KARAMANLILAR MOBİLYA DEKORASYON YAPI MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Yıllık 50.000 m2'ye varan üretim kapasitesine sahip, Karamanlılar Mobilya Dekorasyon Son. Tic. Ltd. Şti. en yüksek kolite standartlarını yakalamak ve bunu sürekli kılmak esasına bağlı olarak kurduğu üretim sistemini ileri teknolojilerle donatmış olup, bu olandaki kapasite ve yatırımlarını her geçen gün daha da büyütmektedir. Gelişmiş üretim süreçlerine rağmen sıfır hata hedefiyle imalatın her aşamasında kalite, sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip etmeye büyük önem veren, Karamanlılar Mobilya Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti. yeni teknolojiler kadar, nitelikli insan faktörünü de yatırım yapmakta, eğitim programlarıyla onların sürekli gelişimini desteklemektedir. Marka olmanın sadece üretimden değil, yeni tasarımlardan geçtiğini göz önünde bulunduran firmamız her yıl çok zengin seçenekler ve çeşitler hazırlamakta ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
Adres
HACI YUSUF MESCİT MAHALLESİ YENİ MARANGOZLAR SAN.KILIÇBEY SK.NO:13 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Mutfak Mobilyası
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Mutfak Mobilyası

Bu firmanin profili toplamda 811 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 811
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.