KOÇSAN ISI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
KOÇSAN Güneş Enerjisi Limited Şirketi, imalatçı firma olarak yenilenebilir enerji sektörüne maksimum fayda sağlamak ve sektöre kaliteli hizmet sunmak amacıyla 1986 yılında kurulmuştur. Kaliteli üretim ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firma kısa sürede çok sayıda müşteriye ulaşarak sektörde kendini tanıtmayı başarmıştır. Günün koşullarına bağlı olarak imalatını genişleten işletme, sektöründe gelişmiş teknolojiye sahip makine parkuru ile imalat kalitesini de arttırmıştır. 30 yılı aşkın piyasa deneyimi ve 22 yıllık işletme tecrübesi ile faaliyetlerine devam eden KOÇSAN ltd.şti. bünyesinde oluşturduğu AR-GE biriminin araştırmaları sonucunda da yeni gelişen teknoloji ve sistemleri yakından takip ederek insan hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. Hizmet halkasına her geçen gün yenilerini ekleyen KOÇSAN, PVC Sektöründeki eksikliği görmüş ve PVC kapı pencere alanında da faaliyet gösteren bir şirket kurmuştur. KOÇPEN ismiyle hizmet veren firma KOMPEN ‘nin üretici bayisidir.
Adres
MERAM SANAYİ SİTESİ NİLÜFER SK. NO: 37 MERAM KONYA
Markalar
Kalite belgesi
TSE - TSEK TSE-HYB- ISO9001
  • » Güneş Enerjisi Sistemleri,Plastik Doğrama(Kapı,Pencere)
  • » KD200 Dik depolu Paket Sistem
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Güneş Enerjisi Sistemleri,Plastik Doğrama(Kapı,Pencere)

  • KD200 Dik depolu Paket Sistem

    Doğal Sirkülasyon ile çalışan Sistemdir. Sistemin çalışması için herhangi bir sirkülasyon pompası kullanılmaz. Soğuk su ve sıcak su olmak üzere iki ayrı depodan oluşur. Dış gömleği sayesinde tek bir depo olarak görünür. Üstte soğuk su deposu şamandıralıdır. Kullanım oldukça sıcak suya takviye eder.
Bu firmanin profili toplamda 1098 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 29
  • Toplam : 1098
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.