MİSAL İNŞAAT VE MALZEMELERİ AĞAÇ İŞLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Kaliteyle estetiğin, gelenekselle modernliğin iç içe dizaynını aynı çizgide buluşturan MİSAL markası, hızlı ve emin adımlarla yükselen bu sıra dışı tırmanış öyküsüne bundan tam 27 yıl önce 100 m2’lik bir atölyede başladı. Çözümde sınırsızlığı arayıp, nefes alan mutfaklar tasarlama çabası, güvenilir kalite ve birleştiği ince işçilikle fark ettiren ahenk, detaydan bütüne uzanan uyum, MİSAL’ i 1200 m2’ye, çizimde profesyonel Mimar destekli, güçlü ve mükemmel bir ekiple bugünlere taşıdı. MİSAL markası, mutfakta ergonomik dönüşümlerle farklı açılarda kullanım kolaylığı amaçlamıştır. Beklenti odaklı, ayrı tasarımlarla sunulan projeler sonrası üretim aşaması, büyük titizlikle gerçekleştirilmektedir. Çeşitli sunumlarla kapak ve renk alternatifleri, hızla kapatılan çekmecelerde yavaşlama sistemleri, farklı dizaynlarla köşe mekanizmaları, kaliteli menteşe ve bağlantı elemanları MİSAL’ i seçkin mekanlarda aranılan marka kılmakta… Hayallerinizdekileri çok önceden sizler için düşünüp, tasarlayan MİSAL içinizdeki heyecanı yüzünüze sıcak bir gülümsemeyle bırakmakta… Banyo ve mutfaklarda uygun modül yardımıyla renkli çağrışımlar, MİSAL ayrıcalığıyla sunulmakta… Hizmet sonrası, feedback destekli girişimlerle, sınırsız sunum avantajı MİSAL’ le yeni bir anlayışı da beraberinde getirmekte… Ürkek adımlarla açılan MİSAL kapıları, sizleri sıcak paylaşımlarla düşündüklerinizin çok ötesindeki güvene taşımakta… Genç beyinler MİSAL markasını hızla yeni ufuklara taşırken yürekler sizin kaygınıza kaygılanmakta… Yeni fikirlerle, yeni oluşumlara MERHABA…
Adres
MOBİLYACILAR SANAYİ SİTESİ CİHANPINAR SK. NO: 20 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Mobilya İmali Ve Dekorasyon
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Mobilya İmali Ve Dekorasyon

Bu firmanin profili toplamda 653 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 14
  • Toplam : 653
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.