KONYA FIRMALARI - LISTE 107

ÜMİT GÜVEN MAKİNA

Firmamız 1980 yılında kurulmuş olup biçerdöver yedek parçalarını kaliteden ödün vermeden düşük fiyata üretip birçok ülkeye ihracatını yapmaktadır

We are manufacturing claas harvester parts and our parts are very quality. We send a lot of country export to claas parts.

  [Git »]

Ünal İnş. Taah. Teks. San. ve Tic. A.Ş.

Konya-Aksaray yolu üzerinde Taşocağında kırmataş üretimi. Taahhüt ve Nakliye işleri.

  [Git »]

ÜNAL KAHVECİ OTOMOTİV

1989 yılında Kahveci Otomotiv A.Ş olarak kurulan firmamız 2005 yılında kurucumuz ünal Kahveci tarafından üNAL KAHVECİ OTOMOTİV LTD. ŞTİ. adı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Yenmak motor gömlekleri Türkiye bayiliği ve çeşitli bayiliklerle motor parçaları grubunda adını duyurup Türkiye geneli toptan pazarlama yaparak müşteri potansiyelini en üst seviyelere ulaştırmıştır. Sektördeki değişime ayak uyduran firmamız genç ve dinamik kadrosuyla 2009 yılında Japon, Kore ve Avrupa araçlarının orijinal ve yan sanayi parçalarını da stoklarına eklemiştir. Autoka markasını oluşturarak fren balatası, fren merkezleri, fren hortumları, hortum grubu, bijon grubu ve muhtelif parçaları müşterilerine sunmuştur. Yılların verdiği deneyim ve güvenle siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak tek hedefimizdir.

  [Git »]

ÜNAL TEKNİK UYGULAMA İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMASI ,POLİÜREA SU YALITIMI ,POLİÜRETAN ZEMİN KAPLAMASI

  [Git »]

ÜNALDILAR SAÇ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"1969 yılında Soba imalatı ve kaynak işleriyle ticari hayatına atılan firmamız su anda Karatay Sanayi de 1000 m2'lik, 2. Organize Sanayi de 5000 m2'lik alanda sac kesim-büküm isleri, ziraat alt parçaları ile sac, boru, profil ve demir ticareti olarak faaliyet göstermektedir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet, cazip fiyat ve zengin ürün çeşitleriyle hizmet vermeyi görev bilmiştir."

Sheet drill box, fertilizer spreader boiler production

Blechbohrkasten, Herstellung von Verteilerkessel   [Git »]

ÜNALLAR GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Şekerleme Ve Şekerli Gıda Maddeleri İmali.

Sweet and sugared materials production

Herstellung von Süßwaren und süße Lebensmittel   [Git »]

ÜNİTSAN ÜNİVERSİTELİLER TUZ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

Yıkanmış,Öğütülmüş Ve Paketlenmiş Tuz İmali.

Refined salt production

Herstellung von raffiniertem Salz   [Git »]

ÜNLÜ TÜTÜN MAM. HAYVANCILIK İNŞAAT LTD. ŞTİ.

  [Git »]

ÜNLÜOĞLU MAKİNA OTOMOTİV TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Muh.Dişliler,Vals Kasnakları Ve Tarım Alet Ve Makinaların Parçalarının İmali.

Gear, mill pulley and agricultural machines parts production

Herstellung von Getriebe, Flaschenzügen und Landmaschinenteilen   [Git »]

ÜNPA MADENİ EŞYA SANAYİ LTD.ŞTİ.

Madeni Eşya(Merdiven,Ütü Masası)İmali.

The Company UNPA Metallic Belongings Industry engaged since 1978 with the production of home supplies as metal ladders, ironing tables and linen drying hangers. the company Unpa is exporting 60% of its production to 20 countries as France, Holland, Greece, Ukraine, Bulgaria, Romania, Egypt, Israel, Kuwait, Syria and Jordan. Realising its production in its factory of 20.000 m², situated at the 3rd Organised Industrial Zone of Konya, The company Unpa is doing business with in aim to provide perfect customer satisfaction, using the last technologies its area of activities. All the products, which are checked strictly in the quality control unit, are delivered with “0” errors. The products of brand name Summit have proved this our statement by their “CE” certificates.

Metallwarenherstellung (Leiter, Bügelbrett)   [Git »]

ÜNSAL MAKİNA A.Ş.

ÜNSAL MAKİNA A.Ş. 1969 yılında Kayseri'de kurulmuştur. 10.000m2 alan içerisinde entegre bir tesis olan firmamız,GÜÇ AKTARIM ORGANLARI; v kasnak, burçlu kasnak, poly v kasnak,triger kasnak, kaplin, konik burç ve konik kilit imalatı yapmaktadır. Firmamız ülkemizde sektörün önemli ve öncü kuruluşu durumundadır. Müşterilerimizin ürün ve hizmet memnuniyetinin öneminin bilincinde olan firmamız Tüv Sertifikalı ISO 9001 kalite yönetim belgesine sahiptir. Ürün çeşitliliği ve teknolojik yatırımda her geçen gün yükselen grafiğe sahip olan firmamız bunun yanında tüm dünya coğrafyasına ihracat yapabilme politikasını geliştirmek için çalışmaktadır. ÜNSAL MAKİNA A.Ş. uzun yıllara dayanan bilgi birikiminin desteğinde, ödünsüz bir kalite bilinci ile kurumsal ve profesyonel bir ''GÜÇ AKTARIM ORGANLARI'' üreticisi olarak sanayinin hizmetindedir.

  [Git »]

ÜNSAL TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"Teknoloji ve Güvenin Buluştuğu adres olan firmamız ÜNSAL TARIM MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ 1992 yılından beridir ziraat aletleri imalatı sektöründe faaliyet göstermektedir. Tarlamızdan ve bahçemizden iyi bir verim alabilmek için zamanında ve koşullara uygun ilaç ve ekipmanı seçimi yapılması gerekmektedir. Firmamız uygun ekipmanları sizlere sunabilmek için yenilikleri takip ederek çalışmaktadır. Şu an üretimimizde 300 lt ile 1000 lt arasında makine imalatı yapmaktayız. İmalat çeşidimizi artırmak amacı ile ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir."

Agricultural tools and machines production

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

ÜNVERSAN OTOMOTİV MAKİNA VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Ünversan 1982 yılında kurulmuş ve imalatına başlamıştır. Kurulduğu günden bu tarafa piyasada mamüllerinin yer aldığı aynı zamanda aranılan bir marka haline gelmiştir. Sürekli genişleyen ürün yelpazesiyle hem yerli hem de yabancı firmalara, yabancı markalarla aynı kalite ve daha ekonomik mamüllere hitap etmektedir. Firmanın organizasyon yapısını sürekli artırılan ürün yelpazesi ve kalite, her zaman her yerde bulunan ürün stoğu, en uygun fiyata tedarik etme ve kısa zamanda teslimat olarak belirleyen ÜNVERSAN mühendisler ve teknik eleman eşliğinde Türk sanayisinin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.Kalifiye eleman ve makine parkıyla yurtiçi ve yurtdışı iş ortaklarına üretim yapabilecek kapasitesi mevcuttur. 1992'de yeniden yapılanan firmamız "ÜNVERSAN" markasıyla üretimine devam etmektedir. ÜNVERSAN; "Kalite kontrol edilmez üretilir." felsefesiyle orta ve uzun vadede hedeflerini yurt içi yurt dışı pazarlarda aranılan bir marka haline gelmek olarak belirlemiştir.

UNVERSAN was founded in 1982.As soon as it founded, Company started producing. UNVERSAN's products are produced with same quality of foreign brand products. The company's main principlies are to sell many kinds of products at everywhere and to deliver orders in the shortest time. UNVERSAN works with engineers and develops productions techniques. UNVERSAN reneved itself 1992 and started using brand name ''UNVERSAN'' The Comoany's the most importand idea is ''Quality is not controlled Quality is produced.''

Herstellung von Übertragungsachsen   [Git »]

ÜZÜMCÜ PLASTİK METAL SIHHİ TESİSAT İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Pvcden Mamül Fıskıye İmali.

Sprinkler production from pvc

Herstellung von Santiaerwaren aus Plastik   [Git »]

VADİOĞLU OTOMOTİV DÖKÜM VE ISI SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Vadioğlu Döküm 1996 yılında kurulmuştur. Vadioğlu Döküm, üretim alanı olarak 2000 m2 kapalı ve 500 m2 açık alana sahiptir. 1997 yılından itibaren büyüme trendini yakalamış olan firmamız, bu tarihten günümüze değin sürekli üretim kapasitesini ve ürün yelpazesini arttırarak bu günkü seviyesine ulaşmıştır. Farklı ve daha büyük firmaları müşteri portföyüne katmayı başarabilmiştir. Faaliyet alanlarımız; • Traktör parçaları • Makine parçaları • Şömine parçaları • Otomotiv parçaları Demir çelik dökümleri, sfero, paslanmaz, krom, nikel, pik, manganlı, makina parçaları, otomotiv sanayi kampana poyra ve yürüyen aksamları, kum ve maden sanayi için 12 - 14 ve daha yüksek manganlı müftelif kırıcılar, 304 - 316 kağıt sanayi disk ve nihard ve salyangoz pompaları, çimento ve beton sanayi için ayak bıçak ve her türlü metal par- çalar, asfalt şantiyeleri parçaları, logar kapağı, traktör ağırlığı, yağmur suyu ızgarası, şömine parçaları, menhol kapakları, bank ayakları, otomatik hayvan suluğu ve her türlü metal döküm işleri.

Iron casting and production of materials from iron casting

Herstellung von Rohguß und Rohgußwaren   [Git »]

VATAN TRAFİK MALZEMELERİ ve REKLAM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

VATAN TRAFİK MALZEMELERİ TABELA ve REKLAM TRAFİK İŞARET LEVHALARI GÜVENLİK LEVHALARI YÖN BİLGİ LEVHALARI PLASTİK UYARI LEVHALARI SİNYALİZASYON YOL ÇİZGİ

VATAN TRAFFIC SUPPLIES Signage and advertising Traffic signs SAFETY SIGNS DIRECTION DATA SHEETS PLASTIC WARNING SIGNS SIGNALIZATION ROAD MARKING

  [Git »]

VBS KOLTUK SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Şirket OYPAŞ OTOMOTİV olarak 1985 yılında otomotiv yedek parça sektörüne hizmet vermek için kurulmuş, 2002 yılında VBS OTOMOTİV ismini, 2009 yılında VBS KOLTUK SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.A.Ş. alarak traktör ve iş makinesi koltuğu üretmeye başlamıştır. Sektörde 20 yılı aşkın deneyimi ve global iş bağlantılarıyla ürünlerini yirmiyi aşkın ülkeye ihraç etmektedir. VBS ayrıca yurt dışında faaliyet gösteren traktör fabrikalarının (OEM) koltuk ihtiyacını karşılamakta, arge çalışmalarına ve yüksek kalite standartlarına hız veerek, koltuk taleplerine daha hızlı yanıt verebilmek için üretim kapasitesini dahada artırmayı planlamaktadır. Kurumsallaşmaya ayrı bi özen gösteren VBS kendini her an ileriye dönük yenileyerek, örnek bir şirket olmak için gerekli olan çabayı göstermektedir. VBS KOLTUK güçlü müşteri portföyü, samimi müşteri diyalogları, satış sonrası hizmeti ve "EN İYİ HAKKINIZ" sloganı ile müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

VBS KOLTUK has been established in 1985 to serve the Turkish spare parts industry as a tractor-forklift seats manufacturer company. Now, the company which has been keeping manufacturing in Konya/Turkey, been exporting tractor-forklift seats, to 5 continents with its ove 20 years experience and global network business. With this specialites, the company has got a huge reputation with the quality of its goods and competitive sales politics. VBS KOLTUK has also been supplying high quality spare parts and agricultural machines to its esteemed customers such as crankshaft, power steering kits, hydraulic steering and hydraulic pumps, pistons, liners, rings plough, cultivator, treshing machine, levelling shovel etc.

  [Git »]

Vega Cam

Vega Cam Vega Cam Balkon Vega Ayna Vega Vitray Vega Çerçeve

Vega Glass Vega Glass Balcony Vega Mirror Vega Stained Glass Vega Framework

  [Git »]

VELİ KARALAR-KARAOVA TARIM MAKİNALARI İMALATI

Firmamız 1974 yılında tarım römorku imalatı ile Tarım Alet ve Makinaları sektöründe faaliyetini göstermeye başlamıştır. Kuruluşundan bu güne kadar değişik tarım ürünleri üreterek, gerek geçmişte gerekse gelecekte, her zaman kalitede öncülük sağlayan firmamız, teknolojiye ayak uydurması, çiftcilerimizle birebir diyalog da bulunarak ve başarıyı hedef kabul ederek tüketiciye en iyi hizmeti sunmaktadır. Her alanda hızlı teknolojik gelişmenin yaşandığı günümüzde, dünya standartlarına ulaşabilmek için gelişen teknolojiyi yakından takip edip, uygulamak gerekmektedir. Üretimde faydalılığı ve orjinalliği benimsiyerek, yurt içi ve yurt dışı pazarlarada gereken önemi vermiştir. Dünya Tarım Makinaları sektöründeki teknolojik gelişmeler ile entegre olarak kendini sürekli yenileyen KARA OVA Tarım Makinaları günümüz çiftcisinin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilmektedir. KARA OVA Tarım Makinaları her zaman en iyi kalitede ve en kullanışlı ekipman üretmeyi, satış sonrası servis ve yedek parça hizmeti ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlama ilkesini kendine misyon edinmiştir. İnternet Sitemizden dünya standartlarındaki bu ürünlerimizi inceleme fırsatına sahip olacak, bizimle kolayca iletişim kurabileceksiniz. Tüm müşterilerimizin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür eder, ürününüzün verimli ve kazancınızın bol olmasını dileriz...

Our company has started to get active with the products of agricultural trailer in the sector of Agricultural Tools and Machines in 1974. The company, which is the initiator of quality both in past and future, has produced different agricultural products since the foundation. It has presented the best service to the consumer by keeping in step with technology, establishing dialogues with farmers and accepting the success as a goal. It is necessary to apply and follow the developing technology in order to reach the world’s standards in our century. For that reason, our company has given the required importance to the markets both in internal and external by assimilating the originality in production. KARAOVA Agricultural Machines has accepted the principle of providing a complete gladness of customer by producing the most useful equipment and being ready for the duty of service and spare part after sale. You will be able to have the opportunity of analysing these products in the internet and communicate with us easily. We want to express our thanks to all of our customer because of their interest. Also, we request that all of your products and profits are abundant.

Herstellung von Lndmaschinen   [Git »]

VERA METAL SAN A.Ş-LİDER DAMPER TRAİLER

TREYLER, ŞASE ÜRETİMİ, ROBOTİC ŞASE KAYNATMA PROSESİ

The producer of semi trailer-trailer-tanker-dumper-silobas-lowbed-flatbed etc all overchassis equipment and chasiss

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |