FİLKAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
"FİLKAR A.Ş. Türkiye'de eksikliği hissedilen ve hayati önem taşıyan otomotiv endüstrisinin fren sistemleri imalatını yapmaktadır. FİLKAR A.Ş. istikrarlı ve prensipli çalışmaları neticesinde 1984 yılından bu güne kadar, gelişen Türk sanayisinin, kamu kurum kuruluşlarının her türlü fren ekipman ihtiyacını karşılayan güçlü bir kuruluş haline gelmiştir. FİLKAR A.Ş. kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde kalite politikası ve kalite hedefleri doğrultusunda, gelişen Türk endüstrisi zincirinin güvenilir bir halkası olarak üzerine düşen görevleri tamamlamıştır ve TUV CERT EN ISO 9001-2000 kalite belgesi ile üretimine devam etmektedir. Yurt içi pazarda müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda teknoloji üreterek ve her yönden mükemmelliğe ulaşarak vazgeçilmez partner haline gelen FİLKAR A.Ş. aynı başarıyı yurt dışı pazarlarda da yakalamanın gayreti içerisindedir."
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KOCADERE SK. NO: 7 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Taşıtların Fren Sistemlerinde Kullanılan Tek Silindirli Hava Kompresörleri, Hava Fren Valfleri, Fren
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Taşıtların Fren Sistemlerinde Kullanılan Tek Silindirli Hava Kompresörleri, Hava Fren Valfleri, Fren

Bu firmanin profili toplamda 1150 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 1150
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.