KONYA FIRMALARI - LISTE 21

Çekirdekci Toptan Züccaciye

Türkiye/Konya'da toptan mutfak eşyaları satışı ve ithalatı ile iştigal etmekteyiz. Grandeur Non-Stick Process, Waybe Non-Stick Process Savaşan Enamel Kitchenwares ve Gizem emaye ürünlerin toptan satışını yapmaktayız.

We are an wholeseller and importer in Konya/TURKEY for enamel kitchenwares.

  [Git »]

ÇELEBİ HİDROMAKS MAKİNA VE OTOM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

  [Git »]

ÇELEBİ HİDROMAKS MAKİNA VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Hidrolik Pompa İmali.

Hydraulic pump production

Herstellung von hydraulischen Pumpen   [Git »]

Çelik Hortum

  [Git »]

ÇELİK KAUÇUK VE PLASTİK HORTUM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Kauçuk Ve Plastik Hortum İmali.

Rubber and plastic hose production

Herstellung von Kautschuk und Plastikschläuchen   [Git »]

ÇELİK-EL TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Tarım Makinaları,Hayvancılık Ekipmanları (Yem Karma Makinası,Katı Gübre Dağıtma Makinası Ve Yem Maki

Celik El Agricultural Machinery Co., Ltd. has been started production in Bogazliyan county of Yozgat in 1965. Our company, which started plough production at once, added cultivator production in the production range by 1985 and entered the development period. Our company moved its production facility to an industrial city Konya in 1992 where to follow the technology is easier and to be able to produce new kinds of machinery. Our company continued production of cultivators and helixes in different sizes in Konya till 1998 and as automation equipment needs emerged in the stock breeding sector, our company changed its priorities in production program and started to produce multi functioned combine machines as well Single Row Maize Silage Machinery, Drum Grass Mowers, Grass Silage Machinery.

Landmaschinenbau   [Git »]

ÇELİKSAÇ ZİRAAT MAKİNALARI SANAYİ KOLL.ŞTİ.İSMAİL BÜYÜKDOĞAN VE ORTAKLARI

1964 senesinde kollektif şirket olarak kurulan firmamız, uzun yıllardır Türk çiftçi ve köylüsüne hizmet etmeyi kendisine bir borç olarak bilmektedir. 45 seneyi aşkın zamandır Çeliksaç adını, dünya markasını ve amblemini hem Türkiye hem de dünyaya duyurup tanıtmayı başarmıştır.2007 senesinden beri Konya 2.O.S.B. Evrenköy caddesinde imalatlarına devam etmekte olan firmamız yılların tecrübesiyle, günümüz teknolojisini birleştirerek en mükemmeli yakalamaya devam etmektedir.5000 m2’si kapalı, 19000 m2’si açık fabrika alanına sahip olan firmamız; çevre sağlığı ,iş sağlığı ve güvenliği kurallarına bağlı kalarak, kaliteden asla taviz vermeden dürüstlük ve güvenilirliği kendisine ilke edinmiş bir şirkettir.Yıllık 2000 ton saç işleyen ve üretime sokan firmamızın hedefi; kapasitesini artırarak her zaman Türk çiftçi ve köylüsünün yanında olmak ve ülke ekonomisine daha uzun yıllar hizmet etmektir

Agricultural tools and machines, steel disc production

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen (Stahldiskus)   [Git »]

ÇELKON ÇELİK KONSTRÜKSİYON SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Çelik Kostrüksiyon,Sac Kesim Ve Şekillendirme

Steel construction(frame), sheet cutting and forming

Stahlkonstruktion   [Git »]

ÇESGEM ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

Firmamız 2009 yılında PROSAFE ismi ile hizmet sektörüne adım atmış olup, 2011 yılından itibaren ÇESGEM ismi ile de İş Güvenliği ve Çevre konularında uzman kadrosuyla faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Çevre Bakanlığının ve Çalışma bakanlığının Türkiyede bulunan sanayi işletmelerinden istemiş olduğu tüm çalışmalar konusunda müşterilerine hizmet veren firmamız, İhtiyacı olan tüm işletmelere gereken danışmanlık eğitim ve mühendislik hizmetlerini eksiksiz olarak sunmaktadır.

In 2009, Our firm has been started it’s services about Environmental Engineering and Healt and Safety Management,under the name of PROSAFE. Our firm name has been changed to the other name wich is ÇESGEM in beginnig of 2011. Our firm desires to services all companies perfectly with its Professional staff in Turkey about issues which are requested Ministry of Labor and Social Security and Ministry of Environment and Forest.

  [Git »]

ÇETİK ISISAN

ÇETİK ISI SANAYİ, ileri teknoloji, güçlü öz sermaye, yüksek insani değerler ve uluslar arası normları temsil etme misyonundadır. Her biri konusunda uzmanlaşmış, profesyonel bir ekip tarafından yönetilen ve son yıllarda kurumsallık konusunda da büyük adımlar atmış olup, üretiminde teknolojinin son imkanlarını kullanarak güvenli, ekonomik, verimli ve patentli geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’de aranan marka haline gelmiştir. Verimlilik ve kalitesini CE, TS EN ISO 9001:2000, TSE, UKR-SEPRO, GOST-R belgeleri ve Üniversite verimlilik raporları ile kanıtlayan ÇETİK ISI SANAYİ, kaliteli üretimi sayesinde ülkemizle sınırlı kalmayarak Güney Amerika, Avustralya, Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya bölgelerinde 50’i aşkın ülkeye ihracatını her geçen gün arttırarak devam etmektedir.

As we ÇETİK ISI SANAYİ, our main goal is, representation high technology, strong capital stock, high humane asset and international norm . This manufacturing can be make each one expert and professional team, be use the last technology. Therefore, economic, safety and with patent large product range, to become, request brand in Turkey . Productivity and quality of CE, EN ISO 9001:2000, TSE, UKR-SEPRO, GOST-R, EAC -TR TS certificate and university efficiency with reports proving ÇETİK ISI SANAYİ,cause of high quality production , not limited with our country ; in South America, Australia, Europe, Middle East and Central Asia regions, more than 50 countries exports to the continues every day.

  [Git »]

ÇETİK ISITMA SOGUTMA SİSTEMLERİ İNŞAAT GIDA VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Isıtma Ve Soğutma Sisitemleri İmali.

Heating and coolind systems production

Heiz- und Lüftungssysteme   [Git »]

Çetin Dişli ve makina sanayi ticaret a.ş

Dişli Makina Yedek parçaları üretimi paslanmaz çelik döküm,ni hard döküm, manganlı çelik döküm

gear and spare parts, stanliess stell casting,manganese casting, ni-hard cassting,1.4848,1.4823,1.4810 casting

Edelstahlguss 1,4301,1.4404,1.4034,1.4057 kessel rost 1.4848,1.4823,1.4865 Mangan-Stahlguss   [Git »]

ÇETİNER MÜZİK YAPIM LTD.ŞTİ

FİRMA HAKKINDA Konya Folkloru ve Kültürü çok zengin, farklı renk ve motiflerle bezenmiş bir kaynaktır.Bu kültür yaşamalı, yaşatılmalıdır diyerek 1976 yılında ELİF Kasetçilik olarak müzik yapımcılığına başlayan firmamız Konya kültürü ve folkloru üzerine çalışmalar yapmış, 1986 yılında ÇETİNER MÜZİK YAPIM LTD.ŞTİ.olarak isim değiştirmiş ve çalışmalarına bu isim altında devam etmektedir.Firmamız bu güne kadar çeşitli sanatçılarla Konya’mızın Kültürünün gelecek nesillere aslına uygun olarak taşınmasına vesile olmaya çalışmıştır. Firmamız Sesli ve görüntülü yayıncılık alanında yapmış olduğu eserlere 2010 yılında yapmış olduğu çalışmalarla MEVLÂNA CELALEDDİN-İ RUMİ adlı eserimizi DVD formatında Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Farsça, Japonca ve Rusça olarak 9 ayrı dilde yayınlamıştır. Firmamız ayrıca KONYA & MEVLÂNA adında Konya’nın tanıtımına uluslararası boyutta katkı sağlayacak Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca olarak 6 ayrı dilde kitap yayınlamış, Kartpostal (12 dilde), Poster ve 3D Anahtarlık üretimi ile Konya’da turizm yayıncılığı alanında hizmet etmektedir. Bu yolda uzun süren yorucu ve araştırarak yaptığımız çalışmalarımıza ilk Konya folkloru ve özgün müzik ile başlayıp daha sonra Konyanın asıl kültürü olan tasavvuf müziği (sufi music) tarzındaki çalışmalarımızla repertuarımızı genişlettik. Konya Kaşık Ekibi Hasan KAYA, Ramazan KOYUNCU, Mustafa KONYALI, Mehmet KAYIK, Kazanova, Cafer ÖZDEMİR,Bestekar SALİHİ gibi Konyamızın güzide sanatçılarının Yapım dağıtım ve organizasyonlarıyla hizmet vermekteyiz. Özgün Müzik, Sufi Müzik ve Enstrumental tarzında Ozan NİHAT, Levent İTEZ,Şekip SAYIK,Ali TOPRAK, Süleyman YARDIM,Cahit NAZLI,Ahmet ÖZGÜL,Halit ARABOĞLU gibi sanatçılarımızla yaptığımız eserlerle Türkiye sınırlarını aştık.

  [Git »]

ÇETİNERLER DEĞİRMEN MAKİNALARI DEĞİRMENCİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

\"Uzman bir ekiple , istikrarlı bir şekilde sürekli büyümeyi hedefleyen firma… İnsanların temel besin ihtiyaçlarının başında yer alan un ve unlu mamullerin elde edilmesi işlemi ve bu mamullerin uygun tesislerde üretilmesi; ancak uzman çalışanların denetiminde modern bir teknolojiyi kullanarak gerçekleşir. 1972 yılında Değirmen Makineleri sektöründe müşteri beklentilerine tam anlamıyla cevap veren bir firma olarak faaliyetlerimize başladık. Kuruluşumuzdan bugüne kadar en kaliteli hizmeti vermek için çalışma prensiplerimizden ödün vermedik ve üstün teknoloji destekli ekonomik üretimimizle müşterilerimizin tercihine layık olmaya çalıştık. 21. yüzyılda teknolojik gelişmelere ve değişimlere sürekli olarak öncülük eden ....\"

Complete milling machines and portable milling machines production

Herstellung von kompletten Mühlenmaschinen und Fahrbaren Mühlenmaschinen   [Git »]

ÇETİNKAYALAR TARIM MAKİNALARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ

HARMAN MAKİNALARI ÜRETİMİ

MANUFACTURING AGRICULTURE MACHINES , MULTI PURPOSE THRESHER

Erntemaschinen MANUFACTURING   [Git »]

ÇETİNTAŞ KUNDURACILIK TEKSTİL VE GIDA MADDELERİ ALIM SATIM PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Deriden Mamül Ayakkabı İmali.

Leather shoe production

Herstellung von Lederschuhen   [Git »]

çevik ayakkabı

merdane,zenne ve garson ayakkabı imalati ve toptan satışı

  [Git »]

ÇINAR BAHARAT VE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Baharat,Meyve Özü,Bitkisel Çayların İmalatı Ve Paketlenmesi.

Spice,pulp and vegetable tea production and packaging

Gewürze, Mark und Teepflanzeherstellung und Verpackung   [Git »]

ÇINAR kiralık vinç oto kurtarma Konya

ÇINAR;oto kurtarma,kiralık vinç,kurtarıcı vinç Konya,kurtarıcı çekici Konya,Konya vinç,vinç kiralama Konya,oto çekici,acil çekici,çekici hizmeti Konya,oto çekme,Konya yol yardım,otokurtarma,yol yardımı Konya,araç kurtarma,kiralık vinç,oto kurtarıcı,araç çekme,oto çekici,araç kurtarıcı,oto kurtarma,kiralık vinç,kiralık vinç Konya,Konya kurtarıcı,Konya kurtarıcı vinç,konya kurtarıcı firmaları,konya kurtarıcı vinç,kurtarıcı firmaları firma rehberi,kurtarıcı firmaları,konya vinç,konya kurtarma,konya çekici,vinç kiralama fiyatları Konya,kiralık vinç Konya,oto çekici,oto çekme,araç çekme Konya,konyada kiralık vinç,Konya vinç kiralayan,kiralık sepetli platform,sepetli platform kiralama,platform kiralama,kiralık vinç platform Konya,konyada oto kurtarma

  [Git »]

ÇIPA İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş.

Baharat kahvaltıda, yemekte, salatada, lezzetin sağlığın sembolüdür.Baharat yemeğe hem hoş görünüm, hemde lezzet katmaktadır. Her baharatın kendine özgü kokusu tadı vardır. Iştah açtığını ve hazmı kolaylaştırdığını bilmeyen yoktur. 1979 yılında baharat ve baharat çeşnili ürünler ile üretime başlayan ÇINAR BAHARAT A.Ş. ,ÇINAR MARKALI BAHARAT ürünleri,KONTAT , FURU ve ÇINARALTI MARKALI Alkolsüz aromalı içecek tozları ile tüketiciye ulaşmaktadır. ÇINAR BAHARAT A.Ş. çeyrek asırlık tecrübesi, kalitesi, uygun fiyatı ve zengin portföyü ile sektördeki payını artırarak bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Tüm çeşitlerini tüketici için bir keyif haline getiren Çınar, yeni damak alışkanlıklarının oluşmasında öncü olmuştur. çalıştığımız firmalardan alınan satış sonuçlarına göre müşterinin ilk tercihi "ÇINAR" markalı ürünler olmuştur. Ürünlerimiz el değmeden hijyenik ortamda tam gramajında, standart olarak TÜRK GIDA KODEKSINE uygun üretilmektedir. Laboratuarda test edilerek alınan ham maddelerden, üretilen ürünlere, gösterilen titizlik ve özenin müşterilerin beklentisi doğrultusunda olması sağlanmıştır.Çınar ilk gün olduğu gibi bu günden sonrada en iyiyi ve en güzeli sunmak için sizlerin yanında olmaya devam edecektir.

Coffee and spice packeting and production

Kaffee und Gewürze   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |