KONYA FIRMALARI - LISTE 15

BAYRAM ANDIÇ NAKLİYAT ORMAN ÜRÜNLERİ VE KUYUMCULUK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ağaç Ve Kereste Talaşlarının Toz Haline Getirilmesi.

Converting wood shavings into dust

Verarbeitung von Holzspäne zu Staub   [Git »]

Bayramoglu A.S.

Traktör ve iş makinaları kabinleri. Otomotiv Sac ve aksamı imalat ve satış, uygulama.

we are manufacturing cabin for Tractor and crane . Metal parts for truck and tractors.

  [Git »]

BAYRAMOĞLU OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş.

1965 yılında kurucumuz Hasan Bayramoğlu tarafından kurulan firmamız ilk olarak otobüs karoseri ve yedek parçaları ile kamyon şaselerinin üzerine açık ve kapalı kasa imalatı ile üretime başlamıştır.· 1982 yılına gelindiğinde ürün yelpazemizi genişletmek adına tüm traktörlere emniyet kabini, emniyet çerçevesi, emniyet demiri (u-bar) ve polyester gölgelik üretimine başlanmıştır,yılında A.Ş. ünvanı alınmıştır,· 1988 yılında MERCEDES BENZ OTOBÜS ve KAMYON FABRİKASI ile anlaşma yapılarak günümüze değin devam edecek Mercedes kamyon, otobüs ve Ünimog araçlar için yedek parça imalatı sürecine girilmiş olup bu süreç hala devam etmektedir.· Bunun yanında turizm sektörüne yönelik olarak gezi römorkları, golf sahası araçları da imal edilerek yurt içi ve yurt dışı piyasalara satılmıştır. Ayrıca otomobil, minibüs, jeep, pick-up türü araçlar için de yük taşıma römorkları üretim yelpazesine eklenmiştir.

  Our firm established by Hasan Bayramoğlu in 1965 has been started to manufacturing bus coachwork and spare parts and the open & closed truck   Started to manufacture safety cabins, safety frames, u bars and polyester awnings in 1982.   Started to manufacture safety cabins, safety frames, u bars and polyester awnings in 1982.We have made a deal with Tumosan for cabins. Has been a joint stock company in 1985 The contract between Mercedes Benz Bus and Truck company and the Bayramoğlu has been signed in 1988 which will carry this relation ship to today by manufacturing spare parts for Mercedes trucks and uni morg vehicles.    Besides the traveling trailers for tourism sector and the golf course cars has been manufactured and exported. In addition trailers for automobiles, minibuses, jeeps, pick-ups, had been added to the production range

Herstellung von Kabinen für Baumaschinen und Traktoren, Fahrzeugersatzteile   [Git »]

BAYSALOGLU TEKNİK TARIM MAKİNELERİ

Baysakloğlu teknik tarım makinaları arlot araştırma makine tarasarım geliştirme merkezi istege özel iş makine tasarım ları

Baysakloğlu technical agricultural machinery, machine tarasarım arlot research business development center, optional custom machine designs

  [Git »]

BAYSAN-BAYKARA TUĞLA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Blok Tuğla İmali.

Block brick production

Herstellung von Blockziegelsteinen   [Git »]

BAYSAN-BAYKARA TUĞLA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.ILGIN ŞUBESİ

Baykara tuğla Madencilik ve Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. Firmamız tuğla imalatı sektöründe yarım asırlık bir tecrübeye sahiptir. Konya merkezde tuğla imalatı yapan firmamız yaklaşık 5 yıldır Hüyük'te üretime devam etmektedir. Firmamız Hüyük'ün tuğla imalatına uygun kiliyle en kaliteli tuğlayı üretmektedir. Duvar tuğlaları, yalıtım tuğlaları, baca tuğlaları, asmolen ve dekoratif tuğlaları ile yaklaşık 70 çeşit ürünüyle sektörde öncü firmalar arasındadır. TSE, CE, ISO 3001, OHSAS belgeleriyle de kurumsallaşmaya ve kaliteye önem vermektedir.

Block brick production

Herstellung von Ziegelsteinen   [Git »]

Baysel inş.Malz.Tic.Ltd.Şti.

7.04.1994 tarihinde Konya bölgesinde Baysel İnşaat Malzemeleri TİC. LTD ŞTİ. gibi inşaat sektöründe uzun yıllar kendilerini kanıtlamış iş adamlarının bir araya gelmesi ile BAYSEL HAZIR BETON kurulmuştur.25.000 m2 alan üzerinde kurulanBAYSEL HAZIR BETON üretim tesisi 120 m3/saat kapasiteli, tam otomasyon programlı ve sektörünün en son teknolojisine sahip makine parkı ile 01.07.2007 tarihinde ilk beton üretimini gerçeklerştirmiştir.

  [Git »]

Bekiroğlu Bakliyat Ltd Şti

Firmamı 1994yılı Konya Ticaret borsasında faliyete başlamıştır. İlk oLarak Konya çifcisinden alınan ürünler direk satışa sunulmakta idi 1999yılında eleme ve kalibrasyon ünütesi kurulara 25-50kg ambalaja başlanmıştır. 2004yılında yeni atılıma hızla yön veren şirketimiz makina ekipmanlarını yenileyerek daha temiz daha kaliteli ürünler üretmeye başladı ve yıllık kapasitesi 1000ton olan şirketimiz şuan 4sınıf ana mamül olmak üzere yıllık 7000ton ürün işleyip satışa sunmaktadır.

  [Git »]

beksan nakliyat

orta dogu ulkelerıne karayolu tasimasi yapmaktayiz

orta dogu ulkelerıne karayolu tasimasi yapmaktayiz

orta dogu ulkelerıne karayolu tasimasi yapmaktayiz   [Git »]

BELDE GIDA TEMİZLİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ekmek İmali.

Bread production

Herstellung von Brot   [Git »]

BELYA TURİZM İNŞAAT ENERJİ BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Bilgisayar Ekipmanları Montajı.

Computer equipment assembly

Computerteile Montage   [Git »]

BERBEROĞLU SÜT ÜRÜNLERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

964 yılında Mehmet Rıza Özsakal tarafından küçük bir aile işletmesi olarak kurulan ÖZSAKAL Süt Mamulleri 1990 yılından sonra Ali Riza Özsakal'ın yönetime geçmesiyle kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmıştır. 1995 yılında 3200m2 açık alan, 1200 m2 kapalı alan olmak üzere BERBEROGLU Süt Ürünleri ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti'ni kurarak işlem hacmini genişletmiş ve pazarda önemli bir paya sahip olmuştur. Başta Konya merkez olmak üzere yakın çevre köy ve ilçelerimizden temin edilen süt islenerek kaşar peyniri, beyaz peynir, süzme yoğurt, kase yoğurt, tereyağı, krema ve lor peyniri olarak üretilmektedir. 40 ton/gün süt işleme kapasitesine sahip olan Berberoğlu Süt, ürettiği ürünleri “Berberoğlu” ve “Osmanlı” markası adı altında piyasa sunmaktadır. Ürünlerin, bünyemizde bulunan dağıtım ağı ile Konya merkez, Afyon, Eskişehir, Ankara, Samsun, İstanbul, Gaziantep, Bursa illerine dağıtımı ve pazarlaması yapılmaktadır. Firmamızın genel kuralı, tüm yönetici ve çalışanlarımızın şirketimizi çağdaş, modern ve örnek bir şirket yapabilmek için faaliyetlerini sürekli iyileştirme çabası içinde olmalarıdır.

Milk products (soft white cheese, yogurt, butter)

Milchprodukte(Weichkäse, Butter und Joghurt)   [Git »]

BERIKA TEKNOLOJI MEDIKAL IMALAT ITHALAT IHRACAT TICARET LTD STI

Medikal alanda özellikle, Türkiye'de üretilen Hastane Karyolaları, Sedyeler, Tekerlekli Sandalyeler, Sterilizator gibi ürünleri müsteri talebine göre tedarik etmekteyiz. Ayrıca Sarf malzemelerin ithalatını yaparak Türkiye'deki hastanelere tedarik hizmeti vermekteyiz

We supply medical equipments such as hospital beds, stretchers, stainless steel products to our clients who live abroad and also import disposable products to supply Turkish Hospitals

  [Git »]

BERRA TAKKE TEKSTİL

  [Git »]

BesaKart Astropay

Türkiye'nin Resmi Astropay Kart Satış Sitesi

  [Git »]

BESAŞ OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ

2006 yılında kurulan "BESAŞ OTOMOTİV" Firması Avrupada üretilen Ticari Kamyon, Otobüs ve Römork tipi araçların yedek parçalarının toptan ve perakende pazarlama işine başlamıştır. Firmamız, KNORR, WABCO, HALDEX ve MERITOR tipi fren sistemleri ve kamyon aksesuarları sektörü olarak Türkiye ve dünya pazarında kendisini en iyi şekilde tanıtmıştır.

BESAŞ AUTOMOTIVE was established in 2006 and started to work in sector of Heavy Commercial Truck, Bus and Trailer parts produced in Europe. Our Company is becoming a member of the Brake System and Trailer Equipment Sector in Konya Turkey and has become one of the most popular names in Brake Calper Repair Kits with the productions and exportation of KNORR, WABCO, MERITOR and HALDEX types.

  [Git »]

BESEL ALUMINIUM HANDRAIL BALUSTRADES SYSTEMS.

Beşel Alüminyum, Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesinde, Alüminyum ve Krom korkuluk sistemleri ürünlerinin üretim ve montajı konusunda uzmanlaşmış, 2000 yılından bu yana üretiminin tamamını kendi bünyesinde toplamış, 3500 m kapalı alanda en son teknolojik donanımıyla üretim yapmakta olan girişimci bir firmadır. Yurtiçi ve yurtdışında etkin satış ve servis ağını kuran firmamız, kadrosuyla yerel ve uluslararası pazarlarda 10 yıldır hizmet vermektedir. Beşel Alüminyum, sağladığı güven ve modern çizgileriyle alüminyum korkuluk sistemlerini, mükemmel yapı sistemleriyle sizler için buluşturuyor. Temel çalışma alanlarımız; Otel, villa, rezidans, okul, hastane, sanayi yapıları, mağaza, alışveriş merkezleri ve konutlardır. Yılların tecrübesiyle gelen modern tasarımlar, uygun fiyat, ileri teknoloji ve kaliteli anlayışımız ile size hayallerinizdeki projeyi gerçekleştirme imkanı sunuyoruz. Hedefimiz; Alüminyum sektöründe hızlı servislerimizle ekonomik, kaliteli ve modern ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktır. Bugünün potansiyel ihtiyacını karşılamak için sizlere çözüm öneriyoruz.

We BESEL ALUMINIUM, are located in Busan Industrial zone, Konya/Turkey and specialised and based on Manufacturing, Producting, Assembling Aluminium Products such as Aluminium Balustrade and Handrail Systems Our company has been in the local and international market last ten years. We have completed many projects and installations for commercial and private companies arraund the globe.BESEL ALUMINIUM meets safety modern balustrades and handrails necessity with a superior construction system. We offer you to realize the Project in your dream with its reasonable economic condition and modern designs with its experience reformist, high technology and superior quality. Our aim is to present modern service with he fast, the most economic and modern goods to our customers in aluminium products sector. BESEL ALUMINIUM's main field of activity is villa, residence, school, hospital, industrial, building warehouse, showroom, bungalow, etc. based on key delivery logic. Here we propose to our clients partnership for today's potential neccessity.

  [Git »]

besiyem ticaret

  [Git »]

BESTAŞ MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

2 NİSAN 1993 yılında aile fertleri tarafından kurulmuş anonim bir şirkettir. Merkezi Konya'da faaliyet gösteren şirketin Ankara İli Öveçler semtinde de bir irtibat bürosu bulunmaktadır. 19 Nisan 1993 tarihinde Konya Ticaret Odasına kayıt olan şirket bu tarihten itibaren kesintisiz olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimizin kuruluş amacı maden kanununda sınıflandırılması yapılmış olan her türlü enerji madenleri, sanayi madenleri ve kıymetli taşların işletme faaliyetlerinde bulunmak, taş ocakları nizamnamesine göre işletilmesi gereken taş ocaklarının işletmeciliğini yapmak, çıkartılan taşları cinslerine göre kırma ve eleme işlemlerine tabi tutarak kireçtaşı malzemesi üretmek ve bu işlere bağlı olarak bizzat kendi araçları veya kiralayacağı vasıtalarla nakliye taşımacılığı yapmak şeklinde özetlenebilir.

Production of broken stone

Herstellung von gebrochenem Stein   [Git »]

BESTPAR ENDÜSTRİYEL YEDEK PARÇA İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Otomotiv Conta Çeşitleri İmali.

Automotiv gaskets

Fahrzeugdichtungen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |