BAYRAMOĞLU OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş.
1965 yılında kurucumuz Hasan Bayramoğlu tarafından kurulan firmamız ilk olarak otobüs karoseri ve yedek parçaları ile kamyon şaselerinin üzerine açık ve kapalı kasa imalatı ile üretime başlamıştır.· 1982 yılına gelindiğinde ürün yelpazemizi genişletmek adına tüm traktörlere emniyet kabini, emniyet çerçevesi, emniyet demiri (u-bar) ve polyester gölgelik üretimine başlanmıştır,yılında A.Ş. ünvanı alınmıştır,· 1988 yılında MERCEDES BENZ OTOBÜS ve KAMYON FABRİKASI ile anlaşma yapılarak günümüze değin devam edecek Mercedes kamyon, otobüs ve Ünimog araçlar için yedek parça imalatı sürecine girilmiş olup bu süreç hala devam etmektedir.· Bunun yanında turizm sektörüne yönelik olarak gezi römorkları, golf sahası araçları da imal edilerek yurt içi ve yurt dışı piyasalara satılmıştır. Ayrıca otomobil, minibüs, jeep, pick-up türü araçlar için de yük taşıma römorkları üretim yelpazesine eklenmiştir.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İHSANDEDE CAD.9.SK.NO: 14 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » traktör Kabini, İş Makinası Kabini
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • traktör Kabini, İş Makinası Kabini

Bu firmanin profili toplamda 1914 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 47
  • Toplam : 1914
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.