KONEKSAN DAMPER TREYLER OTOMOTİV NAKLİYAT GIDA TİC.LTD.ŞTİ.
2003 yılında kurulan firmamız Dorse Damper ve Damper Kasa üretimi yapmaktadır. KONEKSAN; Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 1500 m2 kapalı alan üzerinde en yeni teknolojiyi kullanarak 20 kişilik tecrübeli kadrosu ve AR-GE faaliyetleri ile birlikte en üst düzey toplam kalite yönetimi ilkesi doğrultusunda üretimine devam etmektedir. 2003 yılında kamyon garajı karşısında 200 m2 bir işyerinde damper kasa imalatına başladık.Kısa süre içerisinde sektöre kendimizi kabul ettirerek 3 yıl gibi kısa bir sürede kendimizi geliştirerek KONYA Sanayi' inde Dorse Damper ve Damper Kasa çeşitlerinde aranır bir marka haline geldik. 2 kişi olarak başladığımız üretim serüveninde şu an 20 kişilik profesyonel bir personel kadrosu oluşturarak sektörün duayenleri arasındaki yerimizi almaya başladık. 2007 yılında taşındığımız BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ’ inde ki 1500 m2 kapalı alan olan işyerimizde gece gündüz demeden müşteri istek ve memnuniyeti göz önünde bulundurularak emek sarf edip emin adımlarla ilerlemenin hazzı içerisindeyiz. KONEKSAN markasını Damper-Dorse sektöründe en çok talep edilen marka haline getirmek ve yollarda gıpta ile bakılan araçlar haline getirmek için elimizden geleni yapmaktayız…
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 5.SOKAK NO: 17 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Kamyon Karasörleri,Damperleri,Dorsesi,Kuru Yük Dorsesi,Yarı Römork Dorse
  • » YARI RÖMORK ARAÇ ÜRETİMİ
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Kamyon Karasörleri,Damperleri,Dorsesi,Kuru Yük Dorsesi,Yarı Römork Dorse

  • YARI RÖMORK ARAÇ ÜRETİMİ

    YARI RÖMORK ARAÇ ÜRETİMİ
Bu firmanin profili toplamda 1245 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 10
  • Son 30 Gün : 40
  • Toplam : 1245
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.