KONYA FIRMALARI - LISTE 19

CEBEL SÜT ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ İMALAT SAN.TİC.A.Ş.

1962’den beri gıda sektöründe hizmet veren Şakir Bal ve Gıda Mad. İhr. İth. Dah. Tic. Ltd. Şti. ilk olarak 1978 ‘de bal ve zeytin ürünleriyle Cebel ‘in markalaşma sürecini başlatmıştır. 1999 yılında Cebel Süt Ürünleri ve Gıda Maddeleri İmalat San. Ve Tic A.Ş.’yi kurarak süt ürünleri üretimine başlamıştır. Şu an 15.000 m2 kapalı alanda üretimlerini gerçekleştiren şirketler deneyimi ve teknolojisiyle Türk gıda sanayinin önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. Ürün kalitesini kendine temel amaç edinmiş olan İşletmelerimiz K-Q TSE-ISO-EN 9000 kalite yönetim sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi belgelerine sahip olmuş, üretimin tüm aşamalarında kalite kontrolünü sağlamakta ve tüketicilerimizin güvenini kazanmaktadır. Ürün kalitesinin yanı sıra müşteri beklentileri doğrultusunda gerekli Ar-Ge çalışmalarını yaparak ürün çeşitliliğinide sürekli geliştirmektedir. Binlerce üretici müstahsillerimizle uzun yıllara dayanan ilişkilerimiz ve desteklerimizle tarım ve hayvancılığımızın gelişmesi, ürün kalitemizin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve hizmet etmek için çalışmaktayız.

Şakir Bal ve Gıda Mad. İhr. Dah. Tic. Ltd. Şti. Thathe beeen serving in food sector since 1962 started branding process of CEBEL with the honey and olive product in 1978. It establised Cebel Süt Ürünleri ve Gıda Maddeleri İmalat San. ve Tic. A.Ş in 1999 and began to produce milk . Companies who now perform production in 15.000 m2 closed area took its place among leading institutions of Turkish Food Industry with its experience an technology. Our enterprises who took production quality as basic goal had certificates K-Q TSE ISO EN 9000 Quality Management System an G-F TSE ISO EN 22000 Food Security Management System and it provides quality control in every stage of production an won our customers confidence. It continuously develops product range by performing required R&D wprks in the direction of expectations of customer as well as product quality. Due to our supparts and relations with our producer based on many years we are working in order to develop our agriculture an animal breeding, to provide continuity of satisfaction of customer by ensuring sustainability of our product quality and to serve.

Herstellung von Milchprodukten   [Git »]

Cekkosoft

Yazılım

Software

Software   [Git »]

CEMİL BOZKURT ISI SAN.VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Cemil Bozkurt Isı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1962 yılında Ankara’da ısıtma sektöründe faaliyete başlamış ve bu tarihten itibaren Türkiye’nin birçok ilinde hizmette bulunarak büyük projelere imza atmıştır. 1972’de Konya’ya ilk brülör, kat kaloriferi, hidrofor, klima tesisatı, güneş enerjisi, dalgıç pompa, su arıtma cihazları, merkezi ve ferdi ısıtma sistemleri ve satış sonrası hizmetleri vermiş ve bu alandaki pazarın büyümesiyle, 1972 yılında kalıcı olarak Konya’da hizmet vermeye başlamıştır. Mekanik tesisat konusunda verdiği hizmetlerde sağladığı başarılar ile gün geçtikçe alanında ilerleme kaydetmiş ve bu sektörde adını ilk sırada duyurmayı başarmıştır. Şirketimiz halen, doğalgaz tesisatı, ısıtma, soğutma, havalandırma tesisatları, su arıtma sistemleri, proje, montaj, satış ve taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir. Amacımız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, daha kaliteli tesisatlarla, daha güzel eserlere imza atmaktır. Eserlerimizi sizlerle buluşturmak dileğiyle…

Fuel oil tanks and central heating boilers production

Herstellung von Brennstofftanks und Heizungskessel   [Git »]

CERANOGLU TOHUMCULUK VE TARIMSAL MÜHENDİSLİK

HUBUBAT-BAKLİYAT-YEMBİTKİLERİ SERTİFİKALI TOHUMLUK ÜRETİMİ YAPILMAKTIR.

  [Git »]

Cey-Sa Enerji Doğalgaz.İnş.San.Tic.Ltd.Şti

ısıtma Mekanik Tesisat ve Yalıtım

  [Git »]

CEYKON ELEKTRONİK

*Zamanında karşılayan *Kaliteden ödün vermeyen *Sektörde öncü *Gelişen teknolojiyi yakından takip eden *Satış sonrası hizmete büyük önem veren lider bir firma olmayı kendine vizyon edinmiştir. Elektronik alanında 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini endüstriyel elektronik sektörüne taşıyan firmamız, kendisine müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş, teknolojiyi yakından takip eden çalışanlarıyla birlikte müşterilerinin beğenisini kazanarak evrensel kalite ve standartlarda kesintisiz hizmet sunmaktadır.

  [Git »]

CEYKON ELEKTRONİK

Geçmişten gelen tecrübe birikimini toplam kalite anlayışı ile birleştirerek, müşteri memnuniyetini ve beklentilerini : *Zamanında karşılayan *Kaliteden ödün vermeyen *Sektörde öncü *Gelişen teknolojiyi yakından takip eden *Satış sonrası hizmete büyük önem veren lider bir firma olmayı kendine vizyon edinmiştir. Elektronik alanında 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini endüstriyel elektronik sektörüne taşıyan firmamız, kendisine müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş, teknolojiyi yakından takip eden çalışanlarıyla birlikte müşterilerinin beğenisini kazanarak evrensel kalite ve standartlarda kesintisiz hizmet sunmaktadır.

  [Git »]

CEYKON Makine Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti

Uzun yıllar önce farklı ürün grupları ile hayata geçen şirketimiz, siz değerli müşterilerimize en yüksek kalite ve en iyi fiyat ilkesi ile sunduğumuz vinçlerin imalatına başladı. Üretime başladığımız ilk günden beri kalite standartlarımızı devamlı artırarak üretimimize hızla devam etmekteyiz. İşletmemiz bünyesinde monoray, çift kirişli gezer köprülü, portal ve pergel vinç imalatı büyük bir özen ve yüksek teknolojinin sağladığı tüm imkanlar ile profesyonel teknik ekibimiz ve uzman mühendislik kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Üretim kapasitemiz ise her yıl yükselen bir trend göstermektedir. Hedeflerimiz arasında kapasitemizi her yıl bir önceki yıla göre %20 daha artırmak yer almaktadır. Şirketimiz gelişen ülkemiz sanayisine ve sanayicilerine kusursuz hizmet vermenin yanı sıra ülke sınırları dışında da dünyanın önde gelen pazarlarında uluslar arası rakipleri ile rekabet eder hale gelmiştir. Mermer sektörüne yoğun olarak hizmet vermekte olup Mısır, Yunanistan, başta olmak üzere Ürdün, Lübnan, Irak, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Makedonya, Fas, Tunus gibi sektörlerde iddialı olan ülkelere yoğun olarak ihracat yapmaktayız. Şirketimiz bünyesinde en alt kademeden en üst yönetim kadrosuna kadar sürekli gelişme ve sürekli müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş bulunmaktayız. 21. yüzyılın getirdiği teknolojik, bilimsel, yönetimsel ve kültürel gelişmeleri yakından takip ederek ve sizlere daha faydalı olabileceğini düşündüğümüz her yeniliği bünyemize entegre ederek her yeni gün sahip olduğumuz değerlere değer katmaktayız. Gücümüzün kaynağı olan siz müşterilerimizi memnun etmeyi her şeyin önünde tutan firmamız sadece satış esnasında değil satış sonrasında da 7 gün 24 saat, sorunlarınıza en hızlı ve ekonomik çözüm üretmek gayesiyle gezici servis kadromuzu büyütmüş ve yurtiçindeki her noktaya en geç 1 gün içinde intikal eder duruma getirmiştir.

We are a crane manufacturing company located Konya city in TURKEY. We've been doing that work for more than 25 years and have a big experience in that field. Since that time we have always increased variety and quality of our products and now we are able to produce many different types and capacity cranes. We are able to produce Overhead Travelling, Monorail and Double Girder Cranes from 500 kgs up to 100 tones, Gantry Cranes from 3 tones up to 250 tones and different types of Jib Cranes and Block Rotating Machines with our experienced and professional team. Main groups of our customers consist of Shipyards, Marble Processing Factories and quarries, Steel Constructions and Machine Manufacturers. We also have a professional export team and have exported our products all over the world. In order to see our references and to get more information about our products and company, you can visit our web site. ( www.ceykon.com.tr / www.ceykon.com ) We willingly overtake all your requirements about cranes with high quality and acceptable prices. Please do not hesitate to contact with us for any question.

  [Git »]

CEYLAN DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Döküm fabrikamız; günümüz teknolojisinin  sahip olduğu her türlü imkana sahiptir. Bu sayede kaliteli pik, sfero, çelik ve alüminyum döküm yapmaktadır. Dökümlerimiz indüksiyon (inductotherm) ocaklarında yapılmaktadır. Kalite kontrol onayı ve analizler alındıktan sonra mevcut kalıplara dökülmektedir. Daha sonra ise temizleme ünitesinde temizlenip laboratuarlarda gerek ölçü gerekse diğer kontrollerden geçerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan makine parkı ile istenilen her kurukuşa dökmüş olduğumuz dökümleri CNC ve mekanik tezgahlarda işlemek üretimiyle hizmet vermekteyiz. Makinelerden çıkan her parça teknik elemanlarca kalite kontrolü yapıldıktan sonra raporları ile birlikte müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Gerekli kontrollerin tamamlanmasından sonra kalite kontrolden geçen işlenmiş parçalar özenle ambalajlanması yapıldıktan sonra sevk edilmektedir.

Cast iron, sphero and steel casting

Rohguß   [Git »]

CEYLAN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Gezer Köprülü Vinç,Kaldırma,Çektirme,Gezdirme Üniteleri, Mermer Kesme Makinaları İmalatı.

Production of marble machine and various cranes

Herstellung von Marmormaschinen und verschiedenen Kranen   [Git »]

CİHAN ASANSÖR SAN.TİC. LTD.ŞTİ.

Montaj Yoluyla Asansör İmali. yük asansörleri, sedye asansörleri, servis asansörleri, özel hizmet asansörleri, insan asansörü üreticisi, asansör montaj

Lift production and assembling

Liftherstellung   [Git »]

CİHAN AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1952 yılında, Mehmet TÜRK tarafından küçük bir perakende dükkanında baslayan CiHAN ayakkabının yolculugu, 80'li yıllarla birlikte imalata yönelmistir. El tezgahlarında devam eden üretimin yerini, 2000 yılında AKIN ayakkabınında katılmasıyla birlikte makineli üretim almıstır. Bu süreçten sonra, AKIN ayakkabının AK'ı CiHAN ile birlestirilip AKCiHAN, sonrasında da White World markaları olusmustur. Halen White World markasıyla 3.500 M2 kapalı alanda yıllık 200.000 çift kapasiteyle üretim devam etmektedir.

Shoe production

Schuhherstellung   [Git »]

CİHAN-KUR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Türkiyenin en büyük ve en modern rafine tuz tesisilerinden olan fabrikamızın temeli 1975 yılında atılmış olup 1980 yılında üretim faaliyetine başlamıstır

The grounwork of turkey's biggest and most moder systems of refiend salt factory belonging to our company was laid in 1975 and production activities started in 1978

Herstellung von raffiniertem Salz   [Git »]

CİHANBEYLİ YEM VE İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş.

Yem İmali.

Feed production

Herstellung von Tierfutter   [Git »]

CKC OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

  [Git »]

CKS Sızdırmazlık Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti.

2017 yılı Ocak ayında Konya Merkezli olarak Cihan Kanat tarafından kurulan CKS Sızdırmazlık Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti. ”Müşteri Memnuniyeti” ve ”Kaliteli Ürün-Kaliteli Hizmet” anlayışı ile hareket ederek, Sızdırmazlık Elemanları ürün satışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki faaliyetlerini artan bir ivme ile sürdürmektedir. Müşteri taleplerine en kısa sürede,en uygun ürün ile cevap veren CKS Sızdırmazlık kurumsal yapısı ile Türk Sanayisinin hizmetine sunduğu ürünlerin performansını değerlendirip, gelen talepler doğrultusunda teknolojik yenilikler sunmaktadır. CKS Sızdırmazlık Güçlü kadrosu ve, temsilciliğini yaptığı sızdırmazlık elemanları üretimi Sektöründe Dünya liderleri arasında yer alan KASTAŞ markasının vermiş olduğu güç ile birlikte kısa zamanda önemli adımlar atmış ve zaman içerisinde sektörün lider firmalarından biri olmaya emin adımlarla yürümektedir. Kuruluş ve Gelişme sürecini planlı ve istikrarlı bir şekilde devam ettiren , müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusu ve çağın gerekliliklerine en iyi şekilde ayak uydurabilme prensibi doğrultusunda CKS Sızdırmazlık her türlü endüstriyel ve mobil uygulamalarda kullanılacak sızdırmazlık ürünlerini mümkün olabilen en kısa sürede müşteriye teslimini sağlayabilecek güçlü bir stoğa sahiptir. Türk Sanayisine en iyi hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşayan CKS Sızdırmazlık, hizmet kalitesinden ve prensiplerinden taviz vermeden, hizmetlerini sürdürecektir.

  [Git »]

CMY GAZ ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.

Kaynak Ekipmanları Askaynak ve Nuriş Bayilikleri Linde Gaz Satış Ortağı

Welding,Linde Gas

  [Git »]

Concept Bilişim ve Organizasyon Hizmetleri

Bilişim alanında bilgisayar parca onarımı bilgisayar ve oem parca satısı, veri kurtarma hizmeti kablolu kablosuz ağ kurulumu guvenlik sistemleri kurulumu organizasyon alanında konser tiyatro konferans toplantı düğün organizasyonu

  [Git »]

CONTA-SAN CONTA SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Otomotiv Contaları İmali.

"Manufacture and trade company was established in 1979 to serve the auto assembly industry in TURKEY and has maintained systematic growth ever since, to reach its current position as a leading firm in its field. Having a production area of 1700m2 on 6000m2 of land. CONTASAN LTD. POWER GASKETS continues to produce quality products according to the precise specifications and has be come a trademark of quality both locally and internationally. CONTASAN LTD. POWER GASKETS has been successfully exporting %85 of its production to Middle East, African countries, China, Europe and American countries since 1984. Our products have been awarded quality certificate issued by the Turkish Standards Institute and also our company have ISO 9001:2000 TÜV certificate since July 2004. CONTASAN LTD. POWER GASKETS is equipped with the latest technology, highly skilled management and staff with fully computerized inventory systems dedicated to solving the customer problems. If your problem is engine and if you need gasket..."

Herstellung von Fahrzeugdichtungen   [Git »]

COS DİNGİL OTOMOTİV NAKLİYE VE SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

İlave Dingil İmali.

GULKAR DINGIL SANAYI who was established in 1998 changed its name as Cos Axle in 01.01.2005. Cos Axle, has been manufacturing axles and Axle Equipments in Konya at Büsan Private Industry area.( 24 rim converse shears, 10 lug converse shears axle, pilot axle, 24 rim axle, axle group with air suspension, axle group with mechanic suspension...)Our turn over is ~2,5 million Euro with 30 expert personnel.

Herstellung von Zusatzachsen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |