BÜYÜKYÜKSEL DAMPER VE HİDROLİK MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
YÜKSEL Dorse & Damper 1989 yılında faaliyetine başlamıştır. Üretimine, büyüyerek sırasıyla Konya Karatay Sanayi, Özel Büsan Organize Sanayi ve şu an ki yeri olan 2. Organize Sanayinde devam etmektedir. 2007 yılında sermayesini artırmış, satış ağını genişleterek ihracat ve ihraç kayıtlı satışlarını ağırlık vermiştir. Ülke ekonomisine sağladığı katkıların övüncünü gururla taşımaktadır. 2005 yılında Konya Sanayi Odası tarafından ülkeye “Döviz Kazandırıcı Hizmetleri” ve “Yüksek Düzeyde Vergi Beyanı” Takdirnameleri ile ödüllendirilmiştir. İmalat sektöründe yaptığı işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içinde olan YÜKSEL Dorse & Damper, yılların verdiği tecrübeyi daha iyiye ulaşmak için kullanmış ve kullanmaya da devam etmektedir. Yeni trafik yasalarını çok yakından takip etmekte ve üretimlerini tamamen yeni trafik yasalarına uygun olarak gerçekleştirmektedir. Ürünleri daha kaliteli malzemeler kullanılarak hafifletilmiş olup gerektiğinde yüksek tonajda çalışma özelliğine sahiptirler. Ürünler, kullanılacağı bölge ve kullanım alanına göre farklılıklar göstererek müşterilerin maksimum fayda sağlaması hedeflenerek tasarlanmakta ve üretilmektedir. Türk Trafik yasalarına uyumluluğun yanı sıra Avrupa Birliği regülasyonlarına da tam uyumlu olarak üretilmektedirler. Bazı özel üretimlerde Amerikan Hükümeti Motorlu Taşıtlar Regülasyonlarına da uyumluluk sağlanmıştır. Bu sayede ürünler Avrupa Birliği ve Amerikan Hükümeti regülasyonlarının geçerli olduğu yerlerde sorunsuz olarak kayıt edilebilmekte ve kullanılabilmektedir. Üretim sitemi K–Q TS EN ISO 9001–2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasına sahiptir. Ülkemizde yaşanan ekonomik krizler sonrası başlanılan dış pazarlardaki faaliyetler başarıyla devam etmektedir. Sektöründe yurt dışı satışlarda büyük başarı yakalayan YÜKSEL Dorse & Damper, birçoğumuzun ismini bile duymadığı ülkelerde \"YÜKSEL\" etiketinin yollarda dolaşmasını sağlamıştır. Şu ana kadar ürünlerinin kullanıldığı tespit edilen ülkeler Almanya, Angola, Azerbaycan, Bulgaristan, Birleşik Arap Emirlikleri, Etiyopya, Irak, Katar, Kazakistan, Kongo, Kuveyt, Lübnan, Romanya, Ürdün, Suudi Arabistan\'dır. 2008 yılı içerisinde bu ülkelere Cezayir, İngiltere, Ukrayna ve hatta Çin Halk Cumhuriyetini de eklemeyi hedeflemektedir. Firma Bünyesinde, kara taşımacılığında kullanılan tüm Dorse, Damper, Tanker Dorse, Lowbed ve bunların farklı modellerinin imalatları yapılmaktadır. Ürünlerinin %60 i iç piyasa olmak üzere %40 ü diğer ülkelere ihraç edilmektedir. Firma, tüm çalışmalarını en önce müşteri memnuniyeti olmak üzere, kurumsallaşma ve şu anda sahip olduğu markalaşmanın daha saygın ve seçici bir şekil kazanması arzusu ile çalışması için motive etmektedir. Yakalanan başarının haklı gurunu yaşayan YÜKSEL Dorse & Damper’ 2008 yılında yoluna azimle devam edecektir...
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ REİSKÖY CADDESİ NO: 3 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
 • » DORSE, DAMPER, LOWBED, FLOTBED
 • » KONTEYNER TAŞIYICI,TANKER, MAKSİMA, PLATFORM
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • DORSE, DAMPER, LOWBED, FLOTBED

  DORSE, DAMPER, LOWBED, FLOTBED
 • KONTEYNER TAŞIYICI,TANKER, MAKSİMA, PLATFORM

  KONTEYNER TAŞIYICI,TANKER, MAKSİMA, PLATFORM
Bu firmanin profili toplamda 825 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 2
 • Son 7 Gün : 4
 • Son 30 Gün : 21
 • Toplam : 825
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.