KONYA FIRMALARI - LISTE 13

AZIMKAR AUTOMOTIVE

Our company is which was established in 1957, based in Turkish capital city of automotive spare parts manufacturing Konya. We sell European Trucks (MAN, MERCEDES, Volvo, Scania, DAF, Renault-R.V.I,Iveco),Bus and Trailer spare parts.

  [Git »]

AZİM GÖDENELİ DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1974 yılında Konya-Karatay Sanayiinde küçük bir atölyede kurulan ve ilk etapta Lamel Grafitli döküm ile üretime başlayan Azim Gödeneli Döküm ,1992 yılında Anonim Şirket ticari statüsüne kavuşmuştur. Konya döküm sektöründe alanında ilk müteşebbis firmalardan biri olan Azim Gödeneli Döküm, 500 m2 alanda başladığı gri döküm imalatına , 1996 senesinde taşınmış olduğu Konya Organize Sanayi Bölgesinde 3.500 m2 si kapalı,2.500 m2 si açık olmak üzere toplam 6.000 m2 alanda kurulu fabrika ile devam etmektedir.

Azim Gödeneli Döküm (Casting Factory) was established in a small workshop in the year 1974 in Konya Karatay Industrial area. The factory begins with the Lamellar Graphite casting productions. It became an Anonym Trade Company in 1992. Azim Gödeneli Döküm was one of the entrepreneurs in the casting sector. It began to work in a 500m2 workshop producing grey casting. The Company moved to an area of which 3500m2 Konya Organized Industrial Area is closed and 2.500m2 is open, totally 6000m2 of a plant.

Rohguß   [Git »]

AZİMKON PLASTİK GIDA İNŞ.VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

PLASTİK TAŞIMA KASALARI PLASTİK PALET VE ÇÖP KONTEYNERLERİ İMALAT SATIŞ PAZARLAMASI

  [Git »]

AZİZ CEYLAN-CEYLAN TİCARET

Bakliyat Paketleme.

Pulse packing

Verpackung   [Git »]

B.R.S. PLASTİK KALIP MAKİNA SAN. A.Ş.

ÇOCUK OYUN GRUPLARI PLASTİK SU TANKLARI BUZAĞI KULÜBELERİ DONMAZ SULUK ZİRAİ İLAÇLAMA DEPOLARI

  [Git »]

bab inşaat nak.ve gıda san.tic.ltd.şti

Mobilya sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyeti odaklı, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun;kalite malzemelerden seri olarak ve ayrıca özel ölçü ,özel istek şeklin dede üretim yapmaktadır Önceliğimiz ev yaşam alanlarının tamamındaki ihtiyaçları karşılayacak özel ürünler sunabilmektir. Modüler mobilya ürünleri olarak seri üretimini yaptığımız: Genç Oda Takımları, Mutfak Köşe Takımları, Yemek ve Yatak Oda Takımları, Oturma Odası Takımları, farklı dizaynlarda Sedir ve Sedir Kanepeler; Tekil ürünlerde ise: Kitaplıklar, Çalışma Masaları, Gardıroplar, Koltuklar, Bazalar Mutfak dolapları vs. gibi ürünlerin yanında özel projeler ve bireylerin zevklerine uygun olacak şekilde özel ürünler üreterek satışını yapmaktayız. Firmamız profesyonel ve dinamik kadrosu ile siz müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini öncelikle hedeflemektedir. Hizmet anlayışımızı her geçen gün teknolojiye adapte olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak sizlere daha mutlu yaşam alanları sunabilmek alanın da satanın da memnun olduğu ortamları;ürünleri hazırlamak için bütün samimiyetimizle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

  [Git »]

BABACAN METAL

Babacan Metal Aluminyum korkuluk sistemleri alanında faaliyet gösteren bir firmadır. İnşaat sektörünün vaz geçilmez sistemlerinden olan aluminyum korkuluk sistemlerini kaliteli ve geniş bir ürün portföyü ve tecrübeli uzman kadrosu ile binaların hem iç hemde dış cephelerine sağlam ve estetik bir görünüm vermeye devam etmektedir. Faaliyetlerimiz Aluminyum Korkuluk sistemleri Aluminyum Balkon Korkuluk sistemleri Aluminyum Merdiven Korkuluk sistemleri Aluminyum Korkuluk profil ve aksesuarları satış ve pazarlama Aluminyum Korkuluk sistemleri yurtiçi ve yurtdışı uygulama ve montajı Aluminyum Korkuluk sistemleri profil ve aksesuarları yurtiçi ve yurtdışı satış ve pazarlama

Babacan Metal is a leading Company in Aluminium balustrade systems sector in Turkey.Aluminium balustrade systems what necessary of construction sectors has been continuing to give strong and aesthetic view both inside and outside of building with expert and experience personal. Activity Aluminium Balustrade system Aluminium Balcony Balustrade system Aluminium Stair Balustrade system Aluminium Balustrade profile and accessories sales and marketing Aluminium Balustrade system domestic and abroad aplication and montage Aluminium Balustrade system profile and accessories domestic and abroad sales and marketing

  [Git »]

BABACAN MOTOR REDÜKTÖR ASPİRATÖR POMPA FAN AMRKET HAVALANDIRMA

Babacan Motor 2003 Yılında Elk Motoru, Redüktör, Aspiratör, Satrafüj Pompa ihtiyacı olan firmalara maksimum yarar sağlamak amacı ile kurulmuştur.Babacan Motor kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde sahip olduğu ürün yelpazesini her gün geliştirerek, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vererek, kendi pazarında saygın ve lider bir konuma gelmiş, seçkin müşterileri ile sayılı firmalar arasında kendisine sağlam bir yer edinmiştir. Babacan Motor havalandırma sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Kurucularımızdan Sayın Hasan BABACAN sektörün lokomotifi olan, yöneticilerinden olup engin tecrübesiyle değerli müşterilerimize teknik destek vermektedir. Vizyonumuz; Yaptığımız sektörde öncü şirket olmak. Misyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermek, ihtiyaca yönelik doğru ürünlerleçözüm sağlayıp kaliteli, yetkin zamanında ve eksiksiz hizmet vermektir

  [Git »]

BADEL BİLGİSAYAR İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

Montaj Yoluyla Bilgisayar İmali.

Production of computer via assembling

Zusammenbau von Computern   [Git »]

BAĞDAŞ METAL VE AĞAÇ İŞLERİ SANAYİ A.Ş.

    1980'1erde Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 27 .000 m2 açık 4.000 m2 kapalı alanda, binlerce çeşit alüminyum profil Üfetimine başlayan Bağdaş A.Ş. alanında ilk olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.  Geniş ürün yelpazesiyle özel hassas alaşımlı standart ve sanayilik Üretim yapan Bağdaş A.Ş. gelişen teknolojiyi yakından takip ederek bünyesinde oluşturduğu Ar-ge ile sizlere en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindedir.

Production of ready -made aluminium , aluminium profile and solar collector

Herstellung von Aluminiumzimmerwerk, Aluminiumprofilen und Sonnenkollektoren   [Git »]

BAHÇIVANLAR BASIM SANAYİ A.Ş.

Matbaa Basın İşleri,Gazete Basımı Ve Sürekli Form Kağıdı İmali.

Printing house, press, continuous form production

Herstellung von Druckarbeiten, Zeitungsdruck und Formularen   [Git »]

Bahd Otomotiv Makina San. Tic. Ltd. Sti.

  [Git »]

BAKIM PLASTİK

Yağmurlama ve Damla sulama sistemleri.

Sprinkler and drip irrigation systems.

Sprinkler-und Tropfbewässerungssysteme   [Git »]

BALCILAR YEM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Ürettiği kaliteli ürünler ile içinde bulunduğu yem ve yumurta sektörlerinde müşterilere en fazla faydayı sağlayarak sosyal sorumluluklarının farkında olan lider bir şirket ünvanındadır.

Feed production

Herstellung von Tierfutter   [Git »]

BALKAN KONFEKSİYON

BALKAN KONFEKSİYON 1976'dan beri erkek dış gigim üzerine imalat yapmaktadır. Ağırlıklı olarak mont ve kaban üreten firma iş elbiseleri sektöründe de çalışmalarına devam etmektedir.

  [Git »]

Baloğlu Ayakkabıcılık

1990 yılında küçük bir atölye olarak üretim hayatına başlayan firma bugün 1200 m2 kapalı üretim alanı, 300m2 toptan satış ve ofis merkeziyle Türkiye ve Avrupada satışlarına devam etmektedir.Türkiye nin dört bir yanındaki müşteri ve bayileriyle satışını her gün zenginleştiren firma 2003 yılından beri avrupaya da sevkiyata başlamış olup bu pazardaki payını ve satış ağını artırmak için faaliyetlerde bulunmaktadır.

  [Git »]

BARDAKÇILAR GIDA MADDELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Baskılı Ve Baskısız Polietilen Poşet İmali.

Printed and unprinted polyethylene bag production

Herstellung von bedruckten und unbedruckten Polyetilentüten   [Git »]

BARIŞ AV TÜFEKLERİ VE TÜK.MD.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1998 YILINDAN BU YANA AV TÜFEKLERİ VE KURU SIKI TABANCA ÜRETİYORUZ.

Open a market in abroad for the firearm products we manufacture, for using hunting and sporting activities. Products are divided into two groups as double barrelled and single barrelled. We can also manufacture spare parts for our products and other similar products in market.

  [Git »]

Barutcu Bisiklet Motorsiklet Ticaret Sanayi A.Ş.

1977 yılında Barutcu Ticaret ünvanı ile kurulan firmamız, ilk etap da bisiklet, motorsiklet ve yedek parça bayilikleri ile bisiklet ve motorsiklet sektörüne toptan ve perakende olarak ilk adımını atmıştır. 1999 yılı itibariyle genç ve dinamik kadrosuyla, küreselleşen dünyada gelişen teknolojilerin yakın takipçisi olup, müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmeti en uygun koşullarla sunmayı kendine hedef edinen firmamız bisiklet ve moped yedek parça ithalatına başlamıştır. Sektöründe faaliyetini sürdüren firmamız genişleyen iç hacmi ile 2000 yılında Barutcu Bisiklet Motorsiklet Ticaret Sanayi A.Ş. ünvanını alarak yeni yapılanmaya girmiştir. Bu yapılanma ile firmamız kendini sektöre kabul ettirerek hızla Türkiye genelinde yayılmıştır. Hızla kurumsallaşmanın yaşandığı firmamızda sürekli daha mükemmele ulaşmak ve değişimlere ayak uydurma çabalarımızın tek gayesi, kaliteli ürün ve hizmetin müşterilerimize sunarak memnuniyeti artırmaktır. Sektörde geçen süre içinde Türkiye’nin bir çok ilinde satış ağı oluşturmuş olup, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde hak ettiği lider ve öncü firma statüsünü kazanmıştır. Müşteri memnuniyetini esas alan çalışma anlayışı ile ürün ve hizmette kaliteyi, en uygun şartlarda sizlere sunma amacında olan Barutcu A.Ş. yıllar boyunca oluşan tecrübe ile oluşturulmuş olan Ürün Politikası ile satış yapmayı ve bu ürün politikasından taviz vermemeyi ilke edinmiştir.

Established with the title of Barutcu Trade Company in 1977, our company firstly entered the sector of bicycle and motorcycle by acquiring the distributorships of motorcycle and spare parts and wholesaling and retailing these products. With its young and dynamic staff, our company which is a close follower of the fast developing technology in the globalizing world and aims to give an high-class and reliable service to the customers at the most favourable conditions started the import of the bicycle and moped spare parts in 1999. Keeping on running in its sector with steady growing rates, our company improved its internal volume in 2000. After achiving the title of “incorporated”, the company applied a re-structure plan to present the best services to its customers. Strictly following this re-structure plan, our company made itself accepted in the sector and managed to spread throughout Turkey. The only aim of the efforts of presenting a better service and keeping up with the latest developments is to increase customer satisfaction by providing products and services of good quality. Establishing sales network in many cities of Turkey during this period, our company managed to reach the statue of leadership through our devotedness to providing high-quality services. The primary principle of Barutcu Bicycle Company, which aims at providing high-quality services and products at the most favourable conditions and focuses on customer satisfaction is to sale its products by adhering to Products Policy based on more than 30 years of experience and not to make any concessions on this policy under any circumstances.

  [Git »]

BASAŞ BAYRAK MATBAACILIK VE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, geliştirdiğimiz üretim birimlerimiz, KONYA 2. Organize sanayisindeki toplam 4130 metrekare 2130 metrekare kapalı fabrikası ile hizmetini sürdürmektedir

Our production units have been so developed as to render you better services and are established in the 2nd organized Industrial zone – KONYA, to have a total manufacturing area of 4130 sqm. Inluding the factory itself, an indoor space of 2130 sqm.

Tiefdruck Papierdruck, Kaltdruck PVC Folien, Selefondruck (Rolle), Glanzpapierdruck, PVC Folien (unb   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |