KONYA FIRMALARI - LISTE 110

YEKEBAŞ AMBALAJ MAKİNA GIDA İNŞAAT GIDA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Şirketimiz 1974 yılında Konya'da Ali İhsan ve Mehmet Ramazan Yekebaş tarafından kurulmuştur. Yekebaş Ambalaj tecrübesiyle ambalaj sektöründe LİDER bir şirkettir. Şirketimiz Yenilikçi, Kaliteli, ve Müşteri Memnuniyeti İlkelerine göre çalışmaktadır. Şirketimiz sürekli gelişen pazar talebine bağlı olarak kaliteli, uygun fiyatla ve bol çeşitle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Yekebaş Ambalaj; sürekli gelişen ve büyüyen bir şirket olarak KALİTELİ, DAYANIKLI ve yüksek PERFORMANSA sahip ambalaj makinalarınıda üreterek ambalaj sektörünün öncü şirketi olmaya devam etmektedir.

Ali Ihsan and Mehmet Yekebas established the company in 1974 in Konya. Yekebas Ambalaj is the LEADER of packing sector because of our experience. We are working innovtive, high quality and customer satisfaction.Our company gives servise to you with quality, convenient price and variety of products, depends on continuous market demand. Yekebas Ambalaj; as continuously developing and growing company, we are continue to be a leader in packaging sector with producing high qualitied, duroble and high performance packaging machines.

Herstellung von Naylontüten, Naylonbeutel, Einkaufstüten, Wachspapier und Verpackungsmaschinen   [Git »]

YEKPAR Scania iveco kamyon ve tır yedek parçası imalatı Konya

YEKPAR;Scania kamyon ve tır yedek parçası,iveco kamyon ve tır yedek parçası,Scania,iveco kamyon yedek parçaları,Scania,iveco tır yedek parçaları,Scania,iveco kamyon yedek parçası fiyatı,Scania,iveco tır yedek parçası fiyatı,Scania,iveco kamyon yedek parçası fiyatları,Scania,iveco tır yedek parçası fiyatları,Scania,iveco kamyon yedek parçası imalatı,Scania,iveco tır yedek parçası imalatı,Yan sanayi Scania,iveco kamyon ve tır yedek parçası imalatı,Yan sanayi Scania,

  [Git »]

YEKSAN YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça(Motor Supapları İmali).

Auto spare parts (engine valves production)

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen(Motorenventilen)   [Git »]

YEL TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

Trikodan Mamül ( Bay,Bayan Dış Giyim ) İmali.

Tricot womens and mens outer wear

Trikot Damen und Herren Nutzbekleidung   [Git »]

YEN-KA AYAKKABI VE YAN ÜRÜNLERİ GIDA TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ayakkabı Tabanı İmali.

Production of shoe sole

Herstellung von Schuhsohlen   [Git »]

YENAR DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Vals Topu İmali Ve Pik Döküm.

Production of roll ball and cast iron

Herstellung von Wälzballen und Roheisenguß   [Git »]

YENİ AĞIRBAŞLI PİSTON SEKMAN SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Piston Ve Sekman İmalatı.

Piston and ring production

Herstellung von Kolben und Kolbenringen   [Git »]

Yeni Atmaca

Her türlü araç ve makina için, bronz burç ve motor yatağı imalatı yapan Konya firması.

  [Git »]

Yeni Atmaca Burç İmalatı

Motor yatağı ve burç üretimi yapan Konya firması.

  [Git »]

YENİ GAZETE İLETİŞİM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Gazete Basımı,Matbaa İşleri Ve Tanıtım Cd Leri Hazırlanması İşleri.

Newspaper press, press house works and preparation of promotional cds.

Tageszeitung, Druckerei und Vorbereitung von Werbe Cds   [Git »]

YENİ UN DEĞİRMENCİLİK VE TİCARET A.Ş.

Niyazi Işıkcan 1953 yılında Buğday Pazarında zahirecilikle başlayan ticaret hayatını 1971 yılında Yeni Un Fabrikasını kurarak un sektörüne taşımıştır. Fabrikamız 1971 yılında, günde 35 ton buğday işletme kapasitesi ile üretime başladı. Bugün 7500 m2'lik bir alan üzerinde kurulu olarak günde 350 ton buğday işleme kapasitesi ile hizmete devam etmektedir.   Firmamızın kurucusu Niyazi Işıkcan?ın dürüstlük, fazilet, çalışkanlık, ahde-vefa, çalışanlarını ve müşterilerini koruyan ilkeleri doğrultusunda çalışmalarına sürdürüyor. Bugün ikinci kuşak tarafından yönetilen fabrikamızda nitelikli bir kadro görev yapmaktadır. Bu yönetim kadrosu kalitede olduğu gibi yönetimde de kaliteden ayrılmayarak fabrikamızı belirlenen hedeflere taşıyacaktır.

    Turkey is a country of agriculture. Of all the foundations of industry that process the products of agriculture, the flour mills are the most leading ones. That the diet of Turkish people depends on bread and other products of flour has increased the importance of this industry. Yeni Degirmencilik CO, which takes place among the flour mills in our country, has been keeping its functions in this field since 1971. Our compary has been presenting qualified products to its custumers for years. Our continuously increasing qualified types of flour products have also increased the share of Yeni Un Degirmencilik in the sector of flour mills.     To gain the confidence of foreign markets as well as that of our domestic customers, we have planned new targets and put them into process.   There are: To present hygenic and qualified products considering human health all the time.* To work on legal field.* To improve continuously the pleasure of our customers and employees.* To follow and adapt the continuously changing and develoging technology in order to reach the target. By increasing the quality in a free competitive market, to progress towards new targets and find new targets all the time. With my best wishes to our customers.

Herstellung von Mehl   [Git »]

Yeni Un Değirmencilik ve Ticaret A.Ş.

Ülkemizde bulunan un fabrikaları arasında yer alan Yeni Un Değirmencilik A.Ş. 1971 yılından itibaren un sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Yıllardır tecrübesi, dürüst iş ahlakı ve kaliteli un üretimi doğrultusunda müşterilerine ürünler sunmaktadır. Her geçen gün artan un çeşitlerimiz ve bu ürünlerin kalitesi Yeni Un Değirmenciliğin un sektöründeki payını artırmıştır. Bunlar: * Her zaman insan sağlığını düşünen kaliteli, hijyenik ürünler piyasaya sunmak, * Her zaman hakkına razı ve meşru zeminde çalışmak, * Çalışanlarını ve müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmek. * Hedefe ulaşmak için çalışırken sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi takip edip, ayakta durmak, * Serbest rekabet piyasası ortamında kaliteyi artırarak, yeni hedeflere doğru ilerlemek, hedefe ulaşınca durmadan yeni hedeflere doğru ilerlemektir. Tüm müşterilerimizle birlikte nice hedeflere ve başarılı nice yeni yıllara ulaşmak dileğimizle?

Yeni Flour Milling Inc, which takes place among the flour mills in our country, has been keeping its functions in this field since 1971. Our company has been presenting qualified products to its custumers for years. Our continuously increasing qualified types of flour products have also increased the share of Yeni Un Milling in the sector of flour mills. To gain the confidence of foreign markets as well as that of our domestic customers, we have planned new targets and put them into process.There are: * To present hygienic and qualified products considering human health all the time. * To work on legal field. * To improve continuously the pleasure of our customers and employees. * To follow and adapt the continuously changing and developing technology in order to reach the target. * By increasing the quality in a free competitive market, to progress towards new targets and find new targets all the time. With my best wishes to our customers.

  [Git »]

YENİALP ELEKTRONİK HIRDAVAT RAF MALZEMELERİ PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1977 yılında ilk olarak çelik raf (Arşiv rafları ) ile başlamış daha sonra Lam Sistem rafları ile devam etmiş ve halen Blok Raf imalatı ile raf sektöründe yalnızca Konya'da değil tüm Türkiye de adından söz ettiren firma haline gelen ALPRAF yeni imalat programları ile hedef büyütmüş ve şu an o hedefe hızlı ve güçlü adımlarla ilerlemektedir. Büsan Özel Organize Sanayinde 1.000 m2 kapalı alana sahip showroomu ve 3.organize Sanayi bölgesindeki hizmete giren Üretim tesisimiz 12.000 m2 kapalı olmak üzere 40.000 m2 alan ile şehir merkezinde 700 m2'lik Showroom ve 20 araçtan oluşan servis ağıyla ve Yurt içinde ve dışında market mağazalara hizmet veren firmamız raf sektöründe proje, tasarım, servis hizmetleriyle daima 1 adım önde olmayı başarmıştır.

First started its production with steel shelves(archive shelves) then continued its production with slide system shelves. The company is renowned in the sector not only in Konya but also all over the country with its block shelf production. With its new programs, ALPRAF increased its target and walks towards it with powerful and strong steps. The firm has 6.000 sq m closed area in Busan Industrial Site, it also has a new plant to be used in a few months in the 3rd industrial site with 40.000 sq m. 12.000 sq m of which is closed area. Besides these factories, the company has a showroom downtown with 700 sq m area. The company has 20 service vehicles to supply the domestic and foreign customers. The company succeeded to be number one with its service network, projects and designs.

Herstellung von Dekorationsregalen   [Git »]

YENİAYLAR AYAKKABI VE YAN ÜRÜNLERİ GIDA KONFEKSİYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ayakkabı Tabanı İmali.

Production of shoe sole

Herstellung von Schuhsohlen   [Git »]

YENKAR DIŞ TİCARET A.Ş.

Motor Gömleği Ve Piston İmali.

Engine liner and piston production

Herstellung von Wälzballen und Roheisenguß   [Git »]

YENMAK MOTOR GÖMLEKLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Motor Silindir Gömleği İmali Ve Entegre Döküm Tesisleri.

Engine cylinder liner, integrated casting facilities

Motorzylinderabdeckungen, integrierte Gußanlagen   [Git »]

yenmak otomotiv iç ve dış tic. a.ş

  [Git »]

YENMAK PİSTON VE SEGMAN SAN.VE TİC.A.Ş.

Yenmak bundan 40 yıl önce iş hayatına kurucuları Kazım, Mustafa ve Fethi Kahvecioğulları ile başladı. Geçen 40 yıl içinde kendini sürekli yenileyen, insana yatırıma, kalitenin sürekliliğine önem veren ve ürün yelpazesini çok geniş bir alana yayan Yenmak, her marka araç için kuru, sulu ve hava soğutmalı Motor Silindir Gömleği ve Piston üretimini devam ettirmektedir. Yıllardan beri TSE standartlarına uygun üretim gerçekleştirilen Yenmak Fabrikalarında gelişmelerden uzak kalınmayarak ISO 9001-2000 Kalite Güvence Sistemi 1996 yılından itibaren uygulanmaktadır. Bugün ürettiği her ürünün gerisinde güçlü markasıyla sektörde yer alan Yenmak devam eden AR-GE çalışmalarının neticesinde pazardaki payını sürekli yükseltecek yatırımları sürdürmektedir. Üretmiş olduğu mamullerin %38 ini iç piyasa resmi kurum ve kuruluşlar ile yedek parça piyasasına pazarlamakta, % 62 sini ise Almanya, Fransa ve ABD gibi gelişmiş ülkeler başta olmak üzere, 58 değişik ülkeye OEM ve yedek parça olarak ihrac etmektedir.

Yenmak was established 40 years ago by it's founders Kazım, Mustafa and Fethi Kahvecioğulları.Through out these 40 years Yenmak that renewing itself continously, paying importance to labor, Investment and quality and spreading its product profile to a wide areaİs continuing its wet, dry and air cooling engine cylinder lining and pistons for all types of vehicles. For long years Yenmak factories were producing according to the Standards of TSE and by following the technology ISO 9001-2000 Quality Security System has been running since 1996. Yenmak is marketing %38 of its production in internal market to official institutions and spare parts market and marketing %62 of its production to 58 countries, essentially Germany, France and USA as OEM and spare parts.

Herstellung von Motorkolben   [Git »]

YENSA MERMER MAKİNA VE PETROL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Mermer Makinaları İmali.

Manufacture of marble processing machinery

Herstellung von Marmorbearbeitungsmaschinen   [Git »]

YERSUSAN DERİN KUYU SU POMPALARI İMALATI VE SONDAJ MAKİNA SAN.A.Ş.

Yersusan Derinkuyu Su Pompaları İmalatı ve Sondaj Makina Sanayi A.Ş.; sondaj makinaları ve düşey milli türbin tipi pompalar imal etmek üzere 1976 yılında küçük bir atölye olarak faliyetine başlamış, 1989 yılında anonim şirket statüsüne kavuşmuştur.Konya 2. Organize Sanayi Bölgesindeki 9700 metrekare açık alan üzerindeki 5000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş tesislerimizde santrifüj pompalar, düşey türbin tipi pompalar,dalgıç pompalar,dalgıç pompalarda kullanılan elektrik motorları imal edilmektedir.

Yersusan is a manufacturer of submersible pumps, vertical turbine pumps and boring machines. It was established in 1976 as a little workshop and it was incorporated in 1989.The company is established with 5000 squaremeter building on 9700 squaremeter total area at the 2. Organized Industry Zone of Konya and is maufacturing boring machines, vertical turbine type pumps, submersible pumps and motors to use with submersible pumps.

Herstellung von Wasserpumpen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |