MUSTAFA CEYLAN HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Hidrolik silindirler ve dorse dingilleri olmak üzere iki ana grupta üretim yapmakta olan firmamız dorse ve damper endüstrisi’nin yakından tanıdığı bir markadır. Firmamızın kuruluşu, 1974 yılında oto yedek parça imalatı ile başlamıştır. 1989 yılında hidrolik sektörüne geçiş yapılmıştır. 1998 yılında ise Mustafa Ceylan Hidrolik Makine ve Sanayi A.Ş. kimliğiyle ilk üretimine başlanmıştır. 2001 yılında dorse dingilleri ve ekipmanları imalatına da başlayan firmamız, bugün 18.000 m2 kapalı ve 50000 m2 açık alana sahip fabrikasında, konusunda uzman 150’yi aşkın çalışanıyla bölgesinde sektörünün lider firmasıdır. Mustafa Ceylan A.Ş. müşterilerine tatmin edici kaliteli üretim yapmayı ilke edinmekte ve üretim teknolojisini bu yönde sürekli yenilemektedir. Firmamız otomasyon ve üretim teknolojileri konusunda da sektörünün örnek kuruluşlarındandır. Bugün Avrupa’nın yanı sıra Ortadoğu ülkelerinin de bulunduğu 30'dan fazla ülkeye ihracat yapan Mustafa Ceylan A.Ş. ürünlerinin tasarımı ve imalat kalitesi ile satış sonrası hizmet vermek suretiyle her zaman müşterilerinin yanında yer almıştır.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ SİTESİ AKSARAY YOLU GİRİŞİ 3.SK.NO: 7 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Hidrolik Silindir,Hidrolik Pompa,Hidrolik Lift Silindiri, Honlanmış Boru
  • » DORSE DİNGİLLERİ
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Hidrolik Silindir,Hidrolik Pompa,Hidrolik Lift Silindiri, Honlanmış Boru

  • DORSE DİNGİLLERİ

    DORSE DİNGİLLERİ
Bu firmanin profili toplamda 1630 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 10
  • Son 30 Gün : 42
  • Toplam : 1630
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.