AYDENİZ DORSE KARASÖR OTOMOTİV NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
1987 yılında sektördeki boşluğu doldurmak amacıyla faaliyetine başlayan Özlem Dorse Karasor, 1996 yılında yeni bir kurumsal yapılanma ile adını Aydeniz Dorse olarak değiştirmiştir.Kurulduğu ilk günden bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden çalışan Aydeniz Dorse her geçen gün başarı grafiğini yükselterek siz değerli müşterilerin haklı güvenini kazanmıştır.Şu an Türkiye'nin dört bir yanına imalat yapan firmamız kısa bir süre içerisinde yurt dışı pazarında da iddialı bir konuma gelmek için tüm çalışmalarına hız vermiştir.Alanında uzman bir kadro ile; brandalı, damperli, tankerli ve kuru yük dorseleri imal eden Aydeniz, bunların yanı sıra isteğe göre uygun dorse tiplerini de imal ederek ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmiştir.Hiçbir zaman başarının tesadüflere dayalı olmadığının bilincinde olarak yapmış olduğumuz tüm ürünleri TS imalat yeterlilik ve ISO 9001 kalite yöntemi sertifikaları ile belgeledirmiştir. Aynı zamanda tüm ürünlerimiz 1 yıl boyunca garanti altına almamız siz değerli müşterilerimizin haklı güvenini kazanmamıza vesile olmuştur.Bizler sizlerden aldığımız güç ve güvenle dün olduğu gibi yarın da sürekli büyümek için hep çalışmaya ve en iyisini yapmaya gayreti içerisindeyiz.
Adres
HOROZLUHAN MAH.TIRSAN SANAYİ İSLAMBAY SK. NO: 14 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Üç Dingilli Yarı Römork
  • » DAMPER VE KASA ÇEŞİTLERİ
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Üç Dingilli Yarı Römork

  • DAMPER VE KASA ÇEŞİTLERİ

    DAMPER VE KASA ÇEŞİTLERİ
Bu firmanin profili toplamda 1209 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 34
  • Toplam : 1209
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.