KONYA FIRMALARI - LISTE 14

BAŞAK ASANSÖR

Firmamız, KONYA/TÜRKİYE'de asansör ekipmanları sektöründe faaliyet göstermektedir. Ürün gruplarımız; asansör motoru, hız regülatörleri, kaymalı fren sistemleri, tampon etkili fren, asansör kabini ve otomatik kapı'dır. Ürünlerimiz CE sertifikası ve İSO 9001:2008 sertifikasına sahiptir. firmamız, asansör alanında çalışan firmalarla irtibata geçmek ve ihracat yapmak istemektedir.

Our company operate in lift equipments sector in Konya of Turkey. Our productions; liftmotors, lift regulator, progressive safety gear, effective brake pad, otomatic doors and lift cabin. Our products has CE certificate and also we have ISO 9001:2008 Quality management system certificate. our company to demands to contact other companies which are operate in lift sector and also we want to export.

  [Git »]

BAŞAK TARIM LTD. ŞTİ.

  [Git »]

BAŞAK TENEKE KUTU METAL OFSET AMBALAJ GIDA NAKLİYAT SAN.VE TİC.A.Ş.

1999 Yılında Konya Organize Sanayi Bölgesinde 7.000m² kapalı alanda Metal Ofst Baskı Ünitesi ve Teneke Kutu üretimine başlayan firmamız kısa zamanda adını sektörde önemli bir noktaya getirmiştir. Kuruluşundan bu yana titizlikle üzerinde durduğu ürün kalitesini belgelendirmiş ve hızla kurumsallaşmıştır. Sağlıklı bir toplum için sağlıklı tüketim mallarına ihtiyacımızın olduğu bir dönemde, ambalaj çeşitleri içerisinde hammaddesini doğadan alıp, görevini tamamladıktan sonra hızla tekrar doğaya dönen teneke kutu, ışık geçirmemesi, kokudan etkilenmemesi, kolay taşınıp sevk edilebilmesi ve içerisindeki ürünü uzun süre özelliğini bozmadan saklayabilmesi nedeni ile yıllardır vazgeçilmez olmuştur. Peynir, zeytin, turşu, helva, reçel, yemeklik yağlar gibi gıda teneke kutuları ve tiner, madeni yağlar, boya,zira ilaçlar gibi teknik teneke kutular ürün gamımızın bazı çeşitleridir. Tasarım çalışması ile bu ürünlere verdiğimiz bu hayatı başlatmış oluyor ve ürünlerimizi en üst düzeyde korumayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti ve piyasa taleplerini her zaman göz önünde bulunduran, teknolojiyi yakından takip ederek yatırımlarına devam eden firmamız sizlerle büyümeye devam ediyor.

Tin plate box production

Herstellung von verschiedenen Blechbüchsen   [Git »]

BAŞARAN HİDROLİK

HİDROLİK GARAJ EKİPMANLARI İMALATI

HYDRAULİC GARAGE EQUİPMENTS

  [Git »]

BAŞARAN MOTOR REKTİFİYE SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

1971 YILINDAN BERİ OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE MOTOR REKTİFİYE HİZMETİ VEREN FİRMAMIZ, 2009 YILINDA PİSTON KOLU İMALATINA BAŞLAMIŞTIR. ÜRETİMLERİNİ ISO 9001 KALİTESİNDE GERÇEKLEŞTİREN FİRMAMIZ, ÜRÜNLERİNİ DÖVME MALZEMEDEN ÜRETMEKTEDİR. ÜRÜNLERİNE 2YIL/100.000KM GARANTİ VERMEKTEDİR.

SEIT 1971 OUR FIRM SERVICING AUTOMOTIVE INDUSTRY AS ENGİNE REBUILDER. IN 2009 WE HAVE STARTED TO PRODUCE CONNECTING RODS ON ISO 9001 QUALITY. ALSO OUR PRODUCTS PRODUCING FROM FORGING METAL AND WE ARE GIVING TO GUARANTEE 2YEAR/100.000.

SEIT 1971 UNSERE FIRM BEDIENEN AUF DER AUTOMOBILINDUSTRIE. AUF DEM JAHR 2009 HABEN WIR DIE HERSTELLUNG DER PLEUEL STANGE ISO 9001 QUALITAET ANGEFANGEN. GLEICHFALLS STELLEN UNSERE PRODUCTE AUS SCHIMIEDEEISEN UND WIR GEBEN 2JAHRE/100.000KM GARANTIE.   [Git »]

Başaran sanayi tipi mutfak malzemeleri konya

BAŞARAN;piliç kızartma makinası,su böreği ocağı,su böreği fırını,endüstriyel çay ocağı,kahveci ocağı,otomatik çay kazanı,çay otomatı,ligli köfte ocağı,elektrikli köfte ocağı,döner ocağı,çift radyanlı döner ocağı,endüstriyel fritöz,hamburger ocağı,elektrikli hamburger ocağı,lpgli hamburger ocağı,salamander,sahra ocağı,ayaklı sahra ocağı,lokanta ocağı,

  [Git »]

BAŞARANLAR TOPTAN ÇANTA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Çanta İmali.

Bag production

Taschenherstellung   [Git »]

BAŞARI DEGİRMEN VE GIDA MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Politikamız; Tecrübemize ve kalite anlayışımıza güç olarak müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde memnuniyetini sağlayan kaliteli ve güvenilir ürünler ile kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmeti sunmak, Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek, her işi ilk seferinde doğru olarak yapmak, “En İyi Yatırım İnsandır.” Düşüncesi ile personelimizin eğitim seviyesini sürekli geliştirmek, Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendimizi ve tedarikçilerimizi sürekli geliştirmek, Çevrenin korunmasına özen göstermektedir. Personelimiz, kalite ve verimliliği sağlama konusunda “ben” değil “biz” anlayışıyla politikamızdan taviz vermeden çaba gösterilmelidir.

  [Git »]

BAŞARI METAL

  [Git »]

BAŞARI OLUK

  [Git »]

BAŞER CNC

CNC KONTROLLÜ MAKİNALAR VE AKSAMLARI

CNC CONTROLLED MACHİNES AND COMPONENTS

CNC-MASCHINEN-UND ZUBEHÖR   [Git »]

BAŞOVALI TARIM MAKİNALARI İMALAT SANAYİ VE TİC. A.Ş.

Pik Döküm,Her Türlü Merdane,Rediktörlü Pompa,Yağmurlama Makinaları İmali.

Cast iron, reducer pump and sprinkling machines

Herstellung von Roheisenguß, jeglichen Walzen, Redaktorpumpen, Wässerungsmaschinen   [Git »]

Bay Medya Prodüksiyon Organizasyon

2000 senesinden günümüze kadar geçen sürede Prodüksiyon ve Organizasyon sektöründe kalitenin ve ayrıcalığın markası olarak, bu alanda Anadolu\'dan tüm Türkiye\'ye hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Organizasyon sektörünün oluşumu ve yapılanması ile paralel olarak kendini geliştiren Bay Medya, hizmet yelpazesini genişleterek reklam ve tanıtım alanında yapmış olduğu başarılı çalışmaların yanı sıra Ülke Genelindeki Reklam ve Organizasyon Ajanslarına sunduğu teknik altyapı hizmetiyle de kendini kanıtlamıştır. Bay Medya, yeni ürün ve sektörel teknolojileri sürekli takip ederek müşterilerine en iyisini sunmayı ve sektöründe öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Bunu yaparken de iş ahlâkından taviz vermemeyi ve insani değerlere saygı göstermeyi her zaman ilke edinmiştir. Organizasyonun büyüklüğüyle değil, kendisi ile ilgilenmeyi her koşulda prensip kabul eden Bay Medya, yapılan bütün işlere sanatsal açıdan yaklaşarak her zaman yaratıcılığı ve yaratıcı fikirleri ön planda tutan profesyonel bir ajanstır. Yaptığımız her işte müşteri memnuniyetini esas alarak markamızla birlikte fikirlerimizi ve hedeflerimizi büyütmeyi planlıyoruz Bu sebeple profesyonel iş kalitesi için büyük fikirler yaratabilecek güçlü beyinleri ve son teknolojiyi bir araya getirdik.

  [Git »]

BAYBAL DEĞİRMEN MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

taş değirmen un değirmeni yem fabrikası un ve bulgur üretimi

  [Git »]

bayırsan plastik

Firmamız 1989 yılında KONYA' da hizmete başlamıştır. Plastikte öncü bir firma olmayı amaçlayan ve bu yolda kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarına devam etmektedir.

  [Git »]

BAYKALLAR ÇİMENTO DENMİR SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1978 YILINDA TİCARET HAYATINA BAŞLAYIP YAKLAŞIK 30 YILI AŞKIN SEKTÖR TECRÜBESİYLE 1993 YILINDA BAYKALLAR ÇİMENTO DEMİR.LTD.ŞTİ.OLARAK FALİYETİNİ SÜRDÜREN ŞİKETİMİZ KONYA ÇİMETO BAYİLİĞİ DALSAN ALÇI BAYİLİĞİ ERCİYES KİREÇ BAYLİĞİ DEMİR-BEYAZ ÇİMETO-FAYANS YAPIŞTIRICILARI VE BİLİMUM İNŞAAT MALZEMELERİ SATIŞINI SÜRDÜREREK SEKTÖRE HİZMET VERMEKTEDİR.

  [Git »]

BAYRAKTARLAR MERKON O.AN.MOT.AR TİC.SAN.A.Ş.

Mercedes Benz Markalı Otomobil Araçlar Chrysler Jeep,Dodge Marka Otomobil Araçlar Tamir,Bakım,Kaport

Mercedes benz autos servicing, repairing and sheet spare parts (truck ladder stairs)

Mercedes Benz Werkstatt   [Git »]

BAYRAM ANDIÇ NAKLİYAT ORMAN ÜRÜNLERİ VE KUYUMCULUK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ağaç Ve Kereste Talaşlarının Toz Haline Getirilmesi.

Converting wood shavings into dust

Verarbeitung von Holzspäne zu Staub   [Git »]

Bayramoglu A.S.

Traktör ve iş makinaları kabinleri. Otomotiv Sac ve aksamı imalat ve satış, uygulama.

we are manufacturing cabin for Tractor and crane . Metal parts for truck and tractors.

  [Git »]

BAYRAMOĞLU OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş.

1965 yılında kurucumuz Hasan Bayramoğlu tarafından kurulan firmamız ilk olarak otobüs karoseri ve yedek parçaları ile kamyon şaselerinin üzerine açık ve kapalı kasa imalatı ile üretime başlamıştır.· 1982 yılına gelindiğinde ürün yelpazemizi genişletmek adına tüm traktörlere emniyet kabini, emniyet çerçevesi, emniyet demiri (u-bar) ve polyester gölgelik üretimine başlanmıştır,yılında A.Ş. ünvanı alınmıştır,· 1988 yılında MERCEDES BENZ OTOBÜS ve KAMYON FABRİKASI ile anlaşma yapılarak günümüze değin devam edecek Mercedes kamyon, otobüs ve Ünimog araçlar için yedek parça imalatı sürecine girilmiş olup bu süreç hala devam etmektedir.· Bunun yanında turizm sektörüne yönelik olarak gezi römorkları, golf sahası araçları da imal edilerek yurt içi ve yurt dışı piyasalara satılmıştır. Ayrıca otomobil, minibüs, jeep, pick-up türü araçlar için de yük taşıma römorkları üretim yelpazesine eklenmiştir.

  Our firm established by Hasan Bayramoğlu in 1965 has been started to manufacturing bus coachwork and spare parts and the open & closed truck   Started to manufacture safety cabins, safety frames, u bars and polyester awnings in 1982.   Started to manufacture safety cabins, safety frames, u bars and polyester awnings in 1982.We have made a deal with Tumosan for cabins. Has been a joint stock company in 1985 The contract between Mercedes Benz Bus and Truck company and the Bayramoğlu has been signed in 1988 which will carry this relation ship to today by manufacturing spare parts for Mercedes trucks and uni morg vehicles.    Besides the traveling trailers for tourism sector and the golf course cars has been manufactured and exported. In addition trailers for automobiles, minibuses, jeeps, pick-ups, had been added to the production range

Herstellung von Kabinen für Baumaschinen und Traktoren, Fahrzeugersatzteile   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |