N-PAR OTOMOTİV DÖKÜM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
N-PAR Otomotiv Döküm Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2000m² kapalı olmak üzere 3000m² lik bir alanda hizmet vermektedir. Yeni Dökümciler Sanayi bölgesinde, profesyonel ekibi ile N-PAR, son teknolojiyi kullanarak üretim yapmaktadır. Bunlar arasında CNC dik torna tezgahları, INDUTHERM ergitme ocakları, UNIVERSAL matkap torna tezgahları ve otomatik döküm kaplama hatları bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında geniş müşteri ağına sahip olan N-PAR, müşterilerine online olarak da hizmet verebilmektedir...
Adres
YENİ DÖKÜMCÜLER SANAYİ EFEDİYARI SK.NO: 10-12-14 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Fren Kampanaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Fren Kampanaları

Bu firmanin profili toplamda 1176 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 1176
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.