NUR ELMAK MİMARLIK MOBİLYA VE DEKORASYON SAN.VE TİC.A.Ş.
Doorvita markalı kapı koleksiyonunun temeli felsefesi kalitedir. Çünkü kalitenin temelinde 'insan' vardır. Kişinin beklentilerine cevap verebilmek, teknik açıdan güvenini kazanabilmek ve estetik açıdan tatmin edebilmek ana hedeftir. Günümüzde kalite kurumsal başarının anahtarı olan temel bir kavramdır. Hızla gelişen ve değişen teknoloji, toplumsal ve ekonomik değerler, küreselleşme ve zorlu rekabet koşullarında kalite kavramı giderek yaşamsal bir anlam ve değer kazanmıştır. Kısacası kalite insanı yaşadığı ortama ve ortamdaki malzemelere özen gösteren bir kimlik kazanmıştır. Sadece bu sebep bile Doorvita kapılarının tercih sebebidir. Doorvita kapılarının üretim kriterleri; hassas işçilik, kaliteli ve doğayla dost malzeme, ileri teknoloji ve güncel tasarımlarından oluşmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler TSE li ve doğayla uyumludur. Doorvita koleksiyonundaki tasarımlar ve kaplamalar geçmiş deneyimler, genel beğeniler ve beklentiler sonucu ortaya çıkmıştır. Bu yüzdende uzun yıllar kalitesinden ve çizgisinden dolayı güncelliğini kaybetmeyecektir. Firma olarak misyonumuz kaliteden ödün vermeden çevreye zarar vermeyen malzemeler kullanarak yıllara meydan okuyan kapılar üretebilmektir. Bu nedenlerle hayatınıza yeni bir kapı açmak istiyoruz…
Adres
H.YUSUF MESCİD MAH.YENİ MARANGOZLAR SAN.SİT. KILINÇBEY SK.NO: 1 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Mutfak,Banyo Dolapları,Vestiyer,Genç Odası,Yatak Odası,Ahşap Kapı
  • » Ahşap Tabut
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Mutfak,Banyo Dolapları,Vestiyer,Genç Odası,Yatak Odası,Ahşap Kapı

  • Ahşap Tabut

    Ahşap Tabut
Bu firmanin profili toplamda 1309 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 1309
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.