KONYA FIRMALARI - LISTE 20

Concept Bilişim ve Organizasyon Hizmetleri

Bilişim alanında bilgisayar parca onarımı bilgisayar ve oem parca satısı, veri kurtarma hizmeti kablolu kablosuz ağ kurulumu guvenlik sistemleri kurulumu organizasyon alanında konser tiyatro konferans toplantı düğün organizasyonu

  [Git »]

CONTA-SAN CONTA SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Otomotiv Contaları İmali.

"Manufacture and trade company was established in 1979 to serve the auto assembly industry in TURKEY and has maintained systematic growth ever since, to reach its current position as a leading firm in its field. Having a production area of 1700m2 on 6000m2 of land. CONTASAN LTD. POWER GASKETS continues to produce quality products according to the precise specifications and has be come a trademark of quality both locally and internationally. CONTASAN LTD. POWER GASKETS has been successfully exporting %85 of its production to Middle East, African countries, China, Europe and American countries since 1984. Our products have been awarded quality certificate issued by the Turkish Standards Institute and also our company have ISO 9001:2000 TÜV certificate since July 2004. CONTASAN LTD. POWER GASKETS is equipped with the latest technology, highly skilled management and staff with fully computerized inventory systems dedicated to solving the customer problems. If your problem is engine and if you need gasket..."

Herstellung von Fahrzeugdichtungen   [Git »]

COS DİNGİL OTOMOTİV NAKLİYE VE SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

İlave Dingil İmali.

GULKAR DINGIL SANAYI who was established in 1998 changed its name as Cos Axle in 01.01.2005. Cos Axle, has been manufacturing axles and Axle Equipments in Konya at Büsan Private Industry area.( 24 rim converse shears, 10 lug converse shears axle, pilot axle, 24 rim axle, axle group with air suspension, axle group with mechanic suspension...)Our turn over is ~2,5 million Euro with 30 expert personnel.

Herstellung von Zusatzachsen   [Git »]

CSB CIVATA SOMUN

SICAK DÖVME CIVATA,SOMUN,ANKRAJ,U BOLT VS.BÜTÜN BAĞLANTI ELEMANLARI ÜRETİMİ.

  [Git »]

ÇAĞ GIDA ANBALAJ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Polipropilen Torba İmali.

Production of (polipropilen) bag

Herstellung von Polypropilenbeutel   [Git »]

ÇAĞ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT TİCARET LTD.ŞTİ.

1999 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri ile faaliyetlerine başlayan Çağ Mühendislik, 2005 yılında Konya’daki fabrikasında Türkiye’nin ilk ve tek selüloz esaslı Bor katkılı yalıtım malzemesi olan CelluBor’un üretimine başlamıştır. Çağ Mühendislik olarak vizyonumuz; yurt çapında yalıtım bilincini uyandırmak, ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltmak, konforu artırmak ve çevreye zararlı etkileri azaltmaktır. Bilinen ısı ve su yalıtımlarının yanı sıra ses ve yangın yalıtımına dikkat çekmek, bu konudaki teknik bilgileri ve uygulama yöntemlerini kullanıcılarına iletmektir.

Cag Engineering that started its activities with engineering and construction services in 1999 began the Cellubor applications in 2005 in Turkey that is the first and unique cellulose based Boron alloyed insulation material of Turkey. Our vision as Cag Engineering; is to be conscious of insulation all around the world, to decrease heating and cooling costs, to increase comfort, and to reduce enviromentally harmful effects. To attract attentions to the noise and fire insulation as well as known heat and water insulations, and to transmit technical information and application methods for the users.

Isolationsprodukte   [Git »]

ÇAĞ-DÖK-SAN ÇAĞLAYAN DÖKÜM MAKİNA VE OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Pik Döküm

Cast iron

Gußeisen   [Git »]

Çağdaş Hipergrup

Hiper Grup Bilişim Teknolojileri 2001 yılından bugüne başta Antalya olmak üzere Akdeniz bölgesinin ve Türkiyenin tamamını hedefleyen bir IT/Bilişim Hizmetleri sunan bir şirkettir. Hizmetlerimiz arasında firmalara ve kuruluşlara profesyonel teknik servis hizmeti vermenin yanında bir alt iştirakimiz olan Hiper Teknik ile ihtiyaç olunan tüm donanımın tedariği ve satışını sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz bilgisayar ve tüm çevre birimleri konusunda deneyimli ve kaliteli hizmet vermesinin yanında, bu hizmeti en hızlı ve etkili şekilde sunmanın memnuniyetini yaşamaktadır. Misyonumuz kaliteli hizmeti ekonomik çözümler ile müşterilerimizin ayağına getirmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Vizyonumuz sürekli gelişen ve büyüyen bilişim sektörünü takip etmek, çağa ayak uydurmak ve girişimlerden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimize en kaliteli ve kalıcı hizmetleri sunmaktır. Hiper Grup gelişen ve büyüyen teknoloji sektöründe siz müşterilerimizin tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır. PROJEKSİYON TAMİRİ , PROJEKSİYON LAMBA ,PROJEKSİYON PERDE VE PROJEKSİYON ÜZERİNE UZMAN EKİBİMİZ İLE SİZELERE HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ PROJEKSİYON TAMİRİ , PROJEKSİYONN LAMBA ,PROJEKSİYON PERDE VE PROJEKSİYON ÜZERİNE UZMAN EKİBİMİZ İLE SİZELERE HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ

  [Git »]

ÇAĞLAYAN KİMYA VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş.

47 yıl önce Konya’nın ilk ve tek sabun fabrikasıyla üretime başlayan, ürün kalitesinden ve ciddiyetinden ödün vermeyen Çağlayan Kimya ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. bugün 65.000 m²’lik alanda üretimiyle Türkiye’de ve yurt dışında aranılan birçok markalar üretmektedir. Çağlayan Kimya 50 şehirde yer alan bayi ağı ile ürünlerini ulusal ve yerel marketlerde satışa sunmaktadır. AR-Ge çalışmalarıyla sürekli kendini yenileyen ve yeni ürünler programlayan Çağlayan Kişmya, ürünülerinin kalitesini, Türk kalite standartlerı olan TSE ve TSEK gibi belgelerle ve firma kalite yönetim sistemlerini ise TS-EN ISO: 9001-2000, TS-EN ISO: 14001-2004, TS-EN ISO: 18001-1999 ve URS çevre yönetimi, Kalite Yönetimi ve İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri güvencesiyle üretmektedir. Yurt dışında da birçok ülkeye ihracat yapan Çağlayan Kimya, ürünlerinin dünyada aranılan bir marka haline gelmesiyle Bulgaristan, Romanya, Moldovya, İsveç, Filistin, İsrail gibi ülkere temizlik maddeleri ihraç ederek ulusal ekonomimize katkıda bulunabilmenin haklı gururunu taşımaktadır. Çağlayan Kimya, Toz, Sıvı ve asit grubu ürünlerle hizmet vermektedir. Toz üretim kulesinde çamaşır makinaları için toz deterjan, Elde yıkama toz deterjan ile Bulaşık Makinası Toz Deterjanı, lavabo açıcı gibi ürünler üretirken; sıvı bölümünde sıvı bulaşık deterjanı, yüzey temizleyiciler, sıvı el sabunu, yumuşatıcı, el temizleme jelleri , bulaşıklar için jel deterjan gibi her türlü deterjanı üretmektedir. Büyük bir üretim kesimini de asit Grubu deterjanlar oluşturmaktadır. Çamaşır suyu, ultra çamaşır suyu, kireç sökücü, tuz ruhu vb. üretilen asit grubu ürünlerdendir. Fabrikamız, aylık 10.000 ton ürün üretebilecek kapasiteye sahiptir. Türkiye’de son teknolojiyi kullanarak üretim yapan sektördeki büyük firmalar içerisinde yer alan Çağlayan Kimya ana markası Yetiş’in dışında; Şef Üniversal, Puffy, Hail, Layk, Ent, Green, Lux&DEKSO, Alldays, Yetgon ve Colgoclin gibi markalarla sektörde çeşitliliğini sürdürmektedir. Ayrıca Kipa, Real gibi büyük hipermarket zincirlerinin private label üretimlerini de yapmaktadır.

Liquid detergent, washing up liquid, bleach liquid, hydrochloric acid, soft soap and cleanser produc

Herstellung von Flüssigseifen, Reinigungsmittel, Ozonmiitel, Arabische Seife und Pulverwaschmittel   [Git »]

ÇAĞLAYAN PLASTİK AMBALAJ SAN.TİC.A.Ş.

1996 yılında Konya’da kurulan Çağlayan Plastik Ambalaj A.Ş. baskılı market poşet, baskılı torba,takviyeli poşet,baskısız poşet imalatı yapan ambalaj sektörünün önde gelen firmalarındandır. Kurulduğu günden bu güne kadar üretiminde önem verdiği ilkesi kaliteli ürün üretmek olan Çağlayan Plastik Ambalaj A.Ş bu çalışmasının neticesinde tereddütsüz müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Müşterilerinin artan taleplerine zamanında cevap verebilmek ve kalitesini koruyabilmek Amacıyla halen faaliyette olduğu 1000 m2 kapalı alan içindeki fabrikasını 3. Organize Sanayi Bölgesindeki 10000 m2 arsa üzerinde kuracağı yeni fabrikaya taşımayı hedeflemektedir. Önümüzdeki birkaç yıl içinde tamamlayıp faaliyete geçecek olan yeni fabrikayla halen aylık 120 Ton olan üretim kapasitesini daha da artırmayı hedeflemektedir. Çağlayan Plastik A.Ş yi diğer firmalardan ayıran kaliteye verdiği önem dışında kendi makinesini kendi üretebilmesidir. Bu da Çağlayan Plastik A.Ş ye büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sektöründeki makinelerin eksiklerini görmekte ve daha verimli makineler Haline getirmektedir. Dolayısıyla daha fazla üretim daha kaliteli üretim, kalite ve müşteri memnuniyeti devamında getirmektedir.

Çağlayan Plastic Packing Ltd Company was established in Konya in the year 1996. It became a leader firm among the companies which produceprinted market pochettes, printed bags, reinforced pochettes, and unprinted pochettes in the sector. Our company gave importance and aimed to produce quality productions since the days it was established, so it reached to the satisfaction of the customers. The Company responses the increasing requests of the customers on time. It keeps its quality. It stillworks in a 1000m. Square covered workshop, but planning to move to the new factory which is going to be established on an area of 10.000m. square in the 3rd. Organized Industrial Estate. We are going to complete the new factory in a few years ahead and we will increase the today’s 120ton/monthly capacity forward to. Çağlayan Plastic Company produces its own machinery in its own plant. This is the differency between us and the pther rival factories. We believe that this is an advantage for us in our sector. Our company observes the imperfection on the machines of the sector, and developes them as more productive machines. As a result of this we reach to a more qualified productions and also the satisfaction of our customers

Herstellung von Plastiktüten   [Git »]

ÇAĞLAYAN SOĞUTMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Sanayi Tipi Buzdolabı İmali.

Refrigerator production

Herstellung von Kühlschränken   [Git »]

çağrı statik boya

Firmamız elektrostatik toz boya konusunda 7 senelik deneyimini metal üzerine toz boya uygulamasında profesyonelleşmiş ekibimizle beraber sizlere hizmet vermekteyiz müşteri odaklı bir sistemle sizlere sunmakta, üstün kalite ve güvenceyle çalışma prensibiyle; tüm metal aksamlara istediğiniz renkte elektro statik toz boya uygulama, hizmetleri sunmaktadır.

  [Git »]

ÇAĞSAN ISI MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Yapı Elemanları ve iklimlendirme sektöründe yaklaşık yirmi yılın verdiği tecrübeye sahip firmamız yolculuğuna 1989 yılında başlamıştır.İlk etapta ısıtma , soğutma , havalandırma alanında proje ve taahhüt uygulamarıyla kurumsal olarak faaliyet gösteren firmamız yapı elemanları alanında da oldukça yol kat etmiştir. Çağsan , her geöen gün gelişen teknolojiyle paralel olarak insanların değişen ihtiyaçlarını da göz önüne alarak özellikle zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz mekanlar için plastik havalandırma ürünleri tasarlamıştır.Bu ürünlerle hem hayatı kolaylaştırmayı , hem sağlıklı yaşamayı , hem de ekonomik olmayı hedeflemiştir. Havalandırmadan , ısıtmaya; iklimlendirmeden , yapı elemanlarına kadar çok çeşitli ürün kategorisine sahip ÇAĞSAN , 17 yıldır sektörüne yeni ürünler kazandırmıştır.MenfezLife , AnemostadLife , DamperLife , Transfer MenfezLife , Gemici Anemostad Life , PanjurLife , FiltreLife , ExtraLife , StopLife ve diğer ısıtma - soğutma - havalandırma ürünleri ile sektörünün tanınmış markasıdır.En son teknolojiyi kullanarak , en modern şekilde üretim yapan Çağsan , ısıtma ve havalandırma konusunda yurt içi ve yurt dışında önemli referanslara sahiptir. Çağsan ailesi , 17 yıldır onlarca ürün çeşidi , tüm yurt çapında onlarca araçtan oluşan satış filosu , binlerce satış noktasından oluşan gelişmiş dağıtım ağı , düzenli ar - ge çalışmaları , yaptığı ihracatları ve her geçen gün büyüyen ciro ve uzman personel sayısı ile sektörde marka haline gelmiştir. Çağsan , müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan bir şirkettir.Yeni üstün kaliteli ve faydalı model ürünleri arayışı içinde olan "kalite" felsefesini benimseyen ÇAĞSAN ailesi müşteri odaklı pazarlama anlayışını kendisine ilke edinmiştir.

Cagsan which has appoximately twenty years experience about building elements and climation started to journey at 1989. At first; the firm started to project and contract works about heating-cooling and air conditioning and then also proceed very long way about building elements sector. Cagsan consideres the progressive tecnology,parallel the care to human’s need, especially the places, where we spend the much time and dawdle , designed the plastic ventilation products. These products aim both to facilitate the life, and live healthy, also be economical. Cagsan which firm has kind of products as from air conditioning to heating; from climation to building elements, gained the new products to the sector for seventeen years. It is the well-known brand with PanjurLife, MenfezLife, AnemostadLife, FiltreLife, ExtraLife, StopLife, DamperLife and the other heating-cooling-air conditioning products. Cagsan which firm uses the last tecnology and produces the modernest way, has important references at domestic and international areas. The family of Cagsan is became the brand with the kinds of products, developed distribiton networks, regularly research-development works, exports, growed giro day by day and expert personnel. The family of Cagsan is the firm,which adopted the Philosopy of “Quality”, made up a principle the marketing conception of customer - focused.

Herstellung von Heiz-, Lüftungs-, Rolladen, und Flitermatik   [Git »]

ÇAKIROĞLU AHŞAP ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARET A.Ş.

Mutfak Dolapları Ve Ahşap Doğrama İşlemleri.

Kitchen cabinets, wood carpentry

Küchenschränke und Holzwerkleistungen   [Git »]

ÇALLIOĞLU BETON MADENCİLİK AKARKAYIT SAN.VE TİC.A.Ş.KONYA ŞUBESİ

Hazır Beton İmali.

Ready mixed concrete production

Fertigbeton   [Git »]

çavdaroğlu sondaj

1987 Yılından itibaren sondaj işletmeciliği ve yedek parçaları imalatında devam ediyoruz.

  [Git »]

çavdaroğlu sondaj imalatı ve yedek parçaları

sondaj makine imalatı ve yedek parçaları imalatı

  [Git »]

ÇAVUŞ DEMİR METAL İŞLERİ GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Muh. Elektrik Direkleri İmali

Production of utility pole

Herstellung von verschiedenen Strompfeiler   [Git »]

çavuşoğlu kunduracılık ltd şti

  [Git »]

ÇAVUŞOĞLU NAKLİYAT İNŞAAT TURİZM TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.

Beton Yapı Elemanları İmali.

Concrete materials and rock crusher

Herstellung von Betonelementen und Unternehmen für Zerkleinerungsanlagen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |