ATASOY OTOMOTİV MADENİ EŞYA VE MOBİLYA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Motorsiklet Yedek Parçaları üretimi dalında,1980 yılından bu yana üretim yapmakta olan kuruluşumuz bugün geldiği noktada kendi sektöründe Türkiye’nin önde gelen üretici firması olarak başta Amortisörler,Koltuk Seleleri,Ön ve Arka Çamurluklar ve diğer saç metal aksanlar olmak üzere geniş bir yelpazede değişik tip ve marka motorsikletler için parçalar üretmektedir. Ayrıca ürün listemiz dışında gelen talepler ve özel siparişler kabul edilmektedir. Güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız tüm ürünlerinde yüksek kalite,uzun ömür ve garantili parça üretimini gerçekleştirebilecek ve sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanıma sahiptir. Firmamız siz değerli müşterilerinden aldığı güç ve enerjiyle büyümesini her geçen gün sürdürmeye ve bu sektörde hizmete devam etmeye kararlıdır.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 13.SK. NO: 27 SELÇUKLU KONYA
Markalar
ATASOY/MARKA NO:2006 36464 ASASYA/MARKA NO:2006 36249
Kalite belgesi
TSE /TURKISH STANDARDS INSTITUTION TSE-ISO-EN9000 /QUALITY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATE TSE-İSG-OHSAS TS18001 /I-OCCUPATIONAL HEALTH AND SAFETY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATE
  • » Motorsiklet Yedek Parçaları,Madeni Eşya, Mobilya
  • » BÜRO MOBİLYARI, AKSESUARLARI VE AKSAMLARI AYRICA NİKALAJ VE POLİÜRETAN İŞLERİ
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Motorsiklet Yedek Parçaları,Madeni Eşya, Mobilya

  • BÜRO MOBİLYARI, AKSESUARLARI VE AKSAMLARI AYRICA NİKALAJ VE POLİÜRETAN İŞLERİ

    BÜRO MOBİLYARI, AKSESUARLARI VE AKSAMLARI AYRICA NİKALAJ VE POLİÜRETAN İŞLERİ
Bu firmanin profili toplamda 1349 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 30
  • Toplam : 1349
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.