AYDINLAR YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.KONYA ORGANİZE SANAYİ ŞUBESİ
1975 yılında Türkiye’nin ilk süspansiyon ve direksiyon parçaları üreticisi olarak üretime başlamış olan AYD, gelişen kurumsal yapısı ve hızla büyüyen üretim gücü ile sektörüne bir ivme kazandırmıştır. Bugün 18 milyonu aşan yıllık üretim kapasitesi ve 8 binden fazla ürün çeşitliliği ile dünya lideri konumunda olan firmamız, devam eden yatırım projeleri ile sektörünün atılımcı, güçlü, dinamik ve fark yaratan firması olmayı sürdürmektedir. Yalın üretim anlayışı ile satıştan kalite güvenceye kadar tüm birimlerinde müşteri memnuniyetini esas alan AYD, orjinal yedek parça tasarımına yönelik faaliyetlerine devam etmektedir. Yenilenen organizasyonu ve sürekli gelişmeye sağduyulu bir yaklaşım felsefesini benimsemiş uzman kadromuz ve 35 yıllık deneyimimiz büyümemizin en önemli faktörleridir. 1975 yılında Sn. Ramazan AYDIN’ın girişimleri ile küçük bir atölyede imalata başlayan firmamız, kısa zamanda gelişmiş ve 1984 yılında AYD tescilli markası ile bir Anonim Şirkete dönüşmek suretiyle kurumsal kimliğini tamamlamıştır. AYD 1992 yılında 2. Organize Sanayi Bölgesindeki 8.000 m2’si kapalı, 20.000 m2 alan üzerindeki yeni tesislerine taşınmış ve seri üretim hattını oluşturmuştur. Daha sonra, özellikle ağır sanayi üzerine odaklanarak üretim yelpazesini zenginleştirmeye başlamıştır. 2008 yılında Konya 3. Organize Sanayi bölgesinde 65.000 m2’si kapalı 150.000 m2 alan üzerindeki yeni tesislerinde rot başı, rot kolu, rot mili, pitman kolu, rotilli kol, salıncak, tork kolu, V-kolu, denge kolu ve Z rot üretimlerini yapmaya devam etmiştir. Tesislerimizin üstünlüğü, sadece ileri teknoloji üretim hatlarıyla sınırlı kalmayıp kurumsal kaynak sistematiği, ileri seviye kalite bilinci de diğer önemli değerlerimizi oluşturmuştur. 2009 yılında ISO 9001:2000 kalite belgemize ilave olarak ISO TS 16949 standardını da almaya hak kazanan firmamız OEM pazar faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılında kalıp-aparat, dövme, ağır vasıta-binek grubu üretim-montaj, kaplama-boya ve burç imalat fabrikalarında \"HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA\" sloganıyla sac salıncak fabrikasını da üretim hattına ekleyen firmamız, ürünlerinin %90’nı başta Avrupa olmak üzere Kuzey-Güney Amerika, Afrika ve Asya’da toplam 50 ülkeye ihraç etmektedir. Bugün, 950\'den fazla çalışanıyla AYD, müşterileri ilişkilerindeki artan gücü, kalitesi ve zamanında teslimat konusundaki yüksek beklentileri yerine getirmeyi taahhüt etmiştir.
Adres
KONYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İHSANDEDE CADDESİ NO: 7 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Rotil,Rot, Rot Başı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Rotil,Rot, Rot Başı

Bu firmanin profili toplamda 2073 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 10
  • Son 30 Gün : 33
  • Toplam : 2073
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.