ÖZYOL DEĞİRMEN MAKİNALARI İMALATI NAKLİYE VE GIDA SAN.TİC.LTD. ŞTİ.
ÖZYOL Değirmen Makinaları 1993 yılında yeni gelişen teknolojik alt yapıyı kullanarak, profesyonel değirmen sistemleri üretmek üzere kurulmuş bir firmadır. 10.000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız un, irmik, mısır unu ve yem fabrikalarını dünyanın pek çok ülkesinde başarı ile kurmuştur. Firmamazı değirmen sektöründe; değirmen diyagram, projelen-dirme, makinelerin üretimi, montaj ve devreye alınması dahil komple sistem uygulamada uzmanlığını kanıtlamış ve onaylatmıştır. AR-GE departmanının çalışmalarıyla değirmen sistemlerini kendine has bir teknoloji ile üreterek, profesyonel teknik ekip ve ekipmanlarıyla sektöründeki tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ EVRENKÖY CAD.3.SK. NO: 11 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Komple Değirmen Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Komple Değirmen Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 855 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 855
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.