DURMUŞ ÖZGÜL OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SAN.VE TİC.A.Ş.
Durmuş Özgül Otomotiv İthalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2003 yılında Konyada kurulmuştur. Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde 6.000m2 si kapalı toplam 23.000m2 lik üretim tesisinde üretimini gerçekleştirmektedir. Başta damperli dorse olmak üzere, silobas, lowbet, römork, tanker ve özel amaçlı taşıyıcı imalatı geçekleştiren Özgül Treyler, zengin ürün alternatifi ve aylık dorse üretim kapasitesi ile dorse sektörünün öncü kuruluşlarının arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini üretim felsefesine dönüştüren Özgül Treyler, farklı beklentilere cevap verebilen özgün tasarımlaları ve kalite standartlarından taviz vermeden dorse kullanıcısına sunduğu ayrıcalıkları ile sektörünün aranan ve tercih edilen markaları asandaki yerini almıştır. Sektörel deneyimini genç ve dinamik bir kadro ile dorse imalatına dönüştüren Özgül Treyler, TSE ve İSO 9001 kalite belgeleri ile ürünlerinin kalitesini tescillemiştir.
Adres
KONYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 12.SOKAK NO: 16 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Taşıt Araçları Karasörü ( Tır,Tıreyler Kasası,Damper,Romör,Yarı Romörk)
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Taşıt Araçları Karasörü ( Tır,Tıreyler Kasası,Damper,Romör,Yarı Romörk)

Bu firmanin profili toplamda 1414 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 1414
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.