İYİBİLDİREN KARASÖR SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Rekor Karoser & Treyler 1975 yılında kurulmuş olup, bugün Konya 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde 2000 m2'si kapalı olmak üzere 10000 m2 çalışma alanında ürün kalitesini ve çeşitlerini sürekli geliştirerek araç üst yapı sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almıştır. Misyonumuz Kalite ve müşteri hizmetleri öncelikli ilkemizi oluşturmaktadır. Satış öncesi ve kullanım esnasında müşteri memnuniyeti misyonumuzdur. Rekor Karoser tarafından üretilen ürünler Kayar Perdeli Karoser Açık Ahşap Karoser Açık Sac Karoser Yürür Tenteli Karoser Kapalı Sac Karoser Kapalı Alüminyum Karoser Kapalı Brandalı Karoser Tekstil Karoseri Yeni Jenerasyon Kapalı Sac Karoser Özel Amaçlı Karoserler
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALEHEN CAD. NO: 3 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Karasör
  • » TREYLER
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Karasör

  • TREYLER

    TREYLER
Bu firmanin profili toplamda 1068 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 1068
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.