KÖKENLER KARASÖR SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Firmamız; 1966 yılında Hasan Hüseyin KÖKEN tarafından Konya merkezde otobüs karasörü yapmaya başlamış 1970 yılında Eski Sanayiye taşınmış, 1980 li yıllarda Karatay Sanayiye taşınmış 1985 yılına kadar işleri devam ettirmiştir. 1985 yılında kapalı kasa yapmaya başlamış, 1992 yılında İmalat Yeterlilik Belgesi alınmış olup 1996 yılında imalat belgesine AİTM/MARTOY belgesini de ekleyerek kapalı alanı 6500 m2 açık alanı 3500 m2 toplam alanı 10 000 m2 ve 3 katlı 950 m2 alanı ofis olan 2. Organizede şu an oturduğumuz yere taşınmış bu zamana kadar üretim çeşidini artırarak sürdürmüştür. 2004 yılında da dorse üretimine başlanmış olup Sanayi ve Ticaret Bakanlığından Araç Tip Onay Belgesi almış bulunmaktayız. Şu anda fabrika müdürü Hasan Hüseyin KÖKEN, satış ve müşteri temsilcisi olarak oğulları Muammer KÖKEN , dorse ve sac kasa imalat sorumlusu olarak Orhan KÖKEN ve firigo kasa imalat sorumlusu Ali KÖKEN’ dir.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ EVRENKÖY CAD.NO: 16 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Oto Karasörü
  • » FİRİGORİFİK KAPALI KASA, AÇIK KASA TREYLER, SOĞUK HAVA ÜNİTELERİ, KAYAR PERDELİ KASA
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Oto Karasörü

  • FİRİGORİFİK KAPALI KASA, AÇIK KASA TREYLER, SOĞUK HAVA ÜNİTELERİ, KAYAR PERDELİ KASA

    FİRİGORİFİK KAPALI KASA, AÇIK KASA TREYLER, SOĞUK HAVA ÜNİTELERİ, KAYAR PERDELİ KASA
Bu firmanin profili toplamda 996 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 996
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.