KONYA FIRMALARI - LISTE 12

AYDAMLA AYAKKABICILIK KONFEKSİYON VE GIDA ÜRÜNLERİ TİC.SAN. LTD.ŞTİ.

Ayakkabı İmalatı.

Shoe production

Herstellung von Schuhen   [Git »]

AYDENİZ DORSE KARASÖR OTOMOTİV NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

1987 yılında sektördeki boşluğu doldurmak amacıyla faaliyetine başlayan Özlem Dorse Karasor, 1996 yılında yeni bir kurumsal yapılanma ile adını Aydeniz Dorse olarak değiştirmiştir.Kurulduğu ilk günden bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden çalışan Aydeniz Dorse her geçen gün başarı grafiğini yükselterek siz değerli müşterilerin haklı güvenini kazanmıştır.Şu an Türkiye'nin dört bir yanına imalat yapan firmamız kısa bir süre içerisinde yurt dışı pazarında da iddialı bir konuma gelmek için tüm çalışmalarına hız vermiştir.Alanında uzman bir kadro ile; brandalı, damperli, tankerli ve kuru yük dorseleri imal eden Aydeniz, bunların yanı sıra isteğe göre uygun dorse tiplerini de imal ederek ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmiştir.Hiçbir zaman başarının tesadüflere dayalı olmadığının bilincinde olarak yapmış olduğumuz tüm ürünleri TS imalat yeterlilik ve ISO 9001 kalite yöntemi sertifikaları ile belgeledirmiştir. Aynı zamanda tüm ürünlerimiz 1 yıl boyunca garanti altına almamız siz değerli müşterilerimizin haklı güvenini kazanmamıza vesile olmuştur.Bizler sizlerden aldığımız güç ve güvenle dün olduğu gibi yarın da sürekli büyümek için hep çalışmaya ve en iyisini yapmaya gayreti içerisindeyiz.

Manufacture of semi-trailers

Herstellung von Pritschen   [Git »]

AYDIN;Sondaj makinası imalatı

AYDIN;Sondaj makinası imalatı,sondaj makinası tamiri,pompa sökme vinci,servis vinci,Sondaj makina tamiri,Sondaj Makinası imalatcısı,su sondaj makinası,derin kuyu sondaj makinası imalatı,sondaj makinası yenileme,sondaj makinası revizyonu,sondaj makinası bakım ve onarımı,zemin sondaj makinası,sondaj makinası fiyatları,sondaj makinası fiyatı,sondaj makinası imalatı,sahibinden satılık sondaj makinası,zemin sondaj makinası,paletli sondaj makinası,sondaj malzemeleri

  [Git »]

AYDINLAR YEDEK PARÇA SAN.TİC. A.Ş.

1975 yılında rot rotil sektörünün Türkiye deki ilk öncüleri olarak üretime başlayan AYD gelişen organizasyon yapısı ve hızla artan üretim gücüyle sektörüne ivme kazandırmıştır.Satıştan Kalite Güvenceye kadar tüm birimlerinde müşteri memnuniyetini temel alan AYD, OEM pazarında ürün tasarımlarını yapmayı hedef alarak çalışmalarına devam etmektedir. Yatay organizasyonu ve sürekli gelişmeye sağduyulu yaklaşım felsefesini benimsemiş nitelikli uzman çalışanlarımız ve sektördeki 35 yıllık tecrübemiz, büyümemizin en önemli faktörleridir. 35 yılımızın kısa özeti şöyledir:Günümüzde, yıllık 12 milyon adedi aşan üretimi ve 10 binden fazla ürün çeşitliliği açısından dünya lideri konumunda olan firmamız sektörün en dinamik ve fark yaratan firması olmayı, devam ede gelen yatırımları ve projeleri ile sürdürmektedir.

Having commenced the production of Rod and Ball joints as the first pioneers of Turkey in 1975, AYD accelerated its sector with its developing organization structure and exponential production power. Having commenced the production of Rod and Ball joints as the first pioneers of Turkey in 1975, AYD accelerated its sector with its developing organization structure and exponential production power.Being a world leader position in terms of annual production of more than 12 million pieces and product ranges of 10 thousand today, our firm maintains to be the most dynamic and difference making company of the sector with its continuing investments and projects. Taking the customer satisfaction as basis with lean production mentality in all its units from the sales to Quality Assurance, AYD keeps going its activities intending for product designing in the OEM markets.

Herstellung von Führungsgelenk, Querlenker, Traggelenk   [Git »]

AYDINLAR YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.KONYA ORGANİZE SANAYİ ŞUBESİ

1975 yılında Türkiye’nin ilk süspansiyon ve direksiyon parçaları üreticisi olarak üretime başlamış olan AYD, gelişen kurumsal yapısı ve hızla büyüyen üretim gücü ile sektörüne bir ivme kazandırmıştır. Bugün 18 milyonu aşan yıllık üretim kapasitesi ve 8 binden fazla ürün çeşitliliği ile dünya lideri konumunda olan firmamız, devam eden yatırım projeleri ile sektörünün atılımcı, güçlü, dinamik ve fark yaratan firması olmayı sürdürmektedir. Yalın üretim anlayışı ile satıştan kalite güvenceye kadar tüm birimlerinde müşteri memnuniyetini esas alan AYD, orjinal yedek parça tasarımına yönelik faaliyetlerine devam etmektedir. Yenilenen organizasyonu ve sürekli gelişmeye sağduyulu bir yaklaşım felsefesini benimsemiş uzman kadromuz ve 35 yıllık deneyimimiz büyümemizin en önemli faktörleridir. 1975 yılında Sn. Ramazan AYDIN’ın girişimleri ile küçük bir atölyede imalata başlayan firmamız, kısa zamanda gelişmiş ve 1984 yılında AYD tescilli markası ile bir Anonim Şirkete dönüşmek suretiyle kurumsal kimliğini tamamlamıştır. AYD 1992 yılında 2. Organize Sanayi Bölgesindeki 8.000 m2’si kapalı, 20.000 m2 alan üzerindeki yeni tesislerine taşınmış ve seri üretim hattını oluşturmuştur. Daha sonra, özellikle ağır sanayi üzerine odaklanarak üretim yelpazesini zenginleştirmeye başlamıştır. 2008 yılında Konya 3. Organize Sanayi bölgesinde 65.000 m2’si kapalı 150.000 m2 alan üzerindeki yeni tesislerinde rot başı, rot kolu, rot mili, pitman kolu, rotilli kol, salıncak, tork kolu, V-kolu, denge kolu ve Z rot üretimlerini yapmaya devam etmiştir. Tesislerimizin üstünlüğü, sadece ileri teknoloji üretim hatlarıyla sınırlı kalmayıp kurumsal kaynak sistematiği, ileri seviye kalite bilinci de diğer önemli değerlerimizi oluşturmuştur. 2009 yılında ISO 9001:2000 kalite belgemize ilave olarak ISO TS 16949 standardını da almaya hak kazanan firmamız OEM pazar faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılında kalıp-aparat, dövme, ağır vasıta-binek grubu üretim-montaj, kaplama-boya ve burç imalat fabrikalarında \"HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA\" sloganıyla sac salıncak fabrikasını da üretim hattına ekleyen firmamız, ürünlerinin %90’nı başta Avrupa olmak üzere Kuzey-Güney Amerika, Afrika ve Asya’da toplam 50 ülkeye ihraç etmektedir. Bugün, 950\'den fazla çalışanıyla AYD, müşterileri ilişkilerindeki artan gücü, kalitesi ve zamanında teslimat konusundaki yüksek beklentileri yerine getirmeyi taahhüt etmiştir.

Being a world leader position in terms of annual production of more than 18 million pieces and product ranges of 8 thousand today, our firm maintains to be the most dynamic and difference making company of the sector with its continuing investments and projects. Taking the customer satisfaction as basis with lean production mentality in all its units from the sales to Quality Assurance, AYD keeps going its activities intending for product designing in the OEM markets. The most important factors of our growth are our specialist staffs who are adapted the discreet approach philosophy to the horizontal organization and constant development in principle and our 35-year experience. The brief summary of our 35 years is as follows: Our company, which started it\'s production in a small workplace with the entrepreneurship of Mr. Ramazan AYDIN in 1975, developed in short time and completed it\'s corporate identity by turning the company into a joint stock company with the registered brand name AYD in 1984. The company constitutes it\'s efficient mass production lines by moving to it\'s new plants of 20.000m2 – 8.000m2 of which is covered - in the Organized Industrial Zone II of Konya in 1992. Then, they start enriching their production range mainly focusing on the heavy industry. In 2008, they continue manufacturing tie rod, tie rod end, ball joint, track control arms, axial joint, wishbone, stabilizer, torque rod and V-arm in their new plant in 150.000 m2 – 65.000m2 of which is covered – in the Organized Industrial Zone III of Konya. The superiority of our plants is not only limited with the production lines of high-technology; corporal source planning systematic, advanced level quality consciousness and certificates are our other values. Deserving to certified with ISO TS 16949 standard in addition to our existing ISO 9001:2000 certificates in 2009, our company has started OEM market activities. Adding up the sheet-metal wishbone factory to the product group in 2010 in the tooling, forging, heavy-duty vehicle-passenger group production-assembly, coating-painting and bush production factories with the slogan, \"EVERYTHING IS UNDER ONE ROOF\", our company exports 90% of their products to 50 countries - mainly to Europe, North-South America, Africa and Asia. Today, with it’s more than 950 employee, AYD committed to fulfill high requirements on growing competence, quality and reliable delivery to ensure good and trustworthy relation with it’s customers.

Herstellung von Rotil, Schaltstangen   [Git »]

AYDINSAN FİREN CIRCIRLARI VE OTOMOTİV YEDEK PARÇALARI İMALATI PAZARLAMA VE SATIŞI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Firen Ayar Kolu Cırcırları İmali.

"AYS Brake Co. Ltd is one of the leading professional manufacturer and exporter of brake slack adjuster for the automotive industry (All European Commercial Vehicle Applications) since 1966 in Konya/Turkey.  AYS Brake Co. Ltd have specialized in manufacturing Automatic Brake Slack Adjusters, new patented S-ABA (self-setting) Full Automatic Brake Adjusters, 32 mm U-lock Brake Adjusters, Mechanic Brake Adjusters and Repair kits (GTIP 870830990000 Brakes and servo-brakes and their parts, for tractors, motor vehicles) for trucks, buses and trailers with over 2350 different type slack adjusters within context of OEM and aftermarket..  In 2008 it moved to the new factory premises which have 10.000 square meter closed area, 25.000 square meter open area in Konya Industrial Area. After moving in  new premises, with its qualified personnel who works with total quality management concept, by using  latest technology  machines and applying  strict quality control at all stages of production of its’ products are being manufactured  with high quality and reasonable prices."

Herstellung von Bremsreglern   [Git »]

AYGIN SÜT VE GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Süt Ve Süt Mamülleri İmali.

Milk and milk products production

Herstellung von Milch und Milchprodukten   [Git »]

Ayhom Mobilya San.Tic.Ltd.Şti.

Furnitronic,2010 yılında genç , başarılı ve kararlı iş adamlarınca kurulmuştur. Şirket şu anda TV standlarını,Home-ofis masalarını bazı ülkelere ihraç etmektedir.Bu başarının sırrı sofistike dizaynlara entegre edilen basit ve şık tasarımlı Ürünlerdir.

Furnitronic is one of the young and successful A/V furniture specialists in Turkey. Founded by young attractive ,strong and powerful businessman in 2010. The company now exports its, TV Stands and Home entertainment solutions, Home Office Desks, Computer Workstaions ,Home Cinema and Hi-Fi furniture to some countries. Reasons for this success are the clean design and the sophisticated solutions for integrated technique, Our customers tell us they are proud to own furnitronic pieces because of our superior craftsmanship. “simply elegant and user friendly” designs, and excellent customer service.

Furnitronic,Wurde 2010 von einer jungen, dynamischen Gruppe von Unternehmern gegründet. Zur Zeit werden unter anderem TV Racks und Home-Office Tische verkauft, wobei ein Großteil gleichzeitig ins Ausland exportiert und verkauft wird.   [Git »]

Ayka Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

Motorlu Çapa Makinası, Motorlu diskli Çayır (OT) Biçme Makinası ve Su Pompası Üreticisi.

Producer of Engine Hoe Machine, Engine Disk Mower Grass and Water Pump

  [Git »]

AYKU İDEAL KALİTE OTOMOTİV KRANK ŞAFT İNŞAAT GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mercedes, Man, Scanıa, Deutz, Daf ve bir çok markanın krank imalatı fabrikamızda ISO 9001:2000 kalite güvencesi ile üretilmektedir. Türkiye'de ilk krank üretimini başlatan firmamız sektöründe öncü kuruluşlardan biridir, geniş ürün yelpazesi ve yılların verdiği tecrübeyle kaliteli ürünlerimiz müşteri memnuniyeti ile birlikte yolumuzda ilerlemekteyiz. Avrupa ve Ortadoğu ağırlıklı Türkiye'nin de bazı bölgelerine toptan ürün gönderilmektedir.

We manufacture and export high quality crankshafts for car, light commercial vehicle, tractor, truck and heavy construction machine engines. Our products are 1 year engine guaranteed and we have already had ISO 9001:2000 Quality Management System Certificate. Our products are exported to more than 30 different countries worldwide.

Herstellung von Kurbelwellen   [Git »]

AYLİN TRİKO KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Örme Triko Ve Konfeksiyon İmalatı.

Production of knitwear confection products

Herstellung von Strickkonfektion   [Git »]

aymek gıda nakliyat sanayi ticaret ltd.şti.

  [Git »]

Aynur Nisa Sisman Discilik ve Medikal Urunleri Ticareti

discilik ve medikal urunler ihracatı ithalatı

dental medical products export,import

  [Git »]

AYS TASARIM MİMARLIK MOBİLYA DEKORASYON SAN. VE TİC.A.Ş.

Büro Mobilyası İmali.

Office furniture producer, manufacturer of the following : office desk, side table , coffee table ,

Büromöbel   [Git »]

AYTEKiNLER YEM KATKI iLAÇ KiMYA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ

ŞİRKET PROFİLİ 1980 yılında kurulan müessesemiz yem bitkilerinin kraliçesi ve BETAKAROTİN'in değerine inanarak YONCA işleme tesisi ile yem katkı maddeleri imalat sistemine geçişi kolaylaştırmıştır. Kuruluşundan günümüze değin YONCA UNU üretim tesislerimiz devlet yem sanayilerinin ve kaliteden ödün vermeyen özel sektör yem fabrikalarının hammadde ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tesisimiz kendisini sürekli yenileyerek son sistem üretime geçememesine rağmen Türkiye şartlarında özenle üretim yaparak elde ettiği ürünlerle sektörün sürekli takdirlerini toplamaktadır. Yonca unu tesisimiz TC SANAYİ BAKANLIĞI TEKEL URETİCİ BELGELİ dir. 1984 yılında ise tesisimiz yatırım kapasitesini artırarak DCP (Dikalsiyum Fosfat) ünitesini kurmuştur. Bu tesis tamamen kendi proje ve yaratıcı gücümüzün eseri olarak vücut bulmuştur. Türkiyedeki 4 adet ruhsatlı DCP dikalsiyum Fosfat Tesisinden biri olma özelliği taşımaktadır. 2 ton saat kapasiteli ünitemiz Ülkemizde Türk Standartları Kalite Belgesi almış ilk ve tek DCP üretim tesisidir. Kalitede iddialı yem fabrikaları ve kendi yemini yapan işletmeler tarafında özenle kullanılmakta ve aranmaktadır. 1986 yılında ise VİTAMİN+MİNERAL Yem Katkı Maddeleri ve Yemlik Peraparat tesislerimiz ve ünitemiz faaliyete geçmiştir Her türlü YEM PREMİX inin güvenle imal edilebildiği Tarım bakanlığından ruhsatlı ünitemizde Büyük Küçük baş hayvanlar ila tüm kanatlılar için Vitamin Mineral Konsantre yem ilavesi yemlik peraparatlar üretilmektedir keza bu ürünlerimizde tüm yurtta Veteriner hekimler ile Ziraat Mühendislerince özellikle tercih edilmektedir. Hızla büyüyen kuruluşumuz bünyesinde üretilen Vitamin ve Mineral Yem premiksleri, Yem Fabrikaları ve Veteriner Hekimler tarafından ısrarla aranan son derece kaliteli ürünlerdir. Bu ürünlerde taşıyıcı madde YONCA UNU AROMASI ve DCP dir. Bu da Vitamin ve Minerallerimizin son derece güçlü olmasını sağlamaktadır. Bu ünitede üretilen ürünlerimiz Türkiye sathında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca firmamız teknik kadrolarınca formüle edilen DENEY HAYVANLARI YEMLERİMİZ Aşı Serum istasyonlarımız ve Tıp fakültelerimizin Deneysel ve Tıbbi araştırma merkezlerindeki DENEY HAYVANLARI ÇİFTLİKLERİNDE kullanılmaktadır. Firmamız Veteriner ilaçları üretimine de geçerek bunun için hijyenik şartlarda üretim yapan bir kompleks kurmuş, Tarım ve Köyişleri Bakanhğın’dan Ruhsat alarak Anadolu’da imalat yapan VETERİNER İLAÇLARI FABRİKASI’NI kurmuştur. Firmamız bünyesindeki Veteriner İlaç Fabrikamızda magistral formda toz sıvı ve pomat türü Veteriner ilaçları üretilmektedir… Firmamız Veteriner Medikal Ürünleri Üretim Ünitesini de kurarak Türk Veteriner Hekimliğinin hizmetine sunmuştur. ÇATLAMAZ 10 cc ve 20 cc STERİL EDİLEBİLİR enjek¬tör fason imalatına girmiş bununla yetinmemiş Rumen Mıknatısı, Meme Daldırma Kabı, Kuzu Emziği, Buzağı Biberon ve Memesi gibi ürünlerin üretimlerinide fason sistem de devreye sokmuştur. 2003 yılından itibaren firmamız çiftlik ekipmanları imalatına geçmiştir. Otomatik Suluk, Tekme Savar, Sığır Kaldırma Aleti, Süt Sağma Makinası gibi ürünlerle başarı ve kalitenin bayraktarlığını yapan firmamız üreticilerimizinde gözdesi olmuştur. TSE belgerinden ayrı İSO9001 VE İSO14001 belgelerinede haiz firmamız ayrıca CE uluslar arası belgeyede sahiptir. Kaliteli Üretimi İlke edinen kuruluşumuz, Türkiye çapında Veteriner Hekimlerimizin istekleri ve arzuları doğrultusunda çalışma azmi ve kararlılığı içindedir. Yedi ayrı bölgede çalışma grupları kuran ziraat mühendisleri ve veteriner reprezantlarımız ülkemizin en ücra köşesindeki veteriner hekimlerimize ulaşabilme gayreti ve kararlılığı içindedir. Firmamız Dış ticaret departmanı ise henüz kurulma aşamasındadır. Toplam 2000 m2 kapalı ve 5250 m2 açık sahası tam otomatik kamyon kantar ve sosyal tesisleri ile modern bir işletme olan firmamız gelecekte de üreteceği peraparat ve ilaçtan siz sayın müşterilerinin önergeleri doğrultusunda yapmaya azimlidir kararlıdır. Firmamızın en önemli ve şaşmaz ilkesi kalitedir.Ticari ahlaka dayalı tescilli referans da kalite kadar önemlidir. Bu ilkelerin Ticari kazancın helal getirisi olacağı inancını taşımakla gururluyuz.

AYTEKİNLER YEM KATKI VE İLAÇ KİMYA LTD. ŞTİ.nin KURUCUSU Hanefi AYTEKİN KİMDİR ? İnsan faktöründe kimlik ifade edenden de öte, başkalarınca biliniş biçimi île özellik arz eder, Hanefi AYTEKiN kırsaldaki bir köyün acımasız hayat tarzının içinden yırtarcasına sıyrılıp, çıkıp ilk tahsilini bile baba ocağı ana şefkatinden uzakta sürdürüp, sonrada Köy Enstitüleri paralelindeki ÖZDEN TEKNİK TARIM OKULUNDA okul birincisi olarak tamamladı. Bu kadarı ona yetmezdi 1940’ların 4486 sayılı kanunu onun önüne set çekti bent kurdu. O yılmadı imkansızlıklar içindeki köyden kent merkezine çıkıp KONYA VALİLİĞİNDE devlet memuru oldu. Kararlılığı ve azmi ile kalemine sarılıp yazdı ,çizdi, birbirinden değerli 20 ye yakın kültürel ve eğitici esere imza attı. Mesleğinde adım adım, basamak basamak yükseldi. KONYA VALİLİĞİ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ ve GENEL MECLİS İDARE MÜDÜRLÜĞÜ’NE değin yükseldi memuriyetini 30 yıl sonunda noktalayıp isteği ile emekli oldu. Selçuk Üniversitesinin kuruluşuna katkı sağladı. Kurucuları arasında yer aldı. Konya Gazeteciler Cemiyeti ve Bölge Gazeteciler Cemiyetlerinin kurucu başkanlıklarını yaptı. Türk Eğitim sisteminde Çevre Tanıtım ve Kültürel Çalışmaları Konya, Ankara, Adana Mersin, Antalya, Afyon, Karaman illerinde yüz binlerce Öğrenci ve on binlerce Öğretmene ışık tuttu, yol gösterdi. İHALE MEVZUATI isimli kitabı tüm yurt sathında tüm yatırımcı daire ve kurumlarla kuruluşlara yıllarca rehberlik yaptı. MADEN TAŞLARI VE MİNERALLERİ KOLEKSİYONU ise Birçok okulumuzda bir ders aracı ve gereci olarak kullanıldı. UZUN HASAN misali köy çocuklarının yer altı zenginliklerimizi tanımasına ve bu zenginliklerin ortaya çıkartılmasına imkan sağladı. 100 ÜNLÜ KONYA VALİSİ isimli kitabı Kültür Bakanlığı kurullarınca onanıp Milli Kütüphane ve Devlet Kitapevleri arşivine girdi KONYA KARAMAN BÖLGE ŞEHİTLİKLERİ VE ŞEHİTLERİ adlı eserinin telif hakkı ve geliri ŞEHİT yetimleri ve eşlerine bağışlandı 50 milyara varan getirisi, 90 milyarı hedeflemektedir. (Hanefi AYTEKİN Türk Silahlı Kuvvetleri MEHMETCİK VAKFI tarafından ALTIN MADALYA ile ödüllendirilmiştir. Bir kültür ve eğitim aşığı olan Hanefi AYTEKİN Mütevazı gelirlerinden katkı yapıp Konya merkezde HANEFİ AYTEKİN ilköğretim OKULU nun yapımına imkan verdi. Bu eserinden dolayı CUMHURBAŞKANLIĞI makamınca DEVLET ONUR PLAKETİ ile ödüllendirildi. Hanefi AYTEKİN şimdilerde Konya Bölge Gazetesi YENİ MERAM da 8.GÜN köşe yazarı olarak yarım asırlık onurlu yaşamını sürdürürken iki evladı İ.Güray ve M.Eray için oluşturduğu alt yapı üzerine bina edilen şirketin onurlu varlığı 20. yılında güven ve kalitenin simgesidir. Konya Basınında Hanefi AYTEKİN bir ekol, hizmetleri ve liderliği ilede bir rekor kırmıştır. Diğer Sosyal ve Kültürel faaliyetleri bu köşeye sığmayacak kadar çoktur. 20. yılında ticari ahlakın nişanesi senetlerinde protesto olmamış çeklerinden bir tekinin arkası dahi vurulmamış, kullandığı krediler için bir örneği ender olabilecek özellikle birtek kuruş TEMERRÜT ödememiştir. Şimdi biz Hanefi AYTEKÎN ve Müessesine kim kimdir derken (AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ) demekle yetinelim..

FİRMAMIZ GENEL MÜDÜRÜ İ.GÜRAY AYTEKİN 1961 yılında Konya da dünyaya geldi İlk, Orta ve Lise tahsillerini aynı ilde tamamladı. Bir süre Konya'nın Sesi ve Yeni Konya gazetelerinde yazarlık yaptı. Konya Bölge Gazeteciler Cemiyeti kurucuları arasında yer aldı. GÜRAY REKLAM AJANSINI KURDU ve KONYA SANAYİCİSİ ile tanıştı kucaklaştı. Yıllarca Konya sanayicisine Arapça İngilizce Türkçe broşür ve prospektüsler hazırladı. Büyük firmalara danışmanlık yaptı,onların gelişimine ve büyümesine katkıda bulundu. Yerel ve uluslar arası fuarlarda temsillerini sağladı. Selçuk Üniversitesi Jeodezi ve Fotoğrometri Mühendisliği bölümünde öğrenim gördü. Güzel sanatlar ve turizm dallarında da sosyal faaliyetlerde bulunan İ.Güray AYTEKÎN, Fotoğraf ve katalog sergisi de açmış ve 2. Konya Kültür ve Sanat Festivallerinde Turizm Bakanlığınca basın plaketi ile onurlandırılmıştır. Aytekinler Yem Katkı ilaç Kimya San ve Tic Ltd. Şti. nin kurucularındandır. Evli ve 2 çocuk babası olan İ.Güray Aytekin ingilizce bilmektedir. ________________________________________ FİRMAMIZ ÜRETİMDEN SORUMLU FABRİKA MÜDÜRÜMÜZ M. ERAY AYTEKİN 1964 YILINDA Konya’da dünyaya geldi İlk, Orta ve Lise tahsillerini aynı ilde tamamladı Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesinde öğrenim gördü. Uzun yıllar sporla ilgilendi Türkiye satranç Fedarasyonu Konya il temsilciliği yaptı DSİ sporda teknik dröktör ve klup yoneticiliği görevlerinde bulundu Aytekinler Yem katkı ve İlaç San Ltd Şti’nin kurucularındandır. M.Eray Aytekin beslenme ve yem hammaddelerinin beslenmedeki fiili etkinlikleri ile ilgili birçok araştırma ve deneye imzasını atmış, Türkiye'de ilk defa bilinçli olarak yemleri üretilen Çhinçilla, Tavşan Hemster, Rat, Kobay Deve Kuşu gibi hayvanların yem formülasyonlarını UNICEF standartlarında uygulamaya koymuştur M.Eray AYTEKİN Üniversiteside beslenme dalında ihtisas çalışmaları yapmaktadır Evli ve 2 çocuk babası olan M. Eray AYTEKİN ingilizce bilmek   [Git »]

AYTES ISI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Aytes Isı Malz. San. Tic. Ltd. Şti. unvanı ile 1995 yılında ısı sektöründe toptan malzeme satışı ve pazarlaması amacı ile yola çıkan firmamız, bilgi birikimi ve tecrübenin temelleri üzerinde geliştirdiği yaratıcı hizmet anlayışıyla piyasa şartlarını ve teknolojik gelişmeleri de göz önüne alarak imalat sektörüne adım atmıştır. Araştırma-geliştirme faaliyetleri sonucu sektörde önemli kullanım alanlarına sahip vana imalatını programa alarak, öncelikle “AYTES” markası ile KÜRESEL VANA imalatını başlatmıştır. Aytes, kuruluşundan bu yana sürekli gelişme göstererek, kalitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmayı hedeflemiştir. Hedef kitlenin isteği doğrultusunda pislik tutucu, patent dirsek, flanş, doğalgaz vanası, doğalgaz ek parçaları, kelebek vana gibi ürünlerin de imalatına başlamıştır. Temel prensibimiz, kurmuş olduğumuz ISO 9001 kalite sisteminin ışığı altında çalışmalarımıza devam etmektir. Oluşturduğumuz Toplam Kalite Sisteminin devamını ve gelişimini sağlamak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak amacıyla tecrübeli ve kalifiye elemanlar ile çalışmaya özen gösteriyoruz. AYTES markalı tüm ürünlerimiz gerekli test ve kontrollerden geçirilip standartlara uygun bir şekilde üretilmekte, Türkiye genelinde satıcı bayilerimiz tarafından müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Amacımız, sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek değerli müşterilerimize dünya standartlarında ürünler sunmaktır.

Ball valve production

Wasserhaehne   [Git »]

AYTOK MAKİNA İNŞAAT PLASTİK GIDA MADDELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

AYTOK, filtre ve filtre sistemleri üretimi sektöründe Türkiye\'nin tanınmış en büyük ve lider firmasıdır. 2000 yılında kurularak filtre sistemleri konusunda üretim ve ticari faaliyetlerine başlamış olan AYTOK kısa sürede yurtiçi piyasasına hâkim olmuş ve bununla da kalmayarak yurtdışı piyasasının da büyük bölümünde kalitesiyle aranan ve güvenilen marka olmuştur. AYTOK bugün ürünlerini 5 kıtada 37 ülkeye ihraç etmektedir. 5000 m2\'si kapalı olmak üzere 10.000 m2 alan üzerinde üretimimizi sürdürmekteyiz. Üretimindeki kalitesiyle ISO 9001-2000 ve TSE belgeleri ile CE işaretini de almayı başaran AYTOK aynı zamanda BASUSAD Basınçlı Sulama Sanayicileri Derneği’nin kurucu üyesidir. Türkiye ve Dünya genelinde sektörün ihtiyaçlarını yakından izleyen ve bu ihtiyaçlara hızlı ve kalıcı çözümler üreten AYTOK, Türkiye’de sektör ihtiyaçlarının belirlenerek üretilmesi ve bu üretimlerin de sektörde kabul görmesi bakımından ilklere imza atan tek firmadır. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi arttırıcı çalışmaları kendisine hedef olarak seçmesi AYTOK ismi ile kalite ile birlikte anılır olmasını sağlamıştır. AYTOK adı Bütünlük, Güvenilirlik ve Kalite anlamları ile eşdeğerdedir.

AYTOK is the biggest recognized and leading company of Turkey in manufacturing sector of filter and filter systems. Beginning manufacturing and business activities on the subject of filter systems by being established in year 2000; AYTOK began dominating the national market in short time and with its quality continued on to also become a sought after and reliable brand in major portion of the international market. AYTOK today exports its products to 37 countries in 5 different continents. We continue our manufacturing on an area of 10.000 m² with 5.000 m² of it being the covered area. AYTOK that achieved receiving the CE symbols with ISO 9001-2000 and TSE certificates with its quality is the founding member of the Association of Pressured Irrigation Industrialists (BASUSAD) at the same time. Monitoring the need of the sector in general in Turkey and in World and producing quick and permanent solutions to these needs; AYTOK is the only company to undersign premiers in terms of manufacturing by determining the sector’s needs in Turkey and recognition of these productions in the sector. Choosing customer satisfaction and quality improving works as targets for itself established for the name of AYTOK to be mentioned together with quality. AYTOK name is equivalent to the meanings of Integrity, Dependability and Quality.

Bewässerung und Filtersysteme   [Git »]

ayvaz yağ san.ltd.şti.

ayvaz yağ sektöre 1964 yılında başlamış bünyesinde ayçiçek yağı - mısır yağı- kanola yağı - fındık yağı - zeytin yağı üretimleri devam etmektedir

  [Git »]

Ayzer Ltd.Şti

elektronik üretim led aydınlatma elektronik kart montaj

electronic manufacturer led lighting electronic card mounting

  [Git »]

AZAK SOĞUTMA SAÇ VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

AZAK SOĞUTMA SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ Üretime Buzdolabı Buzlukları imalatıyla başlayan AZAK Soğutma 1979 yılında Konya da kurulmuştur. 1983 yılında Sanayi Tipi Buzdolabı Evaporatörleri imalatına başlayarak ürün yelpazesini geliştirmiş Sanayi Tipi Buzdolabı imalatçılarının ihtiyaçlarını karşılamaya başlamıştır. Zamanla gelişen teknolojiye ve üretim tekniklerine uygun hareket etmiş, üretim kalitesini her geçen gün arttırarak soğutma sektöründe kendine yer edinmiştir. 1996 yılında Şirketleşerek AZAK SOĞUTMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ünvanını almıştır. 2000 li yıllarda da büyümeye ara vermeyen AZAK Soğutma Hava Soğutmalı Kondenser, Soğuk Oda Evaporatörleri, Sıcak Soğuk Su ve Buhar Bataryaları, Yağ Soğutucuları imalatına başlamış olup ayrıca firmaların isteklerine göre özel Kondenser ve Evaporatörleri üreten teknik donanımlı bir şirket haline gelmiştir. Merkezi Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde olan AZAK Soğutma 4000m2 kapalı alana sahip modern makine parkı, donanımı, konusunda uzman çalışanları ile Hem yurt içi hem yurt dışı soğutma sektörüne hizmet vermektedir.

AZAK SOGUTMA SANAYI VE TICARET LTD STI Set up as a business in Konya in 1979, Azak begins to produce refrigerator evaporators. In 1983, with production of industrial refrigerator coils to meet the needs of industrial refrigerator manufacturers, Azak extended its range of products. By the time, Azak made a reputable room for itself in cooling technologies market by following the technological developments and the innovations in production techniques to increase the production quality. In 1996, it is established as a firm under the title of AZAK SOĞUTMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. By 2000s Azak turned out a full-equipped company that produces air cooling condenser, cold room evaporators, water/steam air heaters and coolers, oil coolers, freezing compartments for refrigerators and tailored produced condensers and evaporators for the demands of ordering firms. Headquarters building located in Konya 1. Organize Sanayi area, Azak serves in cooling technologies market to its customers worldwide thanks to its well-qualified expert staff, technological equipment, and with its 4000m2 indoor machine park of latest technology

industrielle Kühlsysteme   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |