KONYA FIRMALARI - LISTE 18

BURCU KONFEKSİYON OTO VE İNŞAAT TİCARET LTD.ŞTİ.

Her Türlü İş Elbisesi İmali.

Production of business clothes

Herstellung von Arbeitskleidung   [Git »]

BUZÇELİK BUZDOLABI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Buzdolabı Ve Parçaları ( Kondenser,Evaparatör,Buzluk ) İmali.

Refrigerator and parts production

Kühlschraenke und Teile   [Git »]

Bürokuran Ofis Mobilyaları

Tüm firmalara ofis mobilyaları ve teknik destek hizmeti vermek teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri yakından takip ederek sektörel bazda firmaların ihtiyaçlarını birebir cevap veren çözümler geliştirmek. Ofislerde ev rahatlığını hissetmelerini sağlamak amacı ile 2001 yılında konusunda 33 yıl deneyimli uzman bir kadro ile işe başlamıştır.

  [Git »]

BÜROTIME MOBİLYA SAN. TİC. LTD.ŞTİ

Bürotime deneyimli,uzman nitelikli kadrosu, modern hizmet anlayışı veTürkiye ile sınırlı kalmayan vizyonuyla söktörün önd gelen firması, Türkiyenin en büyük ofis üretici firması.

Office furniture production

Büromöbelherstellung   [Git »]

BÜŞRA ASANSÖR PARÇA PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ASANSÖR KATLANIR VE TELESKOPİK EMNİYET KAPISI İMALATI VE ASANSÖR MONTAJ,MODERNİZASYON VE SERVİS İŞLERİ YAPMAKTADIR.

  [Git »]

BÜYÜK AYDIN MOTOR GÖMLEKLERİ İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1998 yılında Konya’da faaliyete geçen şirketimiz aradan geçen kısa zaman içinde faaliyette bulunduğu alanlarda gerçek başarıyı kaliteyi ve mükemmelliği yakalamış olup bu yolda daima ilerlemektedir... Müşteri beklentileri doğrultusunda doğru çözümler en ileri teknoloji, en uygun maliyetle sunan, Müşterilerimize tam bir uyum ve güven içerisinde çözüm ortağınız olarak hizmet vermekten gurur duyarız... Şirketimiz 40 yıllık tecrübesine dayanıp ve en ileri teknolojik tezgahlarla faaliyet göstermektedir...

UYGUN CYLINDER LINERS has been producing cylinder engine liners since 1998. It has been producing number of cylinder engine liners according to the countless models and demands since the date of establishment…Our company completes production within the time it calculated as it has got experience and machine course. Our company works to provide quality expected by itself in the all production processes. Therefore, it aims at to catch the highest quality which is possible in production using all opportunities of technology in the each stage of production. Uygun Cylinder Liners has been the unique preference of the leading companies for many years.

Herstellung von verschiedenen Motorverkleidungen   [Git »]

BÜYÜK AYGIN SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TİC.LTD.ŞTİ.

İnsanoğlunun varolduğu günden buyana sağlık ve temizliğin simgesi süt, gizemli oluşumuyla bütün hünerlerini gözler önüne serer. Yoğurt olur, Peynir olur, Kaymak olur, Tereyağı olur... Ama her zaman ayca’nın değişmez kalite anlayışıyla yoğrulur ve sunulur, sizlere layık olabilme adına, beğendirebilme aşkıyla... ayca’nın Dünya Standartlarındaki toplam Kalite Felsefesi ile bütün hijyen koşulları yerine getirilerek üretilen tüm ürünler, firmamızın değişmez lezzet anlayışıyla sizlere sunulmaktadır. Günlük 150 ton süt işleme kapasiteli tesisimizde, "ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi" ve "ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi" belgelerine sahip ayca, hammadde girişinden mamül madde çıkışına kadar her aşaması titizlikle kontrol edilen bir süreçten geçmektedir, sizlerle buluşabilmenin heyecanı ile... Bize olan Sonsuz güveniniz ve bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür Ederiz...

Milk and milk products production

Herstellung von Milch und Milchprodukten   [Git »]

BÜYÜK ENES METAL SANAYİ A.Ş.

Büyük Enes Metal Sanayii A.Ş 1987 yılında çok mütevazi şartlarda sektöre adımını attı. Saç kesim ve büküm işleri yaparken, 2000 yılında platine işleme ve Konya\'da ilk defa plazma kesim ve malzemeli satışa yöneldi. Bu atılım firmamıza olan güveni arttırdığı gibi, Konya\'da metal işleme kalitesine büyük katkı sağlamıştır. 2004 yılında 4500 ton metal işleyen firmamızın 2005 yılı hedefi 7000 tondur. İş kapasitesi ve makine parkı itibariyle sektörün büyükleri arasında yer alan Büyük Enes Metal, bugün itibariyle 4 adet CNC oksijenle kesim, 3 adet plazma kesim makinelerine sahiptir. Bunlara ilave olarak 15 mm kalınlıkta 6 metre boyunda saç kesebilen giyotin makas ve 15 mm kalınlıkta 6 metre boyunda büken apkant presle makine parkını daha da zenginleştirmiştir. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ilke edinen firmamızın hedefi lazer kesim, pançla kesim ve delikli saç imalatı için gerekli alt yapıyı hazırlayarak sürekli yenilenmek ve hergün daha iyiye gitmenin mutluluğunu yaşamaktır.

Production of steel doors and shaping & cutting of metal sheet

Herstellung von Blechformung, Gestaltung und Stahltüren   [Git »]

BÜYÜK HEKİMOĞULLARI GIDA SAN. VE TİCARET A.Ş.

1985 yılında Adnan HEKİMOĞLU tarafından kurulan Büyük Hekimoğulları A.Ş. kurulduğu günden bugüne aynı yönetim kadrosuyla birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Bu birliktelik başarıda devamlılık ilkesinin doğruluğunu ortaya çıkarmış ve Büyük Hekimoğlu A.Ş. Türkiye genelinde ilk 500 firma arasına girmiştir. Firmamız faaliyet gösterdiği UN sektöründe bir aile klasiği olarak bu mesleği sürdürmektedir. Ailemiz bu konuda haklı bir üne sahiptir. Yıllardır müşterilerine kendi tecrübe ve dürüst iş ahlakı doğrultusunda ürünler sunmaktadır. Sektörümüzde var olabilmek ve aile geleneğimizi sürdürebilmek, müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kalitesine bağlıdır. Daha iyiye gidebilmek ve toplumun ailemize duyduğu güveni daha da artırabilmek için tüm çalışmalarımız aynı ruh ve bilinç firmamıza kenetlenmeli, konulacak hedeflere aynı şevk ile koşulabilmelidir.

"Büyük Hekimogullari A.S. established by Adnan HEKIMOGLU in 1985 has been working with the same managerial staff since the day of its establishment. This synergism has proved the correctness of the going concern principle in acheviement and Büyük Hekimoglu A.S. has taken its place among the first 500 companies throughout Turkey. Our company has continued this profession as a family classic in te sector of FLOUR. Our family has a deserved reputition in this subject. It has been presenting goods to customers in the direction of its own experience and honest business ethics for years. To be able to exist in the sector and to maintain our family practice depend on the quality of our goods we present to our customers. To move forward and to increase the trust of the society in us, all our studies should focus on the same spirit and conciousness of our company and the goals that will be determined should be tried to be reached with the same enthusiasim. "

Herstellung von Mehl   [Git »]

BÜYÜK HEKİMOĞULLARI GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

\" 1985 yılında Adnan HEKİMOĞLU tarafından kurulan Büyük Hekimoğulları A.Ş. kurulduğu günden bugüne aynı yönetim kadrosuyla birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Bu birliktelik başarıda devamlılık ilkesinin doğruluğunu ortaya çıkarmış ve Büyük Hekimoğlu A.Ş. Türkiye genelinde ilk 500 firma arasına girmiştir. Firmamız faaliyet gösterdiği UN sektöründe bir aile klasiği olarak bu mesleği sürdürmektedir. Ailemiz bu konuda haklı bir üne sahiptir. Yıllardır müşterilerine kendi tecrübe ve dürüst iş ahlakı doğrultusunda ürünler sunmaktadır. Sektörümüzde var olabilmek ve aile geleneğimizi sürdürebilmek, müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kalitesine bağlıdır. Daha iyiye gidebilmek ve toplumun ailemize duyduğu güveni daha da artırabilmek için tüm çalışmalarımız aynı ruh ve bilinç firmamıza kenetlenmeli, konulacak hedeflere aynı şevk ile koşulabilmelidir. Bu amaçla takip edeceğimiz yolun temelleri ve uyacağımız ilkeler aşağıda verilen politikalar etrafında şekillenmektedir. Her zaman insan sağliğini düsünen temiz ürünleri piyasaya sürmek, Her zaman hakkina razi ve mesru zeminde çalismak, Firmamiz çalisanlarini ve müsteri memnuniyetini sürekli iyilestirmek,\"

\" Büyük Hekimogullari A.S. established by Adnan HEKIMOGLU in 1985 has been working with the same managerial staff since the day of its establishment. This synergism has proved the correctness of the going concern principle in acheviement and Büyük Hekimoglu A.S. has taken its place among the first 500 companies throughout Turkey. Our company has continued this profession as a family classic in te sector of FLOUR. Our family has a deserved reputition in this subject. It has been presenting goods to customers in the direction of its own experience and honest business ethics for years. To be able to exist in the sector and to maintain our family practice depend on the quality of our goods we present to our customers. To move forward and to increase the trust of the society in us, all our studies should focus on the same spirit and conciousness of our company and the goals that will be determined should be tried to be reached with the same enthusiasim. With this purpose, the basements of our way and the principles, we will follow, are getting formed within the policies given below: Always marketing the clean goods suitable for human health., Always working legally for the things we deserve, Always developing the satisfaction of our staff and customer\"

Herstellung von Mehl   [Git »]

Büyük Konya Sürücü Kursu

Büyük Konya Sürücü Kursu Emekli Astsubay Recep Çetinkay ve Emekli Astsubay Sedat DÜNDAR tarafından kurulmustur. Kursumuzun Müdürlüğünü ise yine yönetim kurulu üyesi olan Emekli Astsubay Sedat Dündar yapmaktadır. Kurumsallaşma ve Avrupa Birliği kriterlerine uyum sağlama sürecinde, Büyük Konya Sürücü Kursu olarak geldiğimiz sevindirici noktayı sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Büyük Konya Sürücü Kursu Konya?mızın 1989 da açılan ilk 3 kursundan biridir. Ülkemizde, 1989?dan bu yana sürücü eğitimini üstlenen Özel Sürücü Kursları, çok ciddi bir işlevi yerine getirmektedir. Biz Büyük Konya Sürücü Kursu olarak, bu bilinçle hareket ederek, kurumsal yapımızı çok daha güçlendirmek, sürücü adaylarına her bakımdan en güzel hizmeti ve eğitimi verebilmek maksadıyla, özveriden hiç kaçınmadık.Kursumuz yenilikçi yaklaşımımız ile sürücülere ve sürücü adaylarına değer oluşturmak, doğruluk, dürüstlük, yasalara uygunluk, teknolojiyi kullanmak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve toplumda "bilinçli sürücüler" kitlesi oluşturmak gibi, değişmez temel ilkeleri ile yola çıktık. Bu süreçte, kurs merkezimizin modernize edilmesinden başlayarak, eğitim araçlarının yenilemesine kadar birçok değişimi biz gerçekleştirdik. Her imkan siz kıymetli kursiyerlerimize verdiğimiz değerin bir ifadesidir.2008 Hyundai Getz marka klimalı araçlarımızla verilen direksiyon eğitimi, sürücü adaylarımız için konforlu ve kolay bir öğrenim süreci oluşturmaktadır. Direksiyon öğreticilerimiz bay ve bayan olmak üzere son derece tecrübeli ve deneyimlidir. Kursumuzda halen A2(motosiklet) B (otomobil) E (otobüs)ve H (Özürlü Ehliyeti sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. Sınıflarda profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla "bilinçli sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Görüşmek ve Tanışmak dileğiyle...

  [Git »]

BÜYÜKEKER BİJON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Konya 3. Organize Sanayi Bölgesinde, 33.000 m2 alan içerisinde kurulu 15.000m2’lik fabrikasında üretimini gerçekleştiren Büyük Eker Bijon Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin temeli 1984 yılında küçük bir atölye olarak atılmıştır. 1989 yılında bijon üretimine başlayan Eker, gelişimini sürdürerek 1992 yılında şirketleşmiştir. 1997 yılında halen üretimini sürdürdüğü 3. Organize sanayi bölgesindeki fabrikasına taşınan Eker, burada ağır ticari araçlar için fren kampanasını üretim programına dahil etmiştir. 2001 yılında ağır ticari araçlar için üretim programına aldığı fren diskleri ile ürün gamını zenginleştirmiştir. Bir aile şirketi olan Büyük Eker Bijon Sanayi ve Ticaret A.Ş., aile sıcaklığını işlerine de yansıtarak, müşterileri ve tedarikçilerini ailenin bir parçası olarak görmektedir.

\"Büyük Eker Bijon Sanayi ve Ticaret A.Ş., which was founded in 1984 as a small workshop, maintains its production facility in a factory of 33.000 m2 open area included 15.000 m2 closed plant in KONYA 3. Organized Industrial Zone. Bolts and nuts for trucks, buses and trailers have been produced since 1989. Eker has continued its growing and corporated in 1992. Eker moved to the factory built in 3rd organized Industrial Zone, included manufacturing program of brake drums in 1997. From 2001 production range has been extended with manufacturing of brake discs. Büyük Eker Bijon Sanayi ve Ticaret A.Ş which is a family corporation, feels the customers and the suppliers as a member of own family by reflecting the family warm relationships to its business.\"

Herstellung von Bremstrommel und Schrauben   [Git »]

BÜYÜKGÜLTEKİNLER OTO RADYATÖR SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

\"Firmamız 1954 yılında başlayan oto radyatör servisi bakım ve onarımı hizmetine 1967 yılında KALE OTO RADYATÖR’nin Konya satıcılığını ve bayii’liğiini üstlenmiştir bugün’de KALE OTO RADYATÖR GRUBUNUN iç Anadolu Bölge bayii olarak devam etmektedir. Ürünlerimiz arasında; -TRAKTÖR KABİN KLİMA,ISITICI KALORİFER ve PLASTİK HAVA MENFEZLERİ -DİZEL ARAÇLAR İÇİN İNTERCOOLER RADYATÖRÜ -İŞ MAKİNALARI İÇİN HİDROLİK YAĞ SOĞUTUCULAR -ARAÇ ÜZERİ VİNÇ ÜRETİCİLERİNE YÖNELİK ELEKTRİK MOTORLU SOĞUTUCULAR -VİDALI KOMPRESÖRLERDE KULLANILAN ALÜMİNYUM SOĞUTUCULAR bulunmaktadır. Firmamız Alüminyum radyatörler konusunda kendisini üst seviyede yeniliyerek ve geliştirerek iç pazarda liderlik ve öncülük yapmaktadır. Bu ürünlerimiz iç ve dış pazarlarda müşterilerimiz tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Firmamız üretim süreci sonrasında yurt genelinde ve satış sonrası servislerde kendi teknik personeli tarafından hızlı bir biçimde yapmaktadır.Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamızla ve Dinamik kadromuz ile teknoloji, kalite ve insana yaptığımız yatırımlarla GÜLTEKİNLER hedeflerine sağlam adımlarla yürümektedir. \"

Car heater, radiator, intercooler, air radiator and oil cooler production

Herstellung von Autoheizung, Heizkörper, Zwischenkühler, Ladeluftkühler und Ölkühler   [Git »]

BÜYÜKSARAÇ OTOMOTİV İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Dorse Ve Damperler İçin Fren Hava Tüplerinin İmali.

Production of air bottle for trailers.

Bremslufttanks für Anhaenger und Kipper   [Git »]

BÜYÜKYAVUZ AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Deriden Mamül Ayakkabı İmalatı.

Leather shoe

Herstellung von Lederwaren und Schuhe   [Git »]

BÜYÜKYÜKSEL DAMPER VE HİDROLİK MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

YÜKSEL Dorse & Damper 1989 yılında faaliyetine başlamıştır. Üretimine, büyüyerek sırasıyla Konya Karatay Sanayi, Özel Büsan Organize Sanayi ve şu an ki yeri olan 2. Organize Sanayinde devam etmektedir. 2007 yılında sermayesini artırmış, satış ağını genişleterek ihracat ve ihraç kayıtlı satışlarını ağırlık vermiştir. Ülke ekonomisine sağladığı katkıların övüncünü gururla taşımaktadır. 2005 yılında Konya Sanayi Odası tarafından ülkeye “Döviz Kazandırıcı Hizmetleri” ve “Yüksek Düzeyde Vergi Beyanı” Takdirnameleri ile ödüllendirilmiştir. İmalat sektöründe yaptığı işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içinde olan YÜKSEL Dorse & Damper, yılların verdiği tecrübeyi daha iyiye ulaşmak için kullanmış ve kullanmaya da devam etmektedir. Yeni trafik yasalarını çok yakından takip etmekte ve üretimlerini tamamen yeni trafik yasalarına uygun olarak gerçekleştirmektedir. Ürünleri daha kaliteli malzemeler kullanılarak hafifletilmiş olup gerektiğinde yüksek tonajda çalışma özelliğine sahiptirler. Ürünler, kullanılacağı bölge ve kullanım alanına göre farklılıklar göstererek müşterilerin maksimum fayda sağlaması hedeflenerek tasarlanmakta ve üretilmektedir. Türk Trafik yasalarına uyumluluğun yanı sıra Avrupa Birliği regülasyonlarına da tam uyumlu olarak üretilmektedirler. Bazı özel üretimlerde Amerikan Hükümeti Motorlu Taşıtlar Regülasyonlarına da uyumluluk sağlanmıştır. Bu sayede ürünler Avrupa Birliği ve Amerikan Hükümeti regülasyonlarının geçerli olduğu yerlerde sorunsuz olarak kayıt edilebilmekte ve kullanılabilmektedir. Üretim sitemi K–Q TS EN ISO 9001–2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasına sahiptir. Ülkemizde yaşanan ekonomik krizler sonrası başlanılan dış pazarlardaki faaliyetler başarıyla devam etmektedir. Sektöründe yurt dışı satışlarda büyük başarı yakalayan YÜKSEL Dorse & Damper, birçoğumuzun ismini bile duymadığı ülkelerde \"YÜKSEL\" etiketinin yollarda dolaşmasını sağlamıştır. Şu ana kadar ürünlerinin kullanıldığı tespit edilen ülkeler Almanya, Angola, Azerbaycan, Bulgaristan, Birleşik Arap Emirlikleri, Etiyopya, Irak, Katar, Kazakistan, Kongo, Kuveyt, Lübnan, Romanya, Ürdün, Suudi Arabistan\'dır. 2008 yılı içerisinde bu ülkelere Cezayir, İngiltere, Ukrayna ve hatta Çin Halk Cumhuriyetini de eklemeyi hedeflemektedir. Firma Bünyesinde, kara taşımacılığında kullanılan tüm Dorse, Damper, Tanker Dorse, Lowbed ve bunların farklı modellerinin imalatları yapılmaktadır. Ürünlerinin %60 i iç piyasa olmak üzere %40 ü diğer ülkelere ihraç edilmektedir. Firma, tüm çalışmalarını en önce müşteri memnuniyeti olmak üzere, kurumsallaşma ve şu anda sahip olduğu markalaşmanın daha saygın ve seçici bir şekil kazanması arzusu ile çalışması için motive etmektedir. Yakalanan başarının haklı gurunu yaşayan YÜKSEL Dorse & Damper’ 2008 yılında yoluna azimle devam edecektir...

YÜKSEL Semitailer & Dumper has been in the semitrailer production industry since 1989. Our production history has begun in Konya Karatay Industrial Area, next in Büsan Private Industrial Area and present location is in Konya 2. Industrial Area. We’ve increased our working capital and decided to continue our marketting activities and our focus in export sales. Our efforts have been awarded by Chamber of Commerce in Konya with “Foreign Exchange Profit Services” and ”High Amount Tax Declaration” Certificates. Many years experience made YÜKSEL Semitrailer & Dumper be conscious about the importance of the work at producing and the company still continues to reach the better. The new traffic law and regulations are followed very closely and the products are designed and produced thru these regulations. In production there are diferent materials and special alloys are used to be suitable to the regulations and to be strong against to heavy loading for the markets such as Africa and Middle East region. Products are projected and produced according to requirements and region for the customers to be more profitable and also durable. Besides Turkish Traffic Law and rhe regulations they are produced convenient to Europian Union regulations and some special products are also convenient to American Goverment Motorized Vehicles Regulations. This provides the products to be registered in EU and USA regulations countries. Production system has K-Q EN ISO 9001-2000 Quality Management System certificate. The company has a very good repuation after his activities and long term relationships in many markets. The products are being used in the following countries : Angola, Azarbeijan, Bulgaria, Congo, Ethiopia, Germany, Iraq, Kazakhstan, Kuwait, Lebanon, Qatar, Republic of China, Romania, U.A.E. In 2008, Algeria, Ukraine and United Kingdom will be added to this list. The company is producing all dumper and semitrailers including tanker, lowbed, flatbed, container career, silobus, transmixer and their different models which are used at land transportation. 60% of the production are being used in local market and the rest, 40% are being exported to foreign markets. YÜKSEL Semitrailer & Dumper motivates all its team for customers satisfaction and pleasure to keep the success, quality in the products and services after sales. They will be happy to see you in their production plant in Konya or to reply yout questions or requirements via email or on the phone...

Herstellung von Pritschen und Hebevorrichtung für Pritschen   [Git »]

CAN DURMAZ OTOMOTİV KİMYA TOPRAK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Oto Yedek Parça (V) Kayışları İmali.

Automotive spare parts v-belt production

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen   [Git »]

CANBİLENLER DÖKÜM MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

"Firmamız 1980 yılında kurulmuş olup 3000 m kapalı alanda sanayicilerimizin istediği kaliteli pik ve sfero dökümü sipariş üzere üretim yapmaktadır. Firmamız kurulduğu günden beri kaliteye önem vermiş ve bu yönde çalışmalarını yoğunlaştırarak bugün sanayicilerimize kaliteli pik ve sfero dökümde çeşitli alternatifler sunar hale gelmiştir. Firma olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan kuruluşumuz siz sanayicilerimize GG 18 – GG 35 kaliteli pik döküm ve GGG-40 - GGG-90 sfero dökümde hizmet etme gayreti içerisindedir. Firmamız bugün siz sanayicilerimizden aldığı güven ve destek sayesinde aylık 100 ton pik ve 50 ton sfero döküm kapasitesine ulaşmış olup yine sizlerden aldığı güçle kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız üretim portföyüne 2002 yılı itibari ile GTS Temper döküm ve GS 45-65 Çelik ve Nitelikli Çelik Döküm serisini de ilave etmiş olup yine siz sanayicilerimizin bu yöndeki isteklerine de cevap vermeye başlamıştır. Firmamız Yurt içi ve Yurt dışına Kaliteli Pik ve Sfero döküm üretimi yapmaktadır."

Our company was established in 1980. This company is situated in 3000m2 and it has been producing gray cast iron and nodular cast iron castings high in quality which our industrialists want. Our company is always consider important to quality and it is hard working about this side. Now it is presenting different alternatives about gray cast iron and nodular cast iron castings which are high in quality. Our company's principle is pleasure of customers. So we have been working about GG18-GG35 gray cast iron casting and GGG-40-GGG-90 nodular cast iron castings for you who are our industrialists. Now Our company is arrived at 100 tones capacity of gray cast iron casting and 50 tones capacity of nodular cast iron casting per one month thanks to your support and trust. In other words our company has been go on working without making a concession with force that we took from you. Our company was adding the series of GTS temper casting and GS 45-65 steel and steel casting with high quality to its productin portfoy in 2002. So it is enaugh for your desires about this subject.

Rohguß   [Git »]

CANDEM TARIMSAL ÜRÜNLER VE ORGANİK GÜBRE SAN.TİC.LTD.ŞTİ

  [Git »]

CEBEL SÜT ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ İMALAT SAN.TİC.A.Ş.

1962’den beri gıda sektöründe hizmet veren Şakir Bal ve Gıda Mad. İhr. İth. Dah. Tic. Ltd. Şti. ilk olarak 1978 ‘de bal ve zeytin ürünleriyle Cebel ‘in markalaşma sürecini başlatmıştır. 1999 yılında Cebel Süt Ürünleri ve Gıda Maddeleri İmalat San. Ve Tic A.Ş.’yi kurarak süt ürünleri üretimine başlamıştır. Şu an 15.000 m2 kapalı alanda üretimlerini gerçekleştiren şirketler deneyimi ve teknolojisiyle Türk gıda sanayinin önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. Ürün kalitesini kendine temel amaç edinmiş olan İşletmelerimiz K-Q TSE-ISO-EN 9000 kalite yönetim sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi belgelerine sahip olmuş, üretimin tüm aşamalarında kalite kontrolünü sağlamakta ve tüketicilerimizin güvenini kazanmaktadır. Ürün kalitesinin yanı sıra müşteri beklentileri doğrultusunda gerekli Ar-Ge çalışmalarını yaparak ürün çeşitliliğinide sürekli geliştirmektedir. Binlerce üretici müstahsillerimizle uzun yıllara dayanan ilişkilerimiz ve desteklerimizle tarım ve hayvancılığımızın gelişmesi, ürün kalitemizin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve hizmet etmek için çalışmaktayız.

Şakir Bal ve Gıda Mad. İhr. Dah. Tic. Ltd. Şti. Thathe beeen serving in food sector since 1962 started branding process of CEBEL with the honey and olive product in 1978. It establised Cebel Süt Ürünleri ve Gıda Maddeleri İmalat San. ve Tic. A.Ş in 1999 and began to produce milk . Companies who now perform production in 15.000 m2 closed area took its place among leading institutions of Turkish Food Industry with its experience an technology. Our enterprises who took production quality as basic goal had certificates K-Q TSE ISO EN 9000 Quality Management System an G-F TSE ISO EN 22000 Food Security Management System and it provides quality control in every stage of production an won our customers confidence. It continuously develops product range by performing required R&D wprks in the direction of expectations of customer as well as product quality. Due to our supparts and relations with our producer based on many years we are working in order to develop our agriculture an animal breeding, to provide continuity of satisfaction of customer by ensuring sustainability of our product quality and to serve.

Herstellung von Milchprodukten   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |