülkemiz su zengini bir ülke olmamasının yanısıra su kaynaklarının yalnızca %25'ini kullanabilmektedir. Yeraltı ve yerüstü su kaynaklarının geliştirilip değerlendirilmesi 22 milyon çiftçimizi yakından ilgilendirmektedir. Doğal kaynakların tarım teknolojisinde kullanılması sulama sistemlerinin gelişmesine zemin hazırlamıştır. Sulama sistemleri uygun bir zamanda ve uygun bir metotla kullanıldığında çiftçinin, toprağın ve bitkinin dostu olabileceği gibi bilinçsiz kullanıldığında düşmanıdır. DAMLA PLAST A.Ş. uzun süre yaptığı tutarlı ve gerçekçi saha araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrasında plastik sanayinin bir çıktısı olarak değil, sulu tarım alanında plastik sanayinin ulaştığı en son teknoloji olan damla sulama sisteminde doğrudan üretim hamlesini gerçekleştirerek, Türkiye'nin tahıl ambarı olan şehri Konya’da 03.09.2002 tarihinde kurulmuştur. Bu bağlamda şirketimiz, yuvarlak çaplı damla sulama borularının üretimiyle alanında uzmanlaşmış, iddialı konuma gelmiş ve bölgesinde tek olma özelliği ile ulusal ve uluslararası alanda kendisine önemli ticari sorumluluklar yüklenmiştir.

All the naturel resources on the world is decreasing and this situation is becoming an important problem. The growth of the human population makes finding food more difficult for all the countries. We are running out of agricultural fields and we need every drip of water to increase the efficiency in agriculture. Just like the other developing countries, to guarantee our future, we must improve, develop and accelerate our agricultural production. As known, we are using naturel resources in the agricultural technology. So that, texhnologies of watering is very important. If you use this technology consciously, you will save time and money. If not, this technology will become your enemy. DAMLA PLAST, INC. is established on 3rd September 2002 in Konya which is the cereals storehouse of Turkey. Damla Plast started direct production because we have quite experience and R&D events in the fields. We assume Drip Irrigation is not a subsector of plastic Industry, it is one of the highest level in agricultural technologies. Our company became one of the sector leader in International and Regional Market in producing Drip Irrigation Pipes and we shoulder the responsibility of being a leader.

Bewässerungsysteme   [Git »]

danışman

  [Git »]

DAPAŞ BOYA KİMYEVİ MADDELER ÜRETİM TİCARET VE PAZARLAMA A.Ş.

1939 yılında, DERVİŞ DAVER nalburiye ticaretiyle firmamızın ilk kuruluşunu gerçekleştirmiştir. 1972 yılında ticari faaliyetlerini kurumsal şirket haline dönüştürerek devam etmiştir. 2000 yılı sonlarına dek mağazacılık anlayışıyla ticari yaşamını sürdürür iken, 2001 yılı başından itibaren sanayici kimliğini taşımak üzere, DAPAŞ COLOR LINE markası ile oto tamir boyaları, genel sanayi boyaları ve inşaat boyaları üretimine, ve yelpazesini daha da genişletebilmek için araştırma-geliştirmeye önem vererek çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir.

The original company was founded bu Derviş Daver in 1939. In 1972 the firm metamorphosed into an institution in todays terms. Shop style marketing went on until the end of 2000, when DAPAŞ COLOR LINE brand of car refinishing and general industry products was introduced as a result of developing industrial relationships. Decorative paint production followed shortly, in 2002. The company continues expand its product range, placing a lot of effort in research and development.

Farbenherstellung   [Git »]

DAYILAR MAKİNA;santrifüj,santrafiş pompa,Santrafüj imalatı Konya

DAYILAR MAKİNA;döküm merdane,ikiz döküm merdane,sabit kürüm,kürüm,kombi kürüm,su tankeri,su römorgu,mazot tankeri,mazot römorgu,traktör su römorgu,su römorgu fiyatları,mini traktör römorgu,mini römorg,çapa motoru römorgu,tesviye küreği,pancar selesi,saman selesi,yükleme çubuğu,traktör kepçesi,hidrolik traktör kepçesi,mini römorg fiyatları,su römorgu fiyatları,Santrafüj,santrifüj,santrafiş,Santrafüj pompa,santrifüj pompa,santrafiş pompa,Santrafüj imalatı,santrifüj imalatı,santrafiş imalatı,Santrafüj fiyatları,santrifüj fiyatları,santrafiş fiyatları,Santrafüj video,santrifüj video,santrafiş video,tek kademeli Santrafüj,tek kademeli santrifüj,tek kademeli santrafiş,sehbalı santrafüj,traktörle çalışan Santrafüj,traktörle çalışan santrifüj,traktörle çalışan santrafiş,satılık santrafüj,satılık santrifüj,satılık santrafiş,Santrafüj imalatcı firmaları,santrifüj imalatcı firmaları,santrafiş imalatcı firmaları,

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |