ÖZKÖK EV EŞYALARI TİCARET SANAYİ PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
1994 yılında aile firması olarak konyada kurulmuştur.İhraç ürünlerini hergeçen gün artıran rapsodi.Yunanistan,Almanya,İsviçre,Cezayir,Kıbrıs,Suriye,İran ,Azerbaycan,Kırgizistan,Türkmenistan gibi ülkelere ürün göndermektedir.
Adres
NALÇACI CADDESİ NİŞANTAŞI SİT.ALTI NO: 9/B MERKEZ KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Mobilya
  • » SALON TAKIMI, YEMEK ODASI, YATAK ODASI, OTURMA ODASI, SEHPA, YATAK, BAZA ( EV MOBİLYASI)
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Mobilya

  • SALON TAKIMI, YEMEK ODASI, YATAK ODASI, OTURMA ODASI, SEHPA, YATAK, BAZA ( EV MOBİLYASI)

    SALON TAKIMI, YEMEK ODASI, YATAK ODASI, OTURMA ODASI, SEHPA, YATAK, BAZA ( EV MOBİLYASI)
Bu firmanin profili toplamda 1291 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 1291
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.