KARAMANOĞLU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
"Karamanoğlu Otomotiv 1979 yılından beri otomotiv yedek parça imalatı yapmaktadır. İmalat çeşitlerini sürekli olarak genişletmekte ve geliştirmektedir. Bu yeni üretim yelpazesine hassas döküm (seramik döküm) teknolojisi ile üretilen parçaları da ilave etmiştir. Merkezi Konya'da olan firmamız yurt içi ve yurt dışı pazarlara mamullerini pazarlamaktadır. Firmamız amatör ruhla, kaliteden taviz vermeden, siparişlerin zamanında teslimine azami dikkat göstererek çalışmaktadır."
Adres
SELÇUK SANAYİ SİTESİ EHAT CAD. NO: 9/11 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Grasörlük, Oto Yedek Parça
  • » AV TÜFEĞİ PARÇALARI, DORSE PARÇALARI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Grasörlük, Oto Yedek Parça

  • AV TÜFEĞİ PARÇALARI, DORSE PARÇALARI

    AV TÜFEĞİ PARÇALARI, DORSE PARÇALARI
Bu firmanin profili toplamda 1118 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 4
  • Son 7 Gün : 11
  • Son 30 Gün : 25
  • Toplam : 1118
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.