KONYA FIRMALARI - LISTE 10

ARS PARK PEYZAJ FİDANCILIK SAN. TİC. A.Ş.

firmamız açık alanlarda kullanılan spor aletleri (fitness) oyun grupları ve kent mobilyalarının imalatını ve satışını yapmaktadır.

our open spaces used sports equipment (fitness) manufactures and sells playgrounds, and street furniture.

unsere Freiräume genutzt Sportgeräte (Fitness) produziert und vertreibt Spielplätze, und Stadtmöblierung.   [Git »]

ARS-KAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Fren Aksamları(İmdatlı Fren Körük,Diğer Körükler, Vestinhaus Tüpleri Ve Fren Merkez Çeşitleri)İmali.

Brake systems production

Herstellung von Bremssystemen   [Git »]

ARSLANOĞLU UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"1989 yılında kurulup 1996 yılında üretim faaliyetine başlamıştır.Yıllık üretim kapasitesi 70.000 tondur.Arslanoğlu Un San ve Tic A.Ş ürünlerini kaliteden ödün vermeden ; en ileri teknolojiyi kullanarak çalışanlarınında katkısı ile gıda sanayinde bügünkü yerini almıştır. İlkemiz; tüketicinin istediği ürünleri tespit ederek ; bu ürünleri özenle seçilmiş hammaddelerden tamamen hijyenik koşullarda çevre dostu ileri teknoloji kullanarak en yüksek kaliteyi garantilemektir.. Arslanoğlu Un için kalite ;Hem anlayış olarak.... Hemde teknik açıdan..... Anlayış yönünden baktığımızda Kalite ; Ürünün temel ilkesi olan kalite riskini ortadan kaldırma için gösterilen kararlılık kalite bilincini ve standartların uygulamasını desteklemek güçlendirmek için gerekenleri yerine getirmektir. Teknik açıdan baktığımızda Kalite Güvencesi ; Tedarikçilerden gelen hammaddenin uygunluğunu titizlikle yapılan analizler neticesinde tespit edilmesi ve akabinde depolanmasıdır. Hammaddenin üretim hattına girdiğinde her işlem çok sıkı standartlar altında yapılıyor olması ve ürünün hat boyunca bir çok noktada düzenli kalite kontrollerinden geçmesi ve yine son ürünün baştan sona kalite kontrolünün yapılmasından sonra paketlemesine izin verilmesi ile sağlanmaktadır."

Arslanoglu Un San ve Tic Ltd Sti has established in 1989 and started its production activity in 1996. Its capacity is 70.000 tone for a year. The company takes a part in sector by not make concessions quality and using the latest technology and contribution its workers.Our principle is determine our client's desire, make sure the highest quality by chosen carefully raw material and using the techonology in completely hygenic condition.Quality for Arslanoglu Un; both principle and technically...Quality as the principle, to perform for removing quality risk of production basis and strengthen the standart application.Quality as Technical, Quality Guarantee; determine appropriateness of the raw material which comes from the provider after the fastidious analysis and then store. When the raw material fits the product line, every process keep on in very hard standart condition. The product must be check regularly by quality control in lots of point and after this controls obtain the package permission.Arslanoglu documents its quality reliability by ISO and HACCP certificates. Moreover Certification Council checks the company two times a year.

Herstellung von Mehl   [Git »]

ART FUAR ORG.TİC.LTD.ŞTİ.

Ulusal ve Uluslararası sektörel ihtisas fuarları organizasyonu.

  [Git »]

ARTISAN AKARYAKIT İSTASYONLARI TEKNİK ÇÖZÜM MERKEZİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Hava Kompresörü Ve Akaryakıt Dağıtım Pompası, Lpg.Pompası İmali.

Air compressor, fuel and lpg pump production

Herstellung von Kompressoren und LPG, Kraftstoffpumpen   [Git »]

AS ARDA

ARAŞTIRMA, DANIŞMANLIK, EĞİTİM, ORGANİZASYON VE TANITIM HİZMETLERİ

RESEARCH & COUNSULTİNG

  [Git »]

AS ZİRVE AYAKKABI VE MALZEMELERİ İŞ MAK.TİC.A.Ş.

Deriden Mamül Ayakkabı İmali.

Leather shoe production

Herstellung von Lederschuhen   [Git »]

ASC METAL END SAN TİC AŞ.

ASC Metal Endustrisi San. ve Tic. A.Ş. , 2007 yılında Konya Organize Sanayi bölgesinde 91.000 m2 toplam alanda Hidrolik sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. ASC Endustri , tarım traktörleri, araç üst ekipmanları ve endustriyel hidrolik uygulamalarına yönelik döküm gövdeli pompalar, aliminyum gövdeli pompalar ve gerotor tipi hidromotorların imalatını yapmaktadır.

ASC Metal Endüstri San ve Tic AŞ has been established on a total area of 91.000 square meters in Konya Industrial Zone in order to operate at Hydraulic Sector in 2007. ASC Endüstri has finished designs of products and has carried out the running tests, endurance tests and fatigue tests of the cast iron body and aluminum body external gear pumps and gerotor type hydro motors which are commonly used in farm tractors, agriculture machines, mobile industrial equipments and in many other industrial applications.

  [Git »]

ASÇETİN AYAKKABI

FİRMAMIZ ÇETİN MARKASI ADI ALTINDA 1989 YILINDAN BU GÜNE ÜRETİM YAPMAKTADIR

  [Git »]

ASFA ÇİKOLATA BİSKÜVİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1999 yılında ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada 11000 m2 açık 2000 m2 kapalı alanda çikolata üretimi gerçekleştiren firmamız, hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe markalaşma yönünde ciddi bir adım atmış bulunmaktadır. Asfa Çikolata Gıda sektöründeki çikolatanın üretim sürecinde ortaya koyduğu Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde, malzeme kalitesinden sevkiyata, hijyen standartlarından çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak görüp, tüm ürünlerinde son derece sağlıklı ve uluslar arası akreditasyona sahip malzemeleri tercih etmektedir. Günlük 10 tonluk bir kapasiteye sahip olan firmamızda tüm üretim prosesleri otomatik makinalarda gerçekleşmektedir. Ürettiği ürünlerinde Kalite ve damak zevkini göz ardı etmeyen ve en değerli varlıklar olan insanoğluna layık olabilme hassasiyeti ile çalışmalarını sürdüren Asfa Çikolata, koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonu ile çalışmalarına yön vermekte, tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koymaktadır.

Our company has been established in 1999 and today we manufacture chocolate in 11000 m open area and 2000 m covered area.Our company has taken serious step at baranding in its sector with fast progressing trend. Asfa chocolate,prefers the materials which are extreme healthy and has international accredited.Our company sees around the total quality understanding as a whole,from material quality to forwarding,hygiene standards to the laboring quality. Our company has 10 tons daily capacity and all the processess have been actualizing at the automatic machineries.Our company always considers quality and taste at our manufactured products and Asfa chocolate continues to our studies in sensitiveness of to be worthy to the human being who is the most valuable creature;and leads to its studies with the mission of unconditional customer satisfaction and Asfa chocolate takes the human and the responsibility against to human tothe first order as a basic element. Asfa chocolate,prefers the materials which are extreme healthy and has international accredited.Our company sees around the total quality understanding as a whole,from material quality to forwarding,hygiene standards to the laboring quality. Our company has 10 tons daily capacity and all the processess have been actualizing at the automatic machineries.Our company always considers quality and taste at our manufactured products and Asfa chocolate continues to our studies in sensitiveness of to be worthy to the human being who is the most valuable creature;and leads to its studies with the mission of unconditional customer satisfaction and Asfa chocolate takes the human and the responsibility against to human tothe first order as a basic elementoduction

Schokoladenprodukte   [Git »]

ASFAROĞLU METAL OTOMASYON EL SANATLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Yer Altı İçme Suyu Şebekeleri İçin Vana Ve Ek Parçaları İmali

Valve and its equipments

Herstellung von Ventilen und Zusatzteile für Trinkwassernetze   [Git »]

ASIL METAL SANAYİ VE OTOMOTİV GIDA TİCARET LTD.ŞTİ.

Ülkemizde uluslararası çapta projeler üreten, önemli başarılara imza atan, yurtiçinde ve yurtdışında ürün ve hizmet kaliteleriyle \"özellikle\" tercih edilen pek çok firma bulunmaktadır. ASIL METAL, bu firmalardan biri olarak, tecrübesini ve bilgisini özgün projelere odaklamış olup teknik kadrosu ve sağlam kurumsal yapısı ile müşteri memnuniyetini en üst dezeye çıkarma konusunda ödün vermeyen bir anlayışla 1999 yılından bu yana hizmetlerini sürdürmektedir.

Steel door production

Stahltüren   [Git »]

ASİL CİVATA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Asil Civata, 1991 yılında civata üretimiyle Bağlantı Elemanları Sektörü'ne adım atmıştır. 2003 yılında sıcak daldırma galvaniz işlerine başlamış ve ilgili tesislerinin devreye girmesiyle hizmet yelpazesini genişleterek yurt içi ve yurt dışı piyasalara sıcak daldırma galvanizli ve montajlı ürünler vermiştir. Asil Civata kurulduğu günden itibaren kaliteye önem vermesi nedeniyle sektörün aranan bir markası haline gelmiştir. "Civata ve Somun Tasarımı, Üretimi ve Satışı" konusunda Toplam Kalite Yönetimi Sisteminin ISO 9001:2000 standardına uygunluğu tescillenmiştir. Ayrıyeten Asil Civata'nın Sıcak Daldırmalı Galvanizlemesi, TSE tarafından Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi taşımaktadır.

Asil Bolt entered the Fastener Industry in 1991 by manufacturing bolts. At 2003, Hot Dip Galvanized business branch in Asil Bolt has started and with the commissioning of the related furnaces and processes, Asil Bolt has offered a wider range of products and services to the domestic and overseas markets. Starting from the establishment of the company, Asil Bolt gave its attention to the quality and as a result it is a trademark in the Fastener Industry. Asil Bolt has been certified with ISO 9001:2000 for its Total Quality Management in "Design, Manufacturing and Sales of Nuts and Bolts". Asil Bolt has also been certified with Certificate of Conformity to Turkish Standard for its Hot Dip Galvanized Furnace from Turkish Standards Institution.

Herstellung von Schrauben und Schraubenmutter   [Git »]

ASİLLER MOBİLYA DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Değişim rüzgârının ektisi altında olan dünyada teknolojinin gelişimine paralel olarak modern toplumların ihtiyaçları gelişmiş ve değişmiştir. Bu değişim pek çok alanda olduğu gibi mobilya dünyasında da kendini göstermiştir. Bu bilinçle her geçen gün hedeflerini daha ileriye taşıyarak mobilyacılıkta özellikle mutfak dolabı kapağı üretiminde yeni ufuklar açılmasını sağlayan Lamenka 1994 yılında kurulmuştur. Mutfak dolaplarına kapak üretmede daha çok kurumsal müşterilere yönelik satış yapan firma, özel tasarım siparişleri üzerine de hizmet vermektedir. Lamenka, hedef kitlesine farklı çözümler üreterek başarılı bir hizmet markası olmuştur. Günümüz mobilya ve dekorasyon dünyasında mutfak dolapların estetik hatların oluşturulması, hedef kitle memnuniyetini ön planda tutarak ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanması için teknoloji, kaliteli malzeme, sektörel bilgi birikimine sahip tecrübeli kadro, beceri, organizasyon ve sürekli hizmet bir zorunluluk haline gelmiştir. Lamenka geleneksel kalite çizgisinde yenilediği modüler mutfak dolabı kapağı tarzıyla daha modern bir ortamda, rahat çalışma imkânı sağlayacak farklı tasarımlar sunuyor. Firmanın bugüne kadar üretmiş olduğu ve kendi stilini yansıtan modeller güçlü referanslar elde etmesini sağlamıştır. Lamenka, hizmet garantisi ve müşteri tercihi ile mutfak dolaplarına kapak üretmede elde ettiği başarıyla kalitenin öncüsü olmuştur. Takım çalışmasını benimseyen firma, farklı bakış açılarını en iyiye ulaşma yolunda bir ışık olarak görmektedir. Büyüme hedefiyle sektörün akla ilk gelen markası olmak için üretim yapan kurum, bu anlayışı da süreç odaklı yaklaşım çerçevesinde ve kurumun amaçları doğrultusunda yaygınlaştırıp geliştirmeye çalışmaktadır. Firma, hedef kitlede oluşturduğu güvenle kalıcı bir imaj yaratmıştır. Kaliteli üretim ve hizmet ilkesiyle daima takdir toplayan ve saygı duyulan bir kurum kimliği kazanmıştır. Lamenka, amaç ve hedeflerine ulaşmak için kurumsallaşma, kurum kültürü ve kurum felsefesini oluşturmaktadır. Yenilikçi kimliğiyle çağın gereklerine uyum sağlayan kurum, gelişmenin önündeki engelleri ortadan kaldırmak üzere hedeflerini daima yüksek tutmaktadır.

Laminated and soft coating

Beschichtungen und Überzüge   [Git »]

ASKAPISAN ASANSÖR KAPI VE KABİN İMALAT LTD. ŞTİ.

ASKAPISAN ASANSÖR 1989 yılından beri kaliteden ödün vermeden asansör kapı ve kabin imalatı yapan bir firmadır.

ASKAPISAN ELEVATOR has been production elevator door&cabin since 1989. We are leader manufacturer of elevator doors and elevator cabines in Turkey.Combining its qualified engineering staff & experienced production team, SAS produced elevator door and elevator cabines which have over quality certificates such as ISO certificate and conforming to TSE and CE standards.

  [Git »]

askopan inş.san.tic.ltd.şti.

ASKOPAN METAL ASMA TAVAN PANELLERİ 2007 yılında Konya’da ASKOPAN İNŞAAT VE YAPI SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında faaliyete başlayan firmamız 2008 yılında alüminyum ve galvanizli saç tan metal asma tavan panelleri ve aksesuarlarını üretmeye başlamıştır.Tesisimiz tamamen yeni ve son teknolojinin kullanıldığı bilgisayar kontrollü PLC destekli makinelerden kurulmuştur.Hammadde ‘den en son prosese kadar elektro statik boyama dahil tüm işlemler firmamızda yapılmaktadır. Firmamız üretmekte olduğumuz ürünlerde teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşteriden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendini yenilemektedir. Başarılı kadrosu sayesinde müşterilerinden gelen özel istek ve değişiklikleri sorunsuz olarak karşılayabilmektedir. Ciddi ticari ahlak, kalite garantisi ve müşterilerin yüzündeki memnuniyet ifadesi doğrultusunda hizmet veren firmamız Türkiye ve Yurtdışında birçok ülkede kaliteden ödün vermeden aranan bir marka olmayı hedeflemektedir. Halen aylık 6.000 m² olan metal panel üretim kapasitemiz mart 2010 dan itibaren 20.000 m² ye ulaşacaktır. İlgilerinizi bekleriz. Tel: 0 332 355 99 68 Faks: 0 332 355 99 65 Web : www.askopan.com Email : askopan@askopan.com Ziya DOĞAN ŞİRKET MÜD.

ASKOPAN METAL SUSPENDED CEILING PANELS Our company has been established in 2007 Konya in TURKEY and started the production of suspended ceiling tiles and accessories out of aluminum and galvanised sheet. Our facilities are equipped with most modern and computer - PLC - controlled lines consisting of very first preparation to the end process. Our well experienced team is ready for customer satisfactory service with high quality products.Also we have TS-EN 13964 quality certificate. Our capacity is 6.000 mВ per month and planned to increase to 20.000 mВ per month by July 2009. Products and services are designed to interact with the major construction projects, including airport, shopping mall, hospital, restaurant, commercial complex, bank and etc.

  [Git »]

ASL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ekmek Fırın Ekipmanları, Unlu Mamül İmalatı Ekipmanları

Bakery machines and equipment

  [Git »]

ASMAY DOĞA ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Kapari, Mantar, Defne Ve Kurutulmuş Domates, Salamura Ve Paketlenmesi.

Capari, mushroom,laurel, dried tomato brine and packing

getrocknete Pilze, Tomaten, Loorbeeren und deren Verpackung   [Git »]

ASPAK AMBALAJ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Tiftruk Ambalaj Baskılı Malzeme İmali.

Aspak Ambalaj A.S. is one of the leading manufacturer and exporter of rotogravure printed up to 9 colour and laminated packaging materials, BOPP,CPP,PE,Pet,Alu foil, OPP label, OPP metallised, OPP pearlised, OPP transparent, upper foils(lids application), single layer and multilayer packaging films for food packaging such as biscuit, chocolate, wafers, cakes, snacks, chips, dried fruit-nuts, ice-cream, frozen foods, coffee etc. food packaging in Turkey.

Bedrucken von Verpackungsmaterial   [Git »]

ASPEXPO AUTOMOTIVE

2001 yılından bugüne otomotiv sektöründe yer alan ASPEXPO yaptığı tüm işlerde müşteri memnuniyetini esas almaktadır. ASPEXPO ekibinde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarıyla ürünlerimize, firmamızın kurumsal kimliğine yakışır kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak, kamyon yedek parça, motorlu taşıtlar yedek parça, iş makineleri yedek parça üretimi ve temini alanlarında hizmet vermektedir.

Having been in automotive sector since 2001, ASPEXPO has a principle that focuses on customer satisfaction . With the specialist staff in ASPEXPO, it deals out motor vehicle, truck and heavy construction equipments and spare parts taking into consideration of product quality and customer demands.

ASPEXPO wurde als ein Automotive-Sektor in 2001 gegründet und arbeitet seit dem für die Befriedigung der Kunden. Mit einer Expertenarbeitsgruppe bietet ASPEXPO im Produktionsbereich und Versorgungsbereich Ersatzteile für Lastwagen, Kraftwagen und Baumaschienen.   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |