NURSAN GIDA OTOMOTİV NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
1991 yılında Konya Zafer Sanayi sitesinde imalata başlayan firmamız, 15 yıldır treyler ve semi treyler imalatına devam etmektedir. Her zaman ar-ge çalışmasına önem veren firmamız, her yıl ürün portföyüne yeni ürünler eklemektedir. Ürettiğimiz Başlıca Ürünlerimiz Silobas Yarı Römork, Transmikser,ADR li Tanker Damper Grubu ( Hardox, Kaya, Kasa) Sal Kasa Yarı Römork, Tenteli Grubu, LPG yakıt Tankeri, Tanker Şasi, Römork, Tanker Yarı Römork, Rulo Taşıyıcı Semi Treyler. Bir Avrupa markası olma yolunda önemli adımlar atan firmamız, kalitesini ISO 9001-2008 ile tescil ettirerek ihracata başlamıştır. Üretim kapasitesini arttırıp, otomasyon sistemi ile treyler imalatına geçen firmamız, 2. Organize sanayi bölgesinde 10.000 m2 kapalı, 10.000 m2 açık alanda, her nevi treyler ve semi treyler imal etmektedir. Her zaman kalite, müşteri memnuniyeti, satış sonrası servis ve yedek parça güvencesi ve esnek imalat kapasitesi ile Türkiye pazarında önemli bir yer alan firmamız; İran Venezuella Dubai Sudan Kenya RUsya Ukrayna Kuveyt Qatar Sharjah ve Omman a ihracata başlamıştır.
Adres
KONYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 20.SOKAK NO: 14 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Merve
Kalite belgesi
ISO 9001: 2008 TUV
 • » Tır Dorseleri
 • » SLOBAS, DAMPER, TENTELİ KASA, LOWBED
 • » LPG YARIROMORK, KONTEYNER, MİXER VE HERNEVİ ÖZEL AMAÇLI YARI REMORK
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Tır Dorseleri

 • SLOBAS, DAMPER, TENTELİ KASA, LOWBED

  SLOBAS, DAMPER, TENTELİ KASA, LOWBED
 • LPG YARIROMORK, KONTEYNER, MİXER VE HERNEVİ ÖZEL AMAÇLI YARI REMORK

  LPG YARIROMORK, KONTEYNER, MİXER VE HERNEVİ ÖZEL AMAÇLI YARI REMORK
Bu firmanin profili toplamda 1548 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 1
 • Son 7 Gün : 10
 • Son 30 Gün : 37
 • Toplam : 1548
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.