KONYA FIRMALARI - LISTE 101

Taşpınar Halı Yıkama

Konya halı yıkama, konyada halı yıkama

  [Git »]

Tatlıdil çikolata

Gıda sektöründe Konya'nın en eski kuruluşlarından biri olan Tatlıdil Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş 1953 yılından buyana kalitesinden ve damak tadından hiçbir zaman ödün vermeden hizmette müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemiştir. Firma her geçen gün kendini yenileme ihtiyacı duyarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Müşterilerin gözünde kalitesiyle ve damak tadıyla aranılan bir marka olması ile birlikte bugün Tatlıdil Gıda kalitesini ve ürün çeşidini artırmayı ve daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaç edinmiştir

Tatlıdil Gıda Sanayi ve Ticaret (Food Industry and Trade) A.Ş is one of the oldest foundations without giving any consesion from its quality and flavour since 1953.We aimed foreground of our costomers satisfaction. The firm needs to renew itself day by day; so it follows the latest technologic developments.In the industry and in the sector. We want our productions should be a wantesd mark with its delicious taste.Our target is to develop the quality of Tatlıdil Food and to increase the diversty of our productions and also to deliver them to the great mass of people.

  [Git »]

Tatlıdiller Şekerleme ve Çikolata Gıda San.Tic.Ltd.Şti

Biz 1952 Yılında kurulduk.Sadece Çikolata ve Şekerleme İmalatı yapıyoruz.

We were founded in 1952. Only the production of chocolate and candy making.

  [Git »]

TATLISUMAK ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Şekerleme Ve Çikolata İmali.

Confectionery and chocolate manufacturing

Herstellung von Süssigkeiten und Schokolade   [Git »]

TAV-SAN SAC PLATİNE KESİM BÜKÜM OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1990 yılında Konya Karatay Sanayisinde hizmete başlayan firmamız kısa zamanda bünyesindeki makine ve ekipmanları teknolojik olarak geliştirerek sizlere hizmetin en iyisini verebilme çabası içerisindedir. Bu düşünce ile 2001 yalında 2000 m2 kapalı alan 800 m2 açık alanı olan yerine taşınmıştır. Firmamızın müşterilerine daha iyi ürünler sunabilmek için yeni yatırımlarına hızla devam etmektedir. Sac platine, Çelik boru, Profil, Silme, Lama, Köşebent, T-U demir alım-satımı, Mikser kazanları, Hamur kazanları, Gıda sektöründe kullanılan yarım bombe çeşitleri, Bombe, Sıvama, Silindirde bükme, Kesim işleri ile Bombe sıvama makinesi, Bombe presi, Silindir sac daire kesim makinesi imalatları da yapılmaktadır. Bombe Çeşitlerimiz ise: Düz Bombe, Yarım Küre Bombe, Ters Bombe, Yakalı Bombe, Eliptik Bombe, Kenarsız Bombe, Kordonlu Bombe, Konik Bombe, Tank Bombelerdir. Tav-san Bombe Ltd’nin yurtdışı bir çok ülkeye de ihracat yapmaktadır. Bu ülkeler arasında Birleşik Arap Emirlikleri, Irak,Iran;Suriye, Ukrayna da vardır. Ayrıca firmamızın Tunus da temsilciliği vardır. Üretim amacımız ürünlerde kalite prensibi yanında müşteri ihtiyaç ve önerilerini de göz önünde bulundurarak yenilikçi bir çizgi yakalamak ve bunu yine müşterilerimizle ileri düzeylere ulaştırmaktır.Ünlü Japon kalite uzmanı Kaoru Ishikawa ise kaliteyi şu şekilde tanımlıyor; “Dar anlamda, kalite, ürün kalitesi demektir. Geniş anlamda, kalite, iş kalitesi, hizmet kalitesi, iletişim kalitesi, proses kalitesi, işçiler, mühendisler, idareciler ve yöneticiler dahil insanların kalitesi, sistem kalitesi, firma kalitesi, hedeflerin kalitesidir.” Kısacası misyonumuz şudur;Gelişen Dünya pazarında müşterilerimizin süreklilik arz eden ihtiyaçlarını kayıtsız memnuniyetle karşılayacak seviyeye gelmektir.

Being established in 1990,in Konya Karatay Industry Zone,TAV-SAN LTD is in a struggle for giving the best service to our customers with a high quality understanding and high technological equipments and machines.With this idea ,we moved our factory to a new place which has got 2000 m2 covered and 800 m2 open area.TAV-SAN is continuing to give more quality and the best service to its customers by making new investments.With the help of its experience,knowledge and customer satistaction that gained in the domestic market.Tav-san Ltd has been exporting its products and services several countries including United Arap Emirates,Tunusia, Algeria, South Africa, Iraq, Iran, Syria, and Jordan. We produce many kinds of metal plates,steel pipes,profiles,mixer caldrons,grinds,sheet bars(lama),corner iron,pasterycaldrons,semi heads products used for food industry,T-U iron buying-selling,metal spinning,pipe bending on cylinder and cutting processing.We manufacture dish end products inc. Half sphere ,flat head,diffusor head, dished&flared head, elliptical,dished only head, joggled head,connical, tank head,torispherical dished ends…pressurized and unpressurised tank manholes, stainless mixer vessels, Dough cauldrons, Halva Vessels, Spiral pastry kneading vessels, joggled pressurized compressor’s cover, elliptical tankers head, milk cauldron’s stainless dishends lids, dried fruit vessels, fuel tanks plugs, carcurised crucible, mixer vessels, Air tubes, Stainless vessels, steamer coils. Tav-san Bombe Ltd is a manufacturer company that has been producing dished heads, pressure vessels and various intermediate products for over 20 years. The company provides for several sectors such as food industry,agricultural sector, maritime and defence industry, construction and automotive industry.I n order to meet customer demands ,Tav-san Bombe conducts diverse customer-specific projects including machine-frame construction,special purpose machinery and machinery component production.

Blechformen und Bearbeiten   [Git »]

TAVEK TARIM GIDA MAKİNE VE TAVUKÇULUK EKİPMANLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız Konya merkezde 1969 yılında mauel sistemde tavuk ve civcivlerin yemleme ve sulama ekipmanlarını üretmek üzere kurulmuş olup, 1990 yılında tam otomatik bantlı tavuk ve civciv kafesleri üretmeye başlamıştır. 2000 yılında firmamız bünyesine broiler ekipmanları katmış olup ürün yelpazesini genişletmiştir. Türkiye’nin hemen hemen her kösesine yapmış olduğumuz komple kümes sistemleri yanında ihracata büyük önem vermiş bulunmaktayız. Sektörde emin adımlarla büyüyen şirketimiz, ileri teknoloji, güçlü insan kaynakları ve profesyonelliğini kalite ve başarıya getiren bir firma olmuştur. Türk tavukçuluk sektörünün gelişimine katkıda bulunmak amacı ile ar-ge çalışmaları yapan TAVEK Ailesi çalışmalarının sonuçlarını sektörün paylaşımına sunmaktadır. Tavek sektörde yarattığı kalite ve teknoloji birikimini, Tavukçuluk sektöründe de kullanarak yatırımlarına devam edecektir. Yeni ürünlerin ve üretim süreçlerinin geliştirilmesi, yeni pazarlara girilmesi, şirketimizin önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği hedeflerinden sadece birkaçıdır. Bu zamana kadar elde ettiğimiz başarılarda insan kaynağına yatırım yapmanın bizi yarınlara taşıyacak itici güç olduğunu bilerek çalışanlarımızın bu başarıda imzası olduğunu biliyoruz. Daha iyiye daha güzele ulaşmak için eleştirilere daima açığız.

Hen cage production

Hühnerkaefigherstellung   [Git »]

TAVEK TAVUKÇULUK EKİPMANLARI SAN.VE TİC.A.Ş.

"Firmamız Konya merkezde 1969 yılında mauel sistemde tavuk ve civcivlerin yemleme ve sulama ekipmanlarını üretmek üzere kurulmuş olup, 1990 yılında tam otomatik bantlı tavuk ve civciv kafesleri üretmeye başlamıştır. 2000 yılında firmamız bünyesine broiler ekipmanları katmış olup ürün yelpazesini genişletmiştir. Türkiye’nin hemen hemen her kösesine yapmış olduğumuz komple kümes sistemleri yanında ihracata büyük önem vermiş bulunmaktayız. Sektörde emin adımlarla büyüyen şirketimiz, ileri teknoloji, güçlü insan kaynakları ve profesyonelliğini kalite ve başarıya getiren bir firma olmuştur. Türk tavukçuluk sektörünün gelişimine katkıda bulunmak amacı ile ar-ge çalışmaları yapan TAVEK Ailesi çalışmalarının sonuçlarını sektörün paylaşımına sunmaktadır. Tavek sektörde yarattığı kalite ve teknoloji birikimini, Tavukçuluk sektöründe de kullanarak yatırımlarına devam edecektir. Yeni ürünlerin ve üretim süreçlerinin geliştirilmesi, yeni pazarlara girilmesi, şirketimizin önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği hedeflerinden sadece birkaçıdır. Bu zamana kadar elde ettiğimiz başarılarda insan kaynağına yatırım yapmanın bizi yarınlara taşıyacak itici güç olduğunu bilerek çalışanlarımızın bu başarıda imzası olduğunu biliyoruz. Daha iyiye daha güzele ulaşmak için eleştirilere daima açığız"

Full-automatic chicken crib production

Hühnerfutteranlagen   [Git »]

TAVLAN YAPI MİMARLIK İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Avan ve Uygulama Projeleri Hazırlanması, Ruhsat Alımı, İnşaat Takibi, Anahtar Teslimi İnşaat Yapımı, Teknik Danışmanlık Hizmetleri

  [Git »]

TBP OTOMOTİV SANAYİ TİCARET A.Ş.

Fiber Ve Plastik Malzemeden Kamyon Ve Tır Kaporta Aksamları

Truck eqipments with plastics and fiber

Fahrzeugersatzteile und Schränke   [Git »]

TECNO TIR

  [Git »]

TEKBAŞ AMBALAJ GIDA İNŞAAT TURİZM SAN.VE TİC.A.Ş.

Besleyici değeri yüksek olan buğday, zengin karbonhidrat, protein, mineral ve tuz çeşitlerini içerir. Buğday, buram buram kokan toprağa tane tane serpilen tohum, yağmur ve güneşle yeşerir; ekmek olur, pasta olur, aş olur sofralarımıza. Sofralarımızdaki ana lezzet hep onunla vardır… ISO ve HACCP belgelerine sahip, çağdaş teknolojik ekipmanlarla donatılmış olan tesislerde, en uygun ve sürekli aynı kalitede üretilen TEKBAŞ UN'ları, 1, 2, 5, 10, 50 Kg’lık paket ve çuval tipi ambalajlarda tüketiciye sunulmaktadır..!

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

TEKBAŞ AMBALAJ GIDA İNŞAAT TURİZM SAN.VE TİC.A.Ş.TATLICAK ŞUBESİ

Müşterilerine, 1997 yılından bu yana Tekbaş A.Ş. bünyesinde TEKBAŞ UN markasıyla hizmet vermekte olan şirketimiz, kısa zamanda çalışma sahasında üncü konuma gelmeyi başarmıştır. Bugün Türkiye’nin her tarafında unlu mamül işletmecilerinin aşina olduğu, güvenle kullandığı markalar olan DESTAN, HAKAN, FERMAN, TRABZON VAKFIKEBİR, ŞAHAN, KAĞAN, SULTAN, DERMAN, CİVAN ve OZAN buğday unu konusunda pek çok pazarda lider veya önemli bir diğer seçenek haline gelmiştir. Gelişmekte olan yeni ekmeklik piyasasında RÜŞEYMİKS, ÇAVDAR MİKSİ, YULAF MİKSİ, TAHIL MİKSİ ve TAM BUĞDAY UNU isimleriyle müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. TEKBAŞ UN sahip olduğu vizyonu ve değerleri ile girişimci, değişimci, yenilikçi ve esnek yapısını her geçen gün daha da geliştirip ileriye götürmek ve maksimum müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. TEKBAŞ UN 5400 m2’lik açık alan ve 2500 m2’lik kapalı alana sahip modern üretim tesisi, kalifiyeli kadrosu ve 35.000 ton buğday depolama tesisleri ile günlük 300 ton buğday unu üretimi gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirilen üretim Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylanmış Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerince (ISO 9001:2008 ve ISO 22000) kontrol edilmektedir. Sloganımız olan “ Un’da bir sultan “ anlayışı ile hareket etmekteyiz. Buğday ununda en kalitelisine, en sağlıklısına daima daha iyisi, daha uygunu arayışına odaklanmış bulunuyoruz.

Concrete production

Herstellung von Betonprodukten   [Git »]

TEKBAŞ PREFABRİK BETON ELEMANLARI PEYZAJ İNŞAAT VE GIDA SAN. TİC. A.Ş.

TEKBAŞ Prefabrik Beton Elemanları Peyzaj İnşaat ve Gıda San. Tic. A.Ş. kentin altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üretmek amacıyla 1983 yılında ”Altyapı Sektörüne Üst Düzey Bir Yaklaşım” anlayışıyla kuruldu. 28.000 m2 toplam saha üzerinde 3.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. TEKBAŞ İNŞAAT, beton ve betonarme boru, parke taş-bordür, endüstriyel prefabrik yapı elemanları ile birlikte müteahhitlik ve proje hizmeti de vermektedir. Üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği, yüksek kalite standartları ile TEKBAŞ İNŞAAT yapı sektörünün de lideri konumundadır. ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan TEKBAŞ İNŞAAT, bütün ürünlerini TSE kalite standartlarına uygun olarak üretmektedir. TEKBAŞ İNŞAAT laboratuarında üretim kalitesinin sürekli denetim altında tutulmaktadır. TEKBAŞ İNŞAAT temel faaliyetlerini yürütürken, teknoloji üretimini de kendisine sorumluluk olarak benimsemiştir. Bu sebeple, güçlü Ar-Ge ekibi, tasarım kadrosu ve akademik çevrelerle gerçekleştirdiği işbirlikleriyle hem yapı sektörünün gelişimine öncülük etmekte hem de ülkemize yeni teknolojiler kazandırmaktadır. TEKBAŞ İNŞAAT, insan odaklı yönetim ve hizmet anlayışı ile kamusal sorumluluğunu yerine getirirken; müşteri odaklılık, verimlilik ve kalite esaslarına dayalı yaklaşımı ile sektördeki rekabet gücünü artırmaktadır.

  [Git »]

TEKELİOĞLU CİVATA SAN.TİC. LTD.ŞTİ

Tekelioğlu Cıvata; cıvata, somun ve özel bağlantı elemanları üretmek ve bu ürünleri pazarlamak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur.Üretimimizin önemli bir kısmı piyasalarda kolayca temin edilemeyen müşterilerin standart ölçüleri dışındaki cıvata, somun ve özel bağlantı elemanları taleplerini karşılamaya yöneliktir. Firmamız özel taleplere yönelik üretimine ek olarak standart ürünlerin üretimi alanında da uzmanlaşmıştır. Firmamızın üretime başladığı günden bugüne kadar müşterilerimizin memnuniyetini en temel prensibimiz olarak kabul ettik.Kuruluşumuzda benimsediğimiz ”ürün kalitesi, ekonomik fiyat ve iyi hizmet” felsefesi doğrultusunda sürekli yükselen performansımızla bu felsefeyi daha yeni jenerasyonlara taşıyarak marka olma hedefimize de ulaştık. Türk standartlarına (TSE) ve dünya standartlarına (DIN, ISO, ANSI) uygun olarak üretilen ürünlerimiz “ TKL” markalı olup kalite üretimimizin her aşamasında vazgeçilmez ilkemiz olmuştur. Firmamızı ekip çalışması ile bugünlere getiren, görevinin bilincinde olan deneyimli personelimize ve bizlere olan sarsılmaz güvenleri ile kıymetli müşterilerimize, özveri ve desteklerine teşekkürü bir borç bilir. Gelişen dünya pazarında hizmette daha yolun başında olduğumuzu ve hedeflerimize ulaşmak için; Sektörümüzün önde gelen ürünlerinden biri olmak, gelişmek için yeniliğe açık olmak,Talepleri en kısa zamanda ve en uygun şekilde karşılamak, Etkin üretim için eğitimi en önemli unsur olarak görmek, İlkelerinden ödün vermeden hizmet veren firmamız, ileriyi gören adımlarla hep mükemmelin peşinde olacaktır.

Tekelioğlu Bolts&Nuts Inc. was established in 2000 in order to produce bolts, nuts and special fasteners and to market the mentioned products. The major part of our production is oriented towards meeting the demands of bolts, nuts and special fasteners out of the standard sizes of the customers which cannot be easily found in the market. Our company is also specialized on the production of the standard products in addition to the production of special demands. We have accepted the customer satisfaction as our basic principle since the day our company started production till today. Accepting ”the product quality, economical prices and better service” as our philosophy during our establishment, we have reached to be a trade conveying this philosophy to the new generations with our constantly increasing performance. Our products which are manufactured suitable to Turkish Standards (TSE) and the world standards (DIN, ISO, ANSI) are at “TKL” brand name and the quality has been our inevitable principle at every stage of our production. We would like to express our gratitude to our experienced staff who have brought our company to these days with the team work and who comprehend their duty; and to our esteemed customers with their strong confidence, sacrifice and support. We are aware that we are still at the beginning in servicing the developing world market and; be one of the pioneer products in our sector,open to the renovation for the development, meet the demands at the shortest time and most reasonably, consider the training the major element for the effective production, being in the service by making no concession from its principles, our company shall always be right behind the perfection with the steps foreseeing the future.

Herstellung von Schrauben und Muttern   [Git »]

TEKNİK DEĞİRMEN MAKİNALARI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Değirmen Makinaları İmali.

Milling machines production

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

TEKNİK ISIL İŞLEM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

23 yıllık tecrübesi ile Teknik Isıl İşlem olarak, istenilen sürede ve kalitede en uygun fiyatla her türlü ısıl işlemi yapmak için bütün sanayicilerimizin hizmetindeyiz. Atmosfer kontrollü fırınlar, indüksiyonla sertleştirme tezgâhları, kontinü fırın ve tuz banyoları ile her türlü ısıl işlem prosesini ve yüzey kaplama ve kumlama üniteleri ile yüzey renklendirme ve temizleme işlemlerini gerçekleştirebilen Teknik Isıl İşlem, sanayimize müşteri beklentileri doğrultusunda daha kaliteli, izlenebilir, tekrarlanabilir, gelişmelere açık ve daha hızlı hizmet sunmak için 2009 yılında ISO 9001:2008 Kalite Sistemi belgesini almış bulunmaktayız. TEKNİK ISIL İŞLEM SAN. TİC.LTD. ŞTİ.‘ nde TS EN ISO 9001:2008 standardının öngördüğü şartlara göre oluşturulan ve sürekliliği sağlanan kalite yönetim sistemi ile çalışılmaktadır. 1987 yılında Karatay Sanayiinde atölye ölçeğindeki işletmesinde makine ve takım üreticilerinin parçalarına sementasyon işlemi yaparak faaliyete başlamış olup, bugün 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan toplamda 4500 m2 alan üzerinde 4000 m2’ si kapalı olan yeni fabrika binamızda otomotiv, makine, hidrolik, pnömatik ve ziraat endüstrilerine yönelik üretim yapan kuruluşlara ısıl işlem, yüzey kaplama ve laboratuar hizmetlerini en son teknoloji kullanarak, 7/24 saat esasına göre yapmaktayız. Kuruluşumuzda ıslah, sementasyon izotermik tavlama Alüminyum ısıl işlemi, normalizasyon, yumuşatma yaşlandırma ve gerilim giderme işlemleri yanında fosfat , siyahlaştırma kaplamaları ile akımsız nikel kaplamaları da yapılmaktadır. Isıl işlem ve kaplama işlemi yapmış olduğumuz ürünlerin yaklaşık % 50’si müşterilerimizin üretmiş olduğu nihai ürünler üzerinde ihraç edilmektedir. Bu işlemler en son teknolojiye sahip Atmosfer kontrollü fırınlarda, atmosfer kontrollü kontinü fırında, tuz banyolarında ve kamara tipi meneviş fırınlarında gerçekleştirilmektedir. Ürünlere uygulanan ısıl işlem proseslerinin kontrollü şartlar altında yürütülmesi ve istenen ürün şartlarının sağlanması için üretimin her aşamasında sıkı bir kalite kontrol yapılmaktadır. Sahip olduğumuz metalografi laboratuarında ise spektral analiz, sertlik ve etkili sertlik derinliği testleri ve mikro yapı incelemeleri yapılmaktadır.

As Teknik Isıl İşlem, we serve all industrial company to realize various heat treatments to their products in desired time, quality and best price with experience for 23 years. In 2009, Teknik Isıl İşlem that can do the heat treatment by atmosphere controlled ovens, continual hardening ovens, cyanide baths and induction hardening machines; coat and colorize metal surface by coating baths; and clean metal surface by pellet machine; has taken ISO 9001 – 2000 certificate for serving with best quality, followable, repeatable, improvable and fastest service in direction of requests of the customers; and it has been working with the quality control system constituted by conditions that TS EN ISO 9001:2008 suggests, and obtained continuity. In 1987, Teknik Isıl İşlem Trade Company have begun activity to make heat treatment for the parts of machine and tool manufacturer in a little scale factory in KARATAY INDUSTRIAL ESTATE in KONYA. Now it serve to companies that produce automotive, hydraulic, pneumatic and agricultural parts, about heat treatment, surface coating and cleaning and laboratory treatments in the factory which has total area of 4500 m2 (the covered area is 4000 m2) by using the last technology during 24 hours and 7 days. In our company, it is made the process of hardening, carburizing, izothermic annealing, induction hardening, aluminium heat treatment, tempering, annealing for normalisation, softening, aging, relieving tensile; and coating by manganese-phosphate, colorizing to black and cleaning surface by pellets. Approximately %50 of all parts that are applicated heat treatment and surface coating, are exported without another operation. These operations are made in the atmosphere controlled ovens, atmosphere controlled continual hardening ovens, induction hardening machines, cyanide baths and tempering ovens that have last technology. In all steps of the processes it is made a completely quality control for contining the process under the controlled conditions and getting the required properties. In the metallography laboratory, it is made spectral analysis, hardness and depth control and observing micro structure.

Thermobehandlungsfurnitur   [Git »]

TEKNİKEL DORSE EKİP. SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Teknikel Dorse Ekipmanları İmalat San.Tic.Ltd.Şti. imalat sektörüne 1975'li yıllarda girmiş ve günümüze kadar çeşitli imalat dallarında faaliyet göstermiş köklü bir kuruluştur. Firmamız şu anda Dorse ekipmanları imalatını sürdürmektedir. Özellikle Dorse Krikosu imalatı üzerine büyük yatırım yapan firma bu alanda kaliteli ve güvenilir bir marka olmayı başarmıştır. Firmamız Konya Büsan 4 Organize San. Özlem Cad. no:45'de 1500 m2 kapalı 500m2 açık olmak üzere toplam 2000 m2 alana kurulu son teknoloji makina parkı ile donatılmış modern tesislerinde ; Dorse Krikosu. Stepne Taşıyıcı. King Pimi. Konteyner Kilidi. ve birçok dorse ekipmanı imalatına devam ettirmekte olup proje aşaması tamamlanan 3.Organize Sanayi Bölgesinde 3000 m2 kapalı alan, 3000 m2 açık alan olmak üzere toplam 6000 m2'lik yeni tesislerine geçmeyi beklemektedir. Makina parkını sürekli geliştirerek üretim kapasitesini sürekli arttıran Teknikel Dorse Ekipmanları ilerleyen dönemlerde ürün çeşidinide arttırmayı planlamaktadır.

Trailer Equipment Manufacturing Teknikel San.Tic.Ltd.Sti . in 1975 and entered into the manufacturing sector and various manufacturing disciplines to present operated a well-established enterprise. Our company has been manufacturing equipment currently Trailer. Trailer Jack, especially on the large manufacturing firms that invest in this area quality and has become a trusted brand. Our company has 4 Konya Busan Organize San. Katy Cad. no: In 45 open for a total of 2000 m2 1500 m2 closed area of 500m2 board Equipped with the latest technology machine park with modern facilities; Trailer Jack. Spare wheel carrier. King Pin. Container Lock. Many truck and equipment to produce the completed phase of the project continues and 3.Organize Industrial Zone 3000 m2 covered area, 3000 m2 open area waiting to cross for a total of 6000 m2 new facility. Machine park constantly increasing its production capacity by constantly improving our products in the later stages çeşidinide Teknikel Trailer Equipment plans to keep expanding.

Trailer Equipment Manufacturing Teknikel San.Tic.Ltd.Sti . 1975 und in der verarbeitenden Industrie und verschiedenen Herstellungs-Disziplinen eingesetzt zu präsentieren betrieben ein gut etabliertes Unternehmen. Unser Unternehmen ist seit Fertigungseinrichtungen derzeit Trailer. Trailer Jack, vor allem auf die großen Industrieunternehmen, die in diesen Bereich investiert Qualität und hat sich zu einer vertrauenswürdigen Marke. Unser Unternehmen verfügt über 4 Konya Busan Organisieren San. Katy Cad. nein: In 45 offen für insgesamt 2000 m2 1500 m2 geschlossene Fläche von 500m2 Bord Ausgestattet mit der neuesten Technologie Maschinenpark mit modernen Einrichtungen; Trailer Jack. Ersatzradhalter. King Pin. Container sperren. Viele Lkw und Ausrüstung nach wie vor die abgeschlossene Phase des Projekts 3.Organize Industrial Zone produzieren 3000 m2 überdachte Fläche, 3000 m2 Freifläche warten, für insgesamt 6000 m2 neue Anlage zu überqueren. Maschinenpark stetig seine Produktionskapazität um unsere Produkte ständig verbessern in den späteren Stadien çeşidinide Teknikel Trailer Equipment Pläne weiter wachsen.   [Git »]

TEKNİKER NAKLİYE GIDA OTOMOTİV LTD. ŞTİ.

servisimiz 2000 m2 kapalı alanda peugeot özel servis citroen özel servis tata yetkili servis olarak hizmet vermektedir. bünyanizde mekanik elektrik kaporta boya yedekparça diagnostik ve elektronik olmak üzere tüm servis branşları mevcuttur.

  [Git »]

teknobil makine

teknolojik ağaç işleme makineleri ithalatı ve ihracatı yapmaktayız.

we are selling woodworking machinery.

  [Git »]

teknobil ltd sti.

ağaç işleme maki,neleri ithalatı ve satış.

importing woodworking machinery and selling.

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |