KONYA FIRMALARI - LISTE 11

ASPLASTİK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Polietilen Poşet Ve Sentetik Çuvallık Kumaş İmali.

Polyethylene bag, texture for synthetic sack production

Herstellung von Plastiktaschen und syntetischen Materail für Saecke   [Git »]

ASTAŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1985 yılında Konya da kurulan şirket PP çuval üretimiyle ambalaj dünyasına merhaba dedi. Kuruluş aşamasında temel ilkeler ilerleyen dönemlerde ASTAŞ büyük rol oynayacaktır. Bu ilkeler sektörel istikrarı yakalamak ve kaliteli üretim yapabilmektir

In 1985, Astas begin to its package life with manifacturing PP sack.Astas which has improved itself great with its principles, will has a great role in near future. His principles are to realize stability and to manifacture of good quality..

Textilien für syntetische Saecke   [Git »]

ASVEL PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYECİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Madeni Yağ İmali.

Mineral oil production

Mineralölherstellung   [Git »]

Asya Panel Yapı Malzemeleri ve İzolasyon

Çatı Cephe Sandviç Panel Kaplama, Endüstriyel Soğuk Hava Depoları Yapımı

  [Git »]

ATALAY MAKİNA İMALAT MADENCİLİK VE GIDA SAN. TİC. LTD.ŞTİ.

Deep well water pumps production

Herstellung von Wasserpumpen   [Git »]

ATAMER GRANİT VE MERMER A.Ş.

1997 yılında Konya'da kurulan ATAMER A.Ş. Konya Gödene mevkiinde ki traverten ocağında faaliyetini sürdürmektedir. Mermer fabrikası ise 20.000m² alanda 30 konteyner aylık kapasitesi ile üretimine devam etmektedir.

Atamer Inc. Founded in 1997 in Konya Konya Gödene locality that has been operating in quarries. Marble factory in the area of 20.000 m² with a production capacity of 30 containers per month to continue.

Marmorherstellung   [Git »]

ATASAN GENEL GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Fantazi Şeker, Lokum, Helva, Reçel Ve Tahin İmali.

Turkish delight, sweetmeat, jam, sesame oil production

Herstellung von Bonbons, Lokum, Helwa, Marmelade und gemahlene Sesamkörner   [Git »]

ATASOY OTOMOTİV MADENİ EŞYA VE MOBİLYA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Motorsiklet Yedek Parçaları üretimi dalında,1980 yılından bu yana üretim yapmakta olan kuruluşumuz bugün geldiği noktada kendi sektöründe Türkiye’nin önde gelen üretici firması olarak başta Amortisörler,Koltuk Seleleri,Ön ve Arka Çamurluklar ve diğer saç metal aksanlar olmak üzere geniş bir yelpazede değişik tip ve marka motorsikletler için parçalar üretmektedir. Ayrıca ürün listemiz dışında gelen talepler ve özel siparişler kabul edilmektedir. Güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız tüm ürünlerinde yüksek kalite,uzun ömür ve garantili parça üretimini gerçekleştirebilecek ve sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanıma sahiptir. Firmamız siz değerli müşterilerinden aldığı güç ve enerjiyle büyümesini her geçen gün sürdürmeye ve bu sektörde hizmete devam etmeye kararlıdır.

As an astablished manufacturing firm engaged and well experienced in production of motorcycle components and spare parts since 1980,we would like to introduce ourselves to you as we are as one of the leading companies in its sector in Turkey at the point where they have reached today. Among our principal manufactures are the shock absorbers,seats,mudguards and the other sheet steel parts,we also make any other kinds of parts for any motorcycles brand. We will make sure that we can cover all for your needs,under higher quality quarentee,relevant to motorcycles disregarding their brands. Should you be of interest in any of our products,please do not hesitate to contact us so that we could provide you with our best quotation and relevant samples of our goods.

Motorradersatzteile   [Git »]

ATAYURT OTOMOTİV

ıveco otoyol araçlarına ait yedek parça üretimi ve toptan satışı

  [Git »]

ATE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan ve 50.000 m2 açık, 8.500 m2 kapalı alana kurulu bulunan Konaltaş A.Ş., bünyesinde Ate Ambalaj ve Arıkol Aerosol’ü barındıran entegre bir tesistir. Konaltaş A.Ş. 1973 yılında kurulmuş ve 1999 yılında Kamer Holding bünyesine geçmiştir. Konaltaş tesislerinde yerleşik ATE AMBALAJ tarafında üretilen pullar KONALTAŞ A.Ş. ve ARIKOL A.Ş. tarafından müşterilerimizin istediği ebatlarda tüp haline getirilmektedir.  İmal ettiğimiz tüpler flexible (bükülebilir) alüminyum tüp olup kozmetik, gıda, ilaç, yapıştırıcı, silikon ve diş macunu sektörlerinde kullanılmaktadır.  Toplam kurulu kapasite 120 milyon adet/yıl’dır. Bugünkü kapasite ile yurt içindeki talebin %40’ını karşılar durumda olan şirketimiz; Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetlerine yaptığı ihracatlarla da dış pazardaki etkinliğini sürdürmektedir.v Makine parkında 5 adet 5 renkli baskı özelliğine sahip otomatik çalışan üretim hattı mevcuttur. ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan işletmemiz aynı zamanda mükemmel bir izlenebilirlik ile BS ve TS normlarında tüp üretirken ilgili standartların öngördüğü bütün testleri yapmakta ve sertifika ile müşterilere sunmaktadır.  Üretimimizin %40’ı iç piyasa, %60’ı ihracata yöneliktir.Teknolojik gelişme paralelinde büyümeyi esas alan firmamız yapılacak yeni yatırımlarla beraber yurtiçi ve yurtdışı pazarlarındaki yerini sağlamlaştırarak portföyünü zenginleştirmeyi hedeflemektedir.

Aluminum scale production

Herstellung von Aluminiumplättchen   [Git »]

Ateşler Kimya

Ateşler Kimya; Konya'nın kimyasal ihtiyacını karşılamak

Atesler Chemical is distrubutor of Haytek and MacDermid in Turkey.

  [Git »]

ATEŞLER TORNA VE KAYNAK MEVLÜT ATEŞ

Firmamız 1976 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan beri tarım makinaları imalatı yapmaktadırÜrün yelpazemizde; 4 çeşit yağmurlama springi, 3 çeşit yağmurlama pompası, 5 çeşit tarım makinası.

Sprinkling systems

Herstellung von Rasenspringer   [Git »]

ATİKER METAL İTHALAT İHRACAT VE İMALAT SANAYİ TİCARET A.Ş.

Lpg otogaz Tankı Ve Sistemleri imalatı

Pressure vessel and lpg tanks production

Herstellung von LPG Gastank und Systeme,   [Git »]

Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Konya

Yurtdışında; Dil okulu, Üniversite, Yuksek Lisans, MBA, Sertifika Programları, IELTS/TOEFL sınav hazırlık kursları, Staj, Yaz okulu eğitimlerinizde: kayıt, konaklama, vize, uçak bileti, havaalanı karşılama işlemleri için ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunmaktayız.

  [Git »]

Atm Ateş Madeni Eşya Hırdavat Mak. Nak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Alüminyum Merdiven ve İskele üreticisi

Manufacturer of Aluminium Ladders and Scaffoldings

  [Git »]

ATM ATEŞ MADENİ EŞYA SAN.TİC.A.Ş.

ATM ATEŞ MADENİ EŞYA SANAYİ TİCARET ünvanı ile 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.İhtiyaçlara uygun merdivenler üreterek hizmet sağlamaktayız. Sağladığımız hizmeti en kaliteli ve hatasız şekilde sunmak için üretim sahamızı ve firmamızı devamlı geliştirmekteyiz. Katıldığımız uluslararası fuarlarla üretim alanındaki teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve alt yapımıza katmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda faaliyet gösteren firmamız, önemli ölçüde ihracat payına sahip durumdadır. Bu payı her geçen gün arttırmak adına çalışmalarımıza aralık vermeden devam etmekteyiz

As Atm Ateş Metal Goods Industry and Trade we have been serving for more than 10 years. We have been serving by producing ladders suitable to the needs. We are developping our production are and our company in order that we can present a service with best quality and flawless. We are following and adding our grandwork the technological development in our production are with the fairs which we have partipated. Having activities in national and international market, our company has a significant exports share. We have been ceaselessly continuing to our studies for increasing our share.

  [Git »]

Aveaplast Sulama Tarım Ürünleri San.ve Tic.Ltd.Şti.

Sulama ve filtrelizasyon sistemleri üretimi ve tedarikciligi... Tarım aletleri ve makineleri tedarikciligi.

Manufacturer of Irrigation and filtrelization systems. Suppilier of irrigation and filtrelization systems and agriculturel materials and machines...

  [Git »]

AVF Plastik Ambalaj San.Tic. Ltd. Sti.

AVF Plastik&Ambalaj Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2004 yılından itibaren endüstriyel bilgi ve tecrübemizle yetişmiş teknik ekiple hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarımızla sektörün en geniş ve çağın gerektirdiği en yeni ürünlerle hizmet etmektedir. Firmamız Özel makparsan organize sanayi bölgesinde olup 2,500m² kapalı alanda bulunmaktadır. DEMAG ve BEKUM marka tezgahlardan oluşan bir makine parkına sahiptir. Tesisimiz de 25 cc’den 80 litreye kadar, HDPE Bidon üretimi yapılmaktadır. Ayni zamanda istenilen özel tasarımda üretimler itina ile zamanında değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Our company is located in Konya city in Turkey. We are manufacturing HDPE bottles (250 cc to 30 liters) for Agrochemicals, Fertilizers, Paints, Chemicals, Detergents etc. in Konya city in Turkey.

Als AVF Plastik & Ambalaj Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti. dienen wir seit 2004 den Anforderungen der Modernen Verpackunsindustrie, mit unseren Know-How, Erfahrungen und kompetenten Mitarbeitern, für Sie schnell, vertrauensvoll und günstig die optimale Lösung an Verpackungen anzubieten.Wir Produzieren von 25 ml. bis hinzu 30 lt. Behälter und Deckel aus HDPE. Ebenfalls sind wir Spezialisiert auf Sonderanfertigungen die auf Wünsche und Lieferzeiten unseren Kunden Basieren. Unter anderem sind unsere Kunden in der Chemiebrance tätig, welche wir mit unseren Wissen und Kompotenzen versorgen, Zielgerichtet Probleme Meistern, und Sie mit unserem Lösungen Zeitnah beliefern. Zur unseren Kompotenzen Zählen auch an der Uni Lehrende Professoren die sowohl Projekte betreuen, aber auch unsere Mitarbeiter Schulen, damit unsere Technicker, Lösungen für Globalen Anforderungen mit modernster CAD-CAM Technologie die Werkstücke entwickeln. Damit die Produkte unsere hohe Ansprüche der Qualitätskontrolle bestehen.   [Git »]

AVS TARIM ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ PAZARLAMA SANAYİ TİCARET A.Ş.

Unlu Mamüller İmalatı

Production of bakery products

Herstellung von Stärkeprodukten   [Git »]

Ayberg Makina Tarım Otomotiv Ltd.Şti.

Şirketimiz Kamyon ve Otobüslere ait hava kompresör parçalarının imalatını ve ihracatını yapmaktadır.

The company manufactures and exports of trucks and buses makes of air compressor parts.

Das Unternehmen produziert und Export von Lkw und Bussen macht der Kompressor Teile.   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |