KONYA FIRMALARI - LISTE 108

VİNÇ-MAK-SAN MAKİNA-VİNÇ SANAYİ İNŞAAT GIDA İTHALAT İHRACAT VE TİC.LTD.ŞTİ.

Proje ve uygulama tecrübeleri ile 20 yıllık yoğun birikimine sahip olan firmamız, 1988 den beri her geçen yıl teknolojimizdeki gelişmeleri alanımızdaki ürün gruplarına yansıtmakta olup teknik ve montaj ekipmanlarıyla 1988 den günümüze kadar tek olmaya çalışmış ve makine montajımızdan sonra olası teknik arıza, teknik bilgi ve yedek parça konusunda siz müşterilerimize hizmet vermeyi sistem haline getirmiş bulunmaktayız. Proje ve uygulama tecrübeleri ile Ar-Ge çalışmalarına önem veren firmamız yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı prensip haline getirmiştir. Kaldırma ve iletme makinelerinin sanayi alanımızda kullanılması kaçınılmazdır. Hem sapladığı verim hem de kolaylıklar tartışılmazdır. İmalatlarımızda konstrüktif istekler; mukavemet, işletme emniyeti, kolay bakım, estetik görünüm yedek parça kolay değiştirilmesi, standardizasyon, çalışma ömrü ve benzeri ekonomik istekler; kapasite, enerji tasarrufu ve optimum maliyet öncelik kazandırılarak satışa sunulmuştur. Ülkemizin kalkınması göz önünde bulundurularak, ihracat yapmakta olduğumuz ülke alanını her geçen yıl büyütmeyi planlayan firmamız yurt dışı bayiliklerine önem vermekte ve bu önemi bayiliklerine yenilerini ekleyerek göstermektedir. Cezayir, Ürdün, Mısır, Tunus, Filistin, Fas, Irak ve Suudi Arabistan gibi dış pazarlara hitap etmekte olup ülkemize katkıda bulunmayı prensip haline getirmiş bulunmaktayız. İmalat grubumuz 1 tondan 50 tona kadar fabrika içi vinç makineleri ve 5 tondan 150 tona kadar açık saha portal vinç makineleri üretilmektedir.

We produce all of the parts of cranes wich have capacity untill and we can produce special cranes wich you need. 'İf your work is hard then take your power from us' this idea is our starting points and our products could get the quality and ergonomy with this idea in the short time. We are developing technolojically continuously despite we have sufficient machinery. Today we are the leader company in crane sector With our customers pleasure and supports. Our products are using all over TURKEY and WORLD such as Tunis, Syria, Iraq, Egypt, Greece, Romania, Lubanon,Jordon, Phalestin, South Africa , Morocco, Israel… With these agreements we are coming the place which we want in the world. VINC-MAK-SAN Crane Company have big member of the worlds market with continuously evolution idea.

Kranherstellung   [Git »]

Vista Metal Alm. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Vista Metal Aluminyum sistemleri alanında faaliyet gösteren bir firmadır. İnşaat sektörünün vaz geçilmez sistemlerinden olan aluminyum sistemlerini kaliteli ve geniş bir ürün portföyü ve tecrübeli uzman kadrosu ile binaların hem iç hemde dış cephelerine sağlam ve estetik bir görünüm vermeye devam etmektedir. Faaliyetlerimiz Aluminyum Korkuluk sistemleri Aluminyum Doğrama Sistemleri Aluminyum Cam Balkon Kapama Pleksi Korkuluk sistemleri Aluminyum Askılık Aluminyum Çamaşırlık Aluminyum Camlı Korkuluk sistemleri

Vista Metal is a leading Company in Aluminium sector in Turkey.Aluminium systems what necessary of construction sectors has been continuing to give strong and aesthetic view both inside and outside of building with expert and experience personal. Activity Aluminium Balustrade system Aluminium Windows and doors accessories Aluminium Glazing balcony system Plexy(Acrylic Rod) balustrade systems Aluminium Hook racks Aluminium Laundry Aluminium Glazing balustrade systems

  [Git »]

VİTAL ASANSOR

Asansör otomatik kapılan üretimi konusunda kazandığımız yedi yıllık deneyimimiz üzerine 2012 yılında Vital Asansör Elektrik Elektronik Makine Sanayi ve Ticaret Şirketi kuruldu. 1500 m2 si kapalı toplamda 2000 m2 alanda faaliyetlerine devam eden firmamız kaliteden ödün vermeden ve müşteri taleplerini dikkate alarak üretim kapasitesini artırmaya devam etmektedir. Firmamız müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için gerekli altyapı ve üretim standartlarını sürekli artırmaktadır. Üretimin her aşamasında ve üretim sonrası teknik desteğe son derece önem veren firmamız Ar-Ge çalışmalarına müşteri memnuniyetini dikkate alarak vön vermektedir. Vital Asansör Kalite ve Güven odaklı prensiplerini terk etmeden hizmetlerine devam edecektir

Vital Asansör Elektrik Elektronik Makine Sanayi ve Ticaret Şirketi (Vital Elevator Electric Electronic Machine Industry and Trade Co.) was established in 2012 after having had a 7-year of experience we had on elevator automatic door production. Continuing its activities in total 2000 m2 area, 1500 m2 of which is covered, our company keeps on increasing its production capacity without giving a concession from the quality and taking the demands of the customers into consideration. Our company constantly increases the necessary substructure and production standards in order to render more quality and speedy service. Considering the technical support at every stage of the production and after production exceptionally important, our company directs the R & D activities by taking the customer satisfaction into account Vital Elevator will continue its services without leaving its quality and confidence focused principles.

  [Git »]

VİZYON SEDİR

Vizyon Mobilya 15 yılın vermiş olduğu tecrübe ve başarılı politikasıyla en kaliteli ürünü hizmeti vermeye devam etmektedir. Kişilerin değişen ihtiyaçları doğrultusunda her zaman esnek, öncü ve yaratıcı çözümleri ile yaşamlara değer katan Vizyon Mobilya, rahatı ve huzuru her zaman ön planda tutan bir anlayışla sizlere kaliteyi ucuza yaşatmayı hedefliyor. VİZYONUMUZ, MİSYONUMUZ ; Vizyonumuz; Perakende Sedir ve Mobilyada Konya’nın ve İç Anadolu’nun tütetim lideri olmak. Misyonumuz; Müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun ve kaliteli ürünü sunarak Konya’nın sedir sektöründe ilkleri arasında yer almak. KALİTE ANLAYIŞIMIZ; •Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak ürünleri ve hizmetleri;  ilgili standartlara uygun şekilde sunarak, •Rekabet ortamına bağlı kalarak, •Çevre duyarlılığına bağlı olarak, •Sürekli iyileştirmeye açık bir anlayışı benimseyerek, Oluşturmayı ve sürdürmeyi garanti ederiz.

  [Git »]

VMS MAKİNA

SERT VE YUMŞAK ŞEKER ÜRETİM HATLARI, PAKETLEME MAKİNALARI

HARD AND SOFT CANDY PRODUCTİON LİNES, PACKAGİNG MACHİNES

Harte und weiche Süßigkeiten Produktionslinien, Verpackungsmaschinen   [Git »]

VOLDİ OTOMOTİV METAL DÖKÜM SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

Volant Dişlisi İmalatı

Fly wheel gear production

Herstellung von Schwungscheibenzahnrad   [Git »]

Y.K.P.ORMAN ÜRÜNLERİ SAĞLIK MEDİKAL İLETİŞİM TİC.VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

36 yıllık tecrübesi, yenilenen teknolojisi ve eğitimli personeliyle iç ve dış pazarda büyük atılımlar yapan Yamanlar, yüksek kalite standartlarına sahip üretimi ile profil sektörünün zirvesine emin adımlarla ilerlemektedir. Yamanlar; Konya'da 16.000 m2 arazi üzerine kurulu 6.000 m2 kapalı alana sahip mdf profil üretim hattı, Tekirdağ Çerkezköy'de ise 3.000 m2 si kapalı toplam 9.000 m2 arazi üzerine kurulu mdf finish folyo ve boyalı mdf üretim hatlarına sahiptir. Ayrıca Konya fabrikası yanında 3.000 m2 kapalı alandaki paketleme tesisi ve merkez deposu ile müşteri taleplerine cevap vermektedir. Yamanlar Orman Ürünleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Samsun'daki kendine ait bölge depoları ile her miktardaki siparişleriniz için zamanında ve hızlı teslim olanağı sağlamaktadır.

Taking a quantum leap in domestic and foreign market along with its deep experience of 36 years, sophisticated technology and well-trained personnel, Yamanlar Profil is making a determined advancement towards the peek of the profile sector through its manufacturing activity having high quality standards. Yamanlar is equipped with MDF profile manufacturing line having a closed area of 6000 sqm established over a total land 16.000 sqm, and a MDF finish folio and painted MDF manufacturing lines in Tekirdağ - Çerkezköy established on a closed area of 3.000 sqm and a total area of 9.000 sqm. Furthermore, it meets customer demands with its packing plant established on a closed are of 3.000 sqm and its central warehouse located near the Konya factory. Yamanlar Orman Ürünleri; ensures timely and rapid delivery for your orders at any quantity with its proprietary regional warehouses situated in İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya and Samsun.

Verkleidung und Lackieren von MDF   [Git »]

Yagbasan Ltd Sti

Sektöründe kalite ve güvenin buluştuğu adres olan Yağbasan Metal Kalıp Sanayi ve Tic Ltd. Şti. 1966 yılında faaliyetine başlamıştır. Otomotiv Yedek parça üretimiyle başlayan firmamız tarım ilaçlama makineleri ve pompaları, havalı mibzer yedek parçaları üretimine ağırlık vererek 30 lt den 110 lt kadar membranlı ilaçlama pompaları üretmektedir. Aynı zamada ilaçlama makinelerinin, 100 lt den 2 tona kadar tüm plastik aksamları tesisimizde üretilmektedir. Firmamız 225 tondan 1200 tonluk alüminyum enjeksiyon makinelerinde, pompaların alüminyum parçalarını üreten, ayrıca ham maddeden tam mamül maddeye kadar kalıp dahil tüm aksamları üretebilen sektöründeki tek firmadır.

Our company that began its activities in the scope of automotive spare parts as a small lathe workshop in 1966 by late founder Hasan Yagbasan. In 1994 Mustafa and Musa YAGBASAN established YAGBASAN METAL MOULD INDUSRTY LTD. STİ. and expend production portfolio as plastic & metal injection molds, truck fuel pumps, regulators and several parts for heavy duty vehicles. evaluated its knowledge within this period of time by starting truck spare part production and became a brand in request in homeland. After 2004 our company focused producing of agricultural aluminium and plastic spare parts for Pneumatic Seeders,sprayer pumps, regulators, filters and accessories.To produce spare parts and finished products at plastic and aluminium raw metarials succeed Yagbasan to be only one company in this field. Yagbasan is biggest manufacturer company that produce diaphragm pumps, regulators, filters, and spareyer accessories based in Turkey.

  [Git »]

YAĞ-SAN PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADENCİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Oto Bakım Ürünleri(Oto Şampuanı,Oto Cilaları Ve Genel Temizlik Ürünleri) İmali.

Auto care products production

Herstellung von Fahrzeugpflegemitteln   [Git »]

YAKAR GÜNEŞ ENERJİ SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Güneş Enejisi Sistemleri,Pvc Kapı Ve Pencere İmali.

Solar energy systems, pvc doors and window frames

Solarenergiesysteme und PVC Fenster und Türrahmen   [Git »]

YAKUP ÖNEY AHŞAP ÜRÜNLERİ İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mutfak Mobilyası,Kapı Ve Pencere İmali.

Kitchen furniture, door and windows production

Herstellung von Küchenmöbel, Türen, Fenster   [Git »]

YALÇIN HIRDAVAT TURİZM METAL KALIP SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 1500 m2 kapalı alan üzerindeki Metal Enjeksiyon, Plastik Enjeksiyon, Eksantrik presle imalat sektöründe hizmet veren WINCO 20 yıllık engin tecrübe ve birikimi mükemmel organizasyonu üretimde kullanılan ileri teknolojisinin sonucu olarak mamül ve sistem kalitesinde müstesna bir seviyeye ulaşmıştır. Kalıpta en son teknolojiyi üretimin her aşamasında en ileri seviyede kullanan WINCO makina parkında yer alan tezgahları ile kalıp üretiminde hız ve kaliyeyi garantiliyor. WINCO her türlü kalıbı yapıp baskı işleri elektrostatik toz boya, çinko kaplama galvaniz tesisleri ile üretime entegre olarak büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Hammaddeden satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda kaliteyi güvence altına alan sistemle çalışan WINCO modern üretim felsefesinin geçerliliği parelelinde müşteri odaklı anlıyışı ile çalışmakta üretimin her safasında ve satış sonrasında müşteri memnuniyetine öncelilk vermektedir. WINCO 20 yıla sığdırdığı sayısız başarılar ve kendine ilke edindiği kaliteli üretim prensiblerinden ödün vermeyerek ülke sınırlarını aşan pazarlama ağıyla Türkiye'nin kalıp sektöründeki gurur kaynağıdır.

WINCO, which is carrying out its activity on 1500 m2 site in the Konya Private Busan Organized Industrial Area, being in the service of the sector - the Metal, Plastic injections, and production with the eccentric presses, has reached to a remarkable level at the product and system quality as the result of the a 20-year-deep experience with its excellent organization and the advanced technology used in the production.. Using the latest technology in molding and at every stage of the production, WINCO assures the speed and quality in production thanks to the lathes in its machinery sets. WINCO facilitates the production to a great extent with the integration of mold-making of all sorts, imprinting with electrostatic powder paint, link coating and galvanize plants. WINCO, working systematically by assuring the quality in every stages starting from the raw material to after-sale services, prioritizes the customer satisfaction at every stage of the production and after sale with a customer focused philosophy parallel to modern production philosophy. WINCO is the wound pride of Turkey in the molding sector with its marketing network overlapping the country not conceding from its numerous success compressed in 20 years and quality production principle that they aimed at.

Herstellung von Zimmerwerkmaterial aus PVC und Zubehör   [Git »]

YALÇIN MATBAA OFSET MEHMET TAYYAR ÖZER

Matbaa Basım İşleri

Printing house, press

Druckereileistungen   [Git »]

YALÇINLAR AHŞAP

  [Git »]

YALDIZ ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER LTD.ŞTİ.

Alüminyum Malzemelerden Dekoraktif Merdiven Küpeşteleri,Korkulukları Ve Aksesuarları İmali. Pleksi Korkuluklar, Tel Raf Sistemleri, Kılıç Korkuluklar, Boru Korkuluklar, Cam Dikmeli Korkuluklar, Krom Korkuluklar, Parça ve Aksesuarlar

Aluminum decorative stair gunwales, balustrade and accessories production

Herstellung von dekorativen Leiterreling, Geländer und Zubehör aus Aluminium   [Git »]

YALDIZLAR DÖKÜM MAK. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

YALDIZLAR, tek parça halinde 100 gr dan 4.000 kg.’ ma kadar döküm dökme kapasitesine sahiptir. 1 adet 1500 kğ, 1 adet 1250 kğ ve 1 adet 1000 kğ'lık indiksiyon ocakları mevcuttur. Aynı zamanda 15.000 kg kapasiteli 2 adet tavlama fırını (normalleştirme, yaşlandırma işlemi. işin kırılmasını, çatlamsını, sertligini önleme işlemidir, işin yumuşamasını sağlar, işin ömrünü uzatır, işin işlenmesini kolaylaştırır.) 2 adette kumlama makine parkuruna sahiptir, kimyasal analiz yapılmaktadır. Spektro metre mevcuttur. 300 kğ'dan büyük işler maçalı sistem ile yapılmaktadır. 45 YILLIK TECRÜBE KALİTE GÜVEN MEMNUNİYET

YALDIZLAR, is of the capacity to cast one piece ranging from 100 gr to 3.000 kg. At the same time 15.000 kg capacity 2 annealing furnace (normalization, the aging process. Work to crack, to crack, hardness is the process of prevention, the work provides soft, easy jobs are processed), the work will extend the life, work processing easier. 2 pieces of machinery have blasting, chemical analysis is done. Spectrometers meters are available.

  [Git »]

YALİZ YAPI İZOLASYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Firmamız 29.06.2004 tarihinde kurulmuştur. İnşaat sektörünün önem arzeden alanlarından olan yalıtım – izolasyon alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Firma kurucularımız Mehmet Hayri SAĞLAM ve Mustafa SAĞLAM kardeşler, 32 yıl önce Ali Osman SAĞLAM tarafından kurulan Ali Osman Sağlam İnşaat Ltd. Şti. İle inşaat sektöründe kazanmış oldukları tecrübeler doğrultusunda yalıtım ve izolasyon sektörüne bilinçli ve akılcı çözümler getirmek amacıyla hızlı bir giriş yapmışlardır. Sektörün açıklarını elinde bulundurduğu profesyonel kadrosuyla iyi analiz ederek yerinde ve doğru teşhislerle kapatma gayreti içindedirler. Firma bünyesinde bulundurduğu 2 adet mühendis kadrosuyla müşterilerimizin isteklerine ve sorularına vermiş olduğu doğru danışmanlık hizmetiyle ilk önce gönüllerini daha sonra ise ev ve işyerlerinin ısıtma yolunda ilerlemektedir. Doğru ve prensipli çalışma ilkesiyle ilk önce Konya daha sonra yurt genelinde adından bahsettirir hale gelmiştir. Müşterilerinde almış olduğu bu güç ile yalıtımın her alanında başarıdan başarıya koşan firmamız, 2007 hedefleri arasına almış olduğu YALİZ marka patentli ısı-ses ve yangın yalıtımı sağlayan ürününü piyasaya sunarak, bir ilke daha imza atacaktır. Son zamanlarda Türkiye’nin gündemini sallayan deprem sorunu için, Konyalı hemşerilerimizin hizmetine Çelik Konstrüksiyon Binalar ve Villalar yaparak bir nebze olsun bu soruna da parmak basmıştır. Güçlenen ve yenilenen teknolojiye ayak uydurmak amacıyla personel kadromuzu güçlendirerek ve sektörün yeniliklerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak için sizler var oldukça biz hep yanınızda olacağız.

Building supplies and isolation production

Herstellung von Gebäude Versorgung und İsolationsmaterialien   [Git »]

Yamanlar Metal Endüstriyel Mutfak & park Bahçe Ekipmanları LTD ŞTİ

  [Git »]

YAPDÖKSAN DEMİR ÇELİK DÖKÜM GIDA PETROL VE ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Döküm Hammaddesi İmali.

Manufacturing of raw materials for casting

Herstellung von Rohmaterial für Guß   [Git »]

YAPI TECH BİLG.İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC LTD. ŞTİ.

2001 yılında kurulan Yapı Tech Bilg. İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. günümüze kadar taşımış olduğu deneyimi ve tamamlamış olduğu yüzlerce proje ile faaliyet gösterdiği sektörün önder kuruluşlarından biri olmaya hak kazanmıştır. Yapı Tech; sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi, uzman teknik kadrosu, yenilikçi ve araştırmacı kimliği ile müşterilerine en ekonomik ve çağdaş çözümler sunarak üstlenmiş olduğu sorumluluğu yerine getirmektedir. ''Yapı Tech Ailesi'' olarak ;uzman mühendis ve mimar kadromuzu ve teknik donanımımızı ;ailemize katılan mimar ve mühendis arkadaşlarımızla ve yeni iş makinalarımızla geliştirmekteyiz. Siz saygıdeğer müşterilerimize çağdaş ve ekonomik çözümlerimizle hizmet vermekten onur duyarız.

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |