AYKU İDEAL KALİTE OTOMOTİV KRANK ŞAFT İNŞAAT GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Mercedes, Man, Scanıa, Deutz, Daf ve bir çok markanın krank imalatı fabrikamızda ISO 9001:2000 kalite güvencesi ile üretilmektedir. Türkiye'de ilk krank üretimini başlatan firmamız sektöründe öncü kuruluşlardan biridir, geniş ürün yelpazesi ve yılların verdiği tecrübeyle kaliteli ürünlerimiz müşteri memnuniyeti ile birlikte yolumuzda ilerlemekteyiz. Avrupa ve Ortadoğu ağırlıklı Türkiye'nin de bazı bölgelerine toptan ürün gönderilmektedir.
Adres
2. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YAYLACIK CAD. IŞIKTEPE SOK. NO:18 SELÇUKLU/KONYA
Markalar
Man, M.Benz, Daf, Deutz, Perkins, Scania,...
Kalite belgesi
ISO 9001:2008
  • » Krank mili
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Krank mili

Bu firmanin profili toplamda 1601 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 27
  • Toplam : 1601
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.