HUSAN METAL TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.TİCARET LTD.ŞTİ.
Firmamız 1988 yılında Silah Yedek Parça imalatı için kurulmuştur. 1995 Yılında Otomotiv Süspansiyon ve Tarım makineleri Yedek parçaları imalatına başlamıştır. Firmamız, Otomotiv ve Tarım makineleri Yan Sanayi sektöründe 300 çeşit parça yıllık ortalama 500.000 Adet üretilmektedir. Kalite ve iletişim her zaman en üst önceliğimiz olmuş ve ürünlerimizin kalitesi hizmet kalitemizin ayrılmaz parçası olarak algılanmıştır. Bu hedefle çalışmalarını sürdüren firmamız 08.04.2006 tarihinde TÜV CERT ISO 9001: 2000 / EN ISO 9001 : 2000 belgesini almaya hak kazanmıştır. Sürekli devam eden kalite iyileştirme çalışmalarımız artan pazar beklentileri doğrultusunda yürütülmektedir. Firmamızın üretmiş olduğu Otomotiv Yan Sanayi Yedek Parçalarının %80’e yakını Avrupa Ülkelerine ihraç edilmek-tedir. İlk İhracatımız tedarikçisi olduğumuz firmalar tarafından gerçekleştirilirken bugün HUSAN Metal Tek. San. Tic. Ltd. Şti. Kendi ürünlerinin ihracatını gerçekleştirebilmektedir. Firmamız pazarla sürekli iletişim halinde olup, pazarın ihtiyaçları olan en üst kalite de en yüksek teknolojiye sahip çevreci ürünleri piyasaya arz etmektedir. HUSAN Metal Tek. San. Tic. Ltd. Şti. Vazgeçilmezlerinden bir tanesi innovasyon ’dur. Tüm HUSAN ürünleri ISO 9001:2000 Kalite Sistem Güvencesi altında 18 yılı aşan HUSAN uzmanlığı ile üretilir.
Adres
HAMİDİYE MAH.KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 514.SOKAK NO: 3 BEYŞEHİR KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Rot,Rotil,Rot Kol Borusu, Av Tüfeği
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Rot,Rotil,Rot Kol Borusu, Av Tüfeği

Bu firmanin profili toplamda 1682 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 13
  • Son 30 Gün : 36
  • Toplam : 1682
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.